Кінцевий посібник з циклу WordPress

У цьому підручнику я перейду Петля, і як WordPress використовує його для відображення ваших публікацій та сторінок. Майте на увазі, це трохи більш просунуті ніж наші попередні підручники. Сподіваємось, ви знайдете цей провідний посібник простішим для розуміння, ніж те, що доступно в Документація WordPress. Ось що ми переходимо:


 • Визначення Петля.
 • Основний потік петлі.
 • Теги шаблонів, використані в Петля
 • Що робити після Петля
 • Ієрархія файлів шаблонів

Якщо ви хочете краще зрозуміти, як насправді працює тема WordPress за лаштунками, читайте далі.

Примітка. Цей підручник передбачає, що ви використовуєте стандартну тему WordPress, наприклад тему Kubrick за замовчуванням. Немає вдосконалених матеріалів із декількома петлями ….

Що таке петля?

Напевно, ти все ще цікавишся, що таке цикл. В основному, це те, що відображає вміст, який ви бачите на своєму домашня сторінка, свій поодинокі пости, сторінок, архіви, результати пошуку тощо.

Якщо користувач отримує доступ до вашої домашньої сторінки, архівів чи результатів пошуку – за замовчуванням цикл відображатиме певну кількість публікацій, визначених у Ваших параметрах читання..

Параметри читання WordPress

Наразі мій домашня сторінка відображається 10 публікацій на сторінці, що я і визначив Показати не більше * публікацій. На окремих посадах і сторінках – той самий базовий код циклу відображатиме саме цю конкретну сторінку.

Основний потік петлі

Розбимо петлю на 3 частини.

<?php if (have_posts ()): ?>
<?php while (have_posts ()): the_post (); ?>

1. Що ви хочете відобразити в циклі

<?php закінчення;?>

2. Що відображається, коли цикл закінчився

<?php else: ?>

3. Якщо немає нічого для показу

<?php endif; ?>

Якщо є запити, доступні у запиті, вони почнуть відображати їх у поки цикл, що визначено в частина 1. Коли час закінчиться, він відобразить, що є частина 2. Якщо жодної публікації не знайдено, або є якась інша помилка 404, частина 3 відображається.

Теги шаблонів, що використовуються в циклі

Якщо ви не хочете 1. Те, що ви хочете, щоб відображення в циклі повторювалося на домашній сторінці вашого блогу WordPress 10 разів, ви, ймовірно, повинні вивчити деякі основні теги шаблонів. Давайте подивимось на код index.php у шаблоні WordPress за замовчуванням.

Розбиття циклу WordPress

Як бачимо, їх досить багато теги шаблонів в циклі, який виводить такі речі, як заголовок публікації, постійна посилання, вміст тощо. Я розбию кожен тег шаблонів у темі за замовчуванням WordPress.

 • <?php the_permalink () ?> – Це повторюватиметься постійна посилання на публікацію, тобто http://www.themelab.com/?p=1
 • <?php the_title (); ?> – Це перегукується з назвою посади, тобто Hello World!
 • <?php the_time (‘F jS, Y’) ?> – Це буде відповідати даті, тобто 4 квітня 2008 року. Повний список способів форматування дати можна знайти на php.net
 • <?php the_author () ?> – Тут буде відображено ім’я автора, тобто Леланд. Це коментується в темі за замовчуванням.
 • <?php the_tags (‘Теги:’, ‘,’, ‘
  ‘); ?>
  – Тут буде показано теги, присвоєні публікації, розділені комами та з наступним розривом рядка
 • <?php the_category (‘,’) ?> – Це відобразить категорії аналогічним чином, як теги вище.
 • <?php edit_post_link (“Редагувати”, “,” | “); ?> – Посилання для редагування публікації буде видимим лише тим, хто має дозвіл.
 • <?php comments_popup_link (“Немає коментарів” “,” 1 коментар “”, “% коментарів” “); ?> – Відобразить посилання на коментарі. Це не відображатиметься на окремих публікаціях або на сторінках.

Є набагато більше, перелічених на Теги шаблонів сторінки на WordPress.org. Деякі з них можуть працювати в циклі, а деякі – ні.

Після петлі

Давайте подивимось на код після того, як цикл перестане циклічати в темі за замовчуванням.

Після розбиття циклу

<?php next_posts_link (“« Старіші записи “) ?>
<?php previous_posts_link (“Новіші записи” ‘) ?>

Як ви могли здогадатися, це відобразить сторінки, які ви бачите на домашній сторінці, архівах та результатах пошуку. Вони не відображатимуться в одних публікаціях та на сторінках. Звичайно, ви можете замінити це чимось на кшталт PageNavi, але це залежить від вас.

Якщо немає публікацій для відображення (можливо, через помилку 404), наступне буде відображено після іншого

Не знайдено

Вибачте, але ви шукаєте щось, чого тут немає.

<?php включають (TEMPLATEPATH) . "/searchform.php"); ?>

Це відобразить повідомлення “Не знайдено” разом із формою пошуку. У цьому випадку повинен бути код форми пошуку, який знаходиться у файлі під назвою searchform.php у каталозі шаблонів, який є у темі за замовчуванням..

Ієрархія шаблонів

Деякі файли шаблонів матимуть пріоритет над index.php для певних типів сторінок, якщо вони є в каталозі шаблонів. Нижче наведено кілька прикладів ієрархії шаблонів, перелічених у порядку пріоритетності.

Домашня сторінка

 1. home.php
 2. index.php

Єдиний пост

 1. Single.php
 2. index.php

Результати пошуку

 1. search.php
 2. index.php

404 Сторінка

 1. 404.php
 2. index.php

Є декілька більш досконалих методик, перелічених на Ієрархія шаблонів сторінки на WordPress.org.

Тож у чому полягає сенс ієрархії шаблонів? В основному ви можете використовувати його для створення нових макетів для різних типів сторінок WordPress, не зламаючи занадто багато вашого файла index.php.

Висновок

Отож, тепер ви (сподіваємось) краще зрозуміти, про що йдеться у циклі WordPress. Не соромтесь залишати коментар, якщо він вам сподобався, ненавидів його, не можу зрозуміти, будь-що – я вітаю всі відгуки Підписатися на корм для всіх останніх оновлень тем випусків тематичної лабораторії та нових навчальних посібників. Дякуємо за прочитане.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map