Як створити приголомшливі форми оптимуму WordPress (крок за кроком)

як створити оптимальну форму


Ви хочете додати оптимізовану форму на свій веб-сайт? Оптимальна форма корисна для отримання більшої кількості підписок користувачів, і вона дозволяє додатково залучати своїх відвідувачів. Отримавши потрібні інструменти, ви зможете реалізувати стратегію, щоб зв’язатися зі своїми користувачами та отримати їх адреси електронної пошти. У цій статті ми покажемо вам, як легко створити оптимальну форму на вашому сайті WordPress.

Що таке форма Optin?

Оптимальна форма – це форма підписки користувача та форма маркетингу електронної пошти. Ви можете легко збільшити кількість підписників веб-сайту, використовуючи інтерактивну форму для вибору. Ці абоненти згодом можуть стати вашими клієнтами.

Ви можете створити приголомшливу оптимальну форму для своїх відвідувачів, тому вони не соромляться підписатись на вашу розсилку електронної пошти та стати частиною вашого списку розсилки, щойно застосуєте потрібні інструменти.

Ми проведемо вас за допомогою двох різних методів, щоб створити оптимальну форму на вашому сайті WordPress.

Спосіб №1 – Використання OptinMonster:

Найкраще підходить для користувачів, які хочуть створити приголомшливі форми, оптимізовані для переходів. OptinMonster це окрема платформа, тобто ви можете створити оптимальну форму на будь-якому сайті, включаючи WordPress, Shopify, Joomla, HTML-сайт тощо.

Спосіб №2 – Використання WPForms:

Виберіть WPForms якщо ви хочете, щоб плагін WordPress створив оптимальну форму. Перевага полягає в тому, що ви можете створити стільки, скільки оптимізованих форм, прямо на інформаційній панелі WordPress.

Готові? Давайте розпочнемо!

Спосіб 1. Створіть оптимальну форму в WordPress за допомогою OptinMonster

По-перше, ми будемо використовувати плагін OptinMonster.

OptinMonster – найкращий плагін для покоління WordPress. Це найпотужніший, найбільш гнучкий плагін, який легко використовується для створення оптимальних кампаній для відвідувачів. OptinMonster має безліч дивовижних можливостей для збільшення своїх підписників.

Також ознайомтеся з нашою статтею про кращі всплывающие плагіни WordPress із OptinMonster.

Перш ніж розпочати, вам потрібно буде встановити та активувати плагін OptinMonster. Більш детально ви можете ознайомитися з нашим покроковим посібником про те, як встановити плагін у WordPress.

Після активації вам потрібно буде перейти до OptinMonster в області адміністратора WordPress, щоб ввести ключ API.

Щоб отримати ключ API, вам потрібно буде зайти до свого облікового запису на веб-сайті OptinMonster та відвідати його API сторінки у верхньому меню.

Копіювати API

Скопіюйте та вставте цей ключ API на сторінку OptinMonster у своєму обліковому записі адміністратора WordPress.

Додати ключ API

Натисніть на Збережіть налаштування кнопка для продовження.

Після цього вам потрібно буде натиснути на Створіть нову кампанію кнопка у верхньому правому куті екрана. Він відкриє сторінку створення кампанії OptinMonster у новому вікні.

Виберіть кампанію

Щоб розпочати роботу, вам потрібно вибрати тип кампанії. Оскільки ми створюємо просту форму для оптимізації, виберемо спливаючу кампанію та прокрутимо вниз, щоб вибрати шаблон.

Примітка: Ви також можете легко створити оптимальну форму, використовуючи інші типи кампаній. Ми вибрали спливаюче вікно для цього підручника, оскільки це найпопулярніший варіант.

Виберіть шаблон кампанії

Буде запропоновано додати ім’я для кампанії з оптимізованою формою та вибрати веб-сайт, де ви хочете її відобразити. Додайте цю інформацію та натисніть на Почніть будівництво кнопка.

Почніть будівництво

Потім ви побачите сторінку дизайну, щоб налаштувати свою оптимальну форму.

Дизайн optin форми

На цій сторінці ви можете перейти Параметри Optin з меню ліворуч, щоб керувати основними налаштуваннями, такими як стилі перегляду Optin, кнопка закриття та користувацький CSS.

В Блоки налаштування, у вас буде можливість додати більше блоків до вашої оптимальної форми. Функція перетягування в OptinMonster спрощує додавання блоків без особливих зусиль. За допомогою цих блоків ви можете додавати текст, зображення, поля тощо.

Ви можете перейти до Дисплей налаштування для керування параметрами відображення та тривалістю форми. Це дозволяє змінювати назву кампанії, додавати тривалість файлів cookie, встановлювати ширину контейнера тощо.

Відображення налаштувань optin

Ви також можете налаштувати повідомлення про успіх для своїх нових підписників. Це повідомлення про успіх з’явиться після того, як користувачі заповнять оптимізовану форму на вашому веб-сайті. Просто перейдіть на Успіх у верхній частині попереднього перегляду форми.

Вкладка успіху

В Налаштування успіху, ви можете керувати стилями перегляду успіху, налаштовувати кнопки закриття та додавати спеціальні CSS. Крім того, налаштування стилів перегляду успіху дозволяють додавати зображення у повідомлення про успіх, змінювати стиль шрифту, налаштовувати кольори та інше.

Для всіх налаштувань у вас буде попередній перегляд у правій частині, тож ви точно знатимете, як відображатиметься форма для вибору на вашому веб-сайті, як тільки він з’явиться.

