Як створити партнерський магазин Amazon (крок за кроком)

Як створити філію магазину Amazon


Ви хочете додати філіальний магазин Amazon з WordPress? Amazon – найбільший у світі інтернет-магазин, який допомагає тисячам торговців продавати товари в Інтернеті по всьому світу. Вони мають офіційну партнерську систему, яка дозволяє афілійованим маркетологам, як ви, рекомендувати продукти Amazon аудиторії вашого веб-сайту та отримувати партнерську комісію.

У цій статті ми розповімо, як створити філіал-магазин Amazon за допомогою WordPress та заробити гроші в Інтернеті.

Як партнерський магазин Amazon заробляє гроші

Amazon.com – це найбільший у світі магазин електронної комерції, який продає мільйони продуктів в Інтернеті по всьому світу. Вони дозволяють будь-кому продавати в Інтернеті, просто перелічивши свою продукцію у своєму магазині.

The Amazon Associates – партнерська програма від Amazon, яка платить вам за посилання на товари Amazon. Якщо користувач купує товар у вашого реферала, ви отримуєте комісію.

Все, що вам потрібно зробити – це зареєструватися в Amazon Associates, вибрати продукти, які ви хочете рекламувати на своєму веб-сайті, отримати партнерське / реферальне посилання на список цього продукту та просувати продукт через це посилання на вашому сайті. Ви отримаєте комісію, коли хтось придбає товар у Amazon, натиснувши на це посилання.

Якщо ви коли-небудь мріяли створити інтернет-магазин, але не маєте ресурсів для створення продуктів та доставки їх до порога свого клієнта, то створення філії магазину Amazon – найкраща ставка для вас.

Все, що вам потрібно зробити – це приєднатися до Amazon Associates, створити інтернет-магазин з WordPress, знайти відповідні продукти, які ви хочете рекламувати, та перерахуйте їх у своєму магазині.

Приклади філій магазину Amazon

Якщо вам цікаво, як виглядатиме філія магазину Amazon, перегляньте кілька прикладів філійного магазину Amazon для натхнення.

Приклад 1. www.headphones.com

Приклад 2. www.autoblog.com

Приклад 3. www.home-designing.com

Запуск філії магазину Amazon (крок за кроком)

Хоча на ринку доступні сотні платформ електронної комерції, найпростішою та найдоступнішою платформою є WooCommerce.

WooCommerce – це безкоштовне програмне забезпечення для електронної комерції, яке працює над WordPress. Він забезпечує понад 30% усіх інтернет-магазинів.

Давайте розглянемо, як налаштувати філіал-магазин Amazon за допомогою WooCommerce.

Крок 1: Створіть партнерський магазин за допомогою WordPress + WooCommerce

Будь-який веб-сайт, щоб створити магазин електронної комерції, який спеціально продає продукти Amazon, вам потрібно мати доменне ім’я та веб-хостинг.

Поєднана вартість доменного імені, сертифікату SSL та хостингу WooCommerce може здатися дуже багатою, коли ви починаєте з нового інтернет-магазину. Сумарна вартість становитиме близько 13,99 дол. США на місяць.

На щастя, ми уклали угоду з Bluehost (компанія, що рекомендує хостинг-провайдер WordPress та WooCommerce), щоб наші користувачі отримали безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та величезну знижку на веб-хостинг.

Bluehost WooCommerce

Це знизить ваші початкові витрати до $ 3,95 / місяць.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Щоб отримати докладний покроковий посібник, дізнайтеся, як створити інтернет-магазин. Цей посібник допоможе вам налаштувати WordPress та WooCommerce для вашого філійного магазину Amazon.

Після закінчення встановлення перейдемо до реєстрації афілійованого акаунта Amazon.

Крок 2. Приєднуйтесь до партнерської програми Amazon

Щоб отримати афілійований обліковий запис Amazon, ви можете продовжити та зареєструватися в Amazon Associates.

В Веб-сайт партнерської програми Amazon, натисніть на Приєднуйтесь зараз безкоштовно кнопка.

Партнерська програма Amazon

Він перенесе вас на сторінку входу. Ви можете або увійти у свій наявний обліковий запис, або зареєструватися для нового.

Сторінка входу для Amazon

Після входу в систему вам потрібно буде заповнити свій профіль, щоб продовжити. Вам потрібно буде надіслати інформацію про одержувача платежу та дані про свій веб-сайт або мобільний додаток.

Примітка: Надсилаючи деталі, чітко читайте інструкції на кожній сторінці.

Профіль Амазонки

Після завершення вам потрібно буде почекати, поки ваші заявки будуть розглянуті та затверджені партнерами Amazon.

Крок 3: Встановіть партнерський плагін

Перш ніж додати афілійовані посилання на свій партнерський веб-сайт Amazon, вам знадобиться плагін, як-от Pretty Links, який дозволяє керувати всіма вашими партнерськими посиланнями в одному місці на інформаційній панелі WordPress.

Гарне посилання Pro

Щоразу, коли ви хочете змінити партнерське посилання, вам не потрібно заглиблюватися у свій сайт і вручну змінювати всі ці URL-адреси. Натомість ви просто зробите це на панелі PrettyLinks, яка автоматично змінить всі опубліковані URL-адреси.

Цей плагін також допомагає вам замаскувати партнерські посилання, які ви рекламуєте на своєму веб-сайті.

