Як створити веб-сайт ресторану за допомогою WordPress (крок за кроком)

Створіть веб-сайт ресторану


Ви хочете створити веб-сайт ресторану за допомогою WordPress?

На веб-сайті ресторану зазвичай відображаються меню, інформація про бронювання та місцеположення, тому клієнти можуть легко знайти його та, можливо, забронювати онлайн-бронювання. WordPress дозволяє легко створити веб-сайт ресторану, навіть якщо ви не дотепні.

У цій статті ми розповімо вам, як створити веб-сайт ресторану, використовуючи WordPress поетапно.

Основні особливості веб-сайту ресторану

Зазвичай, коли клієнти заходять у ресторан, вони шукають чудову атмосферу, меню їжі та когось, хто може їм допомогти. Ресторани також збирають відгуки / пропозиції від клієнтів щодо покращення своїх послуг.

Найкраще в створенні веб-сайту ресторану – це те, що ви можете запропонувати ті самі варіанти в Інтернеті. Ви навіть можете допомогти клієнтам дізнатися ваше місцезнаходження, забронювати онлайн та навіть прочитати відгуки ваших клієнтів.

Нижче наведено кілька функцій, які ви часто зустрінете на веб-сайті ресторану.

 • Сторінка меню ресторану
 • Онлайн форма бронювання
 • Значки соціальних медіа
 • Сторінка контактів з адресою та номером телефону
 • І більше..

Вимоги до створення веб-сайту ресторану

Щоб створити веб-сайт ресторану, вам знадобляться наступні речі:

 • Ім’я домену: Це URL-адреса, яку користувачі вводять у своїх браузерах для доступу до вашого веб-сайту (наприклад, google.com чи isitwp.com)
 • Веб хостинг: Тут ви зберігаєте файли свого веб-сайту, включаючи фотографії.
 • Тема ресторану WordPress: Тема або шаблон ресторану – це шкіра вашого веб-сайту. Він також включає функції та параметри, які підтримують цілі сайту.
 • Плагіни WordPress (необов’язково): Ми рекомендуємо використовувати наступні плагіни WordPress для веб-сайту вашого ресторану.
  • Початок бронювання (необов’язково): дозволяє налаштувати онлайн-систему бронювання, що полегшує клієнтам бронювання столу у вашому ресторані.
  • MonsterInsights: Це найкращий плагін Google Analytics, який дає вам докладні звіти про те, як відвідувачі знаходять та спілкуються з веб-сайтом вашого ресторану.
  • WPForms: Найкращий плагін форми WordPress, який також дозволяє публікувати створені користувачем відгуки та відгуки на веб-сайті вашого ресторану.

Створення веб-сайту ресторану з WordPress

Тепер, коли ви знаєте про основні функції та вимоги, давайте покрокуємо крок за кроком і створимо веб-сайт для вашого ресторану.

Крок 1. Купіть доменне ім’я та веб-хостинг

Для початку перше, що вам знадобиться – придбати доменне ім’я та веб-хостинг.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost. Це один з найпопулярніших постачальників веб-хостингів і є офіційно рекомендованим хостинг-партнером WordPress.org. Для користувачів IsItWP вони також пропонують безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та 60% знижку на плани веб-хостингу.

Огляд Bluehost

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Ви можете прочитати наш огляд Bluehost для отримання більш детальної інформації.

Перейдіть до Bluehost і натисніть на Почати. Потім вам запропонують вибрати план хостингу, щоб зробити веб-сайт ресторану. Виберемо основний план, як тільки ви починаєте. Він включає безкоштовне доменне ім’я та безкоштовний сертифікат SSL. Ви завжди можете оновити пізніше, коли ваш веб-сайт росте.

виберіть план блакитного гостя для веб-сайту ресторану

На наступній сторінці вас запитають, чи хочете ви продовжити існуючий домен, яким ви володієте, або придбати новий безкоштовно. Виберіть найкращий варіант для вас.

придбання домену bluehost

Тепер вам буде запропоновано ввести інформацію свого облікового запису. Для легкої реєстрації ви можете ввійти в Google і завершити налаштування лише за кілька кліків.

створення облікового запису bluehost

Після введення своїх даних прокрутіть вниз, поки не знайдете поле інформації про пакет. Ви можете вибрати базовий план на 12 місяців, 24 місяці або 36 місяців. Ви також можете бачити, що кілька доповнень попередньо вибрані, що становить загальну ціну. Ми рекомендуємо зняти галочку з додатків, оскільки вони вам зараз не знадобляться. Ви завжди можете їх придбати пізніше, коли захочете.

Вибираючи 36-місячний план, ви отримаєте найкраще співвідношення своїх грошей.

інформація про пакет bluehost

Вибравши свої плани, прокрутіть сторінку вниз далі, щоб ввести свої платіжні дані. Ви повинні погодитися з їх умовами надання послуг, а потім натиснути Надіслати.

Це воно!

Ви успішно підписалися на план хостингу. Вам буде запропоновано створити пароль для свого облікового запису.

Далі ви отримаєте електронний лист із деталями щодо входу в панель керування веб-хостингом (cPanel), де ви зможете керувати всім, від хостингу файлів до електронної пошти та підтримки.

Крок 2: Налаштування WordPress для вашого ресторану

WordPress – найпопулярніший розробник веб-сайтів на ринку. 30% Інтернету працює на WordPress, і багато відомих брендів активно використовують WordPress для запуску своїх веб-сайтів.

Існує 2 види WordPress: WordPress.com, що є розміщеним рішенням, і WordPress.org, яка є платформою, що розміщена самостійно. Ви можете перевірити різницю між WordPress.com проти WordPress.org, щоб усунути плутанину.

