Як зробити веб-сайт WordPress для мобільних пристроїв у 2020 році


Ви хочете зробити свій веб-сайт WordPress зручним для мобільних пристроїв?

Реальність полягає в тому, що веб-сайт, придатний для мобільних пристроїв, вже не є «приємним». Це абсолютно обов’язково.

Понад 55% всього веб-трафіку, що надходить з мобільних пристроїв, ваш веб-сайт повинен підтримувати мобільні функції, що реагують на мобільні пристрої, і красиво відображатись на екранах усіх форм і розмірів.

Ось чому в цій статті ми покажемо вам, як зробити веб-сайт WordPress зручним для мобільних пристроїв.

Чому варто зробити свій веб-сайт WordPress мобільним для друзів?

Якщо ваш веб-сайт WordPress не чуйний або мобільний, то ви дозволяєте тоннам трафіку потрапляти через тріщини. Не переконаний?

Ось кілька причин, через які ваш веб-сайт WordPress повинен бути повністю мобільним.

Пошукові системи: Якщо ви хочете займати рейтинг у пошукових системах, то обов’язково зробіть свій веб-сайт WordPress мобільним. Такі пошукові системи, як Google, заохочують мобільні веб-сайти, що реагують на мобільні пристрої, і відбивають сайти, що не реагують на реагування.

Дисплей та наочність: Веб-сайт WordPress, зручний для мобільних пристроїв, краще виглядає на маленьких екранах та планшетах. Якщо ваш сайт не реагує на швидкість, ваші відвідувачі швидше виїжджають відразу, а ваш показник відмов збільшується. Це негативно впливає на ваші зусилля з SEO.

Використання: Як ми говорили раніше, більше половини всього веб-трафіку в світі відбувається за допомогою телефонів та планшетів. Вам потрібно зробити свій сайт WordPress мобільним для спілкування з більш широкою аудиторією.

Тепер, коли ви знаєте важливість створення чуйного веб-сайту, давайте подивимося, як зробити веб-сайт WordPress мобільним для мобільних пристроїв.

Спосіб 1: Використовуйте мобільну чуйну тему WordPress

Найпростіший спосіб зробити ваш веб-сайт WordPress зручним для мобільних пристроїв – це вибрати тему, що реагує на мобільні пристрої, з самого початку. Але що робити, якщо ви вже використовуєте невідповідну тему?

У цьому випадку, безумовно, варто витратити час на оновлення або перехід до іншої зручної для мобільних телефонів WordPress теми.

Зробіть веб-сайт WordPress для мобільних пристроїв дружнім

На щастя, більшість нових тем WordPress за замовчуванням реагують повністю. І багато інших невідповідальних тем оновлюють свої послуги, щоб забезпечити користувачів сприятливим для мобільних пристроїв середовищем.

Для наших користувачів ми вибрали найкращі теми WordPress. Поглянь…

1. Divi – Поставляється зі 100+ попередньо виготовленими тематичними пакетами

Тема Divi

Divi – найпопулярніша тема WordPress у світі. Окрім заздалегідь виготовлених пакетів тем, Divi також постачає комплекти з Divi Builder, конструктором перетягування сторінок..

Це означає, що незалежно від набору вмінь, ви можете створити блог так, як вам завгодно.

2. WP Astra – безкоштовна тема з WordPress.org

Тема Астри

WP Astra – одна з популярних безкоштовних тем у сховищі WordPress.org. Це бездоганно працює з будь-якими розробниками сторінок WordPress і добре підходить, особливо для тих, хто бюджетний.

Кожна з цих тем є готовою до мобільних пристроїв і повністю реагує на початок роботи. Це означає, що ваш веб-сайт буде готовий підтримувати ваш мобільний трафік без особливих зусиль, необхідних для вас.

У вас вже є тема, але ви думаєте про зміну? Якщо ви хочете переключити поточну тему на зручну для мобільних пристроїв, перегляньте цю статтю як правильно змінити тему WordPress.

