Як створити спливаючу форму у WordPress (крок за кроком)

створити спливаючу форму


Хочете створити спливаючу форму для вашого веб-сайту? Це фантастична ідея! Мало що перетворює відвідувачів на передплатників, підписників та клієнтів, ніж спливаючі кампанії.

Ось чому в цій статті ми збираємось показати вам, як створити спливаючу форму простим способом, крок за кроком.

Навіщо створювати форму спливаючих вікон?

Якщо мова йде про розширення списку електронної пошти, спливаюче вікно залишається на шляху випередження кривої порівняно з будь-якими іншими видами оптимізованих форм. За допомогою спливаючих вікон користувачі бачили, що кількість конверсій збільшується на 600%.

Однак деякі користувачі не люблять спливаючі вікна через його нав’язливий характер. Люди ненавидять спливаючі вікна, коли вони забиваються в обличчя читача, коли вони відвідують ваш сайт.

Ось чому вам потрібно розумне розкривне рішення, як OptinMonster. OptinMonster – найкращий вбудований плагін WordPress, який дозволяє легко створювати будь-який тип оптимізованих форм, включаючи спливаючу форму. Найкраще, ви можете керувати всіма аспектами своєї спливаючої кампанії від того, як і коли вона запускається, кому вона показана. Таким чином, ви можете розробити свій список електронної пошти, не нав’язливо.

OptinMonster

І, звичайно, це безперебійна інтеграція з усіма найпопулярнішими сервісами маркетингу електронної пошти, такими як MailChimp, Constant Contact, Drip тощо.

Доступна величезна кількість шаблонів, тому ви можете розпочати роботу негайно, без необхідності створювати спливаюче вікно з нуля (хоча ви можете, якщо хочете!).

Щоб дістатись, зверніться до Офіційний сайт OptinMonster і підпишіться. Не забудьте скористатися нашим спеціальним кодом SAVE10 на касі, щоб отримати 10% знижки лише за те, що ви читач IsItWP!

1. Створіть свою кампанію

Увійдіть у свій обліковий запис OptinMonster. Звідти вас перейдуть на панель приладів. Почніть з натискання зеленого Створіть кампанію кнопка.

Створіть кампанію

Потім вам буде запропоновано вибрати тип кампанії. Клацніть Вискочити оскільки ви хочете створити спливаючу форму.

Виберіть спливаюче вікно

Виберіть свій улюблений шаблон кампанії, щоб розпочати роботу. Просто наведіть курсор миші на дизайн, який вам найбільше подобається, і натисніть Використовуйте шаблон. Для цього підручника ми використовуємо шаблон Баланс.

Виберіть шаблон

Звідти вам буде запропоновано назвати свою кампанію та вибрати, на якому веб-сайті ви хочете відображати спливаючу форму. Після заповнення полів натисніть на Почніть будівництво кнопка.

Як і магія, вас перенесуть до розробника кампанії. Ви побачите версію за замовчуванням для вибраного шаблону. Оскільки ми вибрали баланс, це виглядає так:

Кампанія за замовчуванням

Тепер ви можете почати переробляти шаблон, щоб зробити його повністю своїм.

2. Налаштуйте свою кампанію

Кожен великий спливаюче вікно має чудову картину, тому ми почнемо з нього. Клацніть зображення за замовчуванням, щоб відкрити розділ «Редагування елемента зображення» зліва. Потім натисніть кнопку Виберіть для заміни зображення.

Замініть зображення

Ви зможете вибрати зображення з наявної бібліотеки зображень (якщо ви раніше щось завантажили), або зможете завантажити нове зображення зі свого комп’ютера.

Як тільки ваше зображення виглядає казково, перейдіть до сторінки текст заголовка. Просто натисніть на нього, щоб вибрати його. Після вибору область ліворуч з’явиться. Вперед і напишіть власний заголовок і поспіль з текстовими елементами за потребою. Ви можете змінити шрифт, розмір, колір і все, що завгодно, щоб зробити його ідеальним.

Редагування заголовка

Далі виконайте ті ж самі кроки, щоб налаштувати текст тексту.

Редагування вмісту тіла

Не забудьте натиснути зелене Зберегти кнопка вгорі праворуч. Зберігайте стільки разів, скільки вам потрібно протягом усього періоду створення, щоб переконатися, що ви зберегли всі зміни.

Зберегти кампанію

Якщо потрібно, ви також можете змінити вигляд і текст для свого поле optin електронної пошти. Просто натисніть на нього, щоб відредагувати його, як і все інше. Ліворуч будуть варіанти змінити текст поля, а також колір та стиль кнопки надсилання.

Редагувати поле електронної пошти

Якщо говорити про матеріали… Зараз настав час підключити службу маркетингу електронної пошти до спливаючого вікна!

Пов’язані: Як подати форму без оновлення сторінки в WordPress

3. Увімкніть інтеграцію електронної пошти

Оскільки в наші дні більшість спливаючих кампаній використовуються для отримання потенційних клієнтів та передплатників, цей крок є одним із найважливіших.

OptinMonster інтегрується з усіма найпопулярнішими постачальниками послуг електронної пошти; проте для цього посібника ми будемо використовувати MailChimp.
Почніть з натискання на Інтеграції на верхній частині екрана та натисніть кнопку Додати нову інтеграцію з лівого боку.

Додати нову інтеграцію

Виберіть MailChimp зі спадного меню.

Виберіть EMS

Заповніть поля для мітки акаунта та API вашої MailChimp. Ви можете отримати їх із свого облікового запису MailChimp. Якщо вам потрібна допомога з цим аспектом, просто дотримуйтесь документацію, надану OptinMonster.

Підключіться до MailChimp

Потім натисніть зелений Підключіться до MailChimp кнопка для продовження.

Після цього вам буде запропоновано вибрати, до якого зі списків потрібно підключитися. Клацніть потрібний.

Бам! Інтеграція електронної пошти зараз завершена. На наступний крок!

4. Налаштуйте правила відображення

Натисніть на Правила відображення вгорі сторінки. Звідти вам з’явиться сторінка, яка виглядає приблизно так:

Правила відображення

Налаштуйте правила відображення, як завгодно. Просто натисніть на кожен розділ і поводьтесь з ним, поки не будете задоволені.

5. Хіт Опублікувати

Тепер саме час активувати свою кампанію! Удар Опублікувати вгорі екрана. Потім натисніть на тумблер, щоб він став зеленим і сказав ЖИВИЙ.

Опублікувати

Не забудьте вдарити Зберегти кнопку останній раз!

Звідти прокрутіть униз до пункту Платформа варіант. Виберіть WordPress а потім дотримуйтесь наданих інструкцій.

Виберіть платформу

Ви майже там! Ще один крок.

6. Зробіть свою форму спливаючих програм в прямому ефірі на WordPress

Увійдіть у свою інформаційну панель WordPress. Тепер ліворуч має бути вкладка OptinMonster. Клацніть на ньому, щоб переглянути список усіх ваших кампаній. Якщо ви не бачите зробленої вами кампанії, натисніть на Оновити кнопка.

Оновити кампанії

Після показу вашої кампанії натисніть на Йти жити посилання.

Йти жити

Це воно! Ви закінчили. Тепер на вашому веб-сайті з’явиться спливаюча форма.

Ми сподіваємось, що цей підручник допоможе вам дізнатися, як створити спливаючу форму для вашого веб-сайту WordPress.

Якщо ви вважаєте, що цей посібник корисний, вам може також сподобатися наш список найкращих плагінів для маркетологів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map