Як відображати вбудовані оголошення в WordPress

Багато користувачів WordPress вважають вбудовану рекламу більш вигідною для своїх сайтів. Рекламні платформи часто спонукають видавців розміщувати рекламу ближче до області вмісту для отримання більшої кількості кліків. Вбудована реклама – це популярний рекламний формат, який використовується на мільйонах веб-сайтів. У цьому підручнику я покажу вам, як відображати вбудовані оголошення в WordPress за допомогою різних методів.


Перший спосіб – найпростіший, де ви можете вставляти рекламу у свої повідомлення за допомогою плагіна WordPress. Інші три методи вимагають редагування шаблонів тем WordPress, тому вони торкаються багатьох подібних тем. Тому я рекомендую ознайомитися з усіма способами показу вбудованих оголошень, щоб отримати повне розуміння того, як застосовувати методи на своєму веб-сайті..

Як відображати вбудовані оголошення в WordPress – кодування не потрібно

Багато веб-видавців хочуть показувати рекламу після перших кількох абзаців. Зробити це шляхом зміни коду буде складним для більшості користувачів. Але не хвилюйтеся, ми отримали ідеальний плагін для вас.

Використання хорошого плагіна для управління рекламою для WordPress – це найпростіший та найефективніший спосіб відображення вкладених оголошень у ваших публікаціях. Щоб використовувати цей метод, перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати Вставка рекламних оголошень підключати. Після активації ви помітите пункт меню “Повідомлення реклами” у своєму адміністраторському меню WordPress.

Щоб налаштувати плагін, вам потрібно перейти Розміщення реклами »Налаштування. Плагін відображатиме типи публікацій, де ви можете вставляти вкладені оголошення до публікацій. За замовчуванням ви побачите повідомлення та сторінки. Клацніть на обидва, якщо ви хочете показувати рекламу в своїх публікаціях, а також на своїх сторінках. В іншому випадку просто встановіть прапорець біля публікацій і збережіть свої налаштування.

Вставте налаштування публікацій оголошень

Наступним кроком є ​​створення реклами в пост-оголошеннях. Йти до Повідомлення реклами »Додати нове. Укажіть назву своєї реклами. Це може бути все, що допоможе вам запам’ятати, який тип рекламного коду це, наприклад Середній прямокутник. Нижче вам потрібно вставити код, наданий вашою рекламною платформою. Нарешті, вам потрібно вибрати, коли ви хочете, щоб оголошення з’являлося. Значення за замовчуванням – після першого абзацу.

Додавання нового коду оголошення

Ось і все, ваше оголошення автоматично відображатиметься після першого абзацу.

Однак якщо ви відчуваєте більше пригод і хочете спробувати свої сили над зміною тем, продовжуйте читати. Але перед тим, як внести якісь зміни в свою тему чи дочірню тему. Я б закликав вас створити повне резервне копіювання вашого веб-сайту або принаймні створити резервну копію теми WordPress.

Як відображати вбудовані оголошення у всіх публікаціях чи на сторінках

Вбудовані оголошення можуть відображатися у всіх ваших публікаціях чи на сторінках, безпосередньо редагуючи шаблони тем WordPress. Шаблон, який потрібно відредагувати, залежить від сторінки, на якій потрібно розмістити свої оголошення. У цьому підручнику я припускаю, що ви хочете відображати вбудовані оголошення в публікаціях блогу та на сторінках; однак методи, описані нижче, будуть працювати з будь-яким шаблоном, який публікує вміст.

Щоб розмістити вкладене оголошення у верхній частині вашої області вмісту, вам потрібно знайти функцію контент(). Ця функція перетягує вміст для публікації або сторінки WordPress. Він завжди знаходиться в циклі WordPress.

Для сторінок потрібно відредагувати шаблон page.php. У двадцяти тринадцяти коду, що оточує функцію the_content (), виглядає приблизно так:

<?php the_content (); ?>
<?php wp_link_pages (масив (‘до’ =)> ”. __ («Сторінки:», «двадцять тринадцять»). ”, ‘після’ => ”, ‘link_before’ => ”, ‘link_after’ => ”)); ?>

Публікації в блозі контролюються за допомогою шаблону single.php. Багато тем розміщують повний код циклу WordPress у шаблоні single.php. За останні кілька років багато розробників тем WordPress перемістили частини циклу WordPress у спеціальні шаблони. Це насамперед для розміщення формати публікацій охайніше.

