Як створити веб-сайт для малого бізнесу за 5 простих кроків (2020)

Як створити веб-сайт для малого бізнесу


Ви хочете створити веб-сайт для просування вашого малого бізнесу? Створення веб-сайту для вашого бізнесу може допомогти вам розвиватися в Інтернеті. На щастя, ви можете створити веб-сайт для малого бізнесу самостійно, не сплачуючи здорового гонорару розробнику.

У цій статті ми розповімо, як створити веб-сайт для малого бізнесу за 5 простих кроків.

Чому варто створити веб-сайт для свого малого бізнесу?

Як власник бізнесу, ви хочете поділитися своїми продуктами та послугами з усім світом. Це можна зробити, створивши діловий веб-сайт. Веб-сайт максимально охоплює нових клієнтів та допомагає швидше розвивати свій бізнес.

У минулому зробити веб-сайт або створити інтернет-магазин для малого бізнесу було непросто. Люди звикли наймати професійних розробників, які створюють свої веб-сайти, і це було величезним витратом для власника малого бізнесу. Тепер технологія просунулася, і ви можете створити власний веб-сайт, не маючи жодних знань щодо кодування.

Також перегляньте нашу статтю про найкращі книги WordPress, включаючи книги на веб-сайтах WordPress для бізнесу.

Давайте розглянемо, як створити веб-сайт для малого бізнесу за 5 простих кроків без допомоги розробника.

Крок 1. Вибір платформи для створення веб-сайту для вашого малого бізнесу

По-перше, вам потрібно вибрати правильну платформу, яка надає вам доступ до всіх функцій, необхідних для створення вашого сайту. Більшість початківців не вважає це важливим, але це основний фактор вашого веб-сайту. Якщо ви виберете правильну платформу для своїх потреб, то всі інші завдання, які ви берете на себе, стануть легкими.

Ми рекомендуємо обрати WordPress для створення веб-сайту для малого бізнесу. Це добре відоме програмне забезпечення, яке підтримує 31% усіх веб-сайтів в Інтернеті.

WordPress чудово підходить для веб-сайтів малого бізнесу, оскільки він постачається з безліччю вбудованих функцій, які спрощують вашу роботу. У ньому є сотні тисяч безкоштовних шаблонів та розширень, які допомагають вам створити свій веб-сайт, не записуючи жодного рядка коду. Найкраще, що він дає вам повний контроль над своїм сайтом.

WordPress поставляється у двох варіантах: WordPress.com та WordPress.org. Для вашого веб-сайту вам знадобиться власний розміщений WordPress.org, оскільки він має дивовижні функції, а також доступ до безкоштовних тем і плагінів. Більш детально ви можете прочитати WordPress.com проти WordPress.org.

Тепер, коли ви знаєте, яку платформу вам слід вибрати, ви можете розпочати власне процес створення свого веб-сайту.

Крок 2. Купівля домену та хостинг для веб-сайту вашого малого бізнесу

Перше, що вам знадобиться – це доменне ім’я та веб-хостинг, щоб розпочати створення веб-сайту вашого бізнесу за допомогою WordPress.

Це пов’язано з грошима, і ви можете захотіти варіант, який коштує менше на початкових етапах розвитку. Загалом, доменне ім’я коштує вам 14,99 дол. США на рік, а веб-хостинг коштує близько 7,99 дол. США на місяць, що коштує багато грошей, якщо ви користуєтеся бюджетом, що цікавиться.

Ми рекомендуємо хостинг Bluehost для вашого сайту. Для наших читачів вони пропонують безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та 60% ВИМКНЕННЯ на хостингу WordPress. Це зменшує ваші витрати на доменне ім’я та хостинг до $ 2,75 на місяць.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Після переходу на веб-сайт Bluehost натисніть на Починай зараз кнопка для продовження.

створити блог на bluehost

Ви перейдете на сторінку з цінами. Ви можете заглянути в Основні і Плюс плани. Ці плани є доступними і пропонують хороші послуги для веб-сайтів малого бізнесу.

виберіть план синього заходу для створення блогу

Щойно ви вирішили, ви можете натиснути на Виберіть Натисніть кнопку, щоб вибрати план і перейти до наступного кроку, щоб придбати ваше доменне ім’я.