Партнерські посилання – це зазвичай довгі, некрасиві URL-адреси на зразок цієї:

http://example.com/products/?product_id=123&affiliate_id

Симпатичні посилання допомагають вам замаскувати такі партнерські посилання та зробити їх коротшими та акуратнішими:

http://www.yoursite.com/refer/productname

Крок 4: Додайте продукти Amazon у свій магазин

Додавати свої афілійовані продукти Amazon у свій інтернет-магазин WooCommerce легко.

Перше, що вам потрібно зробити – це перейти до Продукція »Додати нове на сторінці адміністратора вашого сайту WordPress. Почніть з додавання заголовка та повного опису нового продукту.

Додати новий партнерський продукт Amazon

Після додавання прокрутіть униз до пункту Дані про продукт розділ. У спадному списку типів продукту виберіть Зовнішній / партнерський продукт.

Виберіть тип продукту

Після цього потрібно додати URL-адресу афілійованого продукту.

Просто перейдіть до Amazon Associates та знайдіть продукт, який ви хочете перерахувати на своєму сайті. Далі вам потрібно натиснути на Отримати посилання натисніть кнопку біля цього продукту, щоб отримати його афілійовану URL-адресу.

Отримайте посилання на партнерські товари

Далі скопіюйте цю URL-адресу. Тепер поверніться на сторінку свого продукту в адміністраторській області WordPress і вставте URL-адресу в URL-адреса продукту поле.

Додати посилання на продукт Amazon

Згідно з умовами Amazon Associates, ви не повинні додавати ціни на продукти вручну. Потрібно залишити порожні поля звичайної ціни та ціни продажу.

Додавши URL-адресу афілійованого продукту, прокрутіть сторінку вниз, щоб додати короткий та конкретний опис продукту. Не забудьте бути точними у своїх словах, оскільки ця інформація відображатиметься на головній сторінці вашого магазину та в результатах пошуку для користувачів.

Опис продукту

У правій частині екрана можна встановити основне зображення продукту та додати зображення галереї продуктів. Основне зображення з’явиться на сторінці магазину, а зображення галереї з’являться, коли користувач відкриє продукт для повного перегляду.

Примітка: Amazon дозволяє додавати власні фотографії товарів як основні зображення та зображення галереї. Не потрібно повторно розміщувати ті самі зображення, які доступні на Amazon.com

Додати зображення продукту

Після того, як ви закінчите з додаванням всієї інформації про продукт та зображення, продовжте і натисніть на Опублікувати кнопку, щоб побачити продукти на вашому сайті.

Щоб додати більше продуктів, ви можете повторити цей процес і відвідати ваш філія-магазин Amazon, щоб побачити всі товари, перелічені на сторінці магазину.

Сторінка асоційованого продукту Amazon

Вам найкраще цікаво часто додавати релевантніші продукти у ваш партнерський магазин Amazon. Таким чином, ваші постійні відвідувачі частіше повертаються до вашого інтернет-магазину. Ви також можете попросити користувачів залишити свої відгуки та відгуки – це найкращий спосіб додати соціальний доказ на свій сайт і переконати користувачів зробити покупку.

Це воно!

Ваш філія-магазин Amazon зараз працює, і ви можете почати заробляти гроші в Інтернеті, продаючи більше продуктів. Однак вам потрібно розширити охоплення вашого інтернет-магазину, щоб отримати більше відвідувачів та клієнтів.

Крок 5: Відстежуйте партнерські посилання в Google Analytics

Хоча Amazon Associates дозволяє відстежувати, який продукт найкраще працює у вашій партнерській крамниці, для найкращих результатів ви також можете відстежувати, які посилання люди клацають багато, а які – ні. Для цього вам доведеться встановити Google Analytics на своєму сайті WordPress за допомогою MonsterInsights.

MonsterInsights-affiliate-посилання-відстеження

MonsterInsights також дозволяє включити відстеження партнерських посилань на своєму веб-сайті.

Ось кілька переваг відстеження партнерських посилань:

 • Ви можете точно дізнатися, як користувачі взаємодіють із вашими партнерськими посиланнями. Проаналізуйте, де люди найбільше клацають.
 • Дізнайтеся, які посилання ведуть до найбільшої кількості конверсій, і зосередьтеся на них.
 • Перегляньте, які сторінки найбільше ведуть продажі партнерів, та оптимізуйте їх для отримання більшого доходу.

Кращі практики Amazon Партнерський магазин

1. Диверсифікуйте свій прибуток
Тепер, коли ваш веб-сайт налаштований, ви можете диверсифікувати свої прибутки, продаючи власні продукти електронної комерції у свій магазин. Ви також можете рекламувати продукти з інших партнерських програм.

2. Не копіюйте вміст від Amazon
У Amazon діє сувора політика щодо вмісту, тому вам заборонено копіювати вміст безпосередньо з Amazon. Часто власники філійних магазинів Amazon захоплюють зображення товарів із веб-сайту виробника продукту та створюють власні описи та інший вміст.

3. Розкрийте своє партнерське партнерство
Щоб дотримуватися різних міжнародних законів, вам потрібно розкрити партнерські товариства на своєму сайті. Для довідки ви можете ознайомитися на сторінці розкриття інформації про IsTCPP IsItWP.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як створити партнерський магазин Amazon за допомогою WordPress + WooCommerce. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником для початківців щодо афілійованого маркетингу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map