Подивіться, як легко передати теми WordPress

Зробити готовий віджет для тем справді не так складно, як ви могли б подумати. Вивітрювання вашої теми зазвичай передбачає підготовку елементів бічної панелі до віджетів. Я переходжу що саме є готова тема віджетів у попередній статті. Якщо у вас тема закодована в чистому CSS, це може зайняти навіть 5 хвилин або менше, і я покажу вам, як.


 • Переконайтесь, що ваша тема є “віджетом”
 • Створення файлу function.php для реєстрації бічної панелі
 • Закрийте статичну бічну панель в умовному тегу динамічної бічної панелі
 • Створення декількох областей, готових до віджетів
 • Інші творчі способи використання віджетів

Почніть розбирати свої теми та читайте далі…

Перше, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ваша бічна панель (або все, що ви робите), це те, що я люблю називати віджетом дружнім. Це передбачає форматування HTML певним чином. Ідеальний елемент бічної панелі в темі WordPress, готової до віджетів, кодується так:

Категорії

Зверніть увагу, як це дуже чистий код. Немає дів і