Як створити сайт аукціону за допомогою WordPress (крок за кроком)

побудувати сайт аукціону з wordpress


Хочете створити аукціонний сайт на зразок eBay з WordPress? Веб-сайт аукціону дозволяє користувачам робити ставки на ваші товари. Ви можете максимізувати свій прибуток, продаючи свою продукцію найвищому учаснику торгів. Ви також можете дозволити своїм користувачам перераховувати свої товари на вашому аукціонному сайті, щоб заробити частину кожного продажу. 

У цій статті ми розповімо, як створити сайт аукціону за допомогою WordPress.

Навіщо будувати сайт аукціону за допомогою WordPress?

Створення сайту аукціону – це найкращий спосіб надати громаді можливість купувати та продавати продукцію в умовах аукціону в Інтернеті.

Незважаючи на те, що ви можете знайти безліч гігантських аукціонних сайтів, таких як eBay, специфічний для ніші сайт аукціону має своє місце на ринку.

Для ваших користувачів, користь полягає в тому, що вони можуть легко купувати та продавати товари однодумцям у вашій громаді. На відміну від eBay, аукціони оточені зацікавленою спільнотою. Це означає, що користувачі можуть легко досягти цільової аудиторії за допомогою вашого аукціонного сайту.

Багато користувачів також обирають аукціонний веб-сайт, що має повноваження громади, оскільки він забезпечує кращу рентабельність інвестицій.

Для вас, побудова аукціонного сайту означає, що ви можете продати свою продукцію найвищому торгу без посередників між вами та вашим покупцем. Ви можете уникнути зборів та блокування інших аукціонних платформ. Ви також можете встановити плату за перелік товарів і отримати комісію за кожен продаж. Не кажучи вже про те, що побудова аукціонного сайту – один з найкращих способів заробити гроші в Інтернеті.

Вимоги до створення сайту аукціону з WordPress

Щоб створити веб-сайт для вашого аукціонного бізнесу, вам знадобляться наступні речі:

 • Доменне ім’я: Це веб-адреса вашого веб-сайту, наприклад IsItWP.com або Google.com
 • Обліковий запис веб-хостингу: Тут зберігаються файли вашого сайту.
 • Сертифікат SSL: Це дозволяє забезпечити безпечне з’єднання на вашому сайті для прийому онлайн-платежів.
 • Плагін електронної комерції: Це дозволяє додавати Придбайте зараз кнопка, підтримка різних шлюзів платежів, пошук предметів, огляди та багато іншого. Ми завжди рекомендуємо WooCommerce, найкращий плагін для електронної комерції для WordPress.
 • Додаток до аукціону: Цей додаток до електронної комерції інтегрує функції аукціону у ваш веб-сайт.

Ми розповімо, як легко створити сайт аукціону за допомогою WordPress.

Крок 1. Налаштуйте свій аукціонний сайт за допомогою WooCommerce

Як і будь-який веб-сайт, вам потрібно придбати доменне ім’я та веб-хостинг, щоб створити сайт аукціону. Вам також потрібно придбати сертифікат SSL для забезпечення безпечного з’єднання на вашому сайті, щоб ви могли безпечно приймати онлайн-платежі.

Коли ви починаєте, комбіновані витрати на створення сайту можуть здатися чималими.

Доменне ім’я коштує вам близько 14,95 доларів на рік, веб-хостинг – близько 7,99 доларів на місяць, а сертифікат SSL коштує вам 49,99 дол..

Ось чому ми розробили угоду з Bluehost, щоб запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та 50% знижки на хостинг WooCommerce. З Bluehost вам потрібно платити лише 6,95 долара на місяць.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Завдяки їх хостинг-плану WooCommerce ви можете легко створити сайт аукціону без будь-яких виснажливих кроків установки WordPress + WooCommerce..

Щоб отримати докладний посібник із налаштування, ви можете дізнатися, як створити веб-сайт електронної комерції за допомогою WooCommerce.

2. Встановіть аукціон WooCommerce Addon

Потім вам потрібно буде встановити та активувати додаток до аукціону WooCommerce, YITH WooCommerce Auctions.

Після активації плагіна перейдіть до пункту YITH Плагіни »Аукціони  для налаштування параметрів плагіна. Не забудьте внести необхідні зміни відповідно до ваших вимог.

плагіни для продажу на аукціоні

Потім ви можете почати перераховувати предмети аукціону на своєму веб-сайті.

Крок 3: Перерахуйте предмет аукціону

Оскільки плагін YITH є доповненням WooCommerce, ви можете перелічити предмети аукціону так само, як ви додаєте продукти до свого інтернет-магазину..

Ви також можете перевірити цей посібник для створення інтернет-магазину.

Щоб додати елемент, перейдіть до Продукція »Додати нове. Потрібно заповнити назву, реквізити та додати зображення предмета аукціону.

