Партнерський маркетинг, спрощений для початківців: крок за кроком

як зробити партнерський маркетинг


Хочете заробити гроші в Інтернеті за допомогою партнерського маркетингу? Партнерський маркетинг – це один з найбільш ефективних та найпростіших способів заробити гроші в Інтернеті.

На жаль, багато власників веб-сайтів досі бояться його не помітити. Це не повинно бути таким.

У цьому кінцевому посібнику про партнерський маркетинг ми пояснимо все, що потрібно знати про партнерський маркетинг, найкращі практики, рекомендовані інструменти та інше.

Що таке Партнерський маркетинг?

Партнерські послуги з маркетингу

Партнерський маркетинг – це форма реферальної програми, де вам платять за референтні товари. Якщо користувач купує товар у вашого реферала, ви отримуєте комісію. Ця комісія залежить від продукту чи послуги, яку ви рекламуєте.

На відміну від інших типів оголошень, які платять на основі кліків або переглядів, афілійований маркетинг працює на основі ціни CPA (ціна за придбання) або CPL (ціна за потенційний клієнт). Це означає, що ви заробляєте комісію лише тоді, коли хтось вчинить дії, наприклад придбання товару або підписка на безкоштовну пробну версію тощо..

Вибравши товар, ви можете отримати партнерське / реферальне посилання та просувати продукт через це посилання на своєму сайті.

Хто найкращий для партнерського маркетингу?

Незалежно від того, що ви абсолютно новачок чи блогер із шести фігур, партнерський маркетинг стане найкращою стратегією монетизації для вас..

На відміну від реклами, найкраще про партнерський маркетинг – це те, що ви можете почати монетизувати свій сайт з першого дня. Оскільки партнерські посилання природно інтегровані у ваш вміст, ваш сайт не виглядатиме любительським.

Крім того, ви можете заробляти гідний дохід, навіть якщо у вас немає великого обсягу трафіку на вашому сайті. Однак вам потрібно переконатися, що ваш веб-сайт приваблює ПРАВИЙ трафік, який насправді хоче прочитати рекомендації щодо вашого продукту.

Як працює партнерський маркетинг?

Давайте детально розглянемо, як працює партнерський маркетинг, крок за кроком.

Крок 1. Створіть веб-сайт для партнерського маркетингу

Щоб заробити гроші в Інтернеті від афілійованого маркетингу, спочатку потрібно створити веб-сайт.

Щоб створити веб-сайт, вам доведеться мати доменне ім’я та обліковий запис веб-хостингу.

Коли ви починаєте, придбання доменного імені та облікового запису хостингу може здатися великою витратою. Ось чому ми рекомендуємо Bluehost, найкращий хостинг-провайдер WordPress.

Для детального посібника ви можете дізнатися, як створити веб-сайт з нуля.

Крок 2. Знайдіть правильний продукт для просування

Далі дізнайтеся найкращі товари та послуги, які є актуальними та корисними для ваших відвідувачів. Наприклад, якщо у вас є блог, який розповідає про веб-дизайн, просувати товари чи послуги, пов’язані з цим, не щось, що стосується краси чи моди.

Найпростіший спосіб знайти потрібний товар, який ви можете просувати на своєму сайті – це приєднатися до партнерської мережі.

Партнерська мережа ShareASale

Партнерська мережа – це стороння послуга, яка виступає посередником між маркетологом (який рекламує продукцію) та продавцем (чиї товари ви рекламуєте). Партнерська мережа – це вигідна і для маркетологів, і для торговців.

Торговці можуть знайти кваліфікованих маркетингових партнерів для просування своєї продукції. Якщо ви продавець, ви можете перелічити всі свої товари, які рекламодавці пропонують на своєму веб-сайті. Ви також можете відстежувати та керувати своїми філіями, а також надсилати платежі.

Як маркетолог, ви можете легко знайти продукти для реклами на своєму веб-сайті. Ви також можете відстежувати свої кампанії, щоб ви знали свою ефективність як афілійовану організацію та відслідковували також свої прибутки.

Ось список популярних партнерських мереж, які ви хочете перевірити.

