Як встановити WordPress – Посібник для початківців (крок за кроком)


Ви хочете почати роботу з WordPress для створення свого веб-сайту? WordPress – це найпопулярніша система управління контентом (CMS) та розробник веб-сайтів у світі.

У цій статті ми розповімо, як встановити WordPress за допомогою декількох платформ.

WordPress використовується більш ніж 30% веб-сайтів у світі, що робить його найбільш використовуваним програмним забезпеченням для створення веб-сайту. Налаштувати його легко та допомагає швидко запускати веб-сайти чи блоги. WordPress має 2 типи: WordPress.com, яке є розміщеним рішенням; та WordPress.org, також відомий як WordPress з власною організацією.

У цьому посібнику ми використовуватимемо WordPress, що розміщується власноруч. Багато хороших хостингових компаній WordPress пропонують установку установки WordPress в один клік. Однак процес налаштування відрізняється для кожної панелі хостингу.

У цьому посібнику ми розповімо, як встановити WordPress за допомогою MOJO Marketplace, Fantastico, Softaculous, SimpleScripts та інших панелей управління. Це буде вичерпне керівництво, тому ми записуємо вміст, щоб допомогти вам легко знайти процес встановлення, який ви шукаєте:

Установка WordPress: Зміст

Я. Встановлення WordPress: попередня умова
II. Встановлення WordPress на різних постачальників веб-хостингу

 1. Як встановити WordPress в Windows Vista Bluehost
 2. Як встановити WordPress в Windows Vista SiteGround
 3. Як встановити WordPress в Windows Vista WPEngine

ІІІ. Встановлення WordPress за допомогою інсталяторів в один клік

 1. Як встановити WordPress за допомогою Фантастико
 2. Як встановити WordPress за допомогою Софтакульозний
 3. Як встановити WordPress за допомогою QuickInstall
 4. Як встановити WordPress за допомогою MOJO Marketplace

IV. Більше навчальних посібників з установки WordPress

 1. Як встановити WordPress за допомогою FTP
 2. Як встановити WordPress Вашою мовою
 3. Як встановити a WordPress Multisite Network
 4. Як встановити WordPress в Windows Vista Ваш комп’ютер
 5. Що робити після встановлення WordPress

Що робити перед встановленням WordPress

Перш ніж ви зможете встановити WordPress, вам потрібно придбати доменне ім’я та веб-хостинг.

Ми рекомендуємо Bluehost для веб-хостингу. Це одна з найпопулярніших хостингових компаній у світі, і її офіційно рекомендує WordPress.

Для наших користувачів вони пропонують безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та 60% OFF на веб-хостингу.

Створіть блог на Bluehost

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Після придбання доменного імені та веб-хостингу ви готові встановити WordPress.

Як встановити WordPress в Bluehost

Bluehost – одне з найпопулярніших імен, коли мова заходить про послуги хостингу. Установка WordPress за допомогою Bluehost – це дуже швидко та просто. Насправді, вам не доведеться багато робити, тому що, підписуючись на Bluehost, він автоматично встановить WordPress у ваше доменне ім’я.

Таким чином, ви можете безпосередньо увійти до свого облікового запису, перейдіть до Мої сайти вліво та натисніть на Вхід у WordPress кнопка праворуч.

встановити wordpress в bluehost

Це перенесе вас до адміністративної області WordPress, де ви можете почати використовувати WordPress так, як це робили зазвичай. Якщо ви хочете встановити WordPress на більш ніж одному сайті, це теж можливо.

Bluehost дозволяє встановлювати WordPress на необмежену кількість сайтів для всіх його планів хостингу, крім базового. Ви можете додати більше сайтів до свого хостингу, натиснувши на Створити сайт кнопку під Мої сайти варіант.

встановити wordpress в bluehost

Тепер запуститься майстер встановлення WordPress з керуванням Bluehost. Тепер ви можете створити новий веб-сайт WordPress, ввівши ім’я та теги. Після завершення натисніть на Далі кнопка.

