Як створити власну форму реєстрації користувачів у WordPress

Спеціальна форма реєстрації користувача


Ви хочете створити власну форму реєстрації користувача в WordPress? Чудова ідея! За замовчуванням форма реєстрації користувачів WordPress є досить нудною. Чому б не приправити це особистим брендингом?

У цій статті ми покажемо вам, як створити власну форму реєстрації користувача в WordPress, поетапно.

Чому турбуватися додавання користувацької форми реєстрації користувача?

Вся справа в бренді, малюк! Форма реєстрації користувачів WordPress за замовчуванням показує їх брендинг, а не ваш. Це не поєднується з рештою загального “вигляду” вашого веб-сайту.

Ви також можете додати спеціальну форму реєстрації користувача на будь-яку сторінку вашого веб-сайту WordPress. Крім того, ви можете налаштувати його, щоб він переспрямовував користувачів після їх реєстрації; тобто ви можете надіслати користувачів на будь-яку бажану цільову сторінку. Це чудовий спосіб збирання потенційних клієнтів, якщо, скажімо, ви перенаправляєте користувачів на свою електронну сторінку для вибору електронної пошти.

Отже, тепер, коли ви знаєте “чому”, переходимо до “як”. З цього моменту ми навчимо вас саме тому, що вам потрібно створити власну форму реєстрації користувачів у WordPress.

Як створити власну форму реєстрації користувачів у WordPress

Почніть із завантаження Плагін WPForms. Потім встановіть і активуйте його. Не знаєте, як? Нема проблем. Ви можете перейти до нашого посібника про те, як встановити плагін WordPress, щоб вирішити все.

Майте на увазі, що вам знадобиться Про план (або краще) WPForms щоб створити власну форму реєстрації користувача в WordPress. Хоч не бійся. Використовуючи наш код купона, SAVE10, ви можете зняти 10% від вартості відразу ж з кажана.

Після активації плагіна перейдіть до WPForms »Додатки щоб встановити Аддон реєстрації користувача. Просто натисніть «Встановити Addon», а потім натисніть «Активувати» після його встановлення.

Все готово? Дивовижно. Настав час почати створювати власну форму реєстрації користувача в WordPress.

Запустіть конструктор WPForms, перейшовши до WPForms »Додати нове.

Назвіть назву своєї форми та виберіть шаблон «Форма реєстрації користувача».

У цьому зразку / шаблоні будуть попередньо додані наступні поля реєстрації користувача:

  • Ім’я
  • Ім’я користувача
  • Електронна пошта
  • Пароль
  • Коротка біоп

Якщо вам подобається те, що ви бачите, ви можете бути веселим шляхом до наступного кроку.

Якщо ви хочете переставити поля, це можна зробити за допомогою функції перетягування. Або ви можете додати додаткові поля, перетягнувши їх з лівого стовпця. Або ви можете видалити будь-які поля, якими ви не задоволені. WPForms відомий своїми особливостями налаштування. Повеселіться з цим.

Коли ви будете готові, натисніть Зберегти та перейдіть до наступного кроку.

Як додати спеціальні поля до форми реєстрації користувача

WPForms має чудову функцію, яка дозволяє підключати власні профілі користувачів до вашої реєстраційної форми користувача. Однак для цього вам доведеться внести налаштування на свій сайт WordPress: а саме вам потрібно буде додати додаткові поля профілю користувача.

Для цього вам знадобиться додатковий плагін WordPress.

Будь-який плагін, який використовує стандартні користувальницькі поля WordPress для додавання та зберігання метаданих, буде працювати з WPForms. Однак для цього підручника ми будемо використовувати Користувач Meta Manager.

Завантажте, встановіть та активуйте плагін User Meta Manager. Після його активації перейдіть до пункту Користувачі »User Meta Manager на сторінці та натисніть «Додати спеціальні мета».

Вам потрібно буде ввести ключ для розпізнавання внутрішнього поля профілю користувача. Потім вам потрібно буде вибрати тип поля. Для цього підручника ми використовуємо поле URL для того, щоб додати адресу профілю Facebook.

У розділі “Мітка” вам потрібно буде ввести мітку, щоб описати, що таке поле. Це буде видно користувачам вашого веб-сайту, коли вони заповнять вашу форму.

Щоб додати спеціальне мета-поле, натисніть “Надіслати”. Потім перейдіть до Користувачі »Ваш профіль побачити магію в дії.

Тепер, коли ви створили спеціальне поле профілю користувача, саме час додати його до спеціальної форми реєстрації користувача в WordPress через WPForms. Для цього вам потрібно буде перейти до WPForms »Усі форми і відредагуйте форму, яку ви зберегли раніше (або створіть нову).

Як тільки ви побачите свою форму на екрані, натисніть на поле в лівій колонці та перетягніть її на свою форму. У цьому підручнику ми додамо у форму веб-сайт / URL-поле.

Далі, оскільки ви додали параметр URL-адреси профілю Facebook для своїх користувачів, ви захочете, щоб нове поле відобразило це. Клацніть на полі, щоб відредагувати його. Потім змініть мітку з “Веб-сайт / URL” на “URL-адреса профілю Facebook” у розділі “Параметри поля” зліва. Ви також можете додати опис, якщо потрібно.

Збережіть форму, коли ви закінчите.

Далі вам потрібно буде натиснути кнопку Налаштування, щоб отримати доступ до розширених налаштувань форми та відображення поля. На цій сторінці натисніть на вкладку Реєстрація користувача.

Тепер WPForms покаже ваші форми форми зі спадним меню під ними, щоб вибрати поле реєстрації WordPress, щоб зіставити його.

WPForms автоматично відображатиме ваші поля за замовчуванням, такі як Ім’я, Електронна пошта, Пароль тощо. Ви також можете вибрати сторінку, на яку потрібно переспрямувати користувачів, як тільки вони подадуть форму.

Звідси прокрутіть униз до розділу “Користувацька мета користувача”. Введіть спеціальний мета-ключ, який ви створили раніше, а потім виберіть поле форми, з яким потрібно його зіставити.

Після цього натисніть кнопку Зберегти та перейдіть до останнього кроку.

Як додати свою власну форму реєстрації користувача у WordPress

Це легка частина. З цього моменту плавно плавати.

З WPForms, ви можете легко та швидко додавати форми до публікацій, сторінок чи віджетів бічної панелі вашого веб-сайту WordPress.

Для цього прикладу ми створимо нову сторінку.

На екрані редагування сторінки ви знайдете кнопку WPForms прямо над панеллю інструментів. Дайте цьому присосці сильний клацання.

Тепер на екрані має бути спливаюче вікно. Виберіть форму, яку ви створили, зі спадного меню, а потім натисніть кнопку Вставити форму.

Бламіть! Тепер на вашій сторінці знаходиться короткий код вашої форми. Натисніть “Опублікувати” (або “Оновити”, якщо ви редагуєте стару сторінку), і ваша форма опублікується на вашому веб-сайті.

Віддаєте перевагу віджет бічної панелі? Нема проблем. Просто зайдіть Зовнішній вигляд »Віджети і перетягніть віджет WPForms до області бічної панелі.

Виберіть форму, яку ви створили, зі спадного меню в налаштуваннях віджета. Потім натисніть кнопку Зберегти. Це воно! Тепер ваша форма реєстрації користувача знаходиться на вашій бічній панелі.

створити віджет

Також дізнайтеся, як створити форму AMP в WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як створити власну форму реєстрації користувача в WordPress. Якщо ви шукаєте більше дивовижних речей, з якими ви можете зробити WPForms, перегляньте нашу статтю про те, як створити опитування в WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me