Як створити сторінку, що скоро відбудеться в WordPress (крок за кроком)

Як створити найближчу сторінку в WordPress


Ви хочете створити найближчу сторінку в WordPress? Плагін WordPress, який незабаром дає змогу вам створити сторінку, що незабаром, щоб зацікавити користувачів про запуск, будь то сайт, блог чи продукт.

Таким чином, протягом періоду розробки веб-сайту чи оновлення, вам не потрібно показувати користувачам сторінку помилок або частково вбудовану сторінку. Натомість ви можете опублікувати прекрасну сторінку, що незабаром, щоб повідомити їм про хід вашого запуску.

У цій статті ми покажемо вам, як створити найближчу сторінку в WordPress.

Чому варто створити сторінку незабаром??

Коли ваш блог або веб-сайт перебувають у процесі розробки, вам потрібно буде показати відвідувачам професійну сторінку, яка найближчим часом. Таким чином вони дізнаються, коли повернутися та відвідати ваш веб-сайт.

Давайте розглянемо, чому важливим є створення найближчої сторінки перед запуском:

 • Google забороняє новим веб-сайтам рейтингувати у найкращих результатах Google, відомих як ефект Google Sandbox. Без скорої сторінки, що займає ваш сайт, займає чимало часу, навіть після запуску. Скоро сторінка може боротися з пісочницею, оскільки це буде прямим способом до запуску та дає вам початок роботи з SEO з першого дня запуску.
 • Додавання таймера на найближчу сторінку скоро викликає цікавість у ваших користувачів, і вони дізнаються, коли ваш сайт буде запущений.
 • Ви можете додати вікно підписки на розсилку на свою найближчу сторінку та розширити список електронної пошти.

Ось кілька прикладів сторінки найближчих сторінок, які ви можете переглянути.

Приклад 1:

Незабаром приклад сторінки

Приклад 2:

Незабаром приклад сторінки

Готові створити свою найближчу сторінку скоро? Давайте розпочнемо!

Створення сторінки, що незабаром – Крок за кроком

Існує багато плагінів WordPress, за допомогою яких можна створити найближчу сторінку. Ми рекомендуємо використовувати SeedProd, який найкращий плагін для WordPress, що незабаром.

Перше, що вам потрібно зробити – це встановити та активувати SeedProd підключати. Щоб отримати докладніші відомості, ознайомтеся з нашим посібником, як встановити плагін WordPress.

Користувачі IsItWP можуть отримати 20% знижку на SeedProd за допомогою нашого купонного коду WPB20.

Після активації відвідайте Налаштування »Незабаром Pro сторінки у вашій адміністраторній області WordPress. Звідти ви можете налаштувати свою найближчу сторінку.

Почніть зі зміни статусу на Увімкнути швидкий режим. Натисніть на Зберегти всі зміни кнопка для збереження налаштувань.

Увімкнути найближчу сторінку

Після ввімкнення цього налаштування всі користувачі та відвідувачі, які вийшли із системи пошукових систем, побачать найближчу сторінку. Ви можете отримати доступ до свого сайту, увійшовши до свого адміністратора WordPress.

На наступному кроці натисніть на Редагувати незабаром / Сторінку обслуговування Натисніть кнопку, щоб вибрати шаблон найближчої сторінки для свого веб-сайту.

Виберіть шаблон

Ви можете знайти багато різних красивих готових шаблонів, щоб створити найближчу сторінку. Ви можете вибрати шаблон, який відповідає темі вашого бізнесу чи веб-сайту.

Після вибору вас буде перенаправлено до налаштування сторінки, де ви зможете редагувати шаблон і попередньо переглянути зміни.

Відредагуйте найближчу сторінку

На лівій панелі завдань ви знайдете безліч варіантів налаштування, таких як тема, вміст, колір тла, типографія тощо. За допомогою програми для створення сторінок у реальному часі ви можете швидко вносити зміни до вашого шаблону і миттєво їх переглядати.

Настроювач дозволяє перемикатися між попереднім переглядом робочого столу та мобільного пристрою, щоб побачити зовнішню сторінку вашої найближчої сторінки.

Перегляд для мобільних пристроїв для найближчої сторінки

Ви також можете підключити найближчу сторінку сторінки з улюбленою службою маркетингу електронної пошти.

Для цього вам потрібно натиснути на Налаштування форми електронної пошти опція з меню ліворуч у налаштуваннях. Увімкнути Форма електронної пошти налаштування та виберіть службу маркетингу електронної пошти з Збережіть передплатників на випадаючий.

Для цього підручника ми підключаємо найближчу сторінку сторінки з MailChimp. Однак ви можете вибрати будь-які альтернативи MailChimp та кілька інших служб електронної пошти зі списку.

Увімкнути маркетинг електронною поштою

Натисніть на Налаштувати і плагін перенесе вас на сторінку налаштувань.

Тепер вам потрібно ввести ключ API, який ви можете отримати зі свого облікового запису MailChimp та вибрати список електронної пошти. Прокрутіть вниз і натисніть на Збережіть і продовжуйте редагування кнопка.

Налаштування MailChimp

Тепер ви будете перенаправлені назад до розробника сторінок у реальному часі.

Після того, як найближча сторінка буде готова, натисніть на Зберегти кнопка для збереження налаштувань.

Це все.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як створити найближчу сторінку в WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим керівництвом про те, як A / B розділити тест ваших форм WordPress, щоб збільшити кількість конверсій.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map