На наступному кроці виберіть ім’я домену, яке ви придбали. Якщо у вас немає доменного імені, ви можете придбати його, перейшовши до Домени сторінки на інформаційній панелі Bluehost.

Тепер, коли ваш домен доданий, залиште поле каталогу порожнім. Bluehost автоматично додасть це поле для вас. Інсталятор покаже кілька плагінів, які ви можете вибрати.

Тепер натисніть на Далікнопка. Через кілька хвилин WordPress встановить інсталятор Bluehost. Після завершення налаштування ви побачите повідомлення про успіх.

Bluehost Installer

Ви також отримаєте ці дані електронною поштою. Тепер натисніть на Вхід у WordPress натисніть кнопку, щоб увійти в область адміністратора вашого нового сайту. Це просто, правильно?

Як встановити WordPress в SiteGround

SiteGround – популярний варіант хостингу як для початківців, так і для досвідчених користувачів. Ось докладніше про SiteGround. Їх хостинг оптимізовано для WordPress, а встановити його дуже просто.

Після реєстрації в SiteGround ви побачите спливаючий екран із вітальним повідомленням. Вас запитають, чи хочете ви зараз налаштувати свій сайт.

встановлення wordpress на майданчику сайту

Виберіть Створіть новий веб-сайт опцію та виберіть WordPress. Тепер ви будете переспрямовані на новий екран, де потрібно ввести свої відомості про установку WordPress. Введіть свої облікові дані та натисніть на Підтвердіть кнопка.

встановити wp на siteground

Це перенесе вас на новий екран. Ви можете пропустити налаштування на цій сторінці і натиснути на Повна настройка кнопка.

Установка SiteGround

Інсталятор вступить у дію, і коли це буде зроблено, на екрані ви побачите повідомлення про успіх. Ви також побачите варіант, який говорить Перейдіть до зони клієнтів кнопка.

У зоні клієнта натисніть на Мої рахунки вкладка. Тут ви побачите варіант, який називається Перейдіть на панель адміністратора. Ви можете натиснути на цю вкладку, щоб увійти до адміністративної панелі WordPress.

І це все. WordPress успішно встановлений у вашому обліковому записі хостингу SiteGround.

Як встановити WordPress в WP Engine

WPEngine – це керований постачальник послуг хостингу WordPress, який піклується про всі ваші потреби в хостингу WordPress. Він керуватиме оновленнями, встановленням та оптимізацією роботи вашого сайту WordPress, щоб ви могли легко розвивати свій бізнес. Дізнайтеся більше про WP Engine тут.

Оскільки WPEngine – це керований хостинг WordPress, він автоматично встановить WordPress для вас під час реєстрації.

Ви також можете додати більше веб-сайтів, якщо хочете. Для цього почніть, увійшовши до свого WP двигун панель приладів та перейти до Сайти.

На екрані ви побачите назви всіх своїх сайтів. Тепер натисніть на Додати сайт кнопку, щоб додати нову установку WordPress.

На наступному екрані ви можете додати назву виробничого середовища. Також додайте назву за своїм уподобанням та натисніть на Створіть середовище кнопка.

Зараз дія почнеться. Зміни DNS, очевидно, потребуватимуть певного часу для поширення. Після цього ви зможете отримати доступ до області адміністратора WordPress, натиснувши посилання на бічній панелі.

Ви можете використовувати Додати доменпосилання, щоб додати домен на ваш веб-сайт. Але WP Engine не пропонує доменні імена. Тож вам доведеться купувати доменне ім’я у одного з реєстрів домену, де вам доведеться вказати налаштування DNS вашого домену на WP Engine.

Для цього знадобиться IP-адреса вашого сайту та CNAME. Ця інформація доступна на сторінці огляду вашого сайту. Основний параметр однаковий для всіх реєстраторів домену. Тут ми розповімо, як використовувати цю інформацію на Domain.com.

Додавання інформації про DNS на Domain.com

Для початку увійдіть на інформаційну панель облікового запису domain.com та натисніть на DNS та сервери імен.

