Як створити власну макет WordPress (крок за кроком)

власні макети, будівельник бобра


Ви хочете створити спеціальні макети WordPress для свого веб-сайту, щоб надати йому унікальний вигляд?

Незалежно від вашого набору навичок, легко створити користувальницький макет WordPress, не вимагаючи наймати розробника.

У цій статті ми покажемо вам, як створити користувальницький макет WordPress, використовуючи відомий плагін для веб-сторінок WordPress, Beaver Builder.

Багатьох із вас, мабуть, цікавить, навіщо створювати власну розкладку, коли ви можете просто вибрати преміум-тему та розпочати свою сторінку одним із заздалегідь створених макетів..

Навіщо створювати власні макети WordPress

Ви знайдете ряд преміальних тем WordPress, які пропонують кілька приголомшливих вбудованих макетів, які готові використати відразу. Ви безперечно можете вибрати ці красиві макети і надати своєму сайту привабливий вигляд.

Але проблема з такими макетами полягає в тому, що завдяки їх готовій доступності вони широко використовуються сотнями і тисячами користувачів в Інтернеті.

Це означає, що якщо ви використовуєте заздалегідь розроблений макет для свого веб-сайту WordPress, ви не зможете надати чіткого вигляду, якщо ви не налаштуєте його багато. Крім того, ці макети також не відповідають вашим вимогам. Створення власного макета – найкращий варіант у цих випадках.

Створення власної макети WordPress

Найкращий спосіб створити візуально приголомшливі спеціальні макети для вашого сайту – використовувати плагін Beaver Builder. Beaver Builder – популярний плагін для перетягування сторінок, який дозволяє створювати деякі найчарівніші макети за лічені хвилини..

Бівер будівельник

Найкраще в цьому плагіні – рівень гнучкості, якщо є пропозиції. Ви можете взяти під контроль майже все, що завгодно.

Кольори, тексти, шрифти, зображення – все можна повністю налаштувати, щоб отримати точний вигляд, про який ви завжди мріяли.

Ще одна річ, яку вам сподобається у Beaver Builder – це те, що на відміну від будь-яких інших плагінів для створення веб-сторінок, вона є зручною для початківців, і вам не доведеться витрачати години на з’ясування способу її використання. Крім того, він також пропонує десятки візуально приголомшливих шаблонів, які допоможуть вам розпочати роботу.

Ознайомтесь з оглядом Beaver Builder тут. Давайте перевіримо, як створити власні макети за допомогою цього плагіна.

Крок 1: Встановлення та налаштування Beaver Builder в WordPress

Перший крок – встановити та активувати Beaver Builder на своєму веб-сайті. Ви можете завантажити плагін, перейшовши на веб-сайт Beaver Builder. Після активації перейдіть до Налаштування »Конструктор сторінок.

Налаштування Beaver Builder

Тут ви можете ввести ліцензійний ключ, щоб увімкнути підтримку та отримати оновлення. Закінчивши, ви готові створити свій перший спеціальний макет.

Крок 2: Створення першої власної макети

Щоб створити перший власний макет, перейдіть на сторінку Усі сторінки »Додати нову на інформаційній панелі WordPress. У текстовому редакторі у вас буде можливість перейти на сторінку створення веб-сторінок.

Просто натисніть цю опцію, і ви побачите вкладку “Створення сторінок”. Тут ви побачите кілька варіантів шаблонів. Тому виберіть той, який вам найбільше подобається для вашого макета. Ви також можете натиснути на стрілку, що випадає, та вибрати тип макета, який потрібно. Це може бути для ваших цільових сторінок або ваших сторінок із вмістом.

Після цього ви будете спрямовані на його конструктор перетягування. Щоб відредагувати певне поле, вам просто потрібно навести курсор на цю конкретну область, а потім натиснути на неї і почати налаштовувати дизайн.

Ви можете додати до своїх макетів до 6 стовпців, бічних панелей, аудіозаписів, зображень, роздільників тощо. Щоб додати рядки та бічні панелі, натисніть на Макет рядків вкладки. Потім перетягніть потрібну кількість стовпців і опустіть її у свій візуальний конструктор.

