Як зробити веб-сайт з нуля в 2020 році (крок за кроком)

як зробити веб-сайт


Ви хочете створити веб-сайт з нуля? Створення ділового веб-сайту чи особистого веб-сайту раніше було досить складною справою, особливо якщо ви не були люди, які знають технологій. Хороша новина полягає в тому, що з усіма різними варіантами, доступними в Інтернеті сьогодні, створення веб-сайту стало надзвичайно простим навіть для не кмітливих користувачів. Алілуя!

Якщо ви вмієте читати, вказувати та клацати мишкою, ви можете створити веб-сайт менш ніж за 60 хвилин.

Створюючи веб-сайт з нуля, ви можете розширити сферу охоплення широкої аудиторії та зв’язатися з однодумцями по всьому світу. Завдяки правильній стратегії, ваш веб-сайт також може допомогти вам створити стабільний потік доходу в Інтернеті.

У цій статті ми покажемо вам, як запускати веб-сайт поетапно без необхідних технічних знань.

Для вашої зручності ми організували наш найкращий посібник зі створення веб-сайту на 10 різних глав:

Contents

Глава 1: Навіщо створювати веб-сайт з нуля?

Глава 1, чому створювати веб-сайт з нуля

Оскільки щодня створюються тисячі веб-сайтів, вам може бути цікаво, навіщо запускати веб-сайт? Тут уже так багато, як ви могли змагатися? Але важливо пам’ятати, навіть якщо ваш веб-сайт не найпопулярніший, він все одно може мати великі переваги для вас.

Деякі переваги створення власного веб-сайту включають:

 • Спілкуйтеся з новими людьми – Ваш власний веб-сайт може допомогти вам зв’язатися з іншими однодумцями з усього світу.
 • Поділіться своєю пристрастю – Якщо ви захоплені чимось, можете створити веб-сайт, щоб поділитися цією пристрастю з іншими.
 • Допомагайте іншим – Хочете поділитися своєю експертизою, щоб допомогти іншим? Веб-сайт може допомогти вам у цьому.
 • Отримайте нову роботу – Багато роботодавців шукають кандидатів в Інтернеті. Створивши професійний веб-сайт, ви можете продемонструвати свою попередню роботу, яка допоможе вам знайти нову роботу.
 • Заробляйте зайві гроші – За допомогою реклами, афілійованого маркетингу чи продажу продуктів в Інтернеті ви можете створити веб-сайт, щоб заробити собі додаткові гроші на стороні.
 • Рекламуйте свій бізнес – Якщо у вас є бізнес, ви можете створити веб-сайт для просування свого бізнесу та отримання нових клієнтів в Інтернеті.

Плюс до цього, запустити веб-сайт так просто. Отже, ніщо не заважає вам створити власний веб-сайт, будь то для бізнесу чи для розваги.

↑ Поверніться до змісту

Глава 2: Типи веб-сайтів

створення різних типів веб-сайтів

Перш ніж створити веб-сайт, вам потрібно визначитися, який тип веб-сайту ви повинні зробити. Тип веб-сайту, який ви хочете зробити, є важливим кроком у з’ясуванні того, як повинен виглядати ваш веб-сайт і що вам потрібно на вашому веб-сайті.

Існує кілька веб-сайтів різних типів. Нижче ми розглянемо декілька з них, щоб допомогти вам вирішити, який тип веб-сайту ви хочете зробити.

Онлайн-магазин
Інтернет-магазин, інакше відомий як веб-сайт електронної комерції, – це місце, де люди можуть купувати товари безпосередньо з вашого сайту. Ви, ймовірно, раніше відвідували кілька веб-сайтів електронної комерції, у більшості великих брендів є такі, як Вальмарт, Амазонка, Найкраща покупка, і так далі.

створення веб-сайту Amazon електронної комерції

Ви можете відвідати ці веб-сайти, придбати товар в Інтернеті та надіслати його вам. Але інтернет-магазини не лише для великих брендів, і менші компанії можуть їх мати.

На веб-сайті електронної комерції вам потрібно буде перерахувати продукти, які ви продаєте, включаючи зображення, опис продукту та ціну. Вам також потрібна кошик для покупок і сторінка оформлення замовлення, де відвідувачі можуть ввести свою платіжну інформацію, щоб зробити покупку.

Отже, якщо ви плануєте продавати товари на своєму веб-сайті, вам потрібно створити інтернет-магазин.

Блог
Блог – це інформаційний веб-сайт із регулярно оновлюваними публікаціями / статтями, написаними в неофіційному, розмовному стилі, поданих у зворотному хронологічному порядку (спочатку нові публікації блогу). Коли вперше були введені блоги, люди в основному використовували їх як тип інтернет-щоденника, де вони поділялися б тим, що їли на сніданок, що робили в той день, ділилися думками тощо.

Але сьогодні блоги набагато більше, ніж це. Блоги вже не просто для розваги, ви можете фактично заробляти гроші з блогу, додаючи оголошення та партнерські посилання. Крім того, люди можуть відвідувати веб-сайти блогу не просто, щоб прочитати про чиєсь життя, а й дізнатися про найрізноманітніші теми. Деякі популярні ніші для ведення блогів включають:

 • Спосіб життя
 • Техн
 • Підприємництво
 • Їжа / Рецепти
 • Виховання батьків
 • Здоров’я / Фітнес
 • Подорожі
 • Фінанси / Бюджетування

Деякі популярні приклади блогів включають наш власний, IsItWP, а також WPBeginner, Щіпка ням, TechCrunch, і Huffington Post.

веб-сайт блогу

Якщо ви хочете поділитися своїми знаннями з певної теми, вам варто вибрати веб-сайт блогу.

Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з нашим дописом про те, що таке блог та відмінності між блогом та веб-сайтом.

Форуми
Веб-сайт форуму – це інтернет-дискусійний сайт, де люди можуть вести розмови у формі розміщених повідомлень. Це відрізняється від веб-сайту чату, оскільки форуми майже ніколи не відображаються, і повідомлення можуть будь-коли прочитати будь-хто на веб-сайті..

Веб-сайт форуму, також відомий як дошка повідомлень, – це можливість однодумцям зібратися разом, щоб обговорити найрізноманітніші теми. Форуми зазвичай організовані та розташовані в різні теми, щоб користувачі могли легко знайти те, що шукають.

Деякі популярні веб-сайти форуму включають Квора і Reddit.

створення сайту ford Reddit

Якщо ви хочете створити інтернет-спільноту, щоб користувачі обговорювали тему чи різноманітні теми, спробуйте створити веб-сайт форуму.

Ніша Соціальна мережа
Ми всі чули про сайти соціальних мереж, такі як Facebook та Twitter, які є платформами, які можуть похвалитися мільярдами користувачів. Але сайт соціальної мережі з нішею орієнтований лише на певний сегмент загальної сукупності.

У нішевій соціальній мережі користувачі можуть формувати зв’язки з іншими, схожими на себе або зацікавленими в одних і тих же предметах. Наприклад, ви можете створити соціальну мережу ніші для власників собак або для професійних музикантів.

До деяких популярних соціальних мереж належать ніші Однокласники, Last.fm, і Зустрітись.

однокласники ніші соціальної мережі

Хочете створити тісну рицарську спільноту, яка дозволяє однодумцям спілкуватися один з одним? Запустіть сайт соціальної мережі з нішею.

Сайт членства
Сайт членства – це веб-сайт із закритим типом, на якому лише ті, хто підписався, можуть отримати доступ до вмісту за воротами. “Ворота” – це просто бар’єр, який ви ставите на передній частині свого веб-сайту, де користувачі повинні увійти, щоб отримати доступ до вашого ексклюзивного контенту, спеціальних пропозицій або взаємодіяти з громадою. Сайт членства може бути платним, безкоштовним або трохи.

Ви можете легко перетворити будь-який веб-сайт на веб-сайт, використовуючи плагін WordPress, наприклад, ProfilePress або MemberPress.

Деякі популярні сайти членства включають Список бажань Insider, Тиха спекуляція, і Авторитет від CopyBlogger.

список бажань-інсайдер-членство

Якщо ви хочете створити веб-сайт із почуттям VIP, подумайте про створення веб-сайту.

Статичний бізнес-сайт
Ще один популярний тип веб-сайту – статичний бізнес-сайт. Статичний бізнес-сайт – це незмінний, рідко оновлюваний веб-сайт, який представляє та просуває певний бізнес. Цей тип веб-сайтів існує, щоб люди могли відкрити ваш бізнес в Інтернеті та переглянути, що ви можете запропонувати.

Статичний веб-сайт компанії може містити адресу вашого бізнесу, номер телефону, сторінку контактів та огляд того, чим займається ваш бізнес. Вони, як правило, включають сторінку About, щоб ваші потенційні клієнти могли ознайомитись з вами та вашими обліковими даними, список послуг, які ви пропонуєте, фотографії підприємств та огляди чи відгуки.

Деякі приклади статичних бізнес-сайтів включають Дивовижний мотив та веб-сайти для малого бізнесу Нові еко-пейзажі.

awesome-motive-website

Отже, якщо ви хочете створити присутність в Інтернеті для свого малого бізнесу і не маєте продуктів для продажу в Інтернеті, виберіть статичний бізнес-сайт.

Сподіваємось, ви тепер вирішили, який тип веб-сайту слід створити. Наступний крок – почати його будувати! Але спочатку вам потрібно вибрати правильного конструктора веб-сайтів.

↑ Поверніться до змісту

«Попереднє: Розділ 1 – Навіщо створювати веб-сайт з нуля?