додавати нові продукти

Під редактором поруч із параметром Дані про продукт вам доведеться вибрати Аукціон. Це покаже вам налаштування для предметів аукціону.

налаштування продукту аукціону

Ви можете встановити початкову ціну аукціону, ставки, мінімальну суму приросту та всі інші аспекти лістингу та виставлення торгів на предметах аукціону на своєму веб-сайті..

Після коригування реквізитів аукціону ви можете опублікувати свій запис. Ваш аукціон тепер з’явиться на вашій сторінці магазину WooCommerce. Предмети аукціону будуть виділені значком молотка поряд із вашими продуктами WooCommerce.

Перелік предметів аукціону

Якщо потрібно, ви можете перелічити спеціальні сторінки аукціону, на яких відображатимуться лише предмети аукціону на вашому сайті. Все, що вам потрібно зробити, це створити сторінку та вставити наступний короткий код у область вмісту, а потім опублікувати свою сторінку.

[yith_auction_products]

Крок 4: Керуйте своїми аукціонами

Плагін YITH дозволяє вибрати час початку аукціону на сторінці вашого продукту. Таким чином, ви можете вибрати найкращий час, щоб перелічити та закінчити свій аукціон.

Після початку аукціону будь-який зареєстрований користувач може подати заявку на предмет. На окремих сторінках аукціону ви можете побачити такі деталі за замовчуванням: поточна найвища ставка, час, що залишився, час закінчення аукціону та кнопка ставки.

індивідуальний предмет аукціону

Нижче в списку ви також можете знайти деталі попередніх ставок, включаючи ім’я користувача, суму ставки та час проведення торгів..

реквізити ставок

Основна перевага плагіна YITH полягає в тому, що він дає вам повний контроль над ставками. Ви можете легко зняти будь-яку ставку на сторінці списку аукціону, увійшовши на інформаційну панель WordPress. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути на Видалити ставку натисніть на те, що ви не хочете відображати на сторінці аукціону.

Ви також можете встановити ціну “Купити це зараз” у своїх списках аукціонів. Це дозволяє користувачам купувати ваші речі відразу.

Усі користувачі, які брали участь в аукціоні, отримуватимуть оновлення електронною поштою для кожної нової ставки, часу граціозного аукціону, закінчення аукціону тощо. Коли закінчиться аукціон, переможець аукціону надішле електронний лист для завершення оплати за придбання товару.

Крок 5: Дозвіл інших користувачів до списку предметів аукціону

Щоб дозволити іншим користувачам перераховувати елементи аукціону на вашому сайті, вам потрібно буде перетворити свій веб-сайт на ринок аукціону, встановивши безкоштовний плагін, Продавці туалетів.

постачальники туалетів

Після активації плагіна перейдіть до Продавці туалету »Налаштування. На цій сторінці ви також можете дозволити користувачам подати заявку, щоб стати постачальником. На вкладці Комісія ви можете встановити ставку комісії за кожен успішний аукціон.

Для більш детальної інформації вам слід прочитати ці статті створення інтернет-ринку та найкращі платформи електронної комерції для багатопрофільних ринків.

Аукціонний веб-сайт із рекомендованими плагінами WordPress

Тепер ви знаєте, як створити веб-сайт аукціону за допомогою WordPress. Давайте перевіримо кілька найкращих плагінів, які вам потрібно буде встановити на своєму веб-сайті після налаштування сайту аукціону.

WPForms: Контактні форми є невід’ємною частиною будь-якого веб-сайту. WPForms дозволяє легко створити контактну форму і навіть інтегрувати свою форму з великою кількістю різних плагінів для додатків. Прочитайте наш огляд WPForms.

MonsterInsights: MonsterInsights – найкращий плагін Google Analytics для WordPress. За допомогою MonsterInsights ви можете легко встановити Google Analytics для відстеження взаємодій відвідувачів на вашому сайті. Прочитайте наш огляд MonsterInsights.

OptinMonster: OptinMonster – найкращий плагін покоління свинцю. Це дозволяє легко конвертувати відвідувачів у передплатників та клієнтів. Ви можете створити кампанії на основі поведінки, що залежать від часу, щоб різко знизити загальний показник залишення кошика та збільшити продажі. Прочитайте наш огляд OptinMonster.

Йоаст SEO: Покращіть WordPress SEO за допомогою Yoast SEO. Прочитайте наш огляд Yoast SEO.

Супер кеш WP: Поліпшення продуктивності вашого сайту WordPress, встановивши найкращі кешування WordPress та інші плагіни продуктивності WordPress.

Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам створити сайт аукціону з WordPress. Ви також можете ознайомитися з нашими статтями про те, як створити мікро-сайт для роботи, як Fiverr і 25, повинні мати плагіни WordPress для бізнес-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map