Як створити пошуковий архів твіт із WordPress

твіттер провалити китаДавайте зіткнемося з цим, Пошук у Twitter відстійний і вам пощастить знайти твіти старше тижня, хоча вони все ще існують.


Твіттер зазнав проблем зі службою та несправного кита (який хтось закодував у чистий CSS) – це повторне регулярне явище.

Днями я натрапив на підручник про те, як створити архів твітів, що можна шукати, для пошуку який ви можете використовувати для розміщення власних твітів. І найкраща частина? Його працює на WordPress.

У цій статті я перегляну свій досвід того, як я створив свій власний Архів твіт @themelab працює на WordPress, включаючи:

 • Резервне копіювання твітів із стороннім сервісом
 • Імпорт старих твітів у WordPress
 • Налаштувавши його так, нові твіти будуть імпортовані автоматично
 • Встановлення теми для їх красивого відображення

Створіть резервні копії твітів

Першим кроком є ​​резервне копіювання твітів. Для цього є кілька сторонніх сервісів, які я особисто використовував TweetBackup з хорошим успіхом. Важливо пам’ятати не сподіваюсь зробити резервну копію всіх твітів.

Мені вдалося лише схопити 910 із понад 6000+ на той час. Навіть використовуючи інші сервіси резервного копіювання Twitter, стільки ж твітів було створено резервними копіями, що говорить про обмеження самого Twitter. Краще створити резервну копію якомога швидше, особливо якщо ви часто працюєте з твітера.

У мене були спочатку проблеми з входом у TweetBackup, але в кінцевому підсумку це спрацювало. Якщо ви засмучені, ви також можете спробувати BackupMyTweets.com. Варто зазначити, що BackupMyTweets змушує вас “платити”, публікуючи твіт, рекламуючи їхню послугу. Якщо це для вас занадто боляче (я обіцяю досить безболісно), ви також маєте можливість платити 9,95 дол. США на рік.

backupmytweets

Після завершення процесу резервного копіювання знайдіть опцію “експортування” та збережіть як RSS. У вас повинен бути XML-файл із усіма твітами, які можна було врятувати. Наступний крок – імпортувати їх у WordPress.

Імпортуйте твіти в WordPress

Перш за все, пропонується створити нову установку WordPress для архіву твіт, щоб вам не довелося переживати, щоб відокремити її від решти звичайного вмісту WordPress. Я особисто використовував піддомен, щоб він не заважав жодним постійним посиланням із блогу.

Наступний крок – перейти до Інструменти → Імпортувати і вибрати параметр «RSS».

RSS-імпорт WordPress

На наступному екрані завантажте XML-файл, який ви тільки що схопили, із будь-якого сервісу tweet backer-верхнього сервісу, який ви тільки що використовували. Тепер ваші твіти мають бути завантажені на ваш сайт WordPress.

 • Очевидна порада: Якщо припустити, що це нова установка WordPress, ви, ймовірно, захочете видалити “Hello World!” пост.
 • Не настільки очевидна порада: Оскільки твіти з резервного файлу форматуються як “ім’я користувача: повідомлення про твіт тут” (тобто “topiclab: Мій фактичний твіт відображається тут”), можливо, ви захочете використовувати Шукайте плагін Regex щоб видалити це. Просто замініть на ім’я користувача ім’я користувача: і не забудьте вказати пробіл після.

Автоматично захоплюйте нові твіти

Тепер, коли ви зберігаєте всі свої старі твіти, вам потрібно переконатися, що будь-які нові твіти автоматично схоплені та зберігаються як публікації WordPress. Для цього ми будемо використовувати Плагін інструментів Twitter Алекс Кінг.

Після встановлення та підтвердження реквізитів вашого акаунта Twitter переконайтесь, що на сторінці налаштувань плагіну (Налаштування → Інструменти Twitter) встановлено наступні два варіанти:

 • Увімкнути опцію створити твіт під час публікації в своєму блозі? НІ
 • Створіть публікацію в блозі з кожного твіту? Так

Параметри інструментів Twitter

Я не впевнений, що станеться, якщо ви поставите “Так” обом, але я не маю намір шукати для себе страх роздратувати лайно моїх послідовників. Дуглас Боунман, автор оригінального посібника, описав його як “нескінченну петлю повторюваних твітів та публікацій в блогах”.

Усі інші варіанти, як-от виключати @replies, або не потрібні, або залежать від ваших особистих уподобань.

Примітка: Після встановлення інструментів Twitter я помітив декілька повторюваних твітів (спільно з моїми резервними твітами), які я повернув назад і видалив вручну.

Тема архіву

Дуглас Боунман із стопдизайну також був досить приємний, щоб випустити тема архіву твіт він користувався безкоштовно.

Тема архіву

Тема працює нестандартно, але для редагування жорстко закодованої області (яку я виділив червоним кольором) потрібна певна * задишка * пряма редакція теми з інформацією про ваш власний обліковий запис. Просто відкрийте header.php і прокрутіть донизу.

твіт-архів-заголовок

Переконайтеся, що вам зручно скопіювати та скопіювати в розділовий розділ “користувач” у файлі заголовка:

 • URL-адреса зображення 48 × 48 вашого аватара Twitter (або все, що ви хочете насправді)
 • Ваше ім’я (наприклад, я використовував “Тематичну лабораторію”)
 • Ваше ім’я користувача Twitter (@themelab)
 • Місцезнаходження та URL-адреса веб-сайту (topiclab.com)

Або ви можете просто вийняти його повністю, це залежить від вас. Також є хороший показ архівних посилань, яких немає здаються страшними на подібному до архіву веб-сайті.

Якщо ви робите своє спеціальна тема не забудьте відобразити вміст публікації та вказати повну дату та час як постійна посилання на публікацію. Я не впевнений, що коментарі дійсно потрібні на подібну тему, але знову ж таки, це ваш сайт зараз, тож ви можете робити з ним все, що завгодно..

Оновлення: Щойно я помітив, що в формі пошуку було введено / tweets / URL в дію форми, яка, очевидно, не працюватиме, якщо ви встановлені десь окрім / твітів / підкаталогу. Щоб виправити це, замініть наступний код на searchform.php:

І замінити на:

Висновок

Я дуже хотів би, щоб я це налаштував давно. Я наркоман від Twitter і маю понад 6000 твітів (слідкуйте за мною @themelab) і, на жаль, я не зміг їх підтримати, лише близько 15%.

Я ще раз хотів би подякувати Дугласу Боуману від стопдизайн для посібника з налаштувань цього, а також теми. Насправді це було набагато простіше, ніж я думав, і це чудово, що його можна використовувати від мого улюбленого CMS, WordPress, за допомогою додаткових плагінів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map