Глава 3: Вибір конструктора веб-сайтів

вибір конструктора веб-сайтів для запуску сайту

Створювати веб-сайт раніше було складно. Якби ви хотіли власного веб-сайту, вам доведеться почати його створення з нуля, що вимагає експертного рівня навичок кодування. Або вам доведеться найняти веб-дизайнера, щоб створити його для вас, що може бути досить дорого. На щастя, це вже не так.

На ринку існує ряд розробників веб-сайтів, які дозволяють легко створити веб-сайт за короткий час. Але не всі розробники веб-сайтів створюються однаково. І так багато варіантів на вибір, як ви знаєте, який розробник веб-сайтів найкращий для вас?

У наступному розділі ми розглянемо кілька найкращих розробників веб-сайтів. Ми обговоримо їх особливості, простоту використання, ціну та багато іншого, щоб допомогти вам визначити, який розробник веб-сайтів є найкращим варіантом для створення вашого веб-сайту.

3.1. Кращі розборки веб-сайтів

Наступні розробники веб-сайтів зручні для початківців, це означає, що за допомогою будь-якого з цих варіантів ви можете зробити веб-сайт з нуля за лічені години. Ми розглянемо кожен з них, щоб допомогти вам вирішити, який розробник веб-сайтів найкращий для ваших потреб.

Вікс
wix-website-builder

Wix – це конструктор веб-перетягувань, який дозволяє легко створювати будь-який тип веб-сайту. Ви можете створити власний веб-сайт, починаючи з чистого сланця, або ви можете обрати більше 500 дизайнерських шаблонів, які нададуть веб-сайту професійний вигляд за мить. Ви також можете легко додавати фони відео, анімацію тощо.

Плюси:

 • Безкоштовно – За допомогою Wix ви можете безкоштовно створити веб-сайт. Їх вільний план дозволяє створити простий веб-сайт з перетягуванням з обмеженими можливостями.
 • Чуйний дизайн – Будь-який веб-сайт, який ви створюєте за допомогою Wix, буде оптимізований для мобільних пристроїв, планшетів та настільних ПК. Це означає, що незалежно від того, яким пристроєм користуються відвідувачі вашого веб-сайту, ваш веб-сайт буде відповідно адаптуватися.
 • Додаткові функції – За допомогою Wix ви можете легко інтегрувати розширені функції, такі як додавання вітрини електронної комерції. Wix також пропонує інструменти та посібники для оптимізації веб-сайту для органічного руху.

Мінуси:

 • Оголошення Wix – Wix відображає фірмові рекламні оголошення на вашому веб-сайті з безкоштовним планом, вам потрібно перейти до преміального плану, щоб видалити рекламу.
 • Обмежена налаштування – Налаштування обмежено Wix. Вам потрібно оновити до преміум-плану, щоб отримати доступ до додаткових функцій, і навіть тоді він все ще обмежений порівняно з іншими розробниками веб-сайтів. Наприклад, якщо ви хочете приймати онлайн-платежі на своєму веб-сайті, вам потрібно перейти до бізнес-плану, починаючи з 20 доларів на місяць.
 • Немає експорту – Wix не пропонує жодного способу експорту даних вашого веб-сайту. Отже, якщо ви хочете в майбутньому перенести веб-сайт на іншу платформу, це не просто.

Ціна:
Ви можете безкоштовно створити простий веб-сайт з нуля за допомогою Wix. Але, щоб отримати доступ до більш потужних функцій та видалити рекламу, розміщену Wix, вам доведеться оновити до платного плану веб-сайтів. Ці плани коливаються від 5 доларів на місяць – 29 доларів на місяць. Як ми вже згадували раніше, якщо ви хочете запустити веб-сайт електронної комерції за допомогою Wix, вам потрібно буде перейти на бізнес & План електронної комерції – від $ 20 / місяць – $ 35 / місяць.

GoDaddy Builder веб-сайтів
godaddy-web-builder

GoDaddy – відомий реєстратор домену та постачальник послуг хостингу, але вони також пропонують простий конструктор веб-перетягувань. Вони пропонують ряд шаблонів для створення веб-сайтів, щоб розпочати роботу. Крім того, ці шаблони легко налаштовуються за допомогою їх розділів сумішування та відповідності.

Плюси:

 • Інструменти маркетингу – GoDaddy Builders Веб-сайт постачає з рядом маркетингових інструментів, включаючи SEO та маркетинг електронної пошти, щоб збільшити вашу присутність в мережі.
 • Параметри типу веб-сайту – Цей розробник веб-сайтів дозволяє створювати кілька різних типів веб-сайтів. Ви можете легко додати блог або електронну комерцію на свій сайт.
 • Мобільний – Усі веб-сайти, створені на GoDaddy Website Builder, зручні для мобільних пристроїв.

Мінуси:

 • Обмежена налаштування – Цей розробник веб-сайтів пропонує менше варіантів дизайну та менше функцій для вашого сайту, ніж інші параметри.

Ціна:
Немає безкоштовного плану з цим розробником веб-сайтів. Ви можете розпочати роботу з GoDaddy Builder веб-сайтів лише за $ 5,99 / місяць, використовуючи їх особистий план. Якщо ви хочете прийняти онлайн-платежі або пожертви з PayPal на своєму веб-сайті, вам потрібно буде перейти на Бізнес-план за 9,99 дол. США на місяць.

Хочете створити веб-сайт електронної комерції за допомогою Builder веб-сайтів GoDaddy? Тоді вам доведеться вибрати найдорожчий план Інтернет-магазину, який обійдеться вам у $ 29,99 / місяць.

Шопіруйте
shopify-web-builder

Shopify – популярний розробник веб-сайтів, орієнтований на веб-сайти електронної комерції. Цей веб-розробник веб-сайтів дозволяє вам створити інтернет-магазин за короткий час, не маючи справи з яким-небудь кодом. Вони пропонують безліч безкоштовних і платних, настроюваних тем, щоб надати Вашому інтернет-магазину професійний вигляд за мить.

Плюси:

 • Онлайн-платежі – Ви можете приймати платежі на Shopify без будь-яких сторонніх рахунків. Крім того, вони безперебійно інтегруються з понад 100 сторонніми платіжними шлюзами.
 • Передові інструменти маркетингу – Shopify пропонує передові маркетингові інструменти, такі як інструменти SEO та вбудовані блоги. Крім того, вони надають звіти про маркетингову панель, щоб ви могли стежити за роботою свого інтернет-магазину.
 • Мобільний – Ваш інтернет-магазин буде виглядати чудово незалежно від того, на якому користувачі пристроїв переглядають ваш сайт.

Мінуси:

 • Плата за транзакції – Якщо ви використовуєте зовнішній шлюз платежів, з вас стягуватиметься суттєва плата за транзакції, що становить від 0,5 до 2%.
 • Дорогі програми – Додатки для інтеграції соціальних медіа, чату в реальному часі, флеш-продажів тощо потрібно купувати окремо. Це може зробити налаштування вашого інтернет-магазину дуже дорогим.

Ціна:
Ви можете розпочати роботу з Shopify за 29 доларів на місяць за допомогою базового плану, сюди входить плата за транзакції 3%. Ви можете оновити до другого найвищого плану, $ 79 / місяць, щоб зменшити плату за транзакцію до 1%. Якщо ви хочете знизити плату за транзакції до 0,5% та отримати доступ до всіх розширених функцій, необхідних для запуску інтернет-магазину, вам потрібно буде перейти до найдорожчого плану, який коштує 299 доларів на місяць.

Квадратний простір
squarespace-website-builder

Squarespace – ще один популярний розробник веб-сайтів, який постачається з усім необхідним для створення особистого або ділового веб-сайту. Вони пропонують цілий ряд приголомшливих шаблонів, призначених для різних галузей та ніш, щоб перетворити ваш веб-сайт за секунду. Крім того, кожен шаблон має ряд налаштованих функцій.

Також ознайомтеся з нашим покроковим посібником про перехід від Squarespace до WordPress.

Плюси:

 • Пропускна здатність & Зберігання – З будь-яким із їхніх планів ви отримуєте необмежену пропускну здатність та необмежену кількість пам’яті.
 • Без трансакційних платежів – Ви не стягуватимете плату за трансакції електронної комерції за їх основні або розширені плани електронної комерції.

Мінуси:

 • Без вільного плану – Квадратний простір не пропонує жодного безкоштовного плану, на відміну від інших розробників веб-сайтів. Крім того, їх стартовий план цінніший, ніж інші розробники веб-сайтів.
 • Немає сторонніх додатків – Квадратний простір не забороняє сторонні додатки чи розширення.

Ціна:
Особистий план для Квадратний простір коштує $ 12 / місяць, це включає можливість створення необмежених сторінок. Якщо ви хочете додати вітрину електронної комерції до свого веб-сайту, вам потрібно буде оновити їх бізнес-план, який коштує 18 доларів США на місяць із платою за транзакції 3%. Якщо ви хочете зняти плату за транзакції, вам потрібно буде оновити їх основний план інтернет-магазину за 26 доларів на місяць.

WordPress.org
wordpress-сайт-builder

WordPress.org – найпопулярніший розробник веб-сайтів усіх часів, і він фактично забезпечує понад 30% усіх веб-сайтів в Інтернеті. За допомогою WordPress, також відомого як власний розміщений WordPress, ви можете легко створити будь-який тип веб-сайту, який ви хочете, включаючи блог, веб-сайт для малого бізнесу або корпоративного бізнесу, магазин електронної комерції, портфоліо тощо.