Якщо функція the_content () не розміщується безпосередньо в самому шаблоні single.php, ви можете переглянути код, який посилається на неї, в шаблон single.php і визначити, який шаблон слід редагувати з цього.

Як приклад, давайте розглянемо, як тема WordPress за замовчуванням «Двадцять тринадцять» обробляє речі. Код циклу WordPress у шаблоні single.php виглядає приблизно так:

<?php / * цикл * / ?>
<?php while (have_posts ()): the_post (); ?>

<?php get_template_part (‘content’, get_post_format ()); ?>
<?php двадцять тринадцять_post_nav (); ?>
<?php comments_template (); ?>

<?php закінчення; ?>

Виклик шаблону для get_template_part () імпортує вміст із шаблонів вмісту. Для звичайних публікацій блогу цей шаблон є content.php. Такі шаблони, як content-quo.php (цитати), content-image.php (зображення) та content-status.php (статуси) використовуються для інших форматів публікацій.

У content.php код, що оточує функцію the_content (), виглядає так:

<?php the_content (__ («Продовжити читання →», «двадцять тринадцять»)); ?>
<?php wp_link_pages (масив (‘до’ =)> ”. __ («Сторінки:», «двадцять тринадцять»). ”, ‘після’ => ”, ‘link_before’ => ”, ‘link_after’ => ”)); ?>

Щоб розмістити вашу рекламу у верхній частині області вмісту, потрібно додати код оголошення над функцією the_content (). Потім ви можете забезпечити обертання вмісту навколо нього, використовуючи поплавок CSS, щоб перемістити рекламу вліво або вправо.

Код внизу відображатиме ваше оголошення вгорі правої частини ваших статей, а п’ять піксельних накладок в лівій і нижній частині оголошення.

Нижче наведено приклад додавання коду оголошення вище до функції the_content () у шаблоні двадцяти тринадцяти page.php:

<?php the_content (); ?>
<?php wp_link_pages (масив (‘до’ =)> ”. __ («Сторінки:», «двадцять тринадцять»). ”, ‘після’ => ”, ‘link_before’ => ”, ‘link_after’ => ”)); ?>

Це призведе до наступного:

Плаваюча реклама вправо

Ваша реклама може бути розміщена на лівій частині вашої області вмісту, змінивши поплавок CSS справа наліво. Вам також потрібно змінити підкладку, щоб інтервал відображався в правій і нижній частині вашої реклами, а не в лівій і нижній частині.

Нижче наводиться приклад додавання рекламного коду до функції the_content () у шаблоні двадцяти тринадцяти content.php. Код буде розміщувати оголошення в лівій частині в публікаціях блогу.

<?php the_content (__ («Продовжити читання →», «двадцять тринадцять»)); ?>
<?php wp_link_pages (масив (‘до’ =)> ”. __ («Сторінки:», «двадцять тринадцять»). ”, ‘після’ => ”, ‘link_before’ => ”, ‘link_after’ => ”)); ?>

Кінцевий результат виглядає приблизно так:

Плаваюча реклама ліворуч

У наведених вище прикладах я розмістив нашу рекламу безпосередньо в самому підрозділі CSS. Крім того, ви можете створити клас CSS та додати його до таблиці стилів CSS (це файл шаблону style.css).

Наприклад, ви можете створити клас CSS під назвою inlineads:

.рядки {float: right; padding: 0 0 5px 5px;}

Потім посилання на клас у самому коді оголошення:

Кінцевий результат той самий, однак розміщення стилів у вашому аркуші стилів є більш практичним рішенням, так як якщо ви змінюєте стиль своїх оголошень (наприклад, додаєте рамку або змінюєте колір тла), вам потрібно лише змінити код у стилі. шаблон css. Це позбавить вас від редагування декількох шаблонів.

Як завжди, не забудьте створити резервну копію змін, внесених у ваші шаблони, перш ніж оновлювати теми до нової версії. Інакше всі внесені вами зміни будуть втрачені.

