Як відслідковувати партнерські посилання в Google Analytics (простий спосіб)

Як відстежувати партнерські посилання в Google Analytics


Хочете дізнатися, як відстежувати партнерські посилання в Google Analytics? Відстежуючи свої партнерські посилання, ви можете дізнатися, як саме ваші користувачі взаємодіють з ними на вашому сайті. Потім, використовуючи зібрані дані, ви можете оптимізувати свої посилання для кращої конверсії та доходу.

У цій статті ми розповімо, як відстежувати партнерські посилання в Google Analytics за допомогою 3 простих кроків.

Чому слід відслідковувати партнерські посилання?

Без сумніву, партнерський маркетинг – це один з найпопулярніших способів заробити гроші в Інтернеті. Якщо у вас є достатня кількість регулярного трафіку, який надходить на ваш сайт WordPress, ви можете заробити акуратну суму грошей, додавши партнерські посилання на свій сайт. Партнерські посилання – це посилання на сторінки продажів для продуктів інших людей із доданим ідентифікаційним партнером. Отже, коли люди купують продукцію через це посилання, ви заробляєте певну суму комісійних грошей.

При правильному управлінні партнерський маркетинг може принести хороший багаторічний дохід. Однак успішний партнерський маркетинг неможливий без належних даних та аналітики. Вам потрібна реальна статистика того, як ваші користувачі взаємодіють із партнерськими посиланнями, щоб оптимізувати вказані посилання та добре провести партнерські маркетингові кампанії..

Ось чому вам потрібно відслідковувати свої партнерські посилання. Ось кілька переваг відстеження афілійованих посилань:

 • Отримати фактичні дані про взаємодію користувачів: Ви можете точно дізнатися, як користувачі взаємодіють із вашими партнерськими посиланнями. Проаналізуйте, де люди найбільше клацають.
 • Визначте свої найвигідніші посилання: Дізнайтеся, які посилання ведуть до найбільшої кількості конверсій, і зосередьтеся на них.
 • Перегляньте найбільш конвертовані сторінки: Перегляньте, які сторінки найбільше ведуть продажі партнерів, та оптимізуйте їх для отримання більшого доходу.

Коротше кажучи, відстеження філій допоможе вам побачити, як користувачі переглядають та взаємодіють із вашими партнерськими посиланнями. Він надає вичерпні дані, за допомогою яких ви можете оптимізувати свої партнерські маркетингові стратегії та максимально збільшити свій прибуток.

Відстеження партнерських посилань WordPress в Google Analytics

Google Analytics – найкраща платформа веб-аналітики, доступна на ринку. Це допомагає відстежувати весь ваш трафік веб-сайту та їх взаємодію на вашому сайті. Таким чином, відстеження філій – це лише 1 тип показників, який відстежує Google Analytics.

Хоча Google Analytics має можливість відстежувати широкий спектр показників, розширене відстеження, як партнерські посилання та звіти про електронну комерцію, є делікатним для початківців. На щастя, існує ПРОСТИЙ спосіб використання Google Analytics у WordPress: MonsterInsights.

MonsterInsights

MonsterInsights – найпопулярніший плагін WordPress Google Analytics в Інтернеті. Це спрощує весь процес використання Google Analytics у WordPress. Використовуючи MonsterInsights, ви можете налаштувати відстеження філій Google Analytics лише за 2 хвилини.

Але перед цим вам потрібно буде належним чином додати та керувати своїми партнерськими посиланнями в WordPress. Отже, ми розділили цей підручник у 3 етапи, як зазначено нижче:

Крок 1: Керування своїми партнерськими посиланнями в WordPress за допомогою ThirstyAffiliates

ThirstyAffiliates – найкращий плагін управління партнером для WordPress. Це дозволяє додавати партнерські посилання з одного місця на інформаційній панелі, впорядковувати їх за категоріями та ефективно керувати ними. Найголовніше, що це дозволяє вам замаскувати свої партнерські посилання (тобто перетворити довгі складні партнерські посилання на короткі симпатичні посилання).

Наприклад, ось, як зазвичай виглядає афілійоване посилання:

https://example.com/products/?product_id=123&affiliate_id

Тепер ви можете приховати посилання та зробити його коротким, як вказаний нижче фірмовий URL:

http://www.yoursite.com/recommends/product-name

Основна перевага управління партнерськими посиланнями з ThirstyAffiliates полягає в тому, що він зберігає ваші афілійовані посилання у бекенді вашого сайту, тому ви можете легко знайти їх, коли хочете додати їх до вмісту. Їх можна шукати за іменами.