Плюси:

 • Нескінченна налаштування – За допомогою WordPress ви отримуєте доступ до тисяч безкоштовних і платних тем, щоб перетворити вигляд вашого веб-сайту. Крім того, ви можете легко змінити тему в будь-який час. Ви також отримуєте доступ до тисяч безкоштовних і платних плагінів, щоб налаштувати та додати додаткову потужність на свій веб-сайт. Створити повністю налаштований веб-сайт легко та доступно за допомогою WordPress.
 • Контроль – Використовуючи WordPress, ви маєте повний контроль над своїм веб-сайтом.

Мінуси:

 • Крива незначного навчання – Навчання використання WordPress займає небагато часу. Але є додатки, якими ви можете скористатися, щоб зробити процес простішим, як конструктори перетягування сторінок.
 • Неможливо створити безкоштовний веб-сайт – Ви не можете створити безкоштовний веб-сайт за допомогою WordPress.org, вам потрібно буде платити за хостинг та доменне ім’я.

Ціна:
Хоча програмне забезпечення WordPress безкоштовне у використанні, вам все-таки потрібно витратити трохи грошей на створення веб-сайту. Вам потрібно буде придбати доменне ім’я та веб-хостинг, але не хвилюйтесь, вони можуть бути дуже доступними залежно від того, яких постачальників ви виберете. Крім того, у цьому посібнику ми детально розберемо, як придбати доменне ім’я та веб-хостинг.

3.2. Чому ми рекомендуємо WordPress.org?

WordPress на сьогоднішній день є найкращим вибором для створення веб-сайту. Це найпопулярніший розробник веб-сайтів. Ви можете використовувати WordPress для створення будь-якого типу веб-сайту, який ви хочете, будь то бізнес-веб-сайт, блог, сайт членства, веб-сайт форуму, веб-сайт електронної комерції тощо. Крім того, за допомогою WordPress ви отримуєте миттєвий доступ до будь-якої функції, необхідної для успішного веб-сайту.

Також перегляньте нашу статтю про найкращі книги WordPress, щоб отримати додаткові ресурси про WordPress.

Давайте швидко розберемося з причинами, чому WordPress.org – найкращий розробник веб-сайтів:

 • Безкоштовно – WordPress безкоштовний у використанні. Вам потрібно придбати доменне ім’я та веб-хостинг, але навіть з такими витратами WordPress все ще є одним з найдоступніших розробників веб-сайтів там.
 • Популярні – WordPress – це найпопулярніший розробник веб-сайтів на сьогодні. У безпеці є цифри.
 • Громада – В Інтернеті є величезна спільнота WordPress. Щоразу, коли у вас є питання або потрібна відповідь на запитання, ви можете знайти безліч статей, навчальних посібників та дискусій в Інтернеті, щоб допомогти вам..
 • Теми & Плагіни – З іншими розробниками веб-сайтів вам потрібно платити додатково, щоб отримати доступ до плагінів, що додають більше потужності та налаштування на ваш веб-сайт. Але за допомогою WordPress ви отримуєте доступ до тисяч безкоштовних плагінів миттєво. Мало того, але вони також пропонують тисячі безкоштовних тем.
 • Простий у використанні – Хоча WordPress трохи звикає, він насправді дуже простий і простий у використанні. Сама установка WordPress також не потребує часу, багато хостинг-провайдерів забезпечують установку WordPress в один клік.

Отже, загалом радимо використовувати WordPress для створення вашого веб-сайту. Навіть початківці початківці можуть за один раз зробити повністю налаштований веб-сайт із WordPress.

Не переплутайте WordPress.org з WordPress.com. Ми рекомендуємо створити свій веб-сайт за допомогою WordPress.org, оскільки ви отримуєте повний контроль над своїм веб-сайтом, необмеженими параметрами налаштування, і це також дешевше. Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з нашою статтею, де порівнюється WordPress.com з WordPress.org.

↑ Поверніться до змісту

«Попереднє: Розділ 2 – Типи веб-сайтів

Глава 4: Налаштування веб-сайту за допомогою WordPress – Технічне керівництво

Розділ 4 запуск сайту

WordPress – найпопулярніша платформа для розробників веб-сайтів, доступна в Інтернеті. Сьогодні він працює над 30% усіх веб-сайтів.

WordPress дозволяє неймовірно просто створити веб-сайт з нуля. Ви можете легко налаштувати зовнішній вигляд та особливості свого сайту, встановивши потрібну тему та додатки (додатки) відповідно.

Найкраще – вам не потрібно знати жоден код або бути кмітливим. Ми допоможемо вам створити ваш веб-сайт WordPress менш ніж за годину. Все, що вам потрібно зробити, це дотримуватися покрокового керівництва нижче.

4.1. Вибір платформи – WordPress, розміщена самостійно

Оскільки є багато різних розробників веб-сайтів, на які можна вибрати, їх легко завалити. Незважаючи на те, що багато розробників веб-сайтів можуть користуватися безкоштовно, ми завжди радимо запустити веб-сайт на самостійній платформі WordPress.

wordpress

За допомогою безкоштовного конструктора веб-сайтів ви не можете налаштувати власне доменне ім’я. Наприклад, ви не зможете отримати спеціальний домен, наприклад:

www.mycoolwebsite.com

Натомість ви б застрягли в чомусь подібному:

www.freewebsitebuilder.com/mycoolwebsite.com.

Що не так професійно і відвідувачам складніше запам’ятати. Безкоштовний конструктор веб-сайтів також відображає нерелевантну рекламу, що робить ваш веб-сайт також непрофесійним і може дратувати відвідувачів. Якщо ви хочете створити власне доменне ім’я та видалити їхню рекламу, то майже кожен розробник веб-сайту вимагає підписатися на преміальний план, який є досить дорогим.

Ще один недолік полягає в тому, що інтерфейс більшості розробників веб-сайтів постачається з великою кількістю роздутих варіантів, які вам, мабуть, ніколи не знадобляться. Це робить створення веб-сайту стомленим завданням для початківців користувачів.

З іншого боку, власна платформа WordPress надає вам повний контроль над своїм сайтом. Інтерфейс охайний, і ви можете легко розширити функції свого сайту, просто встановивши потрібні плагіни. Крім того, WordPress пропонує тисячі безкоштовних плагінів, що дозволяє зробити ваш сайт більш потужним без жодних витрат.

Крім того, ви можете знайти тисячі безкоштовних тем WordPress з офіційного сховища тем, що дозволяють легко налаштувати зовнішній вигляд вашого веб-сайту так, як вам потрібно.

4.2. Придбайте доменне ім’я та хостинг-акаунт

Щоб створити веб-сайт на самому розміщеному WordPress.org, вам доведеться мати доменне ім’я та обліковий запис веб-хостингу.

Доменне ім’я: Ваше доменне ім’я – це адреса (URL) вашого веб-сайту в Інтернеті, як-от Google.com або IsItWP.com. Це те, що ваші клієнти вводять у своїх браузерах, щоб отримати доступ до вашого веб-сайту. Ім’я домену зазвичай коштує близько 14,99 дол. США на рік.

Пов’язані: Кращий інструмент генератора імен веб-сайтів (абсолютно безкоштовно)

веб хостинг: Ваш обліковий запис веб-хостингу – це вміст і файли вашого веб-сайту, які зберігаються в Інтернеті. Подумайте про це як про фізичний дім вашого веб-сайту. Коли відвідувач намагається отримати доступ до вашого веб-сайту, ввівши вашу веб-адресу (доменне ім’я), він буде спрямований на веб-сайт, який ви створили на своєму веб-сервері хостингу. Зазвичай веб-хостинг коштує $ 7,99 на місяць.

Поєднана вартість доменного імені та хостингу може бути досить дорогою, особливо якщо ви тільки починаєте.

Ось чому ми розробили угоду з Bluehost, щоб запропонувати нашим користувачам БЕЗКОШТОВНЕ доменне ім’я та понад 60% знижки на веб-хостинг. Починати дуже багато.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Bluehost – одна з найбільших хостингових компаній у світі. Вони працюють із спільнотою WordPress з 2005 року, і самі офіційно рекомендують постачальника послуг хостингу від WordPress. Прочитайте наш огляд Bluehost для отримання додаткової інформації.

Примітка. Ми віримо у повну прозорість. Якщо ви купуєте хостинг за допомогою реферального посилання, ми отримаємо невелику комісію без додаткових витрат для вас. Ви фактично отримаєте знижку на хостинг + безкоштовне доменне ім’я + безкоштовний SSL. Ми можемо отримати комісію майже від будь-якої хостингової компанії, але ми рекомендуємо продукти, які, як ми справді віримо, дадуть цінність для наших читачів.

Щоб запустити свій веб-сайт WordPress, перейдіть на веб-сайт Bluehost і натисніть на Починай зараз кнопка.

створити веб-сайт на bluehost

На наступній сторінці вам запропонують вибрати план. Оскільки ви тільки починаєте роботу, вам слід вибрати основний план. Він включає безкоштовне доменне ім’я та безкоштовний сертифікат SSL. Ви завжди можете оновити пізніше, коли ваш веб-сайт росте.

виберіть план Bluehost для запуску веб-сайту

На наступному екрані вам буде запропоновано вибрати наявний у вас домен, або ви можете придбати новий домен безкоштовно. Вперед і придбайте нову, оскільки вона безкоштовна.

придбання домену bluehost

Тепер вам буде запропоновано ввести інформацію свого облікового запису. Для легкої реєстрації ви можете увійти в Google за допомогою декількох клацань.

