Як виявити та зупинити рекламування в WordPress (крок за кроком)

виявити адблокаторів


Хочете виявити та припинити рекламне блокування програмного забезпечення в WordPress?

Якщо ви власник веб-сайту, який використовує дохід від реклами для підтримки вашого веб-сайту, рекламодавці можуть стати головною причиною для вас занепокоєння..

Блокування реклами або фільтрація реклами – популярна методика, завдяки якій рекламування в Інтернеті блокується або видаляється, щоб це не впливало на користування веб-переглядачем..

Отож, якщо ваш відвідувач використовує цю техніку, вони не зможуть побачити рекламу, яку ви показуєте на вашому сайті. Роблячи це, ваші користувачі, безумовно, матимуть безперебійний досвід перегляду, але дохід та стратегія зростання вашого веб-сайту зіткнуться з серйозною набряком. Тому вам важливо виявити рекламодавців і не дозволяти їм блокувати вашу рекламу.

Що робити з рекламним блокуванням як видавцем?

Як видавець, ви можете вжити декількох заходів, щоб переконатися, що програмне забезпечення для блокування не впливає на ваш режим доходу. Давайте розглянемо деякі з них.

1. Підхід “робити нічого”

Сама назва зазначає, що робити при такому підході. Ви просто нічого не робите і несете свою втрату.

2. Пасивний підхід

При такому підході ви можете попросити свого користувача додати білий список вашого веб-сайту та пообіцяти їм якісну та не нав’язливу рекламу. Хоча це звучить приємно і просто, немає впевненості в тому, наскільки успішним буде цей підхід.

Як краща альтернатива, ви можете спробувати створити сайти для членства та запропонувати платні підписки. Таким чином, ваші користувачі можуть підписатися на ці плани та насолоджуватися зоною без реклами та отримувати доступ до розширеного вмісту та додаткових функцій.

3. Агресивний підхід

Це вам потрібно, щоб заблокувати всіх користувачів, які використовують рекламні блоки в своїх браузерах. Якщо хтось із них все ще хоче отримати доступ до вашого сайту, їм доведеться вимкнути блокатор оголошень, щоб вони могли продовжувати роботу далі.

Використовуючи такий підхід, ви можете втратити своїх користувачів, які більше ніколи не будуть зацікавлені повернутися на ваш сайт. Тож замість того, щоб відлякувати їх, будучи такими суворими, ми б рекомендували вам скористатися пасивним підходом.

Як виявити користувачів Adblock в WordPress

Хоча багато користувачів активно використовують рекламні блоки, на ринку WordPress є багато плагінів, які можуть допомогти вам виявити це програмне забезпечення. У цьому підручнику ми покажемо вам, як поетапно обійти адблокатори в WordPress. При цьому ми будемо використовувати два найпопулярніші плагіни.

  1. OptinMonster
  2. Реклама

Але перш ніж ми покажемо вам, як користуватися цими плагінами, перейдіть на свою інформаційну панель WordPress та встановіть та активуйте обидва додатки. Давайте зараз перевіримо, як ними користуватися.

Спосіб №1. Виявлення та націлювання користувачів AdBlocking за допомогою OptinMonster

OptinMonster – це один із найпопулярніших інструментів генерації свинцю, який допомагає досягти цілей конверсії та монетизувати ваш веб-сайт. За допомогою цієї програми ви можете легко створювати ефективні спливаючі кампанії, щоб привернути увагу свого користувача та досягти своїх цілей конверсії. Докладніше про OptinMonster тут.

Однією з ключових особливостей цього інструменту є вбудовані детектори AdBlock, за допомогою яких можна ідентифікувати будь-який пристрій, на якому встановлено адблокер. Але щоб скористатися інструментом, спочатку доведеться підключити свій обліковий запис OptinMonster зі своїм сайтом WordPress.

Для цього вам потрібно налаштувати свій обліковий запис OptinMonster. Це платний план, тому доведеться платити за нього. Натисніть на Почати і ви побачите різні цінові плани. Щоб придбати план, натисніть на Почати кнопка. Для використання функції виявлення AdBlock вам знадобиться Зростання план.

ціноутворення на оптимістичні монстри

На наступному кроці введіть свої реквізити, а потім здійсните замовлення після здійснення платежу.

Плагін, який ви раніше встановили, діє як з’єднувач між ними. Отже, як тільки установка завершена, перейдіть на інформаційну панель WordPress і натисніть на OptinMonster.

