Як створити сайт мікро-роботи як Fiverr (крок за кроком)

створити мікро-сайт роботи


Ви хочете створити веб-сайт, схожий на Fiverr, за допомогою WordPress? Якщо ви знаєте, як працює Fiverr, ви вже маєте уявлення про фонові процеси. Мікросайт, як Fiverr, обробляє двосторонній зв’язок між роботодавцем та працівником / фрілансером. Однак ви третя сторона, яка заробляє комісію за кожну роботу за ваш веб-сайт.

У цій статті ми покажемо вам, як створити веб-сайт з мікро-роботою, як Fiverr, і як ви можете комерціонувати його.

Створення веб-сайту Micro Job від Scratch

Перш ніж ми розпочнемо, вам потрібно переконатися, що у вас є все, що потрібно для створення веб-сайту для мікророботи. Оскільки ви будуєте його на WordPress, вам знадобиться доменне ім’я, веб-хостинг, сертифікат SSL та тема MicrojobEgnine WordPress.

Під WordPress ми маємо на увазі власне розміщене WordPress.org. Ви повинні ознайомитись з нашою повною статтею для глибшого порівняння між WordPress.com та WordPress.org.

Більшість веб-сайтів для малого бізнесу шукають дешевші варіанти. Але під час пошуку доменного імені та веб-хостингу, ви можете знайти варіанти, вартістю від 25 до 30 доларів на місяць.

Ми знаємо, що це багато грошей, щоб почати. Але, не хвилюйтесь!

Є багато дешевих хостинг-провайдерів, які також можуть допомогти вам зареєструвати безкоштовне доменне ім’я. Однак ми рекомендуємо використовувати Bluehost, оскільки:

 • Ми їх використовуємо.
 • Вони є однією з найбільших хостингових компаній у світі та є офіційними партнерами з хостингом WordPress.
 • Вони пропонують безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL (зазвичай коштує 69 доларів США на рік) та знижку 60% на хостинг для користувачів IsItWP.

Це означає, що фактична вартість для початку знижується до 2,75 дол. На місяць. Дивовижно, правильно?

create-a-wordpress-account-on-bluehost

Після отримання вашого доменного імені та веб-хостингу, наступне, що вам потрібно зробити, – це створити веб-сайт з WordPress.

Тепер ви готові розпочати встановлення мікрозадачі WordPress.

Встановлення теми Micro Job

Створивши веб-сайт за допомогою WordPress, вам потрібно буде встановити та активувати тему MicrojobEngine. Якщо вам потрібна допомога, перегляньте наш посібник щодо встановлення теми в WordPress.

Після активації теми вам буде запропоновано додати ліцензійний ключ на вітальній сторінці теми. Ви можете отримати цей ліцензійний ключ на сторінці свого облікового запису EngineThemes.

Екран привітання

Після перевірки ви можете натиснути кнопку “Встановити демонстрацію”. Це імпортує весь демонстраційний вміст і створить для вас демонстраційний сайт.

Нижче ми обговоримо заміну демонстраційного вмісту оригінальним текстом. Це буде простіше, ніж налаштувати все з нуля самостійно, і ви отримаєте вигляд правильно побудованого веб-сайту для мікророботи.

Наступне, що вам потрібно зробити, – це вибрати скін (шаблон) для вашого веб-сайту. За замовчуванням для запуску вашого веб-сайту доступні 2 скіни.

Зразок даних

Щойно ви закінчите, відвідайте веб-сайт мікро-роботи, щоб побачити, чи все працює так, як вам потрібно.

Додавання способів оплати на ваш веб-сайт із мікроробота

Цей веб-сайт здійснюватиме платежі між різними людьми, які використовують його для розміщення вакансій та фрілансу. Шлюзами платежів за замовчуванням є PayPal і 2Checkout. Але ви також можете придбати розширення преміум-класу для таких платежів, як Stripe, PayU, Authorize.net тощо.

Щоб налаштувати спосіб оплати, перейдіть на сторінку Налаштування двигуна »Шлюзи оплати сторінки в WordPress.

Платіжні шлюзи

Існує два способи заробити на веб-сайті з мікро-роботою:

Метод за замовчуванням – стягувати комісію за кожну роботу. Однак ви також можете встановити фіксовану суму, а це означає, що ваші користувачі можуть стягувати плату за ту саму чи меншу за кожну роботу (наприклад, Fiverr), і ви отримаєте фіксовану комісію.