створення облікового запису bluehost

Ввівши свої дані, прокрутіть сторінку вниз, поки не знайдете поле інформації про пакет. Ви можете вибрати базовий план на 12 місяців, 24 місяці або 36 місяців. Ви також можете бачити, що кілька доповнень попередньо вибрані, що становить загальну ціну. Ми рекомендуємо зняти галочку з додатків, оскільки вони вам зараз не знадобляться. Ви завжди можете придбати їх пізніше, якщо змінити ваші потреби.

Вибираючи план на 36 місяців, ви отримаєте найкраще співвідношення своїх грошей.

інформація про пакет bluehost

Вибравши свої плани, прокрутіть сторінку вниз далі, щоб ввести свої платіжні дані. Ви повинні погодитися з їх умовами надання послуг, а потім натиснути Надіслати.

Це воно!

Ви успішно підписалися на план хостингу. Вам буде запропоновано створити пароль для свого облікового запису.

Далі ви отримаєте електронний лист із деталями щодо входу в панель керування веб-хостингом (cPanel), де ви зможете керувати всім, від хостингу файлів до електронної пошти та підтримки.

4.3. Встановіть WordPress на свій веб-хост

З Bluehost вам не доведеться проходити окремий процес установки WordPress, оскільки Bluehost тепер встановлює WordPress за замовчуванням. Все, що вам потрібно зробити – це вибрати свою тему WordPress, вказати ім’я та теги для вашого веб-сайту, і ви будете готові розпочати роботу з WordPress.

Підписавшись на свій хостинг-план, вам буде запропоновано вибрати тему WordPress. Ви можете просто вибрати що-небудь під час цього кроку, оскільки ви завжди зможете змінити тему пізніше (ми покажемо вам, як це зробити на наступному кроці цього підручника). Найважливіша частина – почати створювати свій сайт, щоб будь-яка тема зробила роботу зараз.

виберіть тему

Після цього вам буде запропоновано вибрати ім’я та теги для вашого веб-сайту.

створити новий веб-сайт WordPress

Вказавши деталі, натисніть Далі. Тепер Bluehost встановить WordPress для вас і, як тільки буде зроблено, покаже вам такий екран:

установка WordPress успішна

Ви можете увійти на свій сайт, додавши wp-admin до вашої URL-адреси. Ось як має виглядати ваша URL-адреса для входу в WordPress:

http://example.com/wp-admin

Тепер ви можете увійти на свій веб-сайт WordPress, використовуючи дані, надіслані на вашу електронну адресу.

wordpress вхід

4.4. Змініть свою тему WordPress

За допомогою WordPress ви можете легко змінити візуальний вигляд вашого веб-сайту. Все, що вам потрібно зробити, це знайти правильну тему WordPress та встановити її на своєму веб-сайті WordPress.

Тема WordPress за замовчуванням хороша, але якщо ви хочете по-іншому виглядати та відчувати себе на своєму сайті, то ви можете знайти альтернативну тему з офіційного каталогу тем та встановити її на своєму сайті. Пошук ідеальної теми дозволить зробити сайт по-справжньому вашим і надати йому таке особисте відчуття «ви».

Настійно рекомендуємо ознайомитися з нашим головним списком тем WordPress, перш ніж зануритися та встановити випадкову тему.

Якщо ви вибрали преміальну тему, її потрібно завантажити з веб-сайту продавця теми та завантажити на ваш WordPress.

Якщо ви вирішили перейти з безкоштовною темою WordPress з офіційного сховища тем, то ви можете встановити її безпосередньо з інформаційної панелі WordPress без завантаження вручну з комп’ютера.

Щоб встановити безкоштовну тему, перейдіть до Зовнішній вигляд »Теми на інформаційній панелі WordPress. Потім натисніть кнопку Додати нову тему ящик.

додати нову тему

Це покаже вам декілька популярних тем на інформаційній панелі. Перед встановленням ви навіть можете переглянути попередній перегляд та його деталі, натиснувши на зображення.

Ви також можете фільтрувати теми на основі макетів, функцій та ніші вашого веб-сайту, натиснувши на Фільтр функцій кнопка.

тематичний фільтр

У правому куті введіть назву теми на панелі пошуку. Щойно ви знайшли ідеальну тему, наведіть курсор на її зображення та натисніть на Встановити кнопка. Потім натисніть кнопку Активуйте кнопку, щоб змінити зовнішній вигляд веб-сайту.

встановити тему

4.5. Створіть свою першу сторінку

Після зміни зовнішнього вигляду вашого веб-сайту настав час створити нову сторінку.

У меню ліворуч на інформаційній панелі WordPress ви можете знайти два подібних варіанти, які часто бентежать початківців: Постів і Сторінки.

Виберіть Сторінки якщо ви хочете створити окремі сторінки на своєму веб-сайті WordPress, такі як сторінка “Про нас”, сторінка “Контакт”, сторінка “Умови надання послуг” тощо.

Виберіть Постів якщо ви хочете створити допис у блозі, який відображатиметься у зворотному хронологічному порядку (спочатку новіші) на вашому веб-сайті WordPress. Пости також організовані в категорії та теги. Ви можете прочитати різниця між категоріями та тегами для отримання додаткової інформації про це.

Щоб створити свою першу сторінку, перейдіть до редактора сторінки, натиснувши на Сторінки »Додати нове. Ви побачите редактор, з якого можна розпочати створення своєї сторінки. Перед тим, як почати писати вміст у редакторі сторінки, потрібно буде додати заголовок для своєї сторінки. Тепер натисніть на “+” кнопку, щоб додати блок.

Тут ви побачите кілька варіантів. Тепер виберіть блок на основі того, що ви хочете додати на свою сторінку. Якщо ви хочете додати абзац, виберіть параметр абзацу; для зображень виберіть параметр зображення, а потім завантажте зображення з локального комп’ютера або виберіть його з бібліотеки тощо.

4.6. Налаштування статичної домашньої сторінки

За замовчуванням WordPress показує останні публікації вашого блогу як домашню сторінку замість статичної сторінки. Якщо ви хочете встановити власну сторінку як свою домашню сторінку, просто виконайте наведені нижче дії.

Створивши сторінку, перейдіть до Налаштування »Читання на інформаційній панелі адміністратора WordPress. В Відобразиться ваша домашня сторінка варіант, вам потрібно буде вибрати Статична сторінка і виберіть у спадному меню сторінку, яку ви хочете відобразити як свою головну сторінку. Після завершення натисніть на Зберегти зміни кнопка.

статична домашня сторінка

4.7. Додати меню навігації

Ваше меню навігації залишається вгорі вашого веб-сайту, тому ваші відвідувачі зможуть легко знайти найважливіші сторінки та посилання, що полегшує вивчення вашого сайту..

Щоб додати меню навігації, потрібно перейти до Зовнішній вигляд »Меню у своєму адміністраторі WordPress. Вкажіть ім’я меню в Назва меню поле (це особливо зручно, якщо ваша тема підтримує кілька навігаційних меню). Потім натисніть кнопку Створити меню.

створити меню в WordPress

Тепер ви можете обирати існуючі сторінки, публікації, користувацькі посилання та категорії. Вибравши те, що, на вашу думку, заслуговує на показ, натисніть Додати в меню. За допомогою перетягування можна розташувати структуру меню. Потім потрібно вказати місце відображення та натиснути кнопку Зберегти меню.

структура меню позиції

4.8. Додайте та налаштовуйте свої віджети

На веб-сайті WordPress ви можете легко додавати віджети на бічній панелі та в інші місця, готові до віджетів, такі як колонтитул вашого сайту, заголовок тощо.

Додавання віджета дозволяє додавати налаштований / динамічний вміст. Це дозволяє додавати такі речі, як меню, календарі, контактні форми, галереї та інші вишукані предмети на бічній панелі або колонтитула вашого веб-сайту.

Ви можете додати віджет, перейшовши на Зовнішній вигляд »Віджети і виберіть із доступних віджетів. Ви просто перетягніть бажані функції на область, що перебуває на веб-сайті WordPress.

додати віджети в wordpress

4.9. Налаштуйте WordPress за допомогою плагінів

Краса WordPress полягає в тому, що ви можете легко розширити можливості свого сайту, просто встановивши потрібні плагіни. Розгляньте плагіни як додатки для вашого веб-сайту (тобто контактну форму, галерею тощо).

Як і теми WordPress, ви можете легко знайти та встановити безкоштовні плагіни із сховища плагінів WordPress у межах вашої інформаційної панелі WordPress.

Все, що вам потрібно зробити – це відвідати Плагіни »Додати нове. Використовуйте вікно пошуку в правому куті, щоб знайти плагін, і натисніть кнопку Встановити зараз кнопка. Після встановлення натисніть на Активуйте кнопка для роботи.

встановити плагін

↑ Поверніться до змісту

«Попереднє: Розділ 3 – Вибір веб-сайту

Глава 5: Налаштування параметрів веб-сайту

налаштування параметрів сайту

Далі вам потрібно налаштувати налаштування свого веб-сайту. Налаштування основних параметрів WordPress важливо для того, як функціонує ваш сайт. Є кілька основних налаштувань веб-сайту, на які слід зосередитися, ми переглянемо наведені нижче.

5.1. Зробіть свій сайт видимим для Google

По-перше, вам потрібно переконатися, що ваш веб-сайт відображається Google. Це дозволяє рейтингу вашого веб-сайту за результатами пошуку, що дозволить користувачам легше знаходити вас в Інтернеті.

На інформаційній панелі WordPress перейдіть до Налаштування, потім до Читання розділ. У розділі Видимість пошукової системи переконайтесь, що прапорець не встановлено.