придбання домену bluehost

Для веб-сайту малого бізнесу рекомендується вибрати доменне ім’я, яке буде простим, коротким та легким для вимови. Ім’я домену має відповідати вашому бізнесу та давати потенційним клієнтам підказку щодо того, про що йдеться у вашому бренді. Приділіть деякий час пошуку потрібного доменного імені, оскільки це може бути головним фактором успіху для вашого сайту. Ви навіть можете шукати доменне ім’я за допомогою нашого інструмента генератора доменних імен.

Отримавши ваше доменне ім’я, ви можете натиснути на Далі кнопка. Тепер вам потрібно буде додати вашу особисту інформацію, наприклад, ім’я, електронну пошту, адресу тощо.

інформація про пакет bluehost

На цій же сторінці він відобразить кілька доповнень, які потрібно включити у ваш план хостингу. Просто зніміть їх, зніміть загальну ціну, виберіть спосіб оплати та завершіть покупку.

Примітка: Якщо ви хочете будь-який з цих хостингових додатків пізніше, ви можете додати їх на панелі хостингу.

Крок 3: Встановлення WordPress на ваш хостинг-акаунт

Підписавшись на свій хостинг-план, вам буде запропоновано вибрати тему WordPress. Ви можете вибрати будь-яку тему на цьому кроці, оскільки ви завжди можете змінити свою тему пізніше (ми покажемо вам, як це зробити на наступному кроці цього підручника).

виберіть тему

Після цього вам буде запропоновано вибрати ім’я та теги для вашого веб-сайту.

створити новий веб-сайт WordPress

Вказавши деталі, натисніть Далі. Тепер Bluehost встановить WordPress для вас і, як тільки буде зроблено, покаже вам такий екран:

установка WordPress успішна

Ви можете увійти на свій сайт, додавши wp-admin до вашої URL-адреси. Ось як має виглядати ваша URL-адреса для входу в WordPress:

http://example.com/wp-admin

Тепер ви можете увійти на свій веб-сайт WordPress за допомогою облікових даних, надісланих на вашу електронну адресу.

wordpress вхід

У своїй адміністраторній області WordPress ви можете змінити загальні налаштування, створити сторінки та керувати всім своїм веб-сайтом.

У цій програмі WordPress є основна тема, яка встановлюється та активується автоматично. Ви можете змінити шаблон за замовчуванням на вибрану тему. В Інтернеті доступні сотні тисяч безкоштовних та преміальних тем.

Ви можете переглянути цю колекцію найкращих та найпопулярніших тем WordPress для веб-сайту вашого малого бізнесу. Просто виберіть тему WordPress, яка має дивовижний дизайн та відповідає функціям, необхідним для вашого сайту.

Вибравши тему, ви можете просто встановити її в WordPress. Детальніше див. Наш покроковий посібник про те, як встановити тему WordPress.

Усі теми WordPress мають різні функції та варіанти, щоб налаштувати зовнішній вигляд вашого сайту. Ви завжди можете перейти до Зовнішній вигляд »Налаштувати на сторінці адміністратора WordPress для редагування налаштувань вашої теми.

Налаштувати зовнішній вигляд сайту

На цій сторінці ви можете створювати меню, змінювати кольори веб-сайтів, додавати зображення заголовка тощо. Після завершення налаштувань ви можете натиснути на Опублікувати кнопку, щоб побачити ці зміни в дії.

Хоча легко знайти тему WordPress, яка адаптується до вашого робочого процесу, варіанти налаштування більшості тем обмежені. Якщо ви не розробник, ви не можете внести значні зміни в дизайн теми.

Якщо ви хочете створити індивідуальний дизайн для вашого сайту самостійно, тоді ви можете встановити плагін WordPress для перетягування та перетягування. Найпопулярніші з них – «Beaver Builder» і «Divi Theme», оскільки вони обидва надають вам безліч варіантів легко створити чудовий бізнес-сайт.

Крок 4: Створення сторінок вашого веб-сайту

Після активації теми вам потрібно зробити кілька сторінок і додати інформацію про свою компанію. Веб-сайти малого бізнесу не завантажуються вмістом, тому ви можете створювати прості сторінки веб-сайтів з основними деталями для своїх користувачів.