Тепер на наступному екрані натисніть на Редагувати кнопку, щоб додати вашу IP-адресу, надану WP Engine.

Після завершення натисніть на Оновіть DNS кнопка.

Оновлення DNS для WPEngine

Далі вам доведеться перевірити, чи є у вас CNAME запис з www як його ім’я. Якщо це зробити, вам потрібно буде відредагувати цей запис CNAME. В іншому випадку продовжуйте і натискайте на Додати запис DNS кнопка. Тепер у Значення поле додати CNAME субдомен, наданий WPEngine, а потім натисніть на Додати кнопку DNS.

І це майже все. Тепер ваше доменне ім’я успішно вказано на ваш сайт WordPress, розміщений WP Engine.

Як встановити WordPress за допомогою Fantastico

Фантастико доступний у декількох панелях управління веб-хостингом. Це автоінсталятор, який можна використовувати для швидкого встановлення WordPress.

На інформаційній панелі веб-хостингу вам потрібно буде знайти розділ програмного забезпечення, щоб знайти його Фантастико інсталятор.

Фантастико

Натисніть на Фантастико піктограми, і вона відкриє параметри автоматичного встановлення.

Примітка: Різні веб-хостингові компанії використовують різні версії Fantastico. Деякі досі використовують старіші версії, а інші оновлюються до найновішого програмного забезпечення для автоматичного встановлення. Різниця буде в дизайні та кольорах. Однак основні етапи встановлення WordPress схожі у всіх версіях.

У меню зліва ви побачите список усіх програм, включаючи WordPress. Просто перейдіть до Блоги »WordPress.

Не пропустіть шанс прочитати про популярну частку ринку CMS.

Далі ви побачите огляд WordPress та велику кнопку Встановити, яка показує версію WordPress, яку потрібно встановити.

Фантастико WordPress

Вам потрібно буде натиснути кнопку Встановити WordPress.

Далі вас попросять вибрати ваше доменне ім’я, підкаталог (додайте цю інформацію лише у тому випадку, якщо ви хочете встановити WordPress у підкаталозі; якщо ні, ви можете залишити це поле порожнім), ім’ям користувача, паролем та електронною поштою продовжувати.

Автомонтажник Fantastico

Після додавання необхідної інформації вам потрібно буде натиснути на Надіслати кнопка.

Почнеться процес установки, і на цьому ж екрані з’явиться панель прогресу. Щойно установка завершена, ви побачите повідомлення про успіх.

Примітка: Якщо остання версія WordPress не встановлена, вам не потрібно про це турбуватися. Після входу в обліковий запис адміністратора WordPress ви отримаєте сповіщення про оновлення до останньої версії.

Як встановити WordPress за допомогою Softaculous

Softaculous – це ще один сценарій автоматичної інсталяції WordPress, який використовується багатьма компаніями з веб-хостингу. Він працює аналогічно Fantastico і допомагає встановити WordPress відразу. Багато великих компаній-хостингів, як SiteGround, InMotion хостинг тощо, пропонують Softaculous на своїх інформаційних панелях веб-хостингу.

Вам потрібно буде увійти у свою панель керування веб-хостингом та знайти Softaculous у розділі Програмне забезпечення. На деяких панелях керування ви також знайдете розділ Інсталятор програм Softaculous Apps окремо з усіма програмами, які відображаються на панелі керування. Це дозволить вам безпосередньо натиснути на WordPress та встановити його.

Софтакульозний

Ви можете вибрати будь-який варіант для встановлення WordPress. Якщо ви натиснете на піктограму WordPress у розділі Інсталятор програм Softaculous Apps, то вона покаже огляд WordPress. Є й інші вкладки, такі як «Встановити», «Особливості», «Скріншоти» тощо.

Встановіть WordPress від Softaculous

Спочатку вам потрібно буде вибрати протоколи Http: // або Http: // www. Якщо ви використовуєте SSL та HTTPS, просто виберіть Https: // або Https: // www зі спадного протоколу.