Як відображати вбудовані оголошення у вибраних дописах або на сторінках за допомогою умовних тегів

Ми можемо далі розширити наш шаблон шаблону та використовувати Умовні теги WordPress показувати вбудовану рекламу лише у вибраних дописах та на сторінках.

Умовною функцією тегів для публікацій в блозі є is_single. Пост може бути переданий як параметр функції, використовуючи заголовок повідомлення, повідомлення про службу або ідентифікатор повідомлення. Як ви пам’ятаєте, службовий пост, як ви пам’ятаєте, – це постійна частина URL-адреси. Тоді як ідентифікатор публікації стосується ідентифікаційного номера публікації у вашій базі даних WordPress. Умовні теги використовують булеві значення даних; тому значення повинно бути істинним, або хибним.

Розглянемо публікацію на основі новин під назвою “Останні новини блогу за грудень”. URL-адреса публікації – www.yourwebsite.com/news-post-seven/, а ідентифікаційний номер – 7. Ми можемо вказати цю публікацію, використовуючи тег умови is_single одним із трьох способів:

 • is_single (“Останні новини блогу за грудень”)
 • is_single (“новини-після сім”)
 • is_single (“7”)

Ви також можете використовувати масив, який передасть результат true, якщо будь-яка з умов виконана.

 • is_single (масив (“Останні новини блогу за грудень”, “новини-пост-сім”, 7))

Умовні теги завжди використовуються з операторами if. У наведеному нижче коді відображатиметься вбудована реклама лише в дописі “Останні новини блогу за грудень”. Він не буде показаний на будь-якій іншій посаді.

<?php if (is_single (‘news-post-seven’)) { ?>

<?php}?>

Навряд чи вам захочеться показувати вбудовану рекламу лише в одному дописі на вашому веб-сайті. Зазвичай власники веб-сайтів хочуть відображати рекламу на більшості своїх публікацій у блозі. Умовні теги можна використовувати для показу реклами на всіх публікаціях, крім тих, які ви спеціально виключаєте. Це робиться за допомогою логічного оператора NOT (!).

У наведеному нижче коді відображатиметься вбудована реклама у всіх публікаціях блогу, окрім публікації п’ятнадцяти.

<?php if (! is_single (15)) { ?>

<?php}?>

Умовним тегом для сторінок є is_page. Він працює точно так само, як is_single. Заголовок сторінки, слуп сторінки та ідентифікатор сторінки можуть бути передані як параметри.

НЕ логічний оператор може використовуватися і зі сторінками. Скажімо, що ви хочете показувати вбудовану рекламу на всіх сторінках із вмістом, але не на таких інформаційних сторінках, як ваша сторінка. Все, що вам потрібно зробити, – це вказати кожну сторінку, яку ви хочете виключити. Це можна зробити за допомогою логічного оператора АБО (||).

Приведений нижче код повідомляє WordPress, що ми не хочемо показувати нашу рекламу на будь-якій із перелічених сторінок. На всіх інших сторінках буде відображатися вбудована реклама.

<?php if (! (is_page (‘About’) || is_page (‘Contact’) || is_page (‘Політика конфіденційності’))) { ?>

<?php}?>

Ми також можемо виключити сторінки за допомогою масиву:

<?php if (! is_page (масив (“Про”, “Контакт”, “Політика конфіденційності”))) { ?>

<?php}?>

Інші та інші записи також можуть використовуватися для відображення певної реклами в одній частині вашого веб-сайту, а іншої – в іншій. Наприклад, наведений нижче код відображатиме один тип реклами в публікаціях блогу, а інший – на всіх ваших сторінках.

<?php if (is_single ()) { ?>

<?php} elseif (is_page ()) { ?>

<?php}?>

Ми лише торкнулися поверхні того, чого можна досягти, використовуючи умовні теги в WordPress. Можна створити складні висловлювання, використовуючи умовні теги, які відображають різну рекламу на всьому веб-сайті. Концепція проста. Вам просто потрібно вказати, де ви хочете відображати рекламу та де ви не хочете, щоб вони відображалися за допомогою операторів if.