Щоб створити нову сторінку, вам потрібно буде перейти Сторінки »Додати нове в області адміністратора WordPress.

Нова сторінка в WordPress

Ви можете створити стільки сторінок, скільки вам потрібно для вашого сайту. Якщо ви хочете додати або оновити будь-яку інформацію на опублікованих сторінках, ви можете просто відредагувати їх у своїй адміністраторній області WordPress.

Додайте всі важливі сторінки, необхідні для веб-сайту малого бізнесу, як-от про нас, будуть створені послуги, продукти, підтримка (за наявності) або будь-які інші корисні сторінки.

Після прокрутки ви можете додати більше сторінок, як-от сторінка блогу, окремі сторінки брендів для кожного продукту тощо. Зробити це просто зараз.

Крок 5: Додавання функцій на ваш веб-сайт

WordPress постачається з тисячами плагінів (додатків), щоб полегшити роботу. За допомогою цих плагінів можна додати неймовірні функції на ваш сайт, не редагуючи жодного рядка коду.

Сторінка плагінів

У сховищі WordPress є понад 50 000 безкоштовних плагінів, які можна використовувати для додавання функцій на ваш сайт. Просто встановіть і активуйте ті, що вам потрібно, і ви будете на шляху.

Щоб отримати докладнішу інформацію, дивіться наш покроковий посібник про те, як встановити плагін WordPress.

Крім того, радимо ознайомитись із цією статтею про те, як створити мікро-сайт для роботи, як Fiverr.

Що робити відразу після створення вашого веб-сайту WordPress

Після того, як ваш веб-сайт буде готовий, ви повинні виконати кілька завдань, необхідних для того, щоб веб-сайт вашого бізнесу працював в Інтернеті. Наприклад, покращити рейтинг пошукових систем, щоб отримати більше трафіку, відстежувати спам-коментарі на вашому сайті, збільшувати швидкість завантаження сторінки, захищати свій веб-сайт від хакерів та зловмисного програмного забезпечення та додавати контактну форму.

Давайте подивимося на кроки, які слід зробити відразу після створення веб-сайту для малого бізнесу.

 • Контактний формуляр: Додайте контактну форму на свій бізнес-сайт. Ви також можете перевірити наш експертний вибір щодо найкращих плагінів контактної форми WordPress. Ваші користувачі можуть зв’язатися з вами за допомогою цих форм.
 • Додати відстеження Google Analytics: Додайте відстеження Google Analytics на сайт свого малого бізнесу, встановивши Плагін MonsterInsights. На початкових етапах кожен відвідувач важливий, і MonsterInsights може подбати про це за вас.
 • Безпека WordPress: Захистіть свій сайт WordPress, встановивши кілька найкращих плагінів безпеки WordPress. Ми рекомендуємо Sucuri, який є найпопулярнішим плагіном безпеки WordPress, і ми використовуємо його на всіх наших веб-сайтах.
 • Удосконалити SEO WordPress: Підвисьте свій SEO, використовуючи найкращі плагіни WordPress SEO. Ми рекомендуємо використовувати плагін Yoast SEO.
 • Резервне копіювання WordPress: Сплануйте резервну копію веб-сайту WordPress за допомогою найкращого додатка для резервного копіювання WordPress. Ви також можете ознайомитись з цим посібником про те, як легко створити резервну копію веб-сайту WordPress.
 • Продуктивність WordPress: Покращіть ефективність свого веб-сайту, встановивши найкращі кешування WordPress та інші плагіни WordPress.
 • Запобігати дії спам-коментарів: Запобігайте спам-коментарям, встановлюючи плагін Akismet на своєму сайті.
 • Зробіть свій веб-сайт: Розширюйте своїх відвідувачів та клієнтів, використовуючи найкращі плагіни WordPress для покоління.
 • Служба ділового телефону: Дозвольте користувачам зв’язуватися з вами, додавши послугу ділового телефону на свій веб-сайт.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як створити веб-сайт для малого бізнесу за 5 простих кроків. А також прочитайте відповіді наших експертів про те, скільки коштує веб-сайт перед тим, як запустити ваш веб-сайт.

Щоб отримати докладніші дії, прочитайте, як запустити веб-сайт WordPress з нуля (покроково).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map