Як зробити веб-сайт у соціальних мережах, як Facebook із WordPress

Як створити соціальну мережу, наприклад Facebook на WordPress


Ви хочете створити веб-сайт у соціальних мережах, наприклад, Facebook із WordPress?

WordPress настільки гнучкий, що дозволяє створювати будь-який веб-сайт, включаючи соціальну мережу з нішею, наприклад Facebook. У цій статті ми розповімо, як створити таку нішу для соціальних мереж, як Facebook, за допомогою WordPress.

Навіщо будувати соціальну мережу ніші?

Існує багато соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter, Instagram тощо. Але ці платформи призначені для всіх, і ви не можете контролювати свою аудиторію на них. Ви можете створювати приватні групи у Facebook, які не є загальнодоступними, але оскільки ви не є власником групи, Facebook може видалити її будь-коли без вашої згоди.

Ніша соціальна мережа надасть вам повний контроль над користувачами, діями користувачів та самою мережею. Ви можете створити веб-сайт на зразок Facebook для своїх користувачів, щоб вони могли з’єднуватися між собою.

Створення вашого веб-сайту у соціальних мережах, як Facebook, використовуючи BuddyPress

BuddyPress – популярний плагін WordPress, який може перетворити будь-який веб-сайт WordPress у соціальну мережу. Він доступний безкоштовно з сховища WordPress.org.

Він оснащений подібними функціями, як Facebook, як реєстрація користувачів, управління профілями, групи користувачів тощо. Користувачі також можуть надсилати запити друзів один одному та спілкуватися на приватних повідомленнях. Як адміністратор, ви можете контролювати діяльність, і ніхто не може видалити вашу нішу соціальну мережу.

Крок 1. Придбайте доменне ім’я та веб-хостинг

Перше, що вам потрібно зробити – це придбати доменне ім’я та веб-хостинг.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost. Це один з найпопулярніших постачальників веб-хостингів і офіційний хостинг-партнер WordPress.

Для користувачів IsItWP вони також пропонують безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та велику знижку на веб-хостинг.

Огляд Bluehost

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Ви також можете перевірити цей повний огляд Bluehost!

Відвідайте веб-сайт Bluehost і натисніть на Почати кнопка. Далі вам запропонують вибрати план хостингу. Для такої соціальної мережі, як Facebook, виберіть основний план під час початку роботи (він включає безкоштовне доменне ім’я та безкоштовний сертифікат SSL). Ви завжди можете оновити пізніше, коли ваш веб-сайт росте.

Виберіть план Bluehost

Тепер вам потрібно ввести інформацію про домен. Ви можете або продовжити наявний власний домен, або придбати новий безкоштовно. Виберіть найкращий варіант, який відповідає вашій ситуації.

Виберіть домен Bluehost

Вибравши доменне ім’я, вам потрібно ввести інформацію свого облікового запису. Для легкої реєстрації ви можете ввійти в Google і завершити налаштування за кілька кліків.

Створення облікового запису Bluehost

Далі прокрутіть вниз, поки не знайдете поле інформації про пакет. Ви можете вибрати базовий план на 12 місяців, 24 місяці або 36 місяців. Це також показує, що кілька доповнень попередньо обрані, що складає загальну ціну. Ми рекомендуємо зняти галочку з додатків, оскільки вони вам не потрібні одразу. Ви завжди можете їх придбати пізніше, коли захочете.

Вибираючи 36-місячний план, ви отримаєте найкраще співвідношення своїх грошей.

Інформація про пакет Bluehost

Нарешті, потрібно прокрутити сторінку вниз далі та ввести свої платіжні дані. Ви повинні погодитися з їх умовами надання послуг, а потім натиснути на Надіслати кнопка.

Це воно!

Ви успішно підписалися на план хостингу. Вперед і створіть пароль для свого облікового запису.

Після цього ви отримаєте електронний лист із деталями щодо входу в панель управління веб-хостингом (cPanel), де ви зможете керувати усім, включаючи веб-файли, електронні листи та підтримку.

