Як увімкнути блокування вмісту в WordPress (крок за кроком)

включити блокування вмісту


Ви хочете ввімкнути блокування вмісту на своєму веб-сайті WordPress?

Блокування вмісту забороняє доступ до вашого вмісту, поки читач не виконає певний заклик до дії, наприклад, реєстрація на адресу електронної пошти. Зробити вміст ексклюзивним може бути лише поштовхом відвідувачів вашого веб-сайту, щоб дати вам свою електронну адресу.

У цьому підручнику ми покажемо вам, як ефективно використовувати техніку блокування вмісту для досягнення маркетингових цілей, наприклад, розширення списку електронних листів.

Коли слід використовувати блокування вмісту на своєму веб-сайті?

блокування вмісту, optinmonster

Хоча блокування вмісту є надзвичайно ефективною маркетинговою стратегією, якщо ви не використовуєте її належним чином, ви можете дратувати відвідувачів. Тому ви повинні знати, як і коли його використовувати, щоб ви могли отримати найкращі результати.

Як правило, ця методика найкраще працює, коли ви пропонуєте дуже цінний контент, як-от безкоштовний курс, завантаження електронних книг, пропонуючи знижку тощо. Люди люблять такий вміст, тому що від нього є чим виграти. Тому вони, як правило, не проти надсилати свої адреси електронної пошти або натискати кнопку підписки, щоб отримати доступ до вашого матеріалу.

Як увімкнути блокування вмісту в WordPress

Увімкнути блокування вмісту в WordPress легко, коли у вас є такий інструмент OptinMonster.

OptinMonster, покоління клієнтів, інструмент маркетингу, створення списку електронної пошти

OptinMonster – одне з найкращих рішень для покоління свинцю, яке дозволяє вам легко блокувати вміст. За допомогою OptinMonster ви можете створювати високоефективні кампанії покоління потенційних клієнтів із приголомшливими формами оптимуму.

Дізнайтеся більше про цей дивовижний інструмент у нашому детальний огляд OptinMonster.

Тепер перейдемо до перевірки, як використовувати OptinMonster для активації блокування вмісту на вашому сайті.

Крок 1: Встановлення та активація OptinMonster для блокування вмісту

Перший крок – встановити плагін OptinMonster на своєму сайті WordPress.

Цей плагін буде діяти як з’єднувач між вашим обліковим записом OptinMonster та вашим веб-сайтом WordPress. Тож переконайтесь, що ви створити свій обліковий запис спочатку з OptinMonster.

Після активації плагіна перейдіть на інформаційну панель WordPress і натисніть на OptinMonster зліва на екрані. Тут ви побачите два варіанти. Одне – це, а друге – Підключіться до свого облікового запису OptinMonster.

Якщо ви ще не створили обліковий запис, ви можете натиснути опцію Отримати OptinMonster. Ще виберіть другий. Ми припускаємо, що ви створили свій обліковий запис перед встановленням плагіна, тому ми оберемо другий варіант.

Тепер ви будете переспрямовані на новий екран, де вам буде запропоновано авторизувати ваш обліковий запис OptinMonster.

авторизація вмісту для авторизації optinmonster

Натисніть на Авторизуйте OptinMonster кнопка. Тепер вам буде запропоновано увійти до свого облікового запису OptinMonster за допомогою облікових даних для входу. З’явиться нове вікно з підключення до WordPress варіант. Просто натисніть на нього. Тепер ви повинні бути на панелі приладів, де ви можете почати створювати оптимізовану форму.

Крок 2: Створення першого оптимізованого блоку вмісту

Щоб створити свій перший Optin за допомогою OptinMonster, перейдіть на сторінку OptinMonster »Кампанії» Створіть нову кампанію.

Тепер виберіть тип кампанії. Ви знайдете варіант, який називається В лінію. Натисніть на нього. Потім ви можете обрати шаблон для свого вибору.

Створіть нову кампанію

Виберіть обраний шаблон. Потім ви можете назвати свою кампанію та вибрати веб-сайт, на якому потрібно відобразити вибір.

Після завершення натисніть на Почніть будівництво кнопка. Тепер ви можете налаштувати свій optin, змінивши його шрифти, колір тощо. Усі параметри налаштування відображаються в лівій частині екрана. Просто натисніть на опцію у своєму конструкторі та налаштуйте її в лівій частині редактора.

Тепер під Дизайн виберіть вкладку Вбудовані налаштування варіант.

У лівій частині екрана ви побачите різні параметри.

Перемкніть на Заблокуйте вміст нижче кампанії варіант. Потім вибирайте Затуплення зі спадного меню, якщо ви хочете розмити вміст, або Видалення для повного видалення вмісту нижче оптину.

Залежно від ваших вимог, ви можете обрати будь-який із бажаних варіантів. У цьому підручнику давайте перейдемо до параметра обфускування.

Далі вам потрібно підключити службу маркетингу електронної пошти, а також налаштувати параметри аналітики. Для цього ви можете використовувати інтеграцію та вкладки Analytics у верхньому меню. Ви можете знайти ці вкладки біля вкладки Дизайн у верхній частині екрана. Після завершення збережіть зміни та поверніться на інформаційну панель WordPress та натисніть на OptinMonster.

Ви побачите оптимін, який ви щойно створили Кампанії. Натисніть на Редагуйте параметри виводу посилання. На наступній сторінці виберіть команду Увімкнути кампанію на сайті варіант.

Не забудьте вдарити Зберегти кнопка після кожного кроку.

Крок 3. Відображення опції блокування вмісту у вашій публікації

Щоб відобразити форму для блокування контенту на виборі вмісту на своєму пості, скопіюйте короткий код з цього поля: Короткий код для цієї кампанії і вставити його будь-де у своїй публікації чи на сторінці.

Ви майже закінчили. Збережіть зміни та натисніть кнопку Опублікувати, щоб публікація стала доступною. Тепер ви побачите дію блокування вмісту. Ось його зразок.

Це воно.

Блокування вмісту – це відмінна стратегія для збільшення списку електронної пошти.

Якщо ви хочете дізнатися більше способів розширення свого списку, дотримуйтесь нашого посібника про те, як швидко розробити список електронної пошти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map