Після додавання ваших стовпців просто натисніть на них і налаштуйте їх відповідно до ваших потреб. Ви можете змінювати фон, колір тексту, додавати посилання, тексти, межі тощо. Ці стовпці та рядки також можна зберегти для подальшого використання. Для цього просто натисніть на Зберегти кнопка в кінці спливаючого вікна.

Для інших елементів вам потрібно використовувати Основні модулі варіант. У вас також є кілька інших елементів, які ви можете додати до свого макета, як кнопки, гармошки, таблиці цін, карти, таймери зворотного відліку та багато іншого.

Потрібно просто перетягнути елементи праворуч і опустити їх у візуальний конструктор зліва. Кожен з цих елементів налаштовується. Наприклад, якщо ви хочете додати новий заголовок, просто натисніть на Заголовок і перетягніть його у свій макет. Після цього натисніть на елемент заголовка, щоб налаштувати його.

Тут у вас є 3 різних вкладки. Загальне, стиль та аванс. Перший дозволяє додавати в заголовки свої тексти, посилання тощо. Друга вкладка дозволяє стилізувати заголовки за різними кольорами, шрифтами тощо Розширений опція дозволяє працювати над полями, видимістю, чуйністю, анімацією тощо.

Ви можете додати скільки завгодно елементів та модулів, використовуючи той самий метод, а потім налаштувати його, щоб відповідати вашим вимогам.

Після редагування макетів натисніть на Зроблено кнопка у верхньому правому куті екрана. Ви побачите нове спливаюче вікно з декількома різними параметрами, як ті, що показано на скріншоті нижче.

бобер будівельник зберегти макет

Використовуючи ці параметри, можна або зберегти чернетку, опублікувати або відкинути.

Крок 3. Повторне використання макета

Beaver Builder також дозволяє зберегти свій власний макет WordPress та використовувати його в будь-який час. Щоб скористатися цією опцією, перейдіть до Інструменти у верхньому правому куті екрана. На екрані ви побачите наступні параметри.

інструменти для будівництва бобра

Тепер, залежно від ваших вимог, виберіть варіант. Якщо ви хочете використовувати шаблон для подальшого використання, натисніть на Зберегти шаблон , а потім назвіть ваш макет. Після цього вдарив Зберегти кнопка.

макети WordPress зберегти темп

Крок 4: Керування шаблонами

Макети, які ви створюєте за допомогою Beaver Builder, можна використовувати на необмежених веб-сайтах. Шаблони, створені його користувачами, зберігаються у користувацькому типі публікації під назвою шаблони.

За замовчуванням ця опція прихована. Ви можете зробити його видимим, перейшовши на Налаштування »Конструктор сторінок» Шаблони вкладка.

Тепер натисніть на Увімкнути адміністратори шаблонів варіант і натисніть на Збережіть параметри шаблону кнопка. Виконуючи це, ви помітите новий пункт меню з назвою “Шаблони”, який відображається на панелі адміністратора WordPress. Усі макети сторінок, які ви збережете як шаблон, з’являться на цій сторінці.

Експорт макетів WordPress

Оскільки створені вами макети зберігаються як користувацький тип публікації, ви можете легко експортувати шаблони Beaver Builder. Для цього у вас є вбудована функція експорту в WordPress. Щоб скористатися цією функцією, перейдіть на сторінку Інструменти »Експорт сторінки.

експорт верстки WordPress

Тепер виберіть Шаблони. Клацніть стрілку спадного меню та виберіть шаблон, який потрібно експортувати. Після цього натисніть на Завантажте експортний файл і WordPress надішле вам XML-файл для завантаження.

Імпорт макетів “Біверського будівельника”

Щоб імпортувати макет, перейдіть на інформаційну панель веб-сайту, куди потрібно імпортувати цей макет. Тепер переходимо до Налаштування »Імпорт» WordPress. Натисніть на опцію Встановити зараз на вкладці WordPress. Це завантажить та встановить плагін для імпортера WordPress.

Після завантаження плагіна ви можете завантажити XML-файл, який ви тільки що завантажили. Тепер ваш макет готовий для використання і на іншому веб-сайті.

І це все. Ми сподіваємося, що вам сподобалась наша стаття. Якщо ви зробили це, ви, можливо, захочете дізнатися деякі інші альтернативи Beaver Builder, які ви можете спробувати.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map