Як увімкнути відстеження прокрутки в WordPress за допомогою Google Analytics

Відстеження прокрутки


Хочете включити відстеження прокрутки на веб-сайті WordPress?

Відстежуючи активність прокрутки на вашому сайті, ви можете легко дізнатися, наскільки користувач прокручується вниз по кожній публікації. Знаючи глибину їх прокрутки, ви дізнаєтесь точний розділ, в якому вони втрачають інтерес і відмовляються від вашого сайту.

Це допоможе вам змінити конкретний розділ і зробити його досить цікавим для залучення аудиторії до кінця. Це допоможе вам отримати більше трафіку, знизити показник відмов і збільшити кількість конверсій на вашому веб-сайті.

Google Analytics – це чудовий інструмент, який допоможе вам виявити активність прокрутки вашого користувача на сайті. Однак, налаштування Google Analytics за замовчуванням відстеження прокрутки на вашому сайті не ввімкнено.

Відстеження прокрутки Google Analytics у WordPress Made Easy

Найпростіший спосіб увімкнути відстеження прокрутки в WordPress – за допомогою плагіна. І найкращий варіант у цьому випадку – це MonsterInsights підключати. MonsterInsights – один з найпопулярніших плагінів Google Analytics для WordPress.

монтерінсенсі, плагіни для входу та реєстрації користувачів

За допомогою цього плагіна, встановленого на інформаційній панелі, вам ніколи не доведеться перемикати вкладки, щоб відстежувати ефективність вашого сайту. Все можна керувати та переглядати безпосередньо на інформаційній панелі WordPress, і це дозволяє відстежувати кожну взаємодію користувачів на вашому сайті, такі як трансакції електронної комерції, натискання партнерських посилань, завантаження файлів, відстеження авторів, оцінка SEO та багато іншого.

MonsterInsights навіть пропонує вам статистику в реальному часі прямо з панелі приладів.

Щоб дізнатися більше про цей плагін, прочитайте наш детальний огляд MonsterInsights.

Найкраще, що однією з важливих особливостей MonsterInsights є відстеження глибини прокрутки. Давайте перевіримо, як увімкнути відстеження прокрутки в WordPress за допомогою MonsterInsights.

Крок 1: Встановіть MonsterInsights для відстеження прокрутки

Перший крок до початку роботи – встановлення плагін MonsterInsights на вашому сайті WordPress. Ця функція поставляється з MonsterInsights Plus або вищим планом.

MonsterInsights дозволяє легко підключати свій веб-сайт до Google Analytics, не записуючи жодного рядка коду.

Ось як можна налаштувати обліковий запис Google Analytics і підключити його до MonsterInsights.

Крок 2: Увімкнути відстеження прокрутки

Після того, як всі налаштування будуть успішно виконані, на вашому веб-сайті буде автоматично включено відстеження прокрутки. Вам не потрібно проходити будь-які додаткові налаштування. Щоб перевірити, перейдіть до MonsterInsights на інформаційній панелі WordPress та натисніть на Статистика »Заручини.

відстеження прокрутки, чудовисько

Якщо це не ввімкнено автоматично, переконайтеся, що ви використовуєте версію 7.6.0 і вище.

Ця опція активована на вашому сайті за замовчуванням без необхідності додавання. Оскільки ваші відвідувачі прокручують 25%, 50%, 75% або 100% на вашому сайті, MonsterInsights запустить події в Google Analytics.

Крок 3: Перегляд звітів відстеження прокрутки в WordPress

Цей звіт доступний прямо на інформаційній панелі WordPress. Щоб переглянути його, перейдіть на сторінку Статистика »Звіти» Видавці на інформаційній панелі WordPress. Ви побачите його прямо біля Інтерес розділ.

У цьому звіті ви зможете побачити середній відсоток глибини прокрутки для всього веб-сайту. Тож ви точно знаєте, як ваші відвідувачі взаємодіють із вашим вмістом. І це також пропонує вам можливість оптимізувати свої пости для кращої взаємодії. Ви також можете чітко вирішити, де розмістити свої оголошення та закликати до дій, щоб отримати більше кліків.

Якщо ви хочете, ви також можете переглянути ці звіти на інформаційній панелі Google Analytics.

Перегляд звітів відстеження прокрутки на інформаційній панелі Google Analytics

Увімкнувши відстеження прокрутки за допомогою MonsterInsights, ви також можете перевіряти звіти безпосередньо на інформаційній панелі Google Analytics навіть без входу на інформаційну панель WordPress.

Для цього увійдіть у свій обліковий запис Google Analytics. Тепер переходимо до Поведінка »Події» Огляд.

Ви побачите Глибина прокрутки посилання під Категорія події варіант, як показано на скріншоті вище. Просто натисніть на це посилання, і ви відразу знайдете детальний звіт. Якщо ви хочете перевірити загальну кількість запущених подій для кожного перерахованого відсотка прокрутки, натисніть на Мітка події варіант.

Якщо ви хочете перевірити дані прокрутки в реальному часі, це теж можливо. Для цього йдіть до В режимі реального часу »Події на інформаційній панелі Google Analytics. Ви побачите активність прокрутки в режимі реального часу, яка відбулася за останні 30 хвилин.

Так це все Увімкнути відстеження прокрутки за допомогою MonsterInsights непросто?

Ви також можете перевірити, як увімкнути відстеження завантажень у WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map