Як відображати вбудовані оголошення у вибраних дописах або на сторінках за допомогою спеціальних полів

Спеціальні поля дозволяти користувачам WordPress призначати власні поля публікаціям та сторінкам. Для того, щоб побачити область користувальницького поля на екранах публікацій та редакторів сторінок, вам потрібно відкрити вікно параметрів екрана вгорі сторінки та переконатися, що прапорець “Спеціальні поля” увімкнено.

Параметри екрана

Спеціальні поля мають дві частини: Назва спеціального поля та відповідне його значення.

Спеціальне поле поля

Інформацію можна витягнути із спеціальних полів у шаблонах тем. Це дозволяє нам додавати спеціальні поля до окремих публікацій та сторінок та витягувати конкретну інформацію із шаблонів тем на основі цих спеціальних полів.

Щоб витягнути дані з користувацьких полів у WordPress, вам потрібно скористатися get_post_meta функція. Функція має три параметри.

get_post_meta ($ post_id, $ ключ, $ одномісний)

Параметр $ post_id необхідний, тоді як інші два параметри необов’язкові.

 • $ post_id – ідентифікатор публікації, від якої потрібно отримати дані.
 • $ key – назва рядка, визначеного у поле спеціального поля у вашій публікації чи на сторінці.
 • $ single – Булевий параметр, який можна встановити як істинний або хибний. Якщо встановлено як істинне, рядок, яка була введена як значення в поле спеціального поля, буде повернута. Якщо встановлено як false, масив спеціальних полів буде повернутий.

Давайте подивимось на приклад того, як ми можемо відображати вбудовані оголошення в певних публікаціях та на сторінках. Для будь-якої публікації чи сторінки, на якій ми хочемо відобразити рекламу, ми можемо визначити ім’я як ad_size, а потім визначити таке значення, як 300 × 250.

Приклад спеціального поля

Якщо ми зателефонували (get_post_meta ($ post)->Ідентифікатор, $ ключ, істинний) у вищевказаному дописі (через шаблон), вихід буде “300 × 250”. Це корисно, оскільки ми можемо використовувати цей вихід для контролю того, який тип реклами ми хочемо відображати на нашому веб-сайті.

Наприклад, припустимо, що ми хочемо відображати три розміри рекламних оголошень у своїх публікаціях блогу. Ми можемо контролювати, яка реклама відображається через низку тверджень if і elsef.

Перегляньте код нижче, щоб побачити, як цього можна досягти. Пам’ятайте, що цей код слід додати над функцією the_content () у вашому шаблоні теми (наприклад, page.php, single.php, content.php тощо).

<?php $ key ="ad_size";
if (get_post_meta ($ пост->Ідентифікатор, $ ключ, правда) == "300×250") { ?>

<?php} elseif (get_post_meta ($ повідомлення)->Ідентифікатор, $ ключ, правда) == "250×250") { ?>

<?php} elseif (get_post_meta ($ повідомлення)->Ідентифікатор, $ ключ, правда) == "200х200") { ?>

<?php} ?>

Перше, що ми робимо вище, – це визначити параметр $ ключ як “ad_size”. Це гарантує, що одна з трьох наших рекламних оголошень буде відображатися лише в тому випадку, якщо для публікації або сторінки було введено спеціальне поле “ad_size”. $ повідомлення->Ідентифікатор використовується для витягування ідентифікатора допису, а $ single встановлюється як істина, так що виводиться рядок. Якщо ви переходите до однієї зі своїх публікацій чи сторінок і вводите «поле ad_size» у полі імені та «200 × 200» у полі значення; відображатиметься реклама розміром 200 × 200.

Використання цього методу дозволяє контролювати, яка реклама відображається на вашому веб-сайті. За допомогою умовних тегів ми контролювали, які сторінки та публікації на веб-сайті відображають рекламу безпосередньо через шаблон теми. За допомогою спеціальних полів ми контролювали, які повідомлення та сторінки відображають рекламу безпосередньо через сторінки редактора публікацій та публікацій. Один метод не кращий за інший. Все зводиться до того, як ви хочете все це налаштувати.

Я сподіваюся, що ця стаття допомогла вам відображати вбудовані оголошення у своїх публікаціях і сторінках WordPress.

Якщо вам сподобалась ця стаття, тоді приєднуйтесь до нас Twitter і Google+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map