Крок 3: Створіть вміст для просування партнерських продуктів

Один з найкращих способів отримати довгостроковий партнерський дохід – це написати детальний фрагмент контенту довгострокової форми і зробити свою філію невід’ємною частиною цього контенту.

Однак якщо ваша мета – перетворити ваш блог WordPress у повністю функціональний партнерський веб-сайт, ось кілька ідей:

3.1 Створення веб-сайту з переглядом

Веб-сайт з оглядом – це вмістовий веб-сайт, спрямований на отримання дохідного партнерського доходу, публікуючи огляди продуктів у конкретній, але широкій категорії (наприклад, мобільні телефони чи відеоігри)..

Щоб створити веб-сайт з оглядом, вам доведеться вибрати конкретну нішу, опублікувати огляди продуктів та вказати афілійовані продукти в цій ніші. Ви будете отримувати гроші, коли хтось купує з ваших посилань.

Щоб отримати докладніші відомості, дізнайтеся, як створити веб-сайт з оглядом.

3.2 Створіть філійний магазин Amazon

Amazon, найбільший у світі інтернет-магазин, має партнерську систему, яка дозволяє рекомендувати продукти Amazon аудиторії вашого веб-сайту та отримувати партнерську комісію.

Ви навіть можете створити партнерський магазин, який в основному є магазином електронної комерції, який створений спеціально для продажу продуктів Amazon.

Щоб отримати докладніші відомості, дізнайтеся, як створити філіальний магазин Amazon.

Крок 4: Інтеграція партнерських посилань зі своїм вмістом

Тепер, коли ви приєдналися до партнерської мережі, знайшли кілька продуктів для просування та створили якийсь вміст на своєму веб-сайті, наступним кроком є ​​інтеграція партнерських посилань у ваш вміст.

Коли ви приєднаєтесь до мережі, ви отримаєте партнерське посилання для кожного продукту. Коли користувач натискає на це посилання та здійснює покупку на веб-сайті продавця, який ви рекламуєте, партнерська мережа може відстежувати це як ваш реферал.

Партнерські інструменти управління та плагіни

Ось деякі інструменти та плагіни, які можуть спростити ваші маркетингові та управлінські зусилля.

1. Керуйте своїми партнерськими посиланнями за допомогою досить посилань

Pretty Links – це допоміжний плагін управління, який допомагає вам керувати всіма своїми партнерськими посиланнями в одному місці на інформаційній панелі WordPress.

Симпатичні посилання допомагають вам замаскувати партнерські посилання, які ви рекламуєте на своєму веб-сайті.

Партнерські посилання – це зазвичай довгі, некрасиві URL-адреси на зразок цієї:

http://example.com/products/?product_id=123&affiliate_id

Симпатичні посилання допомагають вам замаскувати такі партнерські посилання та зробити їх коротшими та акуратнішими:

http://www.yoursite.com/refer/productname

2. Ще один плагін для керування своїми партнерськими посиланнями: ThirstyAffiliates

спраглих

ThirstyAffiliates – це ще один плагін управління партнером, який дозволяє знаходити, замінювати та керувати своїми партнерськими посиланнями без зайвих клопотів. Як і досить гарні посилання, ThirstyAffiliate також легко приховує некрасивий URL-адресу на гарні посилання.

3. Партнерський посилання для відстеження: MonsterInsights

монтерінсенсі, плагіни для входу та реєстрації користувачів

З MonsterInsights, ви можете легко відстежувати свої партнерські посилання та бачити, який продукт конвертує краще на вашому веб-сайті. Він працює на вершині Google Analytics і дозволяє переглядати результати роботи вашої афілійованої маркетингу прямо на інформаційній панелі WordPress.

Ознайомтесь з оглядом MonsterInsights тут.

Також читайте, як відстежувати партнерські посилання в Google Analytics.

4. Плагін партнерського банера: AdSanity

AdSanity

AdSanity дозволяє швидко та легко створювати афілійовані банери оголошень на своєму веб-сайті.

Цей плагін також дозволяє вставляти рекламу в публікації WordPress, сторінки, бічні панелі та віджети.

Так це все Ми сподіваємось, що Ви знайдете цю статтю корисною.

Ви також можете перевірити найкращі альтернативи AdSense.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map