Як створити веб-сайт для їжі та рецептів (і заробити гроші)

як створити веб-сайт про їжу


Хочете створити веб-сайт із продуктами харчування та рецептами? Це фантастична ідея! Незалежно від того, чи ведете ви блог, в якому переглядаєте тарифи в місцевих ресторанах або ділитесь власними рецептами, ідеально продуманий веб-сайт WordPress може забезпечити привернення уваги читачів..

У цій статті ми розповімо, як створити веб-сайт із продуктів харчування та рецептів у 4 простих кроки.

Створення веб-сайту продовольства та рецептів

Багато наявних скажуть вам, що ніша для їжі та рецептів перенасичена вмістом в Інтернеті. Незважаючи на те, що в Інтернеті існує багато веб-сайтів з продуктів харчування та рецептів, ви не повинні перешкоджати виконанню своєї мрії.

Проста правда така: всі їдять їжу, і свіжі рецепти завжди будуть потрібні. Як унікальна людина з власним голосом і стилем для письма, ви подасте щось особливе до столу, будучи самим собою.

Це означає, що для того, щоб виділитися з натовпу, вам потрібно буде відточувати свою індивідуальну унікальність. Вам потрібно буде з’ясувати, що саме робить ваш вміст справді іншим. Для цього вам потрібно вибрати нішу в жанрі їжі та рецептів.

Найбільш успішні веб-сайти з продуктів харчування та рецептів є спеціалізованими. Вони обрали нішу. Замість того, щоб подавати посередній вміст у численних категоріях, дозвольте своїй аудиторії поласувати в 1 або 2 категоріях ніш, якими керує майстер-шеф-кухар. Як і прекрасний обідній досвід, коли мова заходить про успішний блог про їжу, якість над кількістю завжди виграє день.

Приклади харчових і рецептурних ніш:

 • Харчування за бюджетом
 • Вегетаріанські або вегетаріанські страви
 • Супи та рагу
 • Смажена їжа
 • Охороняюче здоров’я
 • Рецепти без сої, без глютену, без горіхів або цукру
 • Культурні страви
 • Діти, зручні для малюків
 • Готування з комахами

Це лише кілька пропозицій з вершин нашого голови. Ми впевнені, що можете придумати більше. Чудова річ про запуск веб-сайту про їжу та рецепти – це те, що можливості ніші нескінченні. Знайдіть свій час і пориньте глибоко в душу смачненького. Подібно до того, як смачні страви готуються з любов’ю, ваш блог про їжу та рецепти також повинен випливати з серця. Які страви ви найбільше пристрасні?

Вибравши свою харчову нішу, виконайте наведені нижче кроки для успіху рецепту.

Крок 1: Виберіть доменне ім’я та хостинг для вашого веб-сайту продовольства

Перший крок для створення веб-сайту для їжі та рецептів – це створення веб-сайту за допомогою WordPress.

Після того, як у вас з’явиться основна основа для «загального» веб-сайту, ви можете підлаштувати його до вмісту серця, щоб перетворити його на веб-сайт із їжею та рецептами своєї мрії..

Для цього вам знадобиться доменне ім’я та веб-хостинг.

Ім’я домену – це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті, також відома як ваша URL-адреса. Наприклад, наше доменне ім’я – IsItWP.com; і це те, що ви вводите у свій веб-браузер, щоб знайти нас в Інтернеті. Доменне ім’я вашого веб-сайту повинно бути пов’язане з обраною вами їжею. Використовуйте ключові слова, пов’язані з вашим продуктом харчування або рецептом.

Якщо вам потрібна допомога у виборі доменного імені для вашого веб-сайту, радимо скористатися нашим генератором імен веб-сайтів.

З іншого боку, веб-хостинг – це місце, де зберігаються файли вашого веб-сайту. Подумайте про це так: якщо ваше доменне ім’я – ваша адреса, ваш веб-хостинг – це ваш дім. Має сенс поки що, правда? Ось чому вам потрібно як доменне ім’я, так і веб-хостинг для створення належного веб-сайту.