Виберіть протокол

Далі вам потрібно буде вибрати доменне ім’я, куди ви хочете встановити WordPress. Вибравши доменне ім’я, вам потрібно буде додати підкаталог (наприклад: mywebsite.com/wp), де ви хочете встановити WordPress. Каталог автоматично буде створений з вказаним вами іменем, і там буде встановлено WordPress.

Однак якщо ви встановите WordPress у вашій кореневій директорії (наприклад: mywebsite.com), залиште поле “Каталог” порожнім.

Тепер, коли ви завершили налаштування програмного забезпечення, просто прокрутіть униз до Налаштування сайту.

Налаштування сайту

Вам потрібно буде додати ім’я та опис сайту. Ці дані не є постійними, і ви можете їх змінити пізніше на інформаційній панелі адміністратора WordPress.

Після цього вам буде запропоновано вказати ім’я користувача, пароль та електронну адресу для створення облікових даних для вашої адміністративної області WordPress. Ви можете використовувати генератор паролів від Softaculous, щоб додати надійний пароль або використовувати наш безкоштовний сильний генератор паролів. Також вам потрібно буде переконатися, що ім’я користувача – це слово, яке не є словником.

Однак не існує жодного правила встановлення імені користувача або пароля. Ви можете вибрати власне ім’я користувача та пароль, який ви можете легко запам’ятати. Ми рекомендуємо вам зберігати надійний пароль, щоб ваш сайт залишався захищеним від хакерів. Слід переглянути цей посібник далі як керувати паролями для отримання більш детальної інформації.

Поле електронної пошти важливе, оскільки всі сповіщення будуть надіслані на адресу електронної пошти, яку ви вказали тут. Ці сповіщення включають сповіщення про оновлення, скидання пароля тощо.

Необов’язкові налаштування

Після завершення налаштувань сайту ви можете прокручувати далі, щоб вибрати плагіни та тему. Це необов’язкові налаштування, і ви також можете керувати ними на інформаційній панелі адміністратора WordPress після встановлення. Натисніть кнопку Встановити.

Через кілька хвилин ви побачите повідомлення про успіх для встановлення WordPress. Поки панель прогресу не покаже 100%, рекомендується залишатися на екрані встановлення, щоб уникнути неполадок.

Успіх установки WordPress

Після успішного встановлення ви побачите деталі, такі як URL-адреса вашого веб-сайту та URL-адреса адміністратора WordPress.

Як встановити WordPress за допомогою QuickInstall

QuickInstall – це автоінсталятор для WordPress та багатьох інших програм. Він доступний на кількох панелях керування веб-хостингом, включаючи HostGator та інші. Різні хостингові панелі можуть мати різний вигляд для QuickInstall, але функції та спосіб встановлення WordPress майже однаковий.

Вам потрібно буде увійти на інформаційну панель веб-хостингу та знайти розділ програмного забезпечення. Там ви знайдете QuickInstall значок. Клацніть на QuickInstall, щоб продовжити.

QuickInstall cPanel

Він відкриє сторінку QuickInstall зі всіма її програмами, включаючи WordPress, у розділі Встановити в один клік. Просто натисніть на посилання WordPress, щоб почати з нього.

Установка WordPress

Як і багато інших сценаріїв встановлення, він покаже вам огляд WordPress та кнопку для встановлення. Вам потрібно буде натиснути на Встановіть WordPress кнопка.

Встановіть WordPress

Далі вам потрібно буде додати необхідні дані для встановлення WordPress.

Почніть з вибору доменного імені, де ви хочете встановити WordPress. У наступному полі вам потрібно буде додати підкаталог. Якщо ви хочете встановити WordPress у вашому кореневому каталозі (example.com), просто залиште це поле порожнім.

Встановіть WordPress у QuickInstall

Просуваючись вперед, вам потрібно буде ввести адресу електронної пошти адміністратора, назву блогу або ім’я сайту, ім’я користувача адміністратора, ім’я та прізвище. Ці деталі будуть використані для створення користувача адміністратора для вашої установки WordPress.