Рекомендується не додавати жодних обмежень на початку, щоб ви приваблювали більше користувачів на своєму мікро-сайті. Коли ваш веб-сайт починає отримувати трафік, ви можете змінити налаштування та обмежити суму, щоб уникнути спаму.

Просто перейдіть до Налаштування двигуна »Параметри теми. Звідси вам потрібно буде перейти до “Тип оплати” у верхньому меню.

Тип оплати

У налаштуванні “Безкоштовно надсилати” ви можете ввімкнути / вимкнути безкоштовну публікацію вакансій для роботодавців. Якщо ви це дозволите, то роботодавці можуть встановити будь-яку ціну за роботу. Після відключення вам потрібно буде додати фіксовану суму або додати пакети для своїх користувачів.

Оновлення торгової марки та тексту

Тепер вам потрібно буде персоналізувати веб-сайт, оновивши бренд та текст. Для цього вам потрібно буде перейти до Зовнішній вигляд »Налаштувати на сторінці адміністратора WordPress та замініть демонстраційний вміст.

Внесіть усі необхідні зміни, і вони з’являться в режимі попереднього перегляду в правій частині екрана. Після завершення редагування натисніть кнопку “Опублікувати”, щоб побачити ваш справжній сайт у дії.

Запуск тестів та керування веб-сайтом

Ваш веб-сайт мікро-роботи готовий!

Тепер вам потрібно буде переконатися, що все працює добре. Це можливо шляхом тестування вашого веб-сайту та перегляду його як користувача. Ви можете розмістити оголошення, найняти послугу, прийняти роботу, зняти оплату тощо, щоб перевірити процеси.

Веб-сайт мікро-роботи

Сторінки профілю

Усі ваші користувачі матимуть власну сторінку профілю. Тут вони можуть додавати особисту інформацію, проекти тощо. Сторінки профілю матимуть рейтинги для кожного користувача, які надаються роботодавцем або фрілансером, з яким вони працювали..

Інформаційна панель користувача

Ваші користувачі матимуть обліковий запис на вашому веб-сайті, щоб зберігати свої розмови, завдання та статистику. Вони можуть керувати своїм профілем із цього облікового запису.

Повідомлення електронною поштою

Під час тестування вашого веб-сайту вам слід надсилати електронні листи за кількома адресами, щоб переконатися, що сповіщення працює правильно. Якщо у вас є проблеми із сповіщеннями електронною поштою, ви можете слідувати цій статті далі як виправити WordPress не надсилаючи електронні листи.

Керуйте робочими місцями

Ви можете керувати замовленнями та робочими місцями з адміністратора області WordPress. Просто відвідайте Налаштування двигуна »Замовлення щоб побачити всі замовлення та завдання на вашому сайті. Звідси ви також можете приймати, перевіряти та відхиляти завдання.

Замовлення

Зняття платежів

Користувачі можуть зняти гроші з вашого веб-сайту лише після підтвердження. На Перевірка роботи на сторінці, вам потрібно буде оновити їх статус на “Затверджено”.

Ви також можете перевірити стан зняття з Налаштування двигуна »Зняття грошей сторінки.

Читайте бесіди

Як тільки ваш веб-сайт набуває популярності, ви можете мовчки читати розмови між користувачами (роботодавцями та позаштатними особами). Таким чином, можна вирішити будь-які суперечки, знаючи історію.

Читання бесід також дасть вам зрозуміти, які види угод відбуваються та які можуть бути приховані наміри ваших користувачів (наприклад, відключення та відведення клієнтів убік тощо)..

Після того, як всі тести та управлінські завдання будуть виконані, ви можете представити свій мікро-веб-сайт на ринку.

Як заробити на веб-сайті мікроробота

Створити мікро-сайт для роботи не складно, але вам потрібно його монетизувати для досягнення остаточної стійкості. Чим більше проектів закрито, тим більше буде заробіток.

Слід дотримуватися нашого посібника, щоб збільшити трафік вашого веб-сайту. Як тільки ви захопите потрібну аудиторію, ви зможете отримувати успішні публікації вакансій.

Ми рекомендуємо запустити блог та просувати мету вашого веб-сайту з мікро-роботами. Поясніть, як ви хочете допомогти роботодавцям та фрілансерам. Ви також повинні зосередитись на тому, щоб зробити свій веб-сайт унікальним з інших мікро-сайтів для роботи в Інтернеті.

Це все. Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам дізнатися, як створити мікро-сайт для роботи, як Fiverr. Ви також можете прочитати нашу статтю про те, як створити сайт для перегляду в WordPress, який заробляє гроші.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map