Як зробити онлайн-портфоліо на WordPress (крок за кроком)

Як зробити онлайн-портфоліо


Ви хочете зробити онлайн-портфоліо, щоб вразити своїх потенційних клієнтів? Ідеальне портфоліо представляє вашу роботу красиво, професійно. Використовуючи WordPress, ви можете розмістити своє портфоліо в Інтернеті на своєму веб-сайті, щоб отримати більше бізнесу та збільшити дохід.

У цій статті ми розповімо, як легко зробити онлайн-портфоліо за допомогою WordPress.

Навіщо вам робити онлайн-портфоліо?

Інтернет-портфоліо пропонує багато можливостей на борту. Коли ви будете добре представлені, якість вашої роботи по-справжньому сяє, що вразить відвідувачів вашого сайту, і вони стануть вашими послами.

Є багато причин для створення онлайн-портфоліо. Ми перерахуємо декілька нижче, щоб ви зрозуміли основні переваги створення власної сторінки портфоліо:

  • Якщо у вас є веб-сайт для бізнесу, ви, швидше за все, ділитесь послугами, які ви пропонуєте. Ви також повинні показати своє портфоліо, щоб показати потенційним клієнтам ваші попередні досягнення. Портфоліо – це наочний доказ, що ви можете виконувати запропоновані вами послуги.
  • Коли хтось запитає вас про ваше портфоліо, вам не потрібно буде надсилати їх поштою чи факсом. Ви можете просто поділитися посиланням на вашу сторінку портфоліо.
  • Сторінка онлайн-портфоліо покращує рейтинг пошукових систем вашого веб-сайту.

Пов’язані: Кращі плагіни для веб-сайтів для бізнесу.

Ваш Інтернет-портфоліо не тільки допоможе вам розширити більше бізнесу, але також зв’яже вас з однодумцями, які прагнуть розширити свій бізнес у тому ж напрямку. Однак вам потрібно буде переконатися, що ваш портфель виглядає професійним та цікавим, щоб отримати ці переваги.

Як виглядає гарне онлайн-портфоліо?

Портфелі можуть бути різними для кожного бізнесу чи ніші. Наприклад, агентство з розробки веб-сайтів, ймовірно, відображатиме веб-сайти, які вони створили; тоді як бізнес з нерухомістю демонструватиме свої будівельні проекти.

Використання візуального контенту на захопливий спосіб може мати більший вплив, ніж звичайний, плоский текст. Ви можете створити привабливий портфель, попередньо показавши свою найкращу роботу.

Приклад портфоліо

На веб-сайті WordPress ви можете використовувати галерею зображень або слайдер фотографій, щоб представити своє портфоліо. Якщо ви використовуєте плагін галереї зображень, ви також можете додати текст, що супроводжує зображення, для пояснення вашої роботи. Чим більше презентабельний портфель ви робите, тим більше ви будете спілкуватися зі своїми користувачами.

Також перевірте: Кращі плагіни WordPress для фотографів.

З огляду на це, давайте подивимось, як можна створити прекрасне онлайн-портфоліо за допомогою WordPress.

Створення Інтернет-портфоліо з WordPress

Тепер, коли ви знаєте, для чого вам потрібен онлайн-портфоліо, і що робить ваш портфоліо добре виглядати, саме час ми проведемо вас через кожен крок створення онлайн-портфоліо з нуля.

Примітка: Якщо у вас вже є веб-сайт, ви можете безпосередньо перейти до 3-го кроку.

Крок 1: Вибір доменного імені та веб-хостингу

Якщо ви тільки починаєте, перше, що вам знадобиться – це доменне ім’я та веб-хостинг. Ви можете придбати домен у будь-якого з найкращих реєстрів доменних імен на ринку. Просте доменне ім’я зазвичай коштує 11 доларів на рік.

Далі ви знайдете безліч веб-хостингових компаній з різними пропозиціями.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost. Це найпопулярніший постачальник веб-хостингів і офіційно рекомендований хостинг-партнер WordPress.

bluehost-register-domain-name-free

Для наших користувачів вони пропонують безкоштовне доменне ім’я та велику знижку на веб-хостинг. Це допоможе вам заощадити тонну грошей, коли ви будете створювати свій онлайн-портфоліо.