налаштувати-wordpress-налаштування

5.2. Встановити структуру Постійної посилання

Далі вам потрібно встановити структуру постійної посилання. Постійна посилання – це веб-адреса, яка використовується для посилання на ваш вміст. За замовчуванням WordPress встановлює структуру постійної посилання, але вона не є найбільш оптимізованою. Натомість вам потрібна структура постійної посилання, яка допоможе пошуковим системам та відвідувачам вашого веб-сайту легко зрозуміти ваш вміст.

Отже, переходьте до Налаштування, то до Постійні посилання. Під Загальні налаштування, виберіть Назва допису варіант.

wordpress-постійні посилання

5.3. Коментарі та сповіщення

Якщо ви запускаєте щоденник або ведете блог на своєму веб-сайті, вам також потрібно налаштувати параметри коментарів для свого веб-сайту.

Будь-який блог повинен дозволяти користувачам коментувати публікації, це збільшує залучення до вашого веб-сайту, збільшує час, який користувачі проводять на сторінці, і заохочує відвідувати ваш веб-сайт знову.

Щоб налаштувати коментарі, перейдіть на сторінку Налаштування, тоді Обговорення. Тут ви можете вибрати, чи хочете дозволити людям коментувати нові статті та дозволяти сповіщення про посилання з інших блогів (пінгбаки та трекбеки) на нові статті.

wordpress-коментарі-повідомлення

Ви також можете вирішити, чи хочете ви, щоб коментатори повинні заповнити своє ім’я та електронну пошту перед тим, як коментувати, або бути зареєстрованими та увійшли до коментарів. Крім того, ви можете вибрати повідомлення електронною поштою в будь-який час, коли хтось коментує ваш блог.

5.4. Оновіть свій часовий пояс

Ви також повинні переконатися, що для вашого сайту WordPress встановлено правильний часовий пояс. Заплановані заходи та плагіни пітимуть до того часу, як встановлено ваш WordPress.

Отже, якщо переконаєтесь, що для вашого веб-сайту WordPress встановлено правильний часовий пояс, перейдіть на сторінку Налаштування а потім до Загальні.

wordpress-часовий пояс

У спадному меню поруч із часовим поясом виберіть місто в тому ж часовому поясі, як ви, або зміщення часового поясу UTC.

↑ Поверніться до змісту

«Попереднє: Розділ 4 – Створення веб-сайту – Технічний посібник (крок за кроком)

Глава 6: Основні плагіни WordPress & Підручники (основні)

Глава 6 Основні додатки та навчальні посібники

Незалежно від того, який тип веб-сайту ви хочете створити, вам потрібно буде додати ті самі основні функції (як, наприклад, можливість створити контактну форму, можливість легко додавати теги SEO тощо).

За допомогою WordPress ви можете легко додавати ці функції, не наймаючи розробника або не записуючи жодного рядка коду. Все, що вам потрібно зробити – це знайти правильний плагін і встановити його на своєму сайті.

Ми пояснимо …

 1. Як додати контактну форму на свій веб-сайт
 2. Як відстежувати відвідувачів за допомогою Google Analytics
 3. Як поліпшити SEO вашого веб-сайту

6.1. Як додати контактну форму на свій веб-сайт

Незалежно від ніші, розміру та цілі вашого веб-сайту, додавання контактної форми є важливим. Коли ви додасте контактні форми, ваші відвідувачі можуть легко звернутися до вас прямо з вашого веб-сайту, не входячи у свій обліковий запис електронної пошти.

WPForms – найкращий плагін для контактних форм для початківців WordPress. Це дозволяє створювати контактні форми за допомогою конструктора перетягування та дозволяє легко публікувати форми, які ви створюєте в будь-якому місці вашого сайту..

Ще кілька переваг використання WPForms:

 • Створюйте будь-який тип онлайн-форм без проблем, таких як контактні форми, форми пожертвувань, реєстраційні форми, форми реєстрації тощо …
 • Усі форми, створені за допомогою WPForms, будуть на 100% чуйними, тобто вони працюють на мобільних, планшетних та настільних браузерах.
 • Безпроблемно інтегруйте форму з улюбленими інструментами маркетингу електронною поштою або сторонніми веб-додатками.
 • І більше…

Прочитайте повний огляд WPForms для отримання додаткової інформації.

Щоб створити форму у своєму блозі, вам доведеться встановити WPForms, перейшовши на Плагіни »Додати нове. Знайдіть плагін WPForms і, коли він з’явиться, натисніть Встановити зараз, і натисніть кнопку Активуйте.

встановити wpforms

Тепер ви будете спрямовані на прекрасну сторінку вітання для WPForms. Ви можете або натиснути на Створіть свою першу форму кнопку або натисніть кнопку WPForms »Додати нове щоб створити свою першу форму.

створити свою першу форму

Далі вам буде запропоновано вибрати шаблон. Ви можете вибрати один із попередньо виготовлених шаблонів або почати із порожньої форми. Якщо ви хочете, ви можете дати власну назву вашій першій контактній формі.

виберіть шаблон форми

WPForms дозволяє легко створювати форму з перетягуванням. Клацніть відповідні поля форми на панелі ліворуч, щоб додати їх до вашої форми. Ви також можете перевпорядкувати їх або навіть легко видалити непотрібні поля. Після внесення необхідних змін натисніть Зберегти.

створити просту форму

Далі, перейдіть на панель приладів і натисніть на WPForms »Усі форми. Тепер ви побачите всі створені вами форми. Поруч із назвою форми ви побачите короткий код форми. Скопіюйте цей короткий код.

WPForms

Тепер перейдіть до публікації чи сторінки, де ви хочете додати свою форму, і натисніть на “+” підпишіть у верхньому лівому куті редактора Гутенберга.

За допомогою поля пошуку шукайте короткий код. Виберіть його, коли його знайдете. На екрані у вас з’явиться таке.

Тепер вставте короткий код, який ви скопіювали раніше, і вставте його в задане поле та натисніть на Опублікувати кнопка праворуч.

Це воно! Ви успішно опублікували контактну форму.

Хочете створити контактну форму простим способом? Почніть з WPForms сьогодні.

Хочете замість цього почати з безкоштовної версії? Спробуйте WPForms Lite.

6.2. Як відстежувати відвідувачів за допомогою Google Analytics

Якщо ви хочете збільшити трафік свого веб-сайту, то спершу вам потрібно зрозуміти, як люди знаходять ваш веб-сайт і що вони роблять, коли потрапляють туди.

Найпростіший спосіб відстеження взаємодії користувачів на вашому сайті – це за допомогою Google Analytics. Google Analytics – найкраще рішення для відстеження веб-сайтів, і це абсолютно безкоштовно.

Плагін MonsterInsights полегшує вам налаштування Google Analytics на веб-сайті WordPress. Крім того, вона дозволяє використовувати весь потенціал відстеження Google Analytics, як-отстеження завантажень файлів, відстеження оголошень, відстеження подань форми, відстеження транзакцій електронної комерції тощо, не торкаючись жодного рядка коду.

Прочитайте повний огляд MonsterInsights для отримання додаткової інформації.

Щоб налаштувати Google Analytics на своєму сайті, перейдіть на сторінку Плагіни »Додати нове. Знайдіть MonsterInsights і, коли плагін з’явиться, натисніть Встановити зараз і потім, активувати.

встановити чудовисько

Переходьте до Статистика »Налаштування для автентифікації вашого сайту за допомогою Google Analytics. Клацніть Аутентифікуйте свій обліковий запис Google кнопка.

натисніть автентифікацію за допомогою свого облікового запису google

На наступному екрані виберіть свій обліковий запис Google.

виберіть Google Analytics для аналітики

Далі дозвольте MonsterInsights управляти своїм обліковим записом.

дозволяють чудовиськом керувати аналітикою

Нарешті, виберіть правильний профіль для свого сайту та натисніть Повна автентифікація.

аутентифікувати чудовисько

Після автентифікації ви можете легко дізнатися, як працює ваш веб-сайт, відвідавши Статистика »Звіти.

wordpress google analytics з чудовиськом

Почніть з MonsterInsights вже сьогодні легко налаштувати Google Analytics на своєму сайті.

Хочете замість цього почати з безкоштовної версії? Спробуйте MonsterInsights Lite.

6.3. Як поліпшити SEO вашого веб-сайту

Хочете залучити цільову аудиторію на свій веб-сайт? Найкращий спосіб залучити цільових відвідувачів – збільшити більше трафіку пошукових систем, також відомий як органічний трафік, покращуючи SEO вашого веб-сайту.

За даними OptinMonster, SEO – це практика збільшення трафіку вашого веб-сайту шляхом отримання ваших веб-сторінок для вищого рейтингу в результатах пошуку. Відвідувачі, які приходять на ваш сайт через пошукові системи, називаються органічним трафіком.

SEO може стати технічним і складним, але, завдяки безкоштовним плагінам SEO, це стало досить легко покращити свій WordPress SEO, навіть для початківців.

Хоча ви можете знайти багато різних плагінів SEO, ми використовуємо та рекомендуємо Yoast SEO. Це найпопулярніший плагін SEO для WordPress (недарма!).

За допомогою Yoast SEO ви можете легко додавати метатеги та заголовки у свої дописи та сторінки в блозі WordPress. Це також змушує вас вибрати ключове слово для публікацій блогу та сторінок блогу, щоб переконатися, що ви правильно використовуєте ключове слово на цій сторінці.

На інформаційній панелі WordPress перейдіть до Плагіни »Додати нове. Шукайте Yoast на панелі пошуку у верхньому правому куті. Тепер на вашій сторінці з’явиться плагін Yoast SEO. Клацніть Встановити, і потім Активуйте.