По-друге, маскування перетворює довгі, потворні партнерські посилання в гарні посилання. Це також робить партнерські посилання схожими на внутрішні посилання, які насправді є зовнішніми. Це заважає вашим користувачам бачити прямі партнерські посилання та збільшує ваші шанси отримати більше кліків.

Найкраще, що за допомогою плагіна управління афілійованими посиланнями ви можете легко відстежувати свої партнерські посилання в Google Analytics. Партнерське відстеження MonsterInsights також використовує приховані посилання для відстеження.

Отже, ваше перше завдання – встановити ThirstyAffiliates та додати свої партнерські посилання до його інтерфейсу. Додавати та керувати своїми партнерськими посиланнями за допомогою цього плагіна легко.

Якщо вам потрібні докладні інструкції, ознайомтеся з нашим підручником далі як додати партнерські посилання в WordPress із ThirstyAffiliates.

Після того як ви додасте і керуєте своїми партнерськими посиланнями з ThirstyAffiliates, ви готові налаштувати відстеження філій за допомогою MonsterInsights.

Крок 2. Налаштування партнерського відстеження в Google Analytics за допомогою MonsterInsights

Налаштування відстеження філій за допомогою MonsterInsights дуже просто. Для завершення налаштування знадобиться лише кілька кліків.

Для початку вам потрібно буде встановити MonsterInsights на вашому сайті WordPress. Потім підключіть свій сайт до Google Analytics за допомогою MonsterInsights. Налаштувати Google Analytics за допомогою цього плагіна легко.

Якщо вам потрібні докладні інструкції, ось наш покроковий посібник щодо налаштування Google Analytics у WordPress за допомогою MonsterInsights.

Після завершення налаштування ви готові налаштувати відстеження філій.

Перейдіть до Статистика »Налаштування на інформаційній панелі WordPress і натисніть на Відстеження вкладку вгорі сторінки. Потім перейдіть до Партнерські посилання на лівій панелі завдань.

monsterinsights-affiliate-tracking-setup

Там ви побачите 2 поля:

1) Встановити шлях для внутрішніх посилань для відстеження як вихідних посилань:

У цьому полі вам потрібно буде вказати шлях для внутрішніх посилань, які слід відстежувати як вихідні. Якщо ви використовуєте плагін для афілійованих програм, як ThirstyAffiliates, ваші афілійовані посилання будуть виглядати як внутрішні посилання.

Наприклад, ваш партнер може виглядати так: http://yoursite.com/recommends/product-name

У наведеному вище прикладі посилання виглядає як внутрішнє посилання, однак воно перенаправляє на вихідну (тобто афілійовану посилання). І, ваші партнерські посилання закриваються / рекомендує /.

Тепер вам потрібно буде вставити / рекомендує / у цьому полі, щоб Google Analytics міг визначити, які внутрішні посилання є афілійованими посиланнями. Якщо ви використовуєте кілька префіксів, ви можете розділити їх комою: / рекомендує /, / з /.

2) Мітка для цих посилань:

Мітка у звіті Google Analytics дозволяє вам визначити, звідки відбулося натискання. Наприклад, ви можете додати мітку афі до ваших партнерських посилань.

Після заповнення цих 2 полів натисніть Зберегти зміни.

Це воно. Ви закінчили налаштування відстеження афілійованих посилань.

Крок 3. Перегляд звітів про відстеження партнерських зв’язків

Тепер, коли ви налаштували відстеження філій у WordPress за допомогою MonsterInsights, вам може бути цікаво, як переглянути звіти. Отже, ось воно!

За допомогою MonsterInsights ви можете переглянути найважливіші аналітичні звіти прямо на інформаційній панелі WordPress. Щоб переглянути свої звіти про партнерство, перейдіть на сторінку Статистика »Звіти» Видавці з вашої інформаційної панелі WordPress.

афілійовані посилання-звіти-монстерінсенсі-інформаційні панелі-звіти

Цей звіт показує вам 10 найкращих партнерських посилань для вашого сайту. Якщо ви хочете побачити більше, ви можете натиснути на Переглянути звіт про всі партнерські посилання кнопка внизу звіту. Це перенаправить вас на Поведінка »Події Найпопулярніші події у вашому обліковому записі Google Analytics.

топ-події-ga-звіти

Сподіваємось, ця стаття допомогла вам дізнатися, як відстежувати партнерські посилання в Google Analytics.

Ви також можете ознайомитись з нашим посібником про те, як створити філіал-магазин Amazon за допомогою WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map