Крок 2: Встановлення WordPress

WordPress – найпопулярніший у світі розробник веб-сайтів завдяки своїй великій гнучкості та можливостям. Це дозволяє вам створити онлайн-портфоліо саме так, як ви хочете.

Після придбання доменного імені та веб-хостингу вам потрібно буде встановити WordPress. Якщо ви використовуєте Bluehost, ви можете використовувати інсталятор у один клік, щоб встановити WordPress на свій хостинг-акаунт.

Після встановлення ви можете продовжувати і робити веб-сайт за допомогою WordPress.

Далі ви можете ознайомитись з найкращими темами та плагінами WordPress для створення та налаштування свого сайту. Це дуже просто і не вимагає знань з кодування.

Крок 3: Використання тем портфоліо WordPress

WordPress має велику колекцію безкоштовних та преміальних тем портфоліо. Ви можете знайти безкоштовні теми на веб-сайті WordPress.org. Просто знайдіть термін “портфоліо”, і він відобразить усі теми, які можна використовувати для створення онлайн-портфоліо.

Пошук тем портфоліо

Ви також можете знайти сотні інших тем / шаблонів в Інтернеті.

Для цього посібника ми будемо використовувати тему портфоліо MyThemeShop. Щоб отримати докладніші відомості, ознайомтеся з цією статтею про те, як встановити тему WordPress.

Після встановлення ви можете вибрати макет. Він пропонує 2 дизайни: портфоліо блогу та портфоліо за замовчуванням. Шаблон портфоліо за замовчуванням показує ваші зображення на головному екрані з великими ескізами.

Тема портфоліо

Ви можете додати елементи портфоліо з вашого адміністратора WordPress. Тема дозволяє додавати фільтри в портфоліо та організовувати свою роботу, щоб полегшити перегляд відвідувачів. Ви також можете вибрати кількість стовпців для відображення зображень.

У темі є багато інших корисних функцій, таких як розмір зображень, навігація в портфоліо, віджети бічної панелі (також працює з плаваючим віджетом бічної панелі) тощо. Ви можете створити потужне онлайн-портфоліо, щоб привернути увагу ваших потенційних клієнтів.

Ви не прихильник нашої прикладної теми? Не хвилюйтесь. Ви можете використовувати майже будь-яку тему WordPress портфоліо для створення свого портфоліо. Параметри та налаштування будуть різними для кожної теми, але ви все одно зможете отримати бажаний результат.

Крок 4: Використання плагінів WordPress Portfolio

Хоча теми портфоліо WordPress орієнтовані виключно на створення веб-сайту онлайн-портфоліо, ви також можете використовувати багатоцільову тему, а потім використовувати плагіни, щоб додати свій портфель на свою веб-сторінку. Просто ознайомтеся з нашим посібником про те, як додати портфоліо на свій сайт WordPress.

Ви можете шукати безкоштовні плагіни для портфоліо у сховищі плагінів WordPress.org.

Портфоліо плагінів

Якщо ви хочете додати преміум-функції у свій портфель, ви також можете знайти платні плагіни WordPress в Інтернеті. Усі ці плагіни матимуть різні функції та параметри. Вам знадобиться зробити невелике дослідження і вибрати ідеальний плагін для портфоліо, який відповідає вашим вимогам.

Що робити після створення онлайн-портфоліо

Коли ваше онлайн-портфоліо буде готове, ви не повинні зупинятися на цьому.

Вам потрібно буде рекламувати його, щоб більше людей могли бачити вашу роботу. Існує багато способів зробити це, зокрема маркетинг електронною поштою, обмін в соціальних мережах та отримання викривлення з вуст у вуста від найкращих впливових у вашій ніші. Ви також можете завести блог та поділитися своїм досвідом із захоплюючим, професійним способом.

Вам також потрібно буде оптимізувати веб-сайт або сторінки вашого портфоліо для пошукових систем. Це допоможе вам отримати більш органічний трафік. SEO приведе правильних людей до вашого портфоліо, які активно шукали подібний вид роботи. Перегляньте наше повне керівництво про найкращі інструменти SEO для збільшення трафіку вашого веб-сайту.

Це все. Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам навчитися складати онлайн-портфоліо за допомогою WordPress. Ви також можете ознайомитися з нашою статтею про те, як використовувати Google Optimize в WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me