Як відстежувати кліки посилань та кнопок у WordPress (крок за кроком)

Як відстежувати натискання посилань та кнопок у wordpress


Цікаво, як відстежувати посилання та натискання кнопок на веб-сайті WordPress?

За замовчуванням Google Analytics не дозволяє відстежувати посилання та кнопки, тож вам доведеться підганяти свої посилання за допомогою коду відстеження подій, який нудно..

У WordPress найпростіший спосіб відстеження посилань та кнопок за допомогою Google Analytics – це використання плагіна, як MonsterInsights, тому не потрібно торкатися жодного коду.

У цій статті ми покажемо вам, як легко відстежувати натискання на посилання та кнопки в Google Analytics, використовуючи MonsterInsights.

Відстеження кліків посилань та кнопок у WordPress

Посилання та кнопки – основні моменти взаємодії на вашому сайті. Відслідковуючи посилання та кнопки, ви дізнаєтесь, наскільки добре ваші користувачі конвертують на вашому сайті.

Якщо ви видавець, відстеження посилань та кнопок допомагає визначити, який тип вмісту цікавить вашу аудиторію.

Наприклад, якщо певне зовнішнє посилання отримало багато кліків, це означає, що ви надсилаєте багато трафіку на зовнішній сайт. Ви можете зберегти цей трафік, публікуючи подібний вміст на своєму веб-сайті та посилаючись на цей вміст замість зовнішнього сайту.

Або якщо ви афілійований продавець, ви можете укласти угоду з сайтом, на який ви надсилаєте трафік, що, можливо, допоможе заробити трохи грошей.

Якщо ви продаєте товар, Кнопки відстеження допоможуть вам відстежувати конверсії на вашому сайті, не встановлюючи складних цілей або відстеження подій в Analytics.

Детальніше: Партнерські програми для WordPress.

MonsterInsights: огляд

MonsterInsights – це потужний інструмент аналітики, який дає вам глибокий звіт про діяльність користувачів на вашому веб-сайті. За допомогою цього плагіна Google Analytics ви можете виявити –

 • точну кількість відвідувачів, які ваш сайт приймає щодня
 • сайти, які направляли відвідувачів
 • що відвідувачі натискають на веб-сайті

Пропонуючи ці звіти, плагін допомагає працювати над тими областями вашого веб-сайту, які потребують вдосконалення. Найкраще в цьому плагіні те, що він дозволяє вам підключити свій сайт WordPress до Google Analytics.

Що змінилося після MonsterInsights

Давайте дізнаємось, як використовувати MonsterInsights для відстеження ваших посилань та натискань кнопок.

Крок 1: Встановлення MonsterInsights на WordPress

Перший крок – встановлення та активація MonsterInsights на вашому веб-сайті WordPress.

Після встановлення плагіна натисніть на Активуйте кнопку, щоб вона почала працювати. Тепер ви перейдете на сторінку майстра налаштування, де ви зможете налаштувати свої налаштування.

Крок 2. Підключіть свій сайт до Google Analytics

Після встановлення та активації плагіна ви побачите сторінку, яка вимагає вибрати категорію вашого веб-сайту. Виберіть свій варіант і перейдіть до наступного кроку, натиснувши на Збережіть і продовжуйте кнопка.

На наступному кроці MonsterInsights попросить вас підключити сайт WordPress до свого облікового запису Google Analytics. Тому виберіть категорію, натиснувши на стрілку, що випадає. Нарешті, натисніть на Повне з’єднання кнопку, щоб завершити процес.

Після завершення налаштування ви можете побачити детальний звіт свого веб-сайту на інформаційній панелі WordPress. Ви можете перевірити ці відомості, перейшовши на сторінку Статистика »Звіти на інформаційній панелі WordPress.

Крок 3: Відстеження посилань та натискань кнопок за допомогою MonsterInsights

Настав час налаштувати налаштування плагіна. Ви можете зробити це під Статистика »Налаштування Це для того, щоб забезпечити посилання & відстеження кнопок добре працює без проблем. Якщо на вашому веб-сайті є партнерські посилання, ви також можете встановити шлях до цих посилань.

Це допоможе вам відстежувати кліки посилання кожного разу, коли користувач натискає на нього. Ви також можете згадати користувачів, які можуть бачити звіти про відстеження. Під рекомендованими налаштуваннями слід увімкнути відстеження подій та параметри атрибуції розширених посилань.

Ввімкнувши посилене приписування посилання Ви можете визначити, як користувачі взаємодіють з вашим веб-сайтом за допомогою кнопок та посилань, які вони натискають на вашу сторінку. Він розрізняє однакові посилання на одній сторінці. Якщо у вас є 2 або більше посилань на одне ціле місце на одній сторінці, розширене віднесення посилань покаже, яке посилання отримує найбільше кліків.

Коли ви прокручуєте сторінку вниз, у вас буде більше можливостей на екрані. Ви можете використовувати ці параметри для відстеження своїх партнерських посилань.

Звіти про партнерські посилання можна переглянути в Статистика »Звіти» Видавець. Ось докладний посібник про відстеження партнерських посилань з Google Analytics.

Після збереження налаштувань MonsterInsights готовий до використання. Натисніть на Майстер налаштування та завершення роботи кнопку, щоб завершити процес.

Майстер виходу MonsterInsights

Він почне відстежувати та збирати дані на основі діяльності користувачів на сайті. Після цього ви можете або переглянути результати в подіях Analytics або безпосередньо на інформаційній панелі WordPress.

MonsterInsights навіть дозволяє відстежувати подання форми за допомогою Google Analytics. Все, що вам потрібно зробити – це встановити та активувати їх Формує аддон.

Крок 4: Увімкніть більше функцій відстеження посилань

Після завершення роботи майстра налаштування ви можете зробити кілька додаткових кроків, щоб увімкнути більше функцій відстеження. Якщо ви хочете детальні звіти про відстеження, такі як місцезнаходження користувача, групи інтересів тощо, ці налаштування можуть бути корисними.

Щоб увімкнути більше функцій відстеження, перейдіть на інформаційну панель WordPress, натисніть на Інформація і натисніть Налаштування. Натисніть на заручини на вкладці, щоб переглянути інші функції відстеження.

Атрибуція посилань MonsterInsights

Відстеження якоря корисно для веб-сайту, який використовує тему однієї сторінки та спирається на теги прив’язки. Ви також побачите опцію ввімкнення посилань на теги в RSS. Увімкнення цієї функції необов’язково.

Крок 5: Перегляд звітів про кліки за допомогою MonsterInsights

Google Analytics надає вам безліч даних, які допоможуть вам приймати обґрунтовані рішення. Завдяки MonsterInsights ви отримуєте всі необхідні дані на інформаційній панелі WordPress, тому вам не доведеться завжди копати глибше в Analytics.

Щоб перевірити натискання кнопки та посилання через Google Analytics, перейдіть на сторінку Поведінка »Події» Найпопулярніші події.

Тепер ви можете бачити звіт про вихідні та афілійовані кліки посилань у Google Analytics.

аналітика відстеження посилань

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам дізнатися, як відстежувати вихідні посилання в Google Analytics. Ви також можете перевірити, як покращити продуктивність свого веб-сайту в WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map