На щастя, ви можете отримати обидва ці елементи за зниженою ставкою від наших друзів у Bluehost!

Bluehost пропонує читачам IsItWP безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL (для захисту вашого сайту) та МАСИВНУ знижку на веб-хостинг WordPress.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Після того, як у вас все буде налаштовано на ім’я домену та веб-хостинг, саме час перейти до другого кроку!

Крок 2: Встановіть WordPress для свого блогу про їжу

Якщо для веб-хостингу ви вибрали Bluehost (рекомендовано вище), встановити WordPress буде просто.

Раніше Bluehost пропонував установку WordPress за 1 клік. Це не могло бути легше, ніж це, правда? Неправильно. Bluehost взяв на себе ще один рівень і зробив процес абсолютно легким, попередньо встановивши WordPress за замовчуванням на нових веб-сайтах.

Також перевірте: Поглиблений огляд веб-хостингу Bluehost.

Тепер все, що вам потрібно зробити, – це вибрати тему для свого WordPress-сайту, ввести назву свого сайту, написати свій тег, і ви будете готові до прокатки. Подивимось, як це виглядає поетапно:

Для теми просто зараз вибирайте що завгодно. Ви завжди можете вибрати іншу тему пізніше (у цьому посібнику ми можемо вибрати декілька дивовижних). Ваша основна мета зараз – почати роботу з WordPress. Усі інші дрібні деталі можна згодом упорядкувати та змінити.

виберіть тему

На наступній сторінці напишіть свою назву та мітку у вказаних полях.

створити новий веб-сайт WordPress

Після заповнення своїх даних натисніть Далі. Потім Bluehost автоматично встановить WordPress для вас, без проблем, і ви побачите такий екран, як тільки установка буде успішно завершена:

установка WordPress завершена

Ваші облікові дані для входу в WordPress будуть надіслані на ваш електронний рахунок.

Тепер, коли на вашому веб-сайті встановлено WordPress, ви можете увійти на інформаційну панель WordPress, додавши wp-admin до вашої URL-адреси. Ваша URL-адреса для входу буде виглядати приблизно так: https://yoursite.com/wp-admin

Використовуйте облікові дані, надіслані електронною поштою, для входу на ваш абсолютно новий веб-сайт WordPress.

сторінку входу в wordpress

Якщо ви не вибрали Bluehost для веб-хостингу, ви можете прочитати наше повне керівництво про те, як встановити WordPress для отримання додаткової інформації. Ми висвітлюємо кожен можливий сценарій, включаючи, як встановити WordPress вручну зі свого комп’ютера.

Після встановлення WordPress перейдіть до третього кроку.

Крок 3: Виберіть Тему ідеальної їжі

Якщо ви шукаєте швидку безкоштовну тему, щоб розпочати роботу, ви можете завантажити та встановити її з сховища тем WordPress. Ви можете отримати доступ до цього на інформаційній панелі WordPress.

Просто натисніть на Зовнішній вигляд »Теми і натисніть кнопку Додати новий.

Додати нову тему

Звідти ви можете шукати безкоштовну тему WordPress, яка вам подобається, використовуючи їх функцію пошуку:

Шукати теми

Або якщо ви вже завантажили тему, можете завантажити її, натиснувши на Завантажити тему кнопка вгорі цієї сторінки.

Як тільки ви знайдете бажану тему, натисніть Встановити і Активуйте щоб він вийшов у прямому ефірі на вашому сайті. Звідти ви можете налаштувати його з Зовнішній вигляд »Налаштувати.

Щоб зробити вас ще простішим, ми склали список наших улюблених тем WordPress для веб-сайтів з продуктів харчування та рецептів нижче. Якщо ви не хочете самостійно перебирати проблеми пошуку теми, сміливо вибирайте одну з наших рекомендацій.

Майте на увазі, що використання вбудованої за призначенням теми WordPress (тобто: тема їжі та рецептів) має унікальний набір плюсів і мінусів. Найголовніше «профі» – це те, що попередньо буде завантажено все, що вам потрібно, щоб створити професійний веб-сайт у харчовій ніші. Однак основним “кон” є те, що ці попередньо завантажені функції можуть обмежувати вашу гнучкість, якщо мова йде про налаштування.