Тепер натисніть на Підключіть свій рахунок вкладка.

Це перенаправить вас на новий екран, де ви можете авторизувати свій обліковий запис OptinMonster. Натисніть на Авторизуйте OptinMonster вкладка.

З’явиться нове вікно з можливістю ” підключіться до свого сайту WordPress. Перейдіть на цю вкладку, і ви опинитеся на інформаційній панелі. Тепер під OptinMonster натисніть на кампанії »створити нову кампанію.

optinmonster кампанії

Це перенесе вас до програми OptinMonster, де ви можете вибрати свою кампанію. Доступно кілька типів кампаній. Якщо ви хочете скористатися пасивним підходом, тоді перейдіть до типу спливаючої кампанії лайтбоксу. Якщо ви хочете агресивно блокувати користувачів AdBlock, тоді ви можете використовувати тип повної екрани.

Типи кампаній OptinMonster

Далі потрібно вибрати шаблон. Ви можете вибрати будь-кого із доступних.

Потім ви побачите новий екран, де потрібно назвати свою кампанію. Якщо ви керуєте кількома веб-сайтами, ви також можете вибрати той, де ви хочете відображати цю кампанію. Одного разу закінчив вдарити Почніть будівництво вкладку для продовження.

Тепер ви перейдете на свій конструктор перетягування, де зможете розробити кампанію. Натисніть на Так ні варіант (як показано на скріншоті) – так, натиснувши на нього, а потім натисніть на активувати кнопка.

налаштування optinmonster

Тепер у розділі тексту натисніть на елементи окремо та відредагуйте їх. Ви також можете додати зображення, якщо хочете.

Щоб додати блок, ви можете використовувати Додати блок кнопка зверху. Після завершення розробки вашої кампанії перейдіть до Правила відображення вкладку поруч із Дизайн кнопка. За першим правилом потрібно вибрати блокування відвідувачів увімкнено.

Після цього прокрутіть вниз і встановіть настройки будь-яку сторінку.

Ваша кампанія майже готова до запуску. Останній крок – опублікувати його. Тож переходьте до Опублікувати кнопка вгорі. Ви побачите новий екран. На цій сторінці перемкніть кнопку статусу, щоб жити.

Тепер поверніться до інформаційної панелі WordPress і натисніть на OptinMonster »Кампанії. Ви побачите тут свою кампанію. Натисніть на Редагуйте параметри виводу посилання.

Тепер переконайтеся, що ви перевірили Увімкнути кампанію на сайті варіант.

І це все. Ваша кампанія повинна почати з’являтися на сайтах користувачів, які ввімкнули рекламодавців.

Спосіб №2. Виявлення та націлювання користувачів AdBlocking на AdSanity

Adsanity – це блискучий плагін управління рекламою для WordPress, який також пропонує функцію виявлення реклами з додатком. Цей додаток виявляє програмне забезпечення для блокування та обмежує доступ користувачів Adblock до вашого веб-сайту, поки вони не відключать блокування. Плагін дуже простий у використанні. Дізнайтеся більше про Adsanity тут.

Після активації плагіна перейдіть на інформаційну панель WordPress і натисніть на AdSanity »Налаштування на сторінці та натисніть на вкладку Додатки.

Тут ви побачите кілька додатків. Шукайте Виявлення рекламного блоку Аддон і натисніть наБільше інформації вкладка. Тепер вас буде переспрямовано на нову сторінку, де ви зможете придбати копію додатка.

Після того, як аддон буде встановлений на вашому сайті, перейдіть до Реклама »Налаштування» Додатки. Сюди в першому полі додайте публікації та сторінки, щоб попередження відображалося на всьому сайті. У наступному варіанті виберіть Режим попередження. Тепер додайте повідомлення, яке ви хочете відобразити, для користувачів Adblock, які розміщуються на вашому сайті. Нарешті, під опцією Режим попередження виберіть пункт Обов’язково поле.

рекламний аддон

І це все. Після внесення цих змін натисніть на Зберегти зміни натисніть кнопку, і вам добре піти. Кожен, хто відвідує ваш сайт із встановленим Adblocker, побачить повідомлення, яке ви додали у вказаних вище параметрах.

Ми сподіваємося, що ця стаття була вам корисною. Якщо ви хочете дізнатися про інші способи заробітку від блогів, перегляньте це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map