Як створити таймер зворотного відліку в WordPress (крок за кроком)

таймер зворотного відліку в wp


Хочете додати таймер зворотного відліку на свій веб-сайт WordPress, але не знаєте, як це зробити? Тоді ви в потрібному місці.

Таймер зворотного відліку допомагає створити відчуття терміновості на вашому сайті та заохочує користувачів вжити бажаних дій, як-от придбання товару, перш ніж вони пропустять пропозицію. Використання таймера зворотного відліку ефективно для того, щоб підвищити хвилювання щодо майбутньої продажу, вебінару, досягнення важливої ​​віхи або святкування майбутньої події, важливої ​​для вашого бізнесу..

Ви можете використовувати ці віджети таймера зворотного відліку, щоб нагадати вашій аудиторії про майбутні події, щоб вони точно знали, коли повернутися на ваш сайт, щоб скористатись чи спостерігати за великою подією.

Коли використовувати таймер зворотного відліку

Є багато випадків, коли ви можете додати таймер зворотного відліку на свій сайт. Але найкраще це працює в наступних випадках.

 • на найближчій сторінці, перш ніж запустити веб-сайт
 • повідомляти відвідувачів, коли веб-сайт знову стане доступним, якщо він не підтримується.
 • під час проведення події чи конференції
 • перед тим, як представити новий товар або послугу
 • події з продажу

Додавання таймера зворотного відліку до WordPress

У WordPress ви можете додати таймери зворотного відліку на свій веб-сайт кількома способами. Ми розповімо про 2 способи в цій статті.

 1. Додавання таймера зворотного відліку за допомогою OptinMonster
 2. Додавання таймера зворотного відліку за допомогою SeedProd

Спосіб 1: Додавання таймера зворотного відліку за допомогою OptinMonster

Цей метод корисний, якщо ви хочете відобразити свій таймер зворотного відліку у вигляді віджету на своєму веб-сайті. З OptinMonster, додати віджет таймера зворотного відліку дуже просто.

optinmonster-спливаючі вікна

Найкраще використовувати OptinMonster для додавання таймера зворотного відліку, це те, що його легко налаштувати і не потрібно кодування. Це одне з найпотужніших додатків покоління, яке допомагає швидко та легко досягти цілей конверсії вашого веб-сайту. За допомогою цього додатка ви можете створити кілька найсучасніших спливаючих кампаній і точно відображати їх для цільової аудиторії.

Прочитайте наш огляд на OptinMonster та дізнайтеся більше про нього.

Все, що вам потрібно зробити – це зробити створити свій рахунок за допомогою OptinMonster а потім встановіть та активуйте плагін OptinMonster на своєму веб-сайті.

Крок 1. Підключення програми OptinMonster із плагіном

Потрібно зазначити, що плагін діє як з’єднувач між вашим веб-сайтом WordPress та додатком. Вперед та встановіть Плагін OptinMonster на вашому сайті.

Після активації плагіна перейдіть до інформаційної панелі WordPress і натисніть на OptinMonster зліва на екрані. Тут ви побачите два варіанти.

 • Отримайте OptinMonster
 • Підключіться до свого облікового запису OptinMonster

Якщо ви не створили обліковий запис у OptinMonster вже тоді натисніть на 1-й варіант, щоб зробити це. Якщо ви вже налаштували обліковий запис, тоді перейдіть до другого варіанту. Ви побачите варіант, який говорить Авторизуйте OptinMonster. Натисніть на нього.

авторизуйте optinmonster

Тепер вас буде переспрямовано до нового вікна, де ви побачите опцію Підключіться до WordPress. Натисніть на цю опцію, і ваш додаток автоматично з’єднається з вашою інформаційною панеллю WordPress.

Крок 2: Створення таймера зворотного відліку за допомогою OptinMonster

Настав час, коли ви почнете створювати віджет таймера зворотного відліку. Тому спочатку вам доведеться зайти на інформаційну панель WordPress і натиснути на OptinMonster »Кампанії» Створення нових кампаній.

optinmonster кампанії

Тепер виберіть тип своєї кампанії та виберіть шаблон на ваш вибір. Ви можете вибрати будь-який тип кампанії з запропонованих вам, а потім інтегрувати в неї таймер зворотного відліку. Виберемо плаваючу панель як тип кампанії.

Прокрутіть униз, щоб знайти шаблони та виберіть той, який вам найбільше сподобався.

На наступному кроці вам буде запропоновано назвати кампанію. Вам також потрібно вибрати веб-сайт, на якому потрібно відобразити цей таймер відліку.

Після завершення натисніть на Почніть будівництво вкладка. Це запустить конструктор перетягування, де ви можете розробити свою кампанію. Тут під Дизайн натисніть на Додайте блоки вкладка.

Тепер прокрутіть униз, щоб знайти Блоки елементів. Ви побачите Відлік часу варіант. Перетягніть цей елемент і опустіть його на панель проектування в правій частині екрана.

Тепер ви можете натиснути на ваш дизайн справа і налаштувати кожен із своїх елементів, щоб надати йому ідеальний вигляд. Ви можете налаштувати будь-який елемент, включаючи ваші тексти, шрифти, кольори тощо.

Щоб відредагувати таймер зворотного відліку, просто натисніть на елементи панелі дизайну, і на панелі редагування зліва ви побачите кілька варіантів редагування. Виберіть Зворотний відлік »Налаштування.