Додавши свої дані користувача, вам потрібно буде натиснути кнопку Встановити WordPress.

Почнеться встановлення WordPress, і процес займе кілька хвилин, щоб завершити процес. Після того, як установка буде успішно завершена, ви побачите дані про вхід з URL-адресами для вашого веб-сайту та адміністративної області WordPress.

Як встановити WordPress за допомогою MOJO Marketplace

MOJO Marketplace підтримує інструмент для встановлення в 1 клік, який використовується багатьма компаніями, що займаються веб-хостингом, для швидкого встановлення програм, таких як WordPress. Він доступний на панелі керування веб-хостингом.

Якщо ви використовуєте веб-хостинг Bluehost, вам знадобиться увійти на панель керування хостингу та перейти до розділу веб-сайтів.

Встановлюється MOJO одним кліком

Звідти вам потрібно буде натиснути піктограму Встановити WordPress або 1-клік Встановити. Якщо натиснути значок Установити WordPress, ви перейдете на вибір доменного імені та додасте ім’я каталогу (лише якщо ви хочете встановити WordPress у підкаталозі, наприклад example.com/wp).

Після цього натисніть на Далі кнопка.

Виберіть домен та каталог

Тепер вам буде запропоновано додати інформацію адміністратора, наприклад назву сайту, ім’я користувача адміністратора, пароль адміністратора та електронну адресу адміністратора. Крім того, вам потрібно буде поставити галочку. Потім натисніть на Далі кнопка.

Інформація про користувача адміністратора

У верхній частині екрана з’явиться панель прогресу, і ви отримаєте сповіщення, коли WordPress встановлений. Вам потрібно буде натиснути на посилання, щоб переглянути свої реєстраційні дані.

Установка завершена

Після натискання на посилання воно покаже повідомлення про успіх та доступ адміністратора WordPress (ім’я користувача та пароль).

Доступ адміністратора WordPress

Як встановити WordPress за допомогою FTP

Ви хочете вручну встановити WordPress за допомогою FTP-клієнта? Це додасть ще кілька кроків до процесу встановлення. Рекомендуємо переглянути цей посібник далі як використовувати FTP для завантаження файлів WordPress для отримання більш детальної інформації.

Перш ніж ми розпочнемо, вам потрібно буде завантажити його остання версія WordPress з офіційного сайту. Просто розпакуйте файл і використовуйте FTP-клієнт, як FileZilla, щоб завантажити файли WordPress у вашу кореневу директорію. Зазвичай кореневий каталог називається / public_html /.

Якщо ви хочете встановити WordPress у підкаталозі (наприклад: mywebsite.com/wp), тоді ви можете створити папку у вашому кореневому каталозі з відповідним іменем та завантажити там свої файли WordPress. У цьому випадку ваше розширення у FTP-клієнті буде / public_html / wp.

Використовуйте FTP-клієнт для встановлення WordPress

Після завантаження файлів WordPress вам потрібно буде увійти на панель керування веб-хостингу, щоб створити нову базу даних. У своєму cPanel вам потрібно буде знайти розділ Бази даних і натиснути на Бази даних MySQL значок.

Бази даних MySQL

У полі Нова база даних вам потрібно буде додати ім’я бази даних. Після цього натисніть на Створити базу даних кнопка.

Нова база даних

Після створення вашої бази даних вам потрібно буде ввести ім’я користувача та пароль MySQL. Ці дані будуть належати вашій базі даних, і вони будуть використовуватися у вашому файлі конфігурації WordPress.

Додавши ім’я користувача та пароль, вам потрібно буде натиснути на Створіть користувача кнопка.

Створіть користувача

Створення користувача недостатньо. Вам потрібно буде надати доступ цьому новому користувачеві, щоб з’єднатися із вашою базою даних. Просто додайте користувача до вашої бази даних з усіма дозволами.

Для цього вам потрібно буде перейти до Додавання користувача до бази даних розділ на тій же сторінці. У спадному меню Користувач виберіть нового створеного користувача та виберіть свою базу даних у спадному меню База даних. Після цього натисніть на Додайте кнопка.