Якщо ви хочете бігти на землю і стрибати прямо на запуск веб-сайту з їжею чи рецептами із заздалегідь створеною рамкою, то перелічені нижче теми – це фантастичні варіанти. Але якщо у вас є певне бачення, яке потребує масштабного налаштування, вам краще вибрати нашу улюблену багатоцільову тему WordPress, а потім налаштувати її за допомогою плагінів для їжі чи рецептів..

Наступні теми чудово реагують і чудово виглядатимуть на будь-якому пристрої:

1. Фуджіка

Foodica

Ця чудова тема журнального стилю ідеально підходить для будь-яких веб-сайтів на основі їжі та рецептів. З 10 кольорових схем на вибір, ви легко зможете співставити свій сайт з вашим брендом.

У Foodica є свій власний індекс рецептів, а також гарний повзунок для зображених зображень. Крім того, він інтегрований з WooCommerce, так що ви можете без особливих зусиль перетворити свій веб-сайт в інтернет-магазин. Якщо ви продаєте кулінарні книги, рецептурні картки, готові страви чи щось інше; це ідеальна тема для вас!

Почніть з Foodica сьогодні!

2. Foody Pro

FoodyPro

Легкий і оптимізований для швидкості, FoodyPro готовий до перекладу, SEO-дружній і повністю інтегрований з WooCommerce.

Це неймовірно швидко, не жертвуючи стилем. Він має чіткий, професійний вигляд і має спеціальний індекс рецептів, а також кілька областей, готових до віджетів.

Почніть з Foody Pro!

3. Похмурий

Художній

Foody дозволяє розпочати роботу негайно завдяки двом демонстраційним веб-сайтам, які можна встановити одним клацанням миші. Віддаєте перевагу будувати свій веб-сайт з нуля? Нема проблем! У Foody є безліч варіантів налаштування, щоб вийти на праву ногу.

Ця тема також включає 2 додаткові плагіни, Revolution Slider та WPBakery, БЕЗКОШТОВНО!

Почніть з Foody!

4. Їжа4Soul

Їжа4Soul

Ресторани, кафе, блоги з обстеженням їжі та веб-сайти з рецептами чудово провели час з темою Food4Soul. Ми особливо любимо його прозору область заголовків, яка дозріла для налаштування.

Food4Soul – це стильна тема в стилі портфоліо, в якій є все необхідне для створення привабливого веб-сайту про їжу чи рецепти.

Почніть роботи з Food4Soul!

5. Foodie Pro

foodie pro

Foodie Pro – це витончена тема WordPress у мінімалістичному стилі, яка має багато потужних функцій. Ви можете створити свій сайт з нуля або скористатися заздалегідь виготовленими шаблонами для прокатки.

Як тема StudioPress, Foodie Pro працює на їх все популярній основі Genesis; забезпечення того, щоб ваш веб-сайт завжди працював максимально плавно.

Почніть роботи з Foodie Pro!

Крок 4: Встановіть ідеальні плагіни

Щоб отримати доступ до безкоштовних плагінів WordPress, щоб розпочати роботу, ви можете зайти в сховище плагінів WordPress через інформаційну панель свого сайту..

Натисніть на Плагіни »Додати нове почати.

Додати новий плагін

Звідти ви можете скористатися функцією пошуку, щоб знайти корисні безкоштовні плагіни для свого веб-сайту:

Пошук плагінів

Як тільки ви знайдете щось, що вам подобається, Встановити і Активуйте це перевірити!

Для вашої зручності ми перерахували кілька наших улюблених плагінів нижче.

Нижче наведено сукупність плагінів, які повинен мати кожен веб-сайт, а також кілька, які справді зроблять ваш веб-сайт із їжею чи рецептами блиск:

1. WPForms

WPForms

Як найкращий у світі плагін для форм контактів, WPForms – це саме те, що вам потрібно зв’язатися зі своїми читачами та потенційними клієнтами. Крім того, завдяки додатку до публікації публікацій ви можете заохотити читачів надсилати свої власні рецепти чи публікації в блозі, щоб переконатися, що у вас є нескінченний потік вмісту.