Спосіб 2. Використовуйте плагіни, щоб зробити свій веб-сайт WordPress мобільним

WPTouch Pro – це преміальний плагін WordPress з потужними налаштуваннями, щоб зробити ваш веб-сайт зручним для мобільних пристроїв.

Потрібно створити обліковий запис на WPTouch Pro, використовуючи свою електронну адресу та завантажити плагін преміум-класу. Ваша Ліцензійний ключ з’являться на інформаційній панелі, яка вам знадобиться пізніше.

Після цього потрібно встановити та активувати плагін WPTocuh Pro. Якщо ви ніколи раніше не встановлювали плагін, не хвилюйтесь. Просто перегляньте цей покроковий посібник про те, як встановити плагін WordPress.

Після активації плагіна вам потрібно натиснути на WPTouch Pro в області адміністратора WordPress. Він покаже вам майстра налаштування, з якого можна почати, вибравши мову:

Оберіть мову

Після цього вам потрібно додати електронну адресу, яку ви використовували для створення свого облікового запису WPTouch Pro. Потім ви введете ліцензійний ключ на панелі керування WPTouch Pro.

Коли ви ввели цю інформацію, натисніть на Активувати ліцензію кнопку, а потім на Далі кнопка зі стрілкою:

Додати ліцензійний ключ

Тепер ви побачите кілька тем для веб-сайту, блогу чи інтернет-магазину. Ви можете вибрати тему, яка найкраще відповідає вашому веб-сайту та натиснути на Далі кнопка зі стрілкою:

Виберіть Тема

Щоб заощадити час, ви можете пропустити всі інші параметри та перейти безпосередньо до останнього розділу, де ви можете натиснути на Налаштування параметрів кнопка:

Налаштування параметрів

Це автоматично перенаправить вас на WPTouch Pro »Налаштування» Загальне сторінки. Налаштування включають назву сайту, вибір цільових сторінок та можливість вмикати чи вимикати кілька варіантів:

Налаштування WPTouch

Звідти ви можете відвідати с Сумісність із сайтом вкладка, щоб керувати налаштуваннями для коротких кодів, кешування та активних плагінів:

Сумісність із сайтом

Це також дозволяє ввімкнути або вимкнути активні плагіни для вашого мобільного сайту.

Тепер ви можете перейти до Прилади ввімкнути або вимкнути мобільні пристрої та веб-переглядачі для вашого мобільного веб-сайту:

Прилади

Після цього ви можете натиснути на Налаштування меню вкладка, щоб керувати параметрами меню навігації вашого мобільного сайту:

Налаштування меню

Щоб налаштувати навігаційне меню вашого веб-сайту, ви можете відвідати сторінку Зовнішній вигляд »Меню сторінки у вашій адміністраторній області WordPress:

Меню зовнішнього вигляду

Вам потрібно перейти до Розташування меню на вкладці, щоб додати меню вашого мобільного сайту до Меню заголовка WPTouch Pro область.

Якщо у вас немає окремого меню, ви можете створити нове навігаційне меню для свого мобільного сайту. Ви також можете використовувати будь-яке інше меню для перегляду мобільних пристроїв.

Меню мобільного сайту

Якщо ви хочете налаштувати тему свого мобільного сайту, відвідайте сторінку WPTouch Pro »Налаштування сторінки. Звідти потрібно їхати Теми »Налаштувати тему і натисніть на Перейдіть до Настроювача кнопка:

Налаштувати тему

Це перенесе вас до програми налаштування WordPress, де ви можете побачити попередній перегляд свого веб-сайту. Ви можете легко керувати заголовком свого сайту, кольорами, фоном та іншими спеціальними налаштуваннями.

І це все!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як зробити веб-сайт WordPress зручним для мобільних пристроїв. Ви також можете переглянути нашу статтю про найкращі теми WordPress для мобільних додатків та програмного забезпечення.

Якщо вам сподобалася ця публікація, повідомте нас у розділі коментарів нижче, ми будемо раді вам почути!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map