встановити seast seast

На панелі інструментів WordPress тепер ви можете знайти меню SEO на лівій панелі завдань. Просто натисніть на нього. Якщо плагін виявляє будь-які помилки SEO, ви можете їх виправити, дотримуючись наданих пропозицій.

Налаштування Yoast SEO проста при використанні майстра налаштування. Просто натисніть на майстер налаштування почати.

майстер налаштування yoast seo

На першому кроці вас запитають, чи ви хочете налаштувати Yoast SEO самостійно чи найняти експерта, який це зробить за вас. Виберіть КОНФІГУРУЙТЕ САЙТИ SEO зробити це самостійно.

налаштувати yoast seo

На наступному кроці ви запитаєте, чи готовий ваш сайт для індексації. Ви можете вибрати варіант А. Потім натисніть кнопку Далі.

індексація yoast seo

У списку ви можете знайти безліч різних типів веб-сайтів. Не забудьте вибрати правильний тип, а потім натисніть кнопку Далі.

тип сайту yoast seo

Для картки графіка знань Google вам буде запропоновано запитати, чи веб-сайт керує людина чи бренд. Якщо вибрано Особу, вам доведеться вказати ім’я особи. Якщо вибрано компанію, вам доведеться також додати логотип. Потім натисніть кнопку Далі.

yoast seo компанія або особа

Тепер ви можете ввести URL-адресу свого профілю соціальних медіа у відповідному полі. Потім натисніть кнопку Далі.

соціальні профілі yoast seo

На кроці видимості пошукової системи вам не потрібно змінювати налаштування за замовчуванням, оскільки вони створені для індексації ваших публікацій та сторінок. Просто натисніть Далі.

видимість пошукової системи yoast seo

Авторські архіви можуть створювати повторювані проблеми із вмістом для пошукових систем. Щоб цього не допустити, ви можете відключити його, якщо у вашому блозі немає декількох авторів.

yoast seo декілька авторів

Далі вам буде запропоновано підключити свій веб-сайт до консолі пошуку Google, який є безкоштовним інструментом, який дає вам детальну інформацію про те, як сприймається Google вміст вашого блогу..

консоль пошуку yoast seo google

Далі ви можете встановити заголовок свого блогу, а потім клацніть Далі.

налаштування титульного списку yoast seo

Тепер ви можете вийти з майстра налаштування, оскільки інші кроки створені лише для рекламних цілей (наприклад, підписка на інформаційний бюлетень Yoast).

Почніть з Yoast SEO сьогодні щоб покращити SEO вашого блогу.

Хочете замість цього почати з безкоштовної версії? Спробуйте безкоштовно Yoast SEO.

Якщо ви шукаєте ще кілька рекомендованих плагінів для свого веб-сайту, перегляньте нижче:

 • Створіть контактні форми за допомогою WPFormsПро | Безкоштовно
 • Підключіть свій сайт до Google Analytics, використовуючи MonsterInsightsПро | Безкоштовно
 • Покращуйте свій SEO Йоаст SEOПро | Безкоштовно
 • Додайте додатковий рівень безпеки за допомогою Сукурі
 • Створюйте регулярні резервні копії за допомогою Updraft PlusПро | Безкоштовно
 • Поліпшення продуктивності WordPress за допомогою W3 Загальний кеш
 • Запобігайте дії спам-коментарів Акісмет – Про | Безкоштовно
 • Зростайте своїх абонентів та продажів за допомогою OptinMonster

↑ Поверніться до змісту

«Попереднє: Розділ 5 – Налаштування налаштувань вашого веб-сайту

Глава 7: Додайте покращені функції на свій веб-сайт (розширено)

Глава 7 додає більше функцій

Залежно від ваших потреб, ви можете додати розширені функції на свій веб-сайт. WordPress надзвичайно розширюваний, тому все, що вам потрібно зробити, – це знайти правильний плагін, який дозволяє додавати розширені можливості на ваш сайт без необхідності створювати його самостійно або наймати професійного розробника.

Давайте подивимось, як легко додавати розширені функції на веб-сайт WordPress.

 1. Почніть вести блоги
 2. Додайте вітрину електронної комерції
 3. Додати дошку / форум для обговорення
 4. Зробіть свій веб-сайт доступним на кількох мовах

7.1. Почніть ведення блогів

Додавання блогу до вашого веб-сайту – це чудовий спосіб залучити трафік на ваш новий веб-сайт та полегшити користувачам виявлення вас в Інтернеті. Отже, ви захочете створити блог на своєму новому веб-сайті WordPress.

Спочатку вирішіть, про що ви будете вести блог. Повідомлення в блозі, які ви пишете, повинні відповідати цілі вашого веб-сайту. Наприклад, якщо ви запускаєте веб-сайт для малого бізнесу своєї компанії, що займається озелененням, ви можете вести блог про поради щодо догляду за газонами для своїх клієнтів. Якщо ви створюєте Інтернет-магазин, ви можете вести блог щодо подарункових рекомендацій щодо просування своїх товарів. Звичайно, якщо ви починаєте блог про стиль життя, вам потрібно писати про теми стилю життя.

Крок 1. Створіть допис у блозі
Щоб створити свою першу публікацію в блозі, на інформаційній панелі WordPress натисніть на Постів, і потім Додати новий. Це перенесе вас до редактора WordPress, де ви можете почати писати свою публікацію. Просто введіть назву вашої публікації в блозі та починайте вводити тему публікації під нею.

старт-блогінг

У своїх публікаціях блогу ви можете додавати блоки, такі як зображення, заголовки, аудіо, галерея, цитати, список, відео тощо. Щоб додати новий блок, натисніть на значок (+) у верхньому лівому куті. Першими з’являться найпоширеніші блоки. Просто натисніть на блок, який ви хочете додати у своєму блозі.

добавки-блоки

Крок 2. Додайте категорії та теги
Створюючи допис у блозі, ви також хочете додати категорії та теги. Категорії та теги дозволять організувати вміст блогу на вашому веб-сайті та полегшити відвідувачам вашого сайту пошук того, що вони шукають.

Категорії мають на увазі широкі групи. Наприклад, на блозі з рецептами у вас можуть бути широкі категорії, такі як рецепти сніданку, рецепти обіду, рецепти вечері та десертні рецепти..

Щоб додати категорію до свого блогу, перейдіть до панелі передач праворуч. Під Категорії , натисніть кнопку Додати нову категорію.

wordpress-блог-категорії

Назвіть категорію у наданому текстовому полі та натисніть на Додати нову категорію кнопка внизу. Щойно ваша нова категорія буде створена, вона з’явиться із синім прапором.

додати категорії

Ви можете додати скільки завгодно категорій і підкатегорій.

Теги призначені для опису конкретних деталей вашої публікації і можуть використовуватися для мікрокатегорії ваших публікацій. Наприклад, повідомлення в блозі для рецепту спагетті може бути в категорії “Рецепти вечері” і містити теги, такі як “рецепт спагетті” та “домашня паста”.

Щоб додати тег, перейдіть на панель у правій частині редактора WordPress. Під Теги введіть свій тег і натисніть клавішу Enter, щоб додати тег до своєї публікації.

блог-пост-теги

Після того, як ви закінчили писати допис у своєму блозі та додали категорії та теги, натисніть синій Опублікувати Кнопка у верхньому правому куті, щоб зробити публікацію блогу на вашому веб-сайті.

7.2. Додайте вітрину електронної комерції

Індустрія електронної комерції процвітає, а майбутнє роздрібної торгівлі – це електронна комерція. З WordPress додавання вітрини електронної комерції до вашого веб-сайту так само просто, як і встановлення плагіна.

Хоча ви можете знайти десятки плагінів електронної комерції, WooCommerce вибиває штани за всю конкуренцію і залишається попереду кривої своїми унікальними особливостями та простотою використання.

woocommerce-електронна комерція

WooCommerce – найкращий плагін для електронної комерції для WordPress. Це дозволяє вам легко інтегрувати вітрину з вашим існуючим веб-сайтом і дозволяє приймати платежі через PayPal. Зважаючи на це, вам цікаво переконатися, що ваша тема WordPress сумісна з WooCommerce.

Деякі особливості WooCommerce:

 • Дозволяє легко продавати фізичні або цифрові товари на своєму веб-сайті.
 • Легко додайте більше шлюзів для оплати за допомогою плагінів Addon.
 • Підтримка безлічі безкоштовних та преміальних плагінів для додатків, щоб покращити ваш магазин.
 • Якщо вам потрібно найняти розробників, щоб додати спеціальні функції на ваш сайт, їх легко знайти, оскільки WooCommerce є найпопулярнішим рішенням електронної комерції для WordPress.

Прочитайте повний огляд WooCommerce для отримання додаткової інформації.

Хочете інтегрувати інтернет-магазин із вашим сайтом? Почніть з WooCommerce вже сьогодні.

7.3. Додайте дискусійну дошку / форум

Додавання дошки для обговорення або форуму на вашому веб-сайті, що працює на WordPress, корисно для розширення спільноти. WordPress дозволяє легко надавати потокові дискусійні форуми, де ваші користувачі можуть спілкуватися та спільно працювати з більшою громадськістю.

bbPress є одним з найкращих плагінів WordPress форумів, і створений тими ж самими людьми за WordPress.org.

bbpress

Одні з найяскравіших переваг живлення вашого веб-сайту за допомогою форумів bbPress:

 • Доступні сотні додатків плагінів, які дозволяють легко покращити ваш форум.
 • Полегшує роботу форумів за допомогою декількох клацань.
 • Поставляється з повним набором функцій, включаючи розширені профілі, групові форуми, сповіщення та журнал активності тощо.