Потім потрібно додати інтеграцію, яка збиратиме електронні адреси від відвідувачів. Перейти до Інтеграції вгорі сторінки та натисніть на Додати нову інтеграцію кнопка.

Додайте нову інтеграцію

OptinMonster включає безліч інтеграцій для провідних постачальників послуг електронної пошти, таких як AWeber, MailChimp, Constant Contact, SendInBlue тощо.

Ви можете вибрати постачальника електронної пошти, наприклад AWeber та підключіть OptinMonster до AWeber продовжувати.

Задовольнившись налаштуваннями своєї форми, натисніть на Зберегти кнопка у верхньому правому куті екрана.

Найкраща частина створення оптимальної форми за допомогою OptinMonster – це все, що вам під рукою. Після збереження налаштувань ви можете продовжити та натиснути кнопку Опублікувати кнопка.

Тепер поверніться на сторінку OptinMonster в області адміністратора WordPress і натисніть на Кампанії кнопка.

Примітка: Якщо ви не знайдете там свою оптимальну форму, натисніть на Оновити кампанії кнопка.

Сторінка кампанії OptinMonster

Натисніть на Відредагуйте параметри виводу посилання під назвою створеної вами оптимізованої форми кампанії та ввімкніть кампанію на сайті. Ви також можете контролювати, хто повинен бачити цю форму optin.

Налаштування виводу

Збережіть налаштування, щоб побачити вашу оптимальну форму в дії.

Ви завжди можете редагувати дизайн та текст вашої оптимізованої форми. OptinMonster є повністю гнучким і дозволяє додавати більше функцій у створені вами оптимістичні кампанії, завдяки чому ви можете неймовірно швидко збільшити кількість підписників електронної пошти..

Ви також хочете перевірити це порівняння OptinMonster проти Sumo, щоб дізнатися переможця серед них.

Якщо ви шукаєте альтернативний метод, продовжте читання нижче, щоб використовувати WPForms для створення оптимальної форми на вашому сайті WordPress.

Спосіб 2. Створіть оптимальну форму в WordPress за допомогою WPForms

WPForms – найкращий плагін для WordPress форми на ринку. Це дозволяє легко додавати спеціальні форми на свій сайт, включаючи оптимізовану форму.

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати WPForms підключати. Щоб отримати докладнішу інформацію, дивіться наш покроковий посібник про те, як встановити плагін WordPress.

Після активації вам потрібно буде підтвердити свій ліцензійний ключ, щоб отримати миттєвий доступ до всіх функцій та додатків WPForms.

Щоб отримати ліцензійний ключ, вам потрібно буде увійти до свого облікового запису WPForms.

Сторінка облікового запису WPForms

Скопіюйте та вставте цей ліцензійний ключ у свою область адміністратора WordPress на WPForms »Налаштування сторінки. Тепер натисніть на Перевірте кнопка.

Підтвердьте ліцензію

Після перевірки вам потрібно буде перейти до Інтеграції на сторінці налаштувань WPForms. На цій сторінці ви знайдете постачальника електронної пошти постійних контактів.

Постачальник електронної пошти допоможе вам зберігати електронні листи ваших підписників. Він також дозволяє створювати списки електронної пошти, звертатися до своїх передплатників тощо.

Пов’язані: Як рости список електронної пошти, ШВИДКО.

Примітка: Ви також можете інтегрувати свою форму з іншими постачальниками електронної пошти, такими як AWeber, MailChimp, GetResponse тощо. Усі ці параметри доступні як доповнення на WPForms »Додатки сторінки.

Додати новий акаунт

Вам потрібно буде додати новий обліковий запис за допомогою постійного контакту, щоб інтегрувати цю послугу у форму для вибору. Просто дотримуйтесь наш покроковий посібник далі Як підключити постійний контакт з WPForms.

Після цього вам потрібно буде перейти WPForms »Додати нове з вашої області WordPress Адміністратор, щоб запустити конструктор WPForms.

Додайте назву нової форми та натисніть на Форма реєстрації на розсилку шаблон.

Створіть форму розсилки

Він завантажить готову форму для підписки на розсилку.

Тепер вам потрібно зв’язати цю форму з постачальником електронної пошти постійного зв’язку, щоб зберігати електронні листи. Для цього вам потрібно буде перейти до Маркетинг вліво та натисніть на параметр Постійний контакт, щоб з’єднати форму з нею.

Додати нове з'єднання

Вам потрібно буде натиснути на Додати нове з’єднання кнопку, щоб створити з’єднання. Назвіть своє з’єднання, і ви готові підключити додаткові поля до вашої оптимальної форми.

Збережіть форму та вийдіть. Нарешті, вам потрібно буде відобразити цю форму на вашому сайті WordPress.

Просто перейдіть до Сторінки / Повідомлення »Додати нове у вашій області WordPress Адміністратор та натисніть кнопку Додати форму над текстовим редактором. Це відкриє спливаюче вікно, де ви можете вибрати свою оптимізовану форму та натиснути на Додати форму кнопку, щоб вставити його на свою сторінку / допис.

Вставити форму

Ви також можете відобразити оптимальну форму у своїх готових віджетах областях, наприклад, на бічній панелі, використовуючи віджет WPForms.

Це все!

Ми сподіваємося, що ця публікація допомогла вам дізнатися, як створити оптимальну форму на своєму WordPress сайті. Ви також можете ознайомитись з нашим керівництвом про те, як створити власну форму реєстрації користувача в WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map