Перестаньте скаржитися на скребки та почніть скористатися ними

Якщо у вас є напівпопулярний блог, швидше за все, у вас є кілька сайтів скреперів, які копіюють ваші публікації безпосередньо з каналу. Коли ви ловите сайт, який робить це, ви, мабуть, спочатку будете дуже засмучені, побачивши, як вони просто скопіювали всю вашу важку роботу, і, ймовірно, навіть не дали вам кредит. Замість того, щоб зійти з розуму, вирівняйтеся.


У цій публікації я перегляну кілька способів зробити саме це в WordPress, створивши посилання на ваш блог (навіть коли скрепер зручно “забув” зарахувати вас):

 • Як користуватися RSS Footer плагін, щоб вставити посилання (або будь-який інший вміст, який ви хочете) безпосередньо у ваш канал.
 • Як використовувати FeedBurner FeedFlares для вставки посилань на соціальні закладки у свої канали, а також власних спалахів на замовлення.
 • Як встановити ЯРПП (Ще один плагін для пов’язаних публікацій), щоб автоматично вставити пов’язані посилання на пошту у ваш канал.

Читайте далі, щоб побачити решту, є також відео …

RSS Footer

Це RSS Footer плагін від Yoast – популярне рішення для додавання до ваших каналів повідомлень про авторські права та інших повідомлень (включаючи оголошення та посилання). Налаштувати її досить просто, після встановлення плагіна просто налаштуйте повідомлення, яке потрібно відображати у RSS-колонтитулі своїх публікацій.

RSS Footer

Повідомлення за замовчуванням на скріншоті включає посилання на вашу публікацію, а також посилання на ваш блог. Існує також ряд інших параметрів, але єдиним, який дійсно повинен бути динамічним, є %% POSTLINK %% один.

Я бачив, як люди розміщують там графічні оголошення, ще більше текстових посилань повертаються на сторінки свого сайту та повідомлення типу “Ця публікація була вкрадена скребком”. Пам’ятайте, що ці повідомлення не тільки з’являться на лопатках, що скребкують ваш сайт, вони також відображатимуться у вашому каналі (там, де це бачать фактичні люди).

Зважаючи на це, я, мабуть, не рекомендував би повідомлення, як-от “Ця посада була вкрадена скребком”, оскільки ваші людські підписники RSS можуть не розуміти, що це означає.

Ще один пов’язаний плагін для публікацій

Це плагін, який я рекомендую майже для будь-якого блогу. Досить багато, якщо у вас достатньо публікацій, щоб мати пов’язані публікації, використовуйте ЯРПП. Практично гарантовано тримати відвідувачів на вашому сайті довше, оскільки вони, як правило, натискають на різні пов’язані публікації, щоб знайти більше матеріалів

Під час першого встановлення ви можете помітити, що спочатку він не виявляє жодних пов’язаних публікацій (навіть коли у вас є багато публікацій блогу). Можливо, це пов’язано з тим, що “поріг відповідності” встановлений занадто високим, або кеш відповідних публікацій ще не створений. Перевірте YARPP FAQ для отримання додаткової інформації про це.

Після його встановлення ви маєте можливість автоматично відображати публікації у своєму блозі, а також у своєму каналі. Це не тільки допомагає утримувати низькі показники відмов, це хороший спосіб отримати посилання на ваш сайт з усіх автоматизованих скребків там, щоб викрасти ваш вміст.

RSS Footer + Екранна програма YARPP

У цьому скріншоті я встановлюю плагін RSS footer і переглядаю деякі налаштування. Я також показую, як я налаштував свої налаштування YARPP тут у Темі лабораторії, а також можливість відображення пов’язаних публікацій у каналах.

Бонус: FeedBurner FeedFlare

FeedBurner FeedFlare – це послуга, що надається компанією, FeedBurner. Якщо ви коли-небудь бачили посилання типу “Зберегти цю публікацію до смачного” або кількість динамічних коментарів у каналах, це робиться так.

Після того, як ви налаштувати свій канал FeedBurner, перейдіть на вкладку “Оптимізувати” у своєму обліковому записі та активуйте FeedFlare. Звідси ви можете скористатися кількома “офіційними” FeedFlares.

Тематичні спалахи в лабораторії

У тематичній лабораторії я використовую: Надішліть це електронною поштою, Підрахунок коментарів та збережіть на Смачні, а також пару користувацьких з посиланням моя домашня сторінка і до мій Twitter. Поглянувши назад, можливо, буде краще зв’язатись із цими двома згаданими раніше RSS Footer.

Однак, якщо ви хочете створити власні власні посилання FeedFlare, такі як моя, який кращий спосіб може бути, ніж подивитися на фактично використовувані файли XML?

Після того, як ви змінили XML-файли для власного використання (якщо ви не хочете мати посилання на мене в кожному з ваших публікацій), просто завантажте їх на свій сервер і вставте URL-адреси у поле “Додати новий спалах”.

Внутрішнє пов’язування

На додаток до цих методів, які, очевидно, полегшують справи, також непогано включити внутрішні посилання у свої фактичні повідомлення. Ви помітите, що я роблю це зовсім небагато, коли публікую публікацію.

Ви також можете використовувати плагін типу Внутрішнє будівництво посилань (для завантаження потрібно підписатися на їхній RSS), щоб автоматично налаштувати посилання на певні ключові слова.

Як завжди, використовувати в помірності.

Висновок

Я особисто раніше цього не використовував, але Тинт як видається, рекомендується, коли справа стосується скреперів. Якщо хтось має досвід цього, я хотів би дізнатися про це в коментарях.

Зараз я впевнений, що деякі люди не погоджуються зі мною щодо моєї позиції щодо скребків. Я ненавиджу плагіат так само, як і всі інші. Справа, яку я намагаюся зробити, це замість того, щоб витрачати час на боротьбу зі скребками, чому б не встановити YARPP, RSS-колонтитул, інші внутрішні посилання, а не використовувати їх на вашу користь?

Я справді не вірю перехід на уривки – це відповідь, на відміну від повноцінних каналів вмісту. Ви можете стримувати скребки, але дійсно дратувати ваших підписників RSS одночасно. Що важливіше?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map