Додавання користувача до бази даних

Він покаже вам сторінку привілеїв користувача. Вам потрібно буде позначити всі привілеї, щоб цей новий користувач вносив зміни у вашу базу даних.

Після цього перейдіть до процесу встановлення. Вам потрібно буде переглянути URL-адресу WordPress, щоб розпочати встановлення. Якщо ви завантажили файли WordPress в основну кореневу директорію, то ваше доменне ім’я буде URL-адресою WordPress (наприклад: www.mywebsite.com)

По-перше, ви попросите вибрати мову. Вибравши мову, натисніть на Продовжуйте кнопка. Тепер повний процес установки WordPress пройде цією ж мовою. Якщо ви не задоволені вибором мови, ви можете змінити його пізніше з налаштувань адміністратора WordPress.

Оберіть мову

Далі відображатиметься вітальне повідомлення та інформація про вашу нову установку WordPress. Прочитайте цю інформацію, оскільки WordPress отримає доступ до облікових даних вашої бази даних для належного запуску.

Вам потрібно буде натиснути на Ходімо! кнопка.

Встановіть WordPress вручну

Тепер ви побачите форму, у якій вам потрібно буде додати ім’я бази даних, ім’я користувача та пароль. Після цього натисніть кнопку Надіслати.

Створіть конфігураційний файл WordPress

Після успішного з’єднання з базою даних ви побачите повідомлення від WordPress і вам потрібно буде натиснути на нього Запустіть установку кнопка для продовження.

Запустіть установку

WordPress запустить фоновий процес, що включає створення таблиць у вашій базі даних та переведення вас до наступного кроку.

Вам потрібно буде ввести назву свого сайту, ім’я користувача, пароль та адресу електронної пошти, щоб налаштувати свій сайт WordPress.

На етапі розробки, можливо, ви не хочете, щоб пошукові системи бачили ваш веб-сайт, тому вам потрібно буде встановити прапорець на опції видимості пошукової системи. Ви можете змінити цей параметр пізніше з вашого облікового запису адміністратора WordPress.

Налаштування сайту WordPress

Після натискання кнопки «Встановити WordPress» він завершить процес встановлення та відобразить повідомлення про успіх. Ви також побачите облікові дані для входу для доступу до свого облікового запису адміністратора WordPress.

Успішна установка WordPress

Як встановити WordPress своєю мовою

WordPress перекладається майже на всі мови світу. Ви можете легко встановити WordPress своєю мовою.

Щоб назвати декілька, WordPress включає такі мови, як англійська, французька, іспанська, китайська (хань), японська, арабська, корейська, німецька, іврит, хінді та інші.

Встановлюючи WordPress, ви попросите вибрати мову, і далі буде виконано інсталяцію на вибраній мові. Однак якщо ви виберете спочатку англійську мову і хочете пізніше змінити мову, вам потрібно буде відвідати Налаштування »Загальні сторінки у вашому обліковому записі адміністратора WordPress.

Мова сайту

Ви також повинні ознайомитись з цим посібником як створити багатомовний веб-сайт у WordPress для отримання детальної інформації.

Як встановити багатосторонню мережу WordPress

За замовчуванням WordPress має багатосайтові функції. Ви можете використовувати мультисайтну мережу для створення та керування декількома веб-сайтами в рамках однієї установки WordPress. Багатопосадова мережа WordPress є сильною, і вона легко управляє вашими новими сайтами в підкаталогах або піддоменах.

Це корисно для великого бізнесу, державних організацій, веб-сайтів для членства, навчальних закладів, туристичних компаній тощо.

Слід дотримуватися цього повного посібника про те, як встановити та налаштувати багатомісну мережу WordPress для отримання детальних інструкцій.

Як встановити WordPress на комп’ютер

Ви хочете встановити WordPress на комп’ютер? Багато початківців хочуть створити свої веб-сайти в локальному серверному середовищі, перш ніж показувати його іншим людям. Однак ви також можете створити свій веб-сайт у прямому середовищі, просто відмовляючи пошуковим системам бачити ваш сайт.