Читачі IsItWP отримують 10% знижки, коли вони використовують код купона SAVE10 під час оформлення замовлення!

Почніть з WPForms сьогодні!

2. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster – найкращий у світі інструмент покоління свинцю. З його допомогою ви зможете збільшити швидкість підписки на розсилку, перетворити відвідувачів на клієнтів тощо.

Якщо у вас є просування товару, халява дарувати або просто хочете обробляти деякі читацькі електронні листи; OptoinMonster – це інструмент для вас.

Почніть з OptinMonster сьогодні!

3. MonsterInsights

чудовисько

Мало трафіку не означає нічого, якщо у вас немає поглиблених даних для аналізу тих відвідувачів. MonsterInsights – це ідеальний плагін, який допоможе вам відстежувати, керувати та аналізувати відвідувачів вашого веб-сайту.

Кількома простими клацаннями миші ви можете підключити веб-сайт WordPress до свого облікового запису Google Analytics. Звідти ви можете переглядати всі статистичні дані, які вам коли-небудь знадобляться, зручно на інформаційній панелі WordPress. Більше не потрібно відвідувати сторонні веб-сайти!

Почніть з MonsterInsights сьогодні!

4. Рецепт WP Ultimate

Кінцевий рецепт WP

Цей плагін робить завантаження рецептів легким вітерцем. Шаблони є ідеальними, і вони навіть містять фрагменти, які допоможуть вам виглядати фантастично в Google.

Ваші читачі зможуть роздрукувати картки рецептів, змінити розміри порцій перед завантаженням і навіть легко поділитися рецептами на своїх облікових записах у соціальних мережах.

Нам особливо подобалося, що WP Ultimate Recipe можна використовувати на публікаціях та сторінках за допомогою шорт-кодів або їх кнопки «Миттєвий рецепт», що з’являється над панеллю інструментів редактора публікацій та сторінок. Ви можете навіть додати кілька рецептів до однієї пошти чи сторінки!

Почніть роботи з кінцевого рецепту WP сьогодні!

5. reSmush.it

resmush.it

Веб-сайти про їжу та рецепти стосуються зображень. Ніщо не продає читача на продовольчому блозі, як подібні зображення неприємних страв, гідних сливи.

На жаль, фотографії дивовижних страв з їжею часто досить великі і можуть уповільнити весь ваш веб-сайт; що погано для загальної роботи користувачів. Для боротьби з цим ми рекомендуємо використовувати reSmush.it! Цей зручний плагін скорочує ваші зображення, не приносячи шкоди якості, так що вони миттєво оптимізовані швидкості.

Почніть з reSmush.it сьогодні!

6. Повідомлення, пов’язані з WordPress

Wordpress пов'язані повідомлення

Один з найкращих способів зацікавити читачів та забезпечити їх перебування на вашому веб-сайті – рекомендувати пов’язані публікації. Завдяки WordPress пов’язаним публікаціям, ваші відвідувачі можуть прочитати рецепт чи огляд, а потім автоматично запропонувати кілька інших публікацій, що базуються на тому, що вони тільки що прочитали. Їх кліки збільшаться, а показник відмов знизиться. Всі перемагають!

Почніть роботи з публікацій, пов’язаних із WordPress сьогодні!

7. Йоаст SEO

yoast-seo

Оптимізація пошукових систем (SEO) важлива для того, щоб класифікувати її в пошукових системах і бути виявленою цільовою аудиторією. Yoast SEO проводить вас через процес оптимізації пошукових систем на своїх публікаціях та сторінках, оцінюючи, наскільки добре ви використовували ключові слова рецептів та продуктів харчування у своєму письмовому вмісті.

Почніть з Yoast SEO сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як створити веб-сайт із продуктами харчування та рецептами в WordPress.

Якщо вам сподобався цей підручник, можливо, вам також сподобається наше покрокове керівництво про те, як додати форму для подання гостя на сайт WordPress.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map