Як збільшити максимальний розмір завантаження файлів у WordPress (виявлено)

як збільшити максимальний розмір завантаження файлів у wordpress


Хочете збільшити максимальний розмір завантаження файлів у WordPress? Низькі обмеження на завантаження файлів можуть спричинити: ім’я вашого файлу перевищує максимальний розмір завантаження для цього сайту помилка та не дозволяє вам завантажувати файли у медіатеку чи встановлювати плагіни та теми великих розмірів.

У цій статті ми покажемо вам, як збільшити максимальний розмір завантаження файлів на вашому сайті WordPress.

Перевірка максимального обмеження розміру завантаження файлу в WordPress

Якщо ви зіткнулися з проблемою через максимальний ліміт завантаження файлів, спершу потрібно перевірити ліміт завантаження файлів для вашого сайту. Ви можете легко перевірити це на інформаційній панелі WordPress.

Для цього вам потрібно буде перейти до Медіа »Додати нове сторінки з вашої інформаційної панелі WordPress. Потім ви побачите максимальний розмір завантаження файлів для вашого сайту WordPress.

wordpress-максимальний розмір файлу для завантаження

Давайте далі і перевіримо, як збільшити максимальний розмір завантаження файлів, щоб вирішити проблеми. Спочатку почнемо з швидких варіантів виправлення.

Примітка: Перші 3 методи призначені для швидкого вирішення проблем, викликаних обмеженням максимального розміру завантаження файлів. Однак вони можуть не працювати з деякими спільними хостами. У такому випадку вам потрібно буде скористатися четвертим варіантом, тобто звернутися до свого хостинг-провайдера.

1. Відредагуйте файл тематичних функцій

Перший спосіб збільшити максимальний розмір завантаження файлів – це редагувати файл function.php вашої теми.

Для цього вам потрібно буде перейти Зовнішній вигляд »Редактор зі своєї інформаційної панелі. Потім перейдіть до function.php на правому боці панелі та натисніть на неї. Коли файл відкриється, прокрутіть донизу сторінки та створіть новий рядок. Далі вам потрібно буде скопіювати код нижче та вставити його туди. Після цього не забудьте оновити файл.

@ini_set (‘upload_max_size’, ‘256M’);
@ini_set (‘post_max_size’, ‘256M’);
@ini_set (‘max_execution_time’, ‘400’);

редагування-тема-функції

Як тільки ви це зробите, ви можете продовжити і перевірити, чи працював він на вашому сайті. Якщо цього не сталося, ви можете спробувати інші методи нижче.

2. Створіть або відредагуйте існуючий файл PHP.INI

Для цього методу вам потрібно буде отримати доступ до кореневої папки вашого сайту WordPress за допомогою програми FTP або файлового менеджера на інформаційній панелі cPanel вашого облікового запису хостингу..

Потім вам потрібно буде знайти файл php.ini у вашій кореневій папці. Якщо ви не можете його знайти, вам потрібно створити файл під назвою php.ini та завантажити його у кореневу папку. У більшості випадків, якщо ви перебуваєте на спільному хості, ви його не бачите.

Потім відкрийте файл php.ini і додайте до нього такий код:

upload_max_filesize = 256М
post_max_size = 256М
max_execution_time = 400

Розмір файлу, визначений вище у прикладі, можна регулювати відповідно до ваших потреб.

3. Відредагуйте .htaccess файл

Щоб збільшити максимальний розмір завантаження файлів цим методом, вам потрібно буде отримати доступ до кореневої папки вашого сайту, як у способі 2.

Відкрийте кореневу папку свого сайту та знайдіть у ньому файл .htaccess. Потім відкрийте файл для його редагування та додайте наступний код:

php_value upload_max_filesize 256M
php_value post_max_size 256M
php_value max_execution_time 400
php_value max_input_time 400

Це воно. Ви можете знову перейти до опції завантаження медіа та перевірити, чи працює. Якщо це не вийшло, вам потрібно буде зв’язатися з постачальником послуг хостингу, як запропоновано в наступному способі.

4. Попросіть свого постачальника хостингу збільшити максимальний розмір завантаження файлів

Якщо вищезгадані рішення не підходили для вас, вам потрібно буде звернутися до свого постачальника послуг хостингу WordPress, щоб отримати остаточне рішення.

Ваш ліміт завантаження файлів WordPress в основному пов’язаний з ресурсами, які ваш хостинг-провайдер виділив для вашого сайту. Хостингові послуги іноді обмежують розмір завантаження файлів для власного блага. Наприклад; обмеживши розмір завантаження файлів, ви можете перешкодити вашим користувачам завантажувати великі файли, відео тощо.

Але іноді це може обмежити завантаження корисних файлів на ваш сайт та встановлення плагінів WordPress. Якщо виникає така проблема, ви можете спробувати один із перерахованих вище способів або попросити свого хостинг-провайдера збільшити максимальний розмір завантаження файлів для вашого сайту..

Наприклад, ми використовуємо Bluehost для деяких наших проектів, і вони швидко вирішують подібні проблеми.

bluehost-хостинг-безкоштовний бізнес-листів

Bluehost пропонує спеціальну знижку для користувачів IsItWP. Ви можете отримати хостинг WordPress всього за $ 2,75 на місяць. Ви також отримаєте безкоштовне доменне ім’я.

Якщо ви хочете дізнатися більше, ось наш повний огляд Bluehost.

Ми сподіваємось, що це допомогло вам збільшити максимальний розмір завантаження файлів у WordPress. Ви також можете прочитати наш посібник про те, як правильно створити користувальницьку сторінку входу в WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map