Прочитайте повний огляд bbPress.

Шукаєте інтегрувати дошку / форум для обговорення зі своїм сайтом? Почніть з bbPress сьогодні.

7.4. Зробіть свій веб-сайт доступним на кількох мовах

Хочете охопити широку аудиторію, зробивши свій веб-сайт доступним на кількох мовах? Створити багатомовний веб-сайт та досягти світової аудиторії легко за допомогою WordPress завдяки різним типам плагінів перекладу, доступних на ринку.

За допомогою WordPress ви можете знайти безліч різних плагінів, що спрощує створення багатомовного веб-сайту.

Хоча деякі плагіни зосереджуються на простоті користування та дозволяють легко створювати та керувати багатомовним веб-сайтом, інші додатки допомагають вам здійснювати автоматизований переклад на основі переваг користувачів. Ви також можете знайти плагіни, які допоможуть вам
спілкуйтеся з професійними перекладачами з інформаційної панелі WordPress.

Щоб легко створити багатомовний веб-сайт, радимо скористатися Поліланг, один з найпопулярніших плагінів для перекладу WordPress в каталозі плагінів.

поліланг

За допомогою Polylang ви можете використовувати стільки мов, скільки ви хочете, що зручно для пошукових систем, а також сумісне з плагіном WooCommerce..

Почніть з Polylang сьогодні.

↑ Поверніться до змісту

«Попереднє: Розділ 6 – Основні плагіни WordPress & Підручники

Розділ 8: Просування та розвиток вашого веб-сайту

Розділ 8 просування сайту

Перш ніж почати інвестувати час та ресурси на просування свого сайту, варто трохи заглянути, чи надає ваш веб-сайт цінність для відвідувачів. Незалежно від того, скільки ви витратите на просування веб-сайтів, ваші відвідувачі не будуть триматися, якщо це не надасть якусь цінність.

Наприклад, якщо ваш веб-сайт є інтернет-магазином, ви, можливо, захочете опублікувати корисні відео, де демонструються ваші товари та способи їх використання. Ви також можете запропонувати величезні знижки для перших клієнтів та пакетних покупок.

Так само, якщо у вас є веб-сайт із вмістом, ви можете створити вміст стовпа, який добре займає Google, щоб він притягував нових відвідувачів та зворотні посилання.

Після того, як ви створили на своєму веб-сайті систему, наприклад вміст стовпа, який надає певну цінність для відвідувачів, ви можете почати вкладати свій час та ресурси для залучення трафіку.

Майте на увазі, що без цих систем ваші відвідувачі не будуть триматися, роблячи ваші маркетингові зусилля менш ефективними.

8.1. Приверніть трафік до свого веб-сайту

Трафік – це життя кожного веб-сайту, і без нього ваш веб-сайт буде марним.

Кілька різних способів залучення трафіку на ваш блог:

 • Повідомлення гостей: Публікуйте свої гостьові статті в популярному блозі та додайте зворотну посилання на ваш сайт. Окрім руху трафіку, це допомагає вам продемонструвати свій досвід у своїй ніші та зарекомендувати себе як авторитет.
 • Просьба електронної пошти: Створіть список блогерів у своїх нішевих колах. Почніть електронну кампанію з електронною поштою, щоб зв’язатися з блогерами та попросити їх надати зворотну посилання на ваш сайт. При правильних стратегіях ця тактика є ефективною для створення зворотних посилань та залучення трафіку.
 • Оптимізація пошукових систем (SEO): SEO дозволяє вам збільшувати трафік вашого веб-сайту, отримуючи публікації свого блогу для вищого рейтингу в пошукових системах. Завдяки тактиці SEO та виїзних сайтів ви можете спрямовувати більш цільовий органічний трафік на свій сайт.
 • Соціальні засоби комунікації: Заохочуйте своїх читачів ділитися своїми публікаціями в блозі в соціальних мережах. Це допоможе вам привернути користувачів соціальних мереж до вашого сайту.

8.2. Більше способів просування вашого веб-сайту

Рекламні стратегії не обмежуються спонуканням миттєвого трафіку. Якщо ви зосереджені лише на короткотермінових прибутках, швидше за все, ви скоро відстанете.

Цікаво, на які рекламні стратегії ви можете розраховувати довгостроково? Давайте розглянемо деякі з них нижче.

1. Запустіть список електронної пошти:

Один з найкращих способів підтримувати відвідувачів близько до вашого бренду чи веб-сайту – це створення списку електронних листів. Насправді, було встановлено, що 70% відвідувачів, які вперше вперше з’являються, ніколи не повернуться на ваш сайт, коли вони виїжджають. Однак за допомогою списку електронної пошти ви можете встановити зв’язок зі своїми відвідувачами, регулярно оновлюючи їх про те, що відбувається навколо вашого веб-сайту, і, нарешті, повернути їх на ваш сайт.

Ви можете підписатись на інструмент для створення списку, такий як Постійний контакт, AWeber або MailChimp і почати розширювати список електронної пошти, додавши поле для реєстрації у свій блог.

2. Експоненціально розширюйте свій список:

Більшість форм реєстрації за замовчуванням, які ви створюєте з послуг маркетингу електронної пошти, нудні. Це робить потенційну генерацію менш ефективною, що також значно уповільнює зростання списку вашої електронної пошти.

З OptinMonster, ви можете легко створювати прекрасні форми для оптимізації, які, як відомо, сприяють збільшенню кількості реєстрацій. Він також постачається з десятками варіантів націлювання, тож ви можете в потрібний час відобразити форму потрібному користувачеві в потрібному місці вашого сайту, не засмучуючи їх..

OptinMonster також допомагає зменшити відмову від кошиків із врахуванням часу, що базується на поведінці, що може бути дуже корисно для інтернет-магазинів.

3. Придбайте потенційних клієнтів та клієнтів:

Інвестування в рекламу в Інтернеті – один з найкращих способів залучення відвідувачів, потенційних клієнтів та клієнтів. На відміну від традиційних оголошень, онлайн-оголошення допомагають лазерно орієнтуватися на потенційних клієнтів. Через це ви можете витратити рекламний бюджет ефективно та за рахунок цього отримати більший дохід.

Об’яви у Facebook: Реклама на Facebook, мабуть, найпростіша, але досить ефективна для залучення ваших цільових клієнтів на ваші веб-сайти. У комплекті є безліч варіантів націлювання, які дозволяють показувати ваші оголошення в потрібному сегменті аудиторій Facebook, які, швидше за все, стануть вашими клієнтами.

Google AdWords: Якщо все зроблено правильно, Google AdWords – це найнадійніший спосіб реклами, який допомагає вам отримувати більше потенційних клієнтів та клієнтів для вашого інтернет-бізнесу. Ви можете розміщувати свої оголошення безпосередньо над результатами пошуку Google, щоб залучати відвідувачів на ваш сайт та продавати свої продукти.

↑ Поверніться до змісту

«Попереднє: Розділ 7 – Додайте розширені функції на свій веб-сайт

Глава 9: Контрольний список перед запуском

глава 9 перед запуском контрольного списку

Створення веб-сайту – справа серйозна. Якщо представити свій веб-сайт, щоб побачити його перед тим, як він готовий, це може вплинути на вашу репутацію та коштувати майбутнім клієнтам. Отже, перш ніж запустити свій веб-сайт, потрібно переконатися, що у вас все в порядку.

Щоб не запускати веб-сайт до його готовності, ось контрольний список перед запуском, який ви можете дотримуватися. Ознайомтесь із наведеним нижче списком і перед тим, як зробити свій веб-сайт живим, переконайтеся, що ви можете перевірити кожен крок.

 1. Створіть свій веб-сайт – Створіть свій веб-сайт і переконайтеся, що у вас є всі важливі сторінки, такі як домашня сторінка, про, контактна сторінка тощо.
 2. Підготуйтеся до найближчої сторінки – Захоплюйте свою аудиторію вашим веб-сайтом ще до того, як його навіть запустять, додавши найближчу сторінку на свій веб-сайт. Ви можете легко зробити це, використовуючи плагін WordPress, який незабаром з’явиться SeedProd.
 3. Перевірте наявність помилок – Перевірте свій веб-сайт на наявність невеликих помилок, таких як орфографічні помилки. Переконайтеся, що його легко читати, перевіряючи шрифти та кольори.
 4. Перевірте зображення – Перевірте, чи відображаються ваші зображення на вашому веб-сайті, вони оптимізовані та чи є в них текст.
 5. Тестові посилання – Перевірте всі посилання на вашому веб-сайті, щоб переконатися, що вони працюють та ведуть у потрібне місце. Сюди входить навігація по вашому сайту, а також будь-які посилання на кнопки або посилання в вмісті.
 6. Налаштування параметрів WordPress – Налаштуйте параметри WordPress, такі як видимість пошукової системи, постійна посилання, коментарі та сповіщення та часовий пояс.
 7. Встановіть Analytics – Створіть і використовуйте обліковий запис Google Analytics MonsterInsights відстежувати дані вашого веб-сайту. Перевірте, чи точно відстежуєте його перед запуском веб-сайту.
 8. Тест для мобільних пристроїв – Переконайтеся, що ваш веб-сайт зручний для мобільних пристроїв.
 9. Перевірте сумісність браузера – Переконайтеся, що ваш сайт відображається належним чином у всіх різних типах браузера за допомогою такого інструмента Знімки браузера.
 10. Перевірте ефективність свого сайту – Перевірте швидкість та ефективність свого веб-сайту, щоб переконатися, що він оптимізований для користувачів. Ви можете скористатися нашим безкоштовним інструментом тестування швидкості веб-сайтів для тестування вашого сайту та отримання пропозицій щодо вдосконалень.
 11. Оптимізуйте свій сайт для SEO – Встановіть плагін на зразок Yoast SEO, щоб оптимізувати ваш веб-сайт для SEO.
 12. Захистіть свій сайт – Встановіть плагін безпеки для вашого сайту, як Sucuri. Не забудьте використовувати плагін для резервного копіювання, як Updraft Plus, і запобігти спам-коментарям з Akismet.