Крім цього, є багато людей, які хочуть встановити WordPress на свій комп’ютер для розробки тем, плагінів або тестування коду.

Встановлення WordPress на комп’ютер не буде видимим для всіх, доки ви не перейдете його наживо у свій домен.

Для користувачів Windows вам потрібно буде завантажити та налаштувати WAMP, щоб встановити WordPress. Однак користувачам Mac потрібно буде встановити Mamp на своїх комп’ютерах для локальної установки WordPress.

Також слід ознайомитися з нашим посібником про те, як передати WordPress з локального сервера на активний сайт, щоб отримати покрокові інструкції.

Що робити після встановлення WordPress

Після успішного встановлення WordPress вам потрібно вибрати тему та плагіни, щоб правильно запустити веб-сайт.

Вибір теми WordPress

Темою або шаблоном веб-сайту буде дизайн / стиль вашого веб-сайту WordPress. Ви знайдете сотні тисяч тем WordPress в Інтернеті та сховищі WordPress. Однак важко вибрати тему, коли у вас є стільки варіантів. Ми рекомендуємо сортувати теми WordPress відповідно до вашої ділової ніші, а потім перевірити наш експертний вибір найкращих тем WordPress.

Ми постійно оновлюємо цей список, тому ви знайдете останні та найдивовижніші теми WordPress для свого веб-сайту.

Вибір найкращих плагінів WordPress

WordPress гнучка та проста у налаштуванні. Це дозволяє додавати будь-яку функцію, яку ви бажаєте на своєму веб-сайті, використовуючи плагіни WordPress. Якщо ви хочете додати контактну форму, оптимізувати свій веб-сайт для пошукових систем, захистити свій веб-сайт від хакерів або будь-яку іншу функціональність на вашому сайті, є великий шанс, що ви знайдете плагін у каталозі WordPress.

Крім сховища WordPress, ви можете знайти плагіни преміум-класу, які доступні як сторонні інструменти в Інтернеті для розширення функціональності на вашому веб-сайті.

Плутати, які плагіни вам потрібно буде встановити на своєму сайті WordPress? Ось список плагінів із деталями, які потрібно буде додати на веб-сайт відразу після встановлення:

 • Додати контактну форму: Вам потрібно буде додати контактну форму на свій веб-сайт WordPress. Ви також можете перевірити найкращі плагіни контактної форми WordPress.
 • Додати відстеження Google Analytics: Додайте відстеження Google Analytics на новий сайт WordPress, встановивши Плагін MonsterInsights.
 • Безпека WordPress: Зробіть безпеку свого веб-сайту WordPress, встановивши кілька найкращих плагінів безпеки WordPress. Крім того, вам слід ознайомитися з кінцевим посібником із безпеки WordPress для отримання більш детальної інформації.
 • Удосконалити SEO WordPress: Оптимізуйте свій веб-сайт для SEO, використовуючи найкращі плагіни WordPress SEO.
 • Продуктивність WordPress: Прискоріть свій сайт WordPress, встановивши найкращі кешування WordPress та інші плагіни продуктивності WordPress.
 • Запобігати дії спам-коментарів: Тримайтеся подалі від коментарів зі спамом, встановивши плагін Akismet у своєму блозі WordPress.
 • Зробіть свій веб-сайт: Легко збільшуйте трафік вашого веб-сайту та клієнтів, використовуючи найкращі плагіни для покоління WordPress.

Якщо ви коли-небудь плануєте перемикати домени, ознайомтесь із цією цікавою покроковою статтею про те, як перемістити свій сайт WordPress на нове доменне ім’я. І якщо ви коли-небудь думаєте змінити свою CMS, тоді прочитайте статтю про альтернативи WordPress, перелічивши кращих конкурентів WordPress.

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам дізнатися, як встановити WordPress. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником про те, як запустити веб-сайт WordPress з нуля (крок за кроком).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me