Тут ви можете працювати над тим, як ви хочете, щоб ваш таймер відліку відображався. Ви можете вибрати час, коли потрібно починати і закінчувати відлік часу. Щоб ваші користувачі легше зрозуміли початок і кінець вашого відліку в усьому світі, ви можете додати місцевий час відвідувача. Ви також можете додати тип відображення пристрою, наприклад, дні, години, хвилини, секунди тощо. Якщо ви не задоволені певним елементом, просто використовуйте опцію видалення, щоб видалити його.

Далі переходимо до Правила відображення вкладку, де можна визначити, де і коли показувати кампанію.

optinmonster, привітні ворота, WP привітні ворота, створення списку

Ви можете використовувати Інтеграція вкладку до інтегруйте свою кампанію за допомогою служби маркетингу електронної пошти.

Крок 2: Опублікування таймера зворотного відліку

Після завершення всіх налаштувань натисніть на Зберегти кнопка. Тепер у верхній частині екрана ви побачите: Так ні варіант. Клацніть по ньому і натисніть на активуйте зараз кнопка.

Далі, перейдіть до Опублікувати вкладка. Щоб опублікувати кампанію, обов’язково ввімкніть статус Наживо.

optinmonster, привітні ворота, WP привітні ворота, створення списку

Тепер перейдіть на інформаційну панель WordPress і натисніть на Редагуйте параметри виводу.

Це покаже вам варіант з назвою Увімкнути кампанію на сайті. Виберіть поле поруч. Нижче ви також можете налаштувати, хто може бачити вашу вітальну браму. Після завершення натисніть кнопку «Зберегти», і вам потрібно буде йти.

optinmonster, привітні ворота, WP привітні ворота, створення списку

І це все. Ваша кампанія має бути реалізованою зараз. Тепер ви можете відвідати ваш веб-сайт із передової та побачити діючий таймер зворотного відліку. Ось попередній перегляд того, що ми тільки що створили.

Спосіб 2: Додавання таймера зворотного відліку за допомогою SeedProd

Цей метод корисний, якщо ви запускаєте новий сайт або ваш уже створений сайт підтримується, і ви хочете повідомити своїм відвідувачам, що незабаром він з’явиться в реальному часі.

SeedProd це дивовижний плагін незабаром, який дозволяє створювати приголомшливі найближчі сторінки та сторінки режиму обслуговування протягом декількох хвилин. Плагін дозволяє вам додавати кілька елементів на свою найближчу сторінку, включаючи таймер зворотного відліку.

SeedProd

Подивимося, як поетапно додати таймер відліку за допомогою SeedProd.

Крок 1: Встановлення SeedProd

Перший крок – встановити SeedProd плагін на вашому сайті WordPress.

Після встановлення та активації плагіна вам доведеться підтвердити ліцензійний ключ. Ваш ключ доступний у вашому обліковому записі SeedProd, створеному на момент придбання товару. Вставте ключ у порожнє поле та натисніть прапорець, щоб підтвердити його.

Після підтвердження ліцензійного ключа перейдіть до SeedProd »Налаштування. Тепер на екрані з’явиться таке вікно.

seedprod огляд - включити найближчу сторінку

Тут натисніть на Увімкнути найближчу сторінку варіант, за яким слідує Редагувати незабаром / Сторінку обслуговування. Тепер на екрані у вас буде кілька тем. Тож продовжуйте та вибирайте тему, яка вам найбільше подобається.

SeedProd найближчим часом теми

Після завершення вас буде спрямовано до конструктора сторінок, де ви можете почати створювати свій таймер зворотного відліку.

Крок 2: Створення таймера зворотного відліку

Щойно ви перебуваєте на веб-розробнику сторінки SeedProd, ви побачите всі параметри редагування зліва та візуальний конструктор праворуч. Ви можете перейти до кожної з цих вкладок ліворуч і попрацювати над зовнішнім виглядом своєї найближчої сторінки. Перевірте, як увімкнути режим обслуговування та як створити найближчу сторінку.

Ви можете налаштувати свій фон, перейшовши на Налаштування фону вкладка. Ви можете змінити його колір, додати зображення або відео у фоновому режимі і зробити тут багато іншого. Якщо ви хочете попрацювати над текстом сторінки, використовуйте Зміст вкладку безпосередньо над вкладкою Фон.

На свою найближчу сторінку ви також можете додати соціальні іконки, форму електронної пошти, панель прогресу та інше. Щоб додати таймер зворотного відліку, перейдіть до зворотного відліку. Тепер поміняйте місцями Увімкнути відлік часу варіант.

Потім можна вибрати часовий пояс відліку, вибрати дату закінчення та встановити формат свого відліку. На основі вашої кінцевої дати, таймер автоматично зникне з вашого веб-сайту у вказану дату. Після завершення натисніть кнопку Зберегти у верхньому лівому куті екрана.

Крок 3: Опублікування таймера зворотного відліку

Тепер, коли найближча сторінка готова з таймером зворотного відліку, саме час опублікувати її на своєму веб-сайті. Трохи вище Зберегти у верхньому лівому куті ви побачите варіант, який називається Повернутися до налаштувань.

Це перенесе вас до того самого вікна, де ви вибрали Увімкнути незабаром варіант на початку. Тепер натисніть на Зберегти всі зміни кнопку, щоб сторінка виходила наживо.

seedprod огляд - включити найближчу сторінку

Ось як ваша сторінка з’явиться для відвідувачів.

Таймер зворотного відліку

Це воно!

Ми сподіваємось, що це керівництво допомогло вам створити таймер зворотного відліку на вашому сайті. Ви також можете перевірити, як додати соціальний доказ на свій сайт WordPress, щоб завоювати довіру користувачів та підвищити цілі конверсії.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map