Як встановити плагін WordPress – 3 способи (крок за кроком)

Як встановити плагін WordPress


Ви хочете встановити плагін WordPress?

Встановлення плагіну WordPress дозволяє швидко додати нову функцію на ваш сайт WordPress, наприклад, додавання форми, електронної комерції, систему підтримки квитків, дискусійний форум та багато іншого.

У цьому підручнику я покажу вам три різні способи встановлення плагіна WordPress. Не має значення, який метод ви використовуєте, оскільки плагіни завжди встановлюються в одному місці.

  1. Як встановити плагін WordPress з WordPress.org
  2. Як встановити плагін WordPress із стороннього сайту
  3. Як завантажити та встановити плагін WordPress через FTP

Як встановити плагін WordPress з WordPress.org

Розділ плагінів можна знайти в головному меню навігації в межах адміністратора. Усі встановлені плагіни вказані на першому екрані.

Екран плагінів WordPress

The офіційний каталог плагінів WordPress В даний час перераховано близько 55 000 плагінів. Там справді є плагін для кожної проблеми на вашому веб-сайті.

Плагіни можна встановити безпосередньо з адміністратора області WordPress. Натиснувши на посилання “Додати нове” у меню плагінів, ви перейдете до розділу “Встановити додатки”. Перша вкладка цього розділу – це вкладка пошуку. Ви можете шукати плагіни, виконавши ручний пошук самостійно або натиснувши на ключове слово із хмари тегів.

Встановлення нового плагіна в WordPress

Якщо ви новачок у WordPress, ви, можливо, не знаєте, які плагіни потрібно встановити. Рекомендовані та популярні вкладки, пов’язані вгорі сторінки, – хороший спосіб дізнатися про якісні плагіни. Також є список останніх плагінів, які були додані до каталогу.

Вкладка

Особливістю, якою більшість користувачів WordPress не користується, є перевагу. Якщо ви увійдете на WordPress.org, ви побачите опцію вподобання плагіна під посиланням для завантаження. Усі ваші улюблені плагіни будуть вказані у вашому профілі.

Додавання плагіна як улюбленого

Список усіх ваших улюблених плагінів також вказаний на сторінці “Вибране” у вашій адміністраторській області. Все, що вам потрібно зробити, це ввести своє ім’я користувача WordPress.org, щоб перерахувати всі ваші плагіни, що додали до закладок. Це прекрасний спосіб запам’ятати ваші бажані плагіни на всіх веб-сайтах, що працюють на WordPress.

Ваші улюблені плагіни з каталогу плагінів WordPress

У межах області адміністратора опис кожного плагіну вказано поруч із плагіном. Ви можете натиснути на посилання деталі, щоб прочитати більш вичерпний підсумок. Все, що вам потрібно зробити, щоб встановити плагін, це натиснути на посилання встановити.

Встановлення плагіна з адміністративної області WordPress за допомогою пошуку

WordPress завантажить та встановить плагін на ваш веб-сайт. Потім ви можете активувати плагін відразу або активувати його пізніше, натиснувши на меню плагінів.

Активація плагіна після встановлення

Як встановити плагін WordPress із стороннього сайту

Тільки плагіни, перелічені в офіційному каталозі плагінів WordPress, можуть бути встановлені через вкладки пошуку, популярних, популярних, новітніх та улюблених. Усі плагіни, будь то безкоштовний плагін з WordPress.org або преміум-плагін з іншого джерела, можна завантажити у форматі zip..

У межах “Встановити додатки” є можливість встановити плагін, завантаживши zip-файл. Щоб встановити плагін таким чином, все, що вам потрібно зробити, це вибрати zip-файл плагіна та натиснути кнопку встановлення.

Встановлення плагіну WordPress, завантаживши поштовий файл

WordPress витягне вміст zip-файлу та встановить плагін на ваш веб-сайт.

Плагін встановлений із zip-файлу

Звичайні файли преміум-тем та плагінів містять додаткові папки, такі як документація та оригінальні файли Photoshop. Щоразу, коли ви завантажуєте плагін у форматі zip за межами офіційного каталогу WordPress, слід перевірити, чи розміщені файли плагіна у верхньому рівні zip-файлу. Якщо ні, вам потрібно витягнути всі файли, а потім зафіксувати відповідну папку плагінів.

Як завантажити та встановити плагін WordPress через FTP

При встановленні плагіна за допомогою zip-файлу або безпосередньо з офіційного каталогу плагінів WordPress WordPress витягує файли плагінів і зберігає їх у папці / wp-content / plugins /. Крім того, ви можете завантажити плагін до цього місця самостійно.

Якщо ви встановите WordPress у корені свого домену, папка плагінів буде розміщена за адресою www.yourwebsite.com/wp-content/plugins/. Файли плагінів розміщуватимуться під назвою плагіна, наприклад www.yourwebsite.com/wp-content/plugins/contact-form-7/index.php.

Ви можете завантажувати файли за допомогою FTP-клієнта, такого як FileZilla. Щоб підключитися до свого веб-сайту за допомогою FTP, вам потрібно знати свої дані про з’єднання FTP. Цю інформацію зазвичай надає ваша хостинг-компанія у своєму вітальному листі. Якщо ви її не отримали, зв’яжіться зі своїм хостом.

Щоб підключитися до свого веб-сайту за допомогою FTP, вам потрібно знати ім’я хоста, ім’я користувача FTP та пароль FTP. Ця інформація для входу іноді збігається з інформацією про вхід на панель управління хостингу.

FTP Site Manager

Після підключення до вашого веб-сайту перейдіть до папки плагінів (у цій папці перелічено інші ваші встановлені плагіни). Далі завантажте плагіни, які ви хочете встановити.

Завантажте плагін

Будь-які плагіни, які ви завантажуєте через FTP, будуть вказані у вашому списку встановлених плагінів. Далі активуйте плагін і налаштуйте його на свій смак.

Список встановлених плагінів

Сподіваюся, ця стаття допомогла вам дізнатися, як встановити плагін WordPress. Вивчіть плагіни WordPress, щоб виявити справжню силу веб-сайту WordPress.

Якщо вам сподобалась ця стаття, ви можете ознайомитись з нашим керівництвом щодо найкращих плагінів WordPress, які ви повинні мати.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me