Для вашого веб-сайту ресторану вам знадобиться WordPress.org, який розміщується власноруч, оскільки він дає повний контроль над своїм сайтом.

Bluehost пропонує встановлення WordPress в один клік на панелі приладів. Вам потрібно буде додати інформацію про свій веб-сайт, і він автоматично встановить WordPress за кілька хвилин. Ви також можете дізнатися, як встановити WordPress поетапно.

Цікаво, чому слід використовувати WordPress? Перегляньте наш повний огляд WordPress. Ви також можете прочитати ці основні причини, щоб використовувати WordPress для свого веб-сайту.

З Bluehost вам не доведеться проходити окремий процес установки WordPress для вашого ресторану. Після підписання на план Bluehost все, що вам потрібно зробити, – це вибрати тему WordPress, вказати ім’я та теги для веб-сайту вашого ресторану, і ви будете готові розпочати роботу з WordPress.

Крок 3: Виберіть тему ресторану WordPress

Після налаштування WordPress, наступне, що вам потрібно зробити, – це вибрати тему ресторану та встановити його на своєму веб-сайті.

Каталог тем

Є тисячі безкоштовних і преміальних тем WordPress, якими ви можете користуватися. Вибираючи тему, вам потрібно буде вивчити дизайн, функції та варіанти, що додаються до нього.

Хороша тема ресторану WordPress повинна пропонувати привабливий макет із простим меню навігації, бічними панелями, підтримкою віджетів та шаблонами сторінок. Ви можете переглянути наш експертний вибір найкращих тем ресторану WordPress, щоб легко вибрати тему для вашого веб-сайту.

Для цього підручника використовуємо Foodica, одну з найкращих тем WordPress для ресторанів, веб-сайтів з рецептами, блогерів про їжу та журнали.

Foodica

Крок 4: Налаштування системи онлайн-бронювання ресторанів (необов’язково)

Коли ваш бізнес зростає, вам потрібно буде додати систему веб-бронювання на веб-сайт, щоб клієнти могли забронювати стіл у вашому ресторані.

Онлайн бронювання

На відміну від бронювання таблиць за допомогою телефонних дзвінків, система онлайн-бронювання працює автоматично після її налаштування. На основі плагіна, який ви використовуєте, ви можете додавати свята, час відкриття та закриття і навіть блокувати бронювання вручну. Найкраще, що він генерує сповіщення електронною поштою для вас та вашого клієнта. Як власник ресторану, ви можете підтвердити або відхилити бронювання, грунтуючись на наявності таблиць.

Найкраще, що ви можете використовувати плагін WordPress, як-от «Почати бронювання», щоб додати функцію онлайн-бронювання на вашому веб-сайті за кілька кліків, не писаючи код.

почати бронювання

Цей плагін пропонує всі функції, згадані вище. Він також надає доповнення для інтеграції електронної пошти, бронювання експорту тощо.

Детальніше: Кращі плагіни системи онлайн-бронювання.

Крок 5: Відображення галереї зображень та повзунка

Окрім наявності он-лайн системи бронювання, на Вашому веб-сайті обов’язково потрібно відображати зображення вашого ресторану, їжі тощо..

Галерея ресторанів

Ви можете використовувати плагін для зображення WordPress, як Envira Gallery і Soliloquy, щоб зробити ваші зображення ще привабливішими.

Envira Gallery – популярний плагін WordPress, який дозволяє створювати галереї зображень та альбоми на веб-сайті ресторану. Soliloquy, з іншого боку, дозволяє додавати красиві слайдери зображення на будь-яку веб-сторінку швидко і легко.

Крок 6: Створіть сторінку контактів

Сторінка зв’язку з нами є важливою частиною будь-якого веб-сайту. Ця сторінка буде дуже корисно вашим потенційним клієнтам дізнатися, де знаходиться ваш ресторан, і зв’язатися з вами. На своїй сторінці зв’язку з нами ви можете додати адресу, карту місцезнаходження та інші контактні дані.

Сторінка контакту з нами також повинна містити форму, щоб клієнти могли написати свої відгуки чи пропозиції. Ми рекомендуємо використовувати WPForms плагін, щоб додати контактну форму в WordPress.

Крім того, ви можете також додавати піктограми соціальних медіа та відображати свої офіційні соціальні сторінки, такі як Facebook, Twitter, Instagram тощо.

Крок 7: Просування вашого веб-сайту ресторану

Коли ваш веб-сайт готовий, наступне, що вам потрібно зробити, – це просувати його в Інтернеті.

Існує кілька плагінів для WordPress маркетингу, які допомагають вам поширити слово. Давайте подивимося на деякі корисні плагіни, якими ви можете скористатись, щоб досягти максимальної доступності та отримати більше трафіку в Інтернеті.

Постійний контакт: Це одна з найкращих служб маркетингу електронної пошти. Це дозволяє вам надсилати групу електронних листів своїм підписникам та постійним клієнтам про ці щоденні пропозиції, нове меню ресторану та інше в кілька кліків..

MonsterInsights: Це найкращий плагін Google Analytics, який ви можете використовувати для відстеження відвідувачів. Він показує ваші популярні сторінки прямо на інформаційній панелі WordPress, так що ви можете покращити користувацький досвід свого веб-сайту та збільшити трафік.

OptinMonster: Це найкращий плагін для оптимізації переходів. Завдяки надзвичайним спливаючим вікнам, плагін збільшує реєстрацію електронної пошти, онлайн-бронювання чи будь-які інші бажані дії, які ви бажаєте, щоб ваші користувачі вчинили на вашому веб-сайті.

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам дізнатися, як створити веб-сайт ресторану за допомогою WordPress. Ви також можете перевірити наші кращі вибрані крамниці тем WordPress, щоб придбати ідеальну тему.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me