Як викладати фітнес-класи онлайн (крок за кроком)

як викладати заняття в тренажерному залі онлайн


Хочете запропонувати заняття фітнесом онлайн?

Хоча люди залишаються вдома під час цієї пандемії, пропонування онлайн-занять у тренажерному залі – це чудовий спосіб допомогти їм залишатись здоровими. Таким чином, ви можете навчити простих домашніх вправ, які допоможуть їм скинути кілька кілограмів і жиру та наростити сили.

У цій статті ми розповімо вам, як поетапно викладати заняття в тренажерному залі онлайн.

Переваги викладання класів гімнастики в Інтернеті

Наявність веб-сайту для фітнесу може мати ряд переваг. Ось деякі з них.

 • Зверніться до великої бази користувачів незалежно від географічних меж.
 • Зробіть солідний пасивний дохід, запропонувавши різні рівні членства, кожен із конкретною ціною.
 • Це надзвичайно корисно у критичні періоди, як криза Covid-19, коли людям по всьому світу рекомендується залишатися в приміщенні.

Сказавши це, давайте подивимось, як створити веб-сайт для викладання занять у спортзалі в Інтернеті.

Крок 1: Створення веб-сайту фітнес / тренажерний зал

Перший крок – це створення веб-сайту, де ви можете створювати та продавати заняття в тренажерному залі. Ось підручник, який навчить вас робити веб-сайт з нуля.

Щойно ваш сайт готовий, саме час вибрати плагін для членства.

Для цього підручника ми будемо використовувати плагін MemberPress. Це дивовижний плагін із великими можливостями. Ви можете використовувати його для прийому платежів, обмеження доступу до своїх тренувальних програм, дозволу завантаження програми та багато іншого.

Дізнайтеся більше про MemberPress тут.

Крок 2: Встановлення та налаштування плагіна MemberPress

Використання плагіна для членства, наприклад, MemberPress – найкращий спосіб створити та продати цифрові фітнес-курси в Інтернеті. Це дозволяє обмежувати доступ до преміум-вмісту на вашому веб-сайті для постійних відвідувачів веб-сайту. Це дозволяє сховати свій вміст за платною стіною, щоб не кожен мав доступ до вмісту.

Щоб розблокувати вміст, вашим користувачам потрібно придбати членство на вашому сайті. Ви також можете створити безкоштовні курси в обмін на їх адресу електронної пошти.

Тож продовжуйте і встановлюйте цей плагін на свій сайт.

Як тільки встановлення та активація завершені, перейдіть до MemberPress »Параметри з лівої сторони панелі приладів. Тут ви побачите кілька вкладок.

Налаштування MemberPress

Кожна вкладка пропонує різні варіанти налаштування параметрів. Ви можете налаштувати налаштування, перейшовши на кожну з цих сторінок окремо.

Крок 3: Додавання способів оплати

Щоб додати спосіб оплати, перейдіть на сторінку Виплати вкладка. На початку ви побачите порожню сторінку з а + знак нижче методи оплати. Натисніть на нього. Це розширить сторінку за допомогою різних варіантів. Клацніть на стрілку випадаючого меню під Шлюз щоб побачити варіанти оплати.

Членські виплати

Тут ви побачите різні параметри, такі як Authorize.Net, Standard PayPal, PayPal Payments Pro тощо. Виберіть параметр, який потрібно додати на свій сайт. Після завершення натисніть на Оновлення кнопка для збереження налаштувань.

Крок 4: Створення рівнів членства для ваших класів

Додаючи різні рівні членства, вам легко класифікувати свій курс на різні цінові плани.

Щоб створити рівень членства, перейдіть на сторінку MemberPress »Членство» Додати нове.

Тепер ви можете почати створювати своє членство, додавши назву та опис для рівня членства. Потім з правого боку ви можете встановити ціну, час виставлення рахунків та період доступності Умови членства.

Рівень MemberPress

Після завершення прокрутіть сторінку вниз, щоб знайти її Параметри членства. Тут у вас є 4 різних вкладки.

 • Реєстрація
 • Дозвіл
 • Коробка цін
 • Розширений

В Реєстрація на вкладці ви можете налаштувати текст кнопки реєстрації та мати можливість ввімкнути спеціальне вдячне повідомлення, встановити, чи потрібно висилати привітальне повідомлення користувачеві чи ні.

Опція налаштувань MemberPress

Далі йде Дозвіл вкладка. Тут ви можете вибрати, хто може придбати членство. Також у вас є можливість встановити Немає дозволу повідомлення.

Дозвіл на членство MemberPress

Під Ціна Ви можете додати ціни на рівні членства. Ви також можете додати переваги вибору рівня тощо.

Додати нове членство

Нарешті, з Розширений Ви можете додати URL-адресу доступу до членства, умови цін на членство тощо.

Отже, залежно від ваших вимог, ви можете використовувати ці параметри для налаштування своїх налаштувань.

Крок 5: Додавання правила доступу

Додавання правила доступу – це чудовий спосіб обмежити доступність ваших класів певним користувачам. Щоб додати Правила доступу, йти до MemberPress »Правила» Додати нове.

Ви можете обмежувати доступність всього вмісту або вибрати певний. Якщо ви хочете випустити свій вміст частинами, це теж можливо. Це можна зробити, прокрутившись далі по екрану та вибравши параметри під Крапельне / експіраційне .

Крапельний членPress

Як тільки ви додасте правила, продовжуйте і зберігайте свої налаштування. Тепер ваш сайт готовий до публікації вмісту.

Крок 6. Додавання програм занять спортзалом для учасників

Щоб додати програму занять у спортзалі для своїх користувачів, перейдіть на сторінку Повідомлення »Додати нове з вашої інформаційної панелі WordPress. Тепер додайте свій вміст за допомогою редактора WordPress. Якщо ви новачок у WordPress ось як ви можете додати свій вміст включаючи мультимедійні файли.

Гімнастичний клас онлайн

Ви також можете додавати категорії, теги, пропоновані зображення тощо до своєї публікації. Закінчивши створення вмісту, прокрутіть сторінку вниз і знайдіть її MemberPress Несанкціонований доступ розділ.

Цей розділ дозволяє налаштувати те, що бачать незареєстровані користувачі, намагаючись отримати доступ до вмісту преміум-класу. Ви можете показати їм несанкціоноване повідомлення, конкретну форму для входу або витяг.

Просто натисніть на спадне меню та виберіть параметри, які найкраще відповідають вашим вимогам. Після завершення натисніть на Опублікувати кнопка для публікації. Тепер ви можете перейти до Усі повідомлення і перевірте свою публікацію в прямому ефірі. Виходячи з наших налаштувань, ця публікація буде доступна для користувачів, які придбали рівень тренування – 1.

MemberPress

Це воно. Зараз ваш сайт готовий продавати заняття в тренажерному залі в Інтернеті. Можливо, ви також хочете використовувати хорошу тему для фітнесу на своєму сайті. Також перегляньте, як додати БЕЗКОШТОВНИЙ калькулятор ІМТ на свій сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map