Після того, як ви перевірили кожен крок у цьому контрольному списку перед запуском, саме час активувати веб-сайт!

↑ Поверніться до змісту

«Попереднє: Розділ 8 – Просування та розвиток вашого веб-сайту

Розділ 10: Корисні ресурси та поширені запитання

розділ 10 ресурси WordPress

Щоб мати змогу запустити веб-сайт та виростити його на платформі WordPress, важливо оволодіти та відточити свої навички WordPress. Хоча вам і не потрібно вивчати жодні мови програмування, ви маєте змогу самостійно виправити деякі поширені технічні проблеми. Рекомендується дотримуватися деяких найпопулярніших ресурсів WordPress в Інтернеті.

Ось найкращі безкоштовні ресурси WordPress, які ви знайдете корисними:

 • IsItWP: В IsItWP ми регулярно публікуємо підручники WordPress, огляди тем та плагінів WordPress, зведення продуктів, угоди WordPress та багато іншого.
 • WPBeginner: WPBeginner – це найбільший безкоштовний ресурс WordPress в Інтернеті для початківців WordPress. На регулярній основі вони публікують корисні навчальні посібники WordPress, відеоролики, угоди для продуктів WordPress та багато іншого.
 • Блог WPForms: Хочете розвивати свій інтернет-бізнес за допомогою платформи WordPress? Тоді вам потрібно перейти до блогу WPForms, де можна знайти найкращі практики та рекомендації WordPress для створення будь-яких типів онлайн-форм WordPress..
 • Блог MonsterInsights: Блог MonsterInsights – це чудовий ресурс, на якому ви можете скористатися, щоб зрозуміти найкращі практики та поради Google Analytics.

Допоможи тисячам користувачів запустити веб-сайти, ми виявили, що люди часто і знову задають одні і ті ж запитання. Ось чому ми склали список найбільш часто заданих питань, щоб ви могли легко запустити і запустити свій веб-сайт.

Чи можу я створити веб-сайт без WordPress?

Так, ви можете створити веб-сайт за допомогою HTML, CSS або будь-якого розробника веб-сайтів. Однак ми завжди радимо запускати веб-сайт із WordPress, оскільки більшість безкоштовних розробників веб-сайтів показують свої оголошення на вашому безкоштовному веб-сайті, і це виглядає непрофесійно. Вони навіть не дозволяють вам вибрати власне доменне ім’я для вашого сайту, якщо ви не підписалися на преміальний план. Також, якщо ви порушите будь-які їх умови, вони можуть закрити ваш веб-сайт без попередження.

З іншого боку, за допомогою WordPress ви отримуєте повну свободу над своїм сайтом. Крім того, ви можете додати будь-які додаткові функції, не наймаючи розробника (наприклад, контактні форми, інтернет-магазин тощо)..

Чи можу я зробити веб-сайт на WordPress без кодування?

За допомогою WordPress кожен може створити веб-сайт без будь-яких технічних знань. Ви можете легко вибрати серед багатьох тем WordPress, які допоможуть вам змінити зовнішній вигляд веб-сайтів. У WordPress також є кілька перетягувань & Виробники сторінок, які випадають, як Beaver Builder та Divi, що дозволяє вам дуже легко створювати повністю власні веб-сайти.

Яка різниця між WordPress.com та WordPress.org (WordPress з власним хостом)?

WordPress.com – це безкоштовна платформа для ведення блогів, яка дозволяє легко запустити веб-сайт. Однак, він має багато обмежень, таких як обмежена доступність теми та обмежений обсяг пам’яті. Крім того, безкоштовна платформа не дозволяє вам монетизувати свій веб-сайт сторонніми постачальниками (наприклад, Google AdSense).

WordPress.org, також відомий як власний розміщення WordPress, вимагає від вас власника доменного імені та облікового запису хостингу для запуску сайту. За допомогою власної платформи ви отримуєте повний контроль над своїм сайтом, можете монетизувати його так, як вам завгодно, і він надає необмежену кількість варіантів тематики та налаштування, а також необмежений обсяг пам’яті залежно від вашого хостинг-провайдера.

Скільки коштує запустити веб-сайт?

Щоб створити веб-сайт на WordPress, що розміщується на власних веб-сайтах, вам доведеться придбати доменне ім’я за 14,99 доларів США на рік та хостинг-акаунт, який коштує близько 7,99 доларів на місяць. Загалом, запуск сайту обійдеться лише в 110,87 доларів на рік.

Ви можете знайти тисячі безкоштовних тем і плагінів для свого сайту. Однак якщо ви віддаєте перевагу преміум-теми та плагіни, поточна вартість вашого веб-сайту може зрости.

Також прочитайте поради нашого експерта про те, скільки коштує веб-сайт, щоб отримати глибоку відповідь.

Як зробити веб-сайт мобільним чуйним?

Вибір чуйної теми для вашого веб-сайту – це найпростіший спосіб зробити мобільний веб-сайт так, щоб він працював на будь-яких пристроях, включаючи настільні комп’ютери, мобільні телефони та планшети.

Як зробити веб-сайт Google пошуковим?

Якщо ви хочете, щоб ваші потенційні користувачі відкривали ваш сайт в Google, вам знадобиться вдосконалити свій SEO (оптимізація пошукових систем). SEO – це практика збільшення трафіку вашого веб-сайту з пошукових систем, отримуючи ваші веб-сторінки для вищого рейтингу в результатах пошуку.

Чи можу я створити сайт анонімно?

Якщо ви хочете оприлюднити сайт, але залишатися анонімним, то переконайтеся, що ви захищаєте свій домен із увімкненою конфіденційністю WHOIS Для анонімних сайтів люди зазвичай використовують псевдонім / псевдонім, щоб писати під. Ви навіть можете створити унікальний електронний лист лише для управління сайтом.

Як веб-сайти заробляють гроші?

Існує маса різних способів монетизації вашого веб-сайту та заробітку на ньому. Деякі з них:

 • Реклама: Продайте рекламні місця потенційним рекламодавцям безпосередньо або через сторонніх постачальників, таких як Google AdSense.
 • Партнерський маркетинг: Рекламуйте товари на своєму веб-сайті та починайте отримувати прибуток, коли відвідувачі купують продукцію через партнерські посилання.
 • Продаж продукції: Додайте вітрину до свого веб-сайту та почніть продавати свою продукцію відвідувачам свого сайту.
 • Продаємо послуги: Запропонуйте послугу своїм клієнтам та отримайте через неї прибуток.

Чи можу я додати блог на свій веб-сайт?

За допомогою WordPress додавання блогу на ваш веб-сайт легко. Все, що вам потрібно зробити, – це створити статті, перейшовши на Повідомлення »Додати нове, і опублікувати їх, натиснувши на Опублікувати кнопка.

Крім того, не забудьте додати посилання на свій блог у меню навігації, щоб ваші відвідувачі могли легко його виявити.

Чи може веб-сайт управляти багатьма користувачами?

Так. WordPress постачається з 5 ролями користувачів за замовчуванням, за допомогою яких ви можете керувати ролями та дозволами для кожного користувача вашого сайту: адміністратора, редактора, автора, учасника та підписки.

Що таке категорії та теги в WordPress?

Вміст вашого блогу WordPress організований за категоріями та тегами.

Категорії – це загальна група ваших публікацій блогу. Розгляньте це як загальні теми, які ви висвітлюєте, або зміст вашого блогу. Оскільки категорії є ієрархічними, ви можете мати скільки завгодно підкатегорій.

Теги призначені для опису конкретних деталей вашої публікації. Вони можуть використовуватися для мікрокатегоризації вашого вмісту, і вони не є ієрархічними. Подумайте про це як про індексну частину книги.

Як я можу дізнатися більше про термінології WordPress?

Зверніться до цього Терміни словника WordPress для початківців кожного разу, коли вас спантеличують дивні терміни або скорочення WordPress.

Як зробити свій веб-сайт швидше?

Вибір надійного веб-хоста на зразок Bluehost – це один із рекомендованих способів зробити ваш веб-сайт швидшим. Деякі інші методи:

 • Скоротіть зображення, які ви використовуєте на одній сторінці, або ліниво завантажте їх, якщо ви хочете використовувати багато їх на одній сторінці.
 • Підвищіть ефективність свого веб-сайту за допомогою додатка кеша, наприклад W3 Загальний кеш.
 • Використовуйте a Мережа доставки вмісту (CDN).

Як зробити свій веб-сайт захищеним?

Щоб зробити ваш веб-сайт захищеним, рекомендується регулярно створювати резервні копії та користуватися плагіном безпеки, як-от Sucuri, щоб ви могли його сканувати та виправляти будь-які проблеми, як знайшли..

Ми сподіваємось, що це керівництво допомогло вам дізнатися, як запустити веб-сайт WordPress, не наймаючи розробника.

Якщо вам сподобалася ця стаття, ознайомтеся з нашим посібником про те, як правильно створити подкаст.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map