Крок 2. Налаштуйте WordPress для свого веб-сайту в соціальних мережах

Створити веб-сайт на зразок Facebook за допомогою WordPress легко.

Bluehost пропонує встановлення WordPress в один клік на панелі приладів. Вам потрібно відвідати свій аккаунт Bluehost і ввести дані вашого веб-сайту. Він встановить WordPress за кілька хвилин.

З Bluehost вам не доведеться пройти ручну процедуру встановлення WordPress. Це економить ваш час і сили. Додайте ім’я та теги свого веб-сайту, виберіть тему, і ви будете готові миттєво розпочати роботу з WordPress.

Ви можете змінити всі налаштування пізніше на інформаційній панелі адміністратора WordPress.

Крок 3: Виберіть правильну тему WordPress для вашої соціальної мережі

Хоча ви можете знайти багато різних тем WordPress для вашого сайту BuddyPress, ми рекомендуємо Kleo. Ця тема перетворює ваш веб-сайт у веб-сайт, що працює на громаді. Крім BuddyPress, ця тема підтримує і bbPress.

Вперед, встановіть та активуйте тему Kleo. Щоб отримати докладніші відомості, ознайомтеся з нашим посібником про те, як встановити тему WordPress.

Огляд теми Kleo WordPress

Крок 4: Встановіть BuddyPress для створення веб-сайту, подібного до Facebook

Далі встановіть та активуйте BuddyPress підключати. Більш детально ви можете ознайомитися з нашим посібником про те, як встановити плагін WordPress.

Після активації вам потрібно перейти Налаштування »BuddyPress щоб переглянути налаштування плагінів за замовчуванням.

Налаштування BuddyPress

На сторінці налаштувань є кілька вкладок, включаючи компоненти, параметри, сторінки та кредити.

В Компоненти На вкладці ви можете поставити галочку будь-якої опції, щоб активувати або деактивувати налаштування. Після внесення змін вам потрібно натиснути на Збережіть налаштування кнопка внизу сторінки.

Збережіть компоненти

В Параметри Ви можете керувати загальними налаштуваннями, параметрами профілю та активності. За замовчуванням ці налаштування працюють у будь-якій соціальній мережі.

Параметри параметрів

Якщо ви маєте намір змінити параметр, поставте прапорець на ньому та перейдіть до нижньої частини сторінки, щоб натиснути на Збережіть налаштування кнопка.

В Сторінки Ви можете керувати каталогами та реєстраційними сторінками. Коли ви встановлюєте BuddyPress, він автоматично створює необхідні сторінки, що означає, що налаштування за замовчуванням можуть працювати у вашій соціальній мережі.

Налаштування сторінок

Якщо ви змінили налаштування будь-якої сторінки, натисніть на Збережіть налаштування кнопка.

The Кредити на вкладці відобразиться команда, що стоїть за плагіном BuddyPress.

Крок 5: Створення навігаційного меню для вашої соціальної мережі «Ніша»

Після загальних налаштувань вам потрібно створити навігаційне меню для вашої соціальної мережі. Це допоможе користувачам легко переходити на інші сторінки.

Для цього вам потрібно відвідати Зовнішній вигляд »Меню сторінки в області адміністратора WordPress. І додайте всі сторінки BuddyPress у своє навігаційне меню.

Меню навігації

Натисніть на Зберегти меню кнопка для продовження.

Далі ви можете відвідати веб-сайт своєї соціальної мережі, щоб перевірити сторінки.

Сторінки сайту

Ви можете натиснути будь-яку сторінку BuddyPress, як-от сторінку активності. Це покаже вам активність користувачів, а також дозволяє опублікувати оновлення статусу так само, як Facebook.

Сторінка активності

Плагін BuddyPress сумісний з популярними темами WordPress. Ви також можете знайти в Інтернеті кілька шаблонів для BuddyPress. Отже, навігаційне меню буде чудово виглядати на вашій ніші на сайті соціальної мережі.

Крок 6: Запуск вашої соціальної мережі за допомогою BuddyPress

Тепер, коли ви створили веб-сайт у соціальних мережах, важливо підтримувати його та залучати користувачів. Це також означає уникати спаму та помірного вмісту, який надсилають ваші користувачі.

На щастя, BuddyPress оснащений декількома готовими інструментами, які допоможуть безперебійно керувати та запускати ваш сайт у соціальних мережах.

По-перше, вам потрібно відвідати Діяльність сторінки з меню адміністратора WordPress. Звідти ви можете керувати останніми діями користувачів. Це дозволяє фільтрувати активність за членами, профілями та потоками активності.

Налаштування діяльності

Ви можете вживати групових дій, щоб позначити як спам, назавжди видалити та не вказати спам у діяльності.

Далі слід відвідати с Користувачі сторінки. Звідти ви можете робити масові дії для видалення користувачів, редагувати профілі, відзначати користувачів спамом тощо. Ви також можете змінити ролі користувачів, щоб контролювати їхній доступ до вашої соціальної мережі..

Реєстрація користувача

Ви також можете відвідати Керуйте реєстрацією сторінку, щоб перевірити нові реєстрації користувачів. Звідти ви можете схвалити користувача та видалити спам-користувачів.

Крок 7: Додавання груп до вашої соціальної мережі

Групи користувачів – загальна особливість у Facebook. Ви також можете дозволити користувачам вашої соціальної мережі створювати групи. Ці групи працюють як соціальні спільноти, де користувачі можуть додавати інших членів, запрошувати користувачів, публікувати оновлення статусу тощо.

Ви можете відвідати Групи сторінки у вашій адміністраторній області WordPress, щоб створити свою першу групу користувачів. Натисніть на Додати новий кнопку, щоб почати створення групи.

Додати нову групу

Почніть з додавання назви групи та опису. Далі вам потрібно натиснути на Створіть групу та продовжте кнопка.

Створіть групу та продовжуйте

Після цього він покаже вам параметри конфіденційності. Ви можете створювати громадські, приватні чи приховані групи. За допомогою кожного варіанта конфіденційності ви можете знайти умови та умови, які допоможуть визначити, як ви хочете керувати своєю групою.

Конфіденційність групи

Ви також можете вибрати налаштування групових запрошень нижче. Натисніть на Наступний крок кнопка для продовження.

Тепер вам потрібно додати групове фото профілю та натиснути на Наступний крок кнопка.

Фото профілю групи

У наступному варіанті слід додати обкладинку для вашої групи. Натисніть на Наступний крок кнопка.

Після цього ви можете запросити користувачів приєднатися до вашої групи. Учасники також можуть шукати вашу групу та надсилати запит на приєднання до неї.

Додайте членів до групи

Натисніть на Закінчити і група готова.

Ваші користувачі можуть відвідувати Групи з меню навігації, щоб перевірити всі групи у ваших соціальних мережах.

Крок 8: Налаштування сповіщень електронною поштою

Щоб надсилати сповіщення користувачам про недавню активність на їх часовій шкалі, ви можете налаштувати сповіщення електронною поштою та налаштувати повідомлення для користувачів.

Відвідайте Електронні листи сторінки в області адміністратора WordPress. Якщо ви хочете створити нове сповіщення електронною поштою, натисніть на Додати новий кнопка.

Додати новий електронний лист

Існує кілька заздалегідь створених шаблонів електронної пошти, які ви можете редагувати та змінювати відповідно до вашої соціальної мережі.

Редагування електронних листів

За допомогою параметра налаштування ви можете змінити колір тла, колір тексту та розмір тексту для повідомлень електронної пошти.

Параметр налаштування електронної пошти

Натисніть на Опублікувати кнопка для збереження цих налаштувань.

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам дізнатися, як створити веб-сайт у соціальних мережах, як Facebook, на WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником про те, як створити веб-сайт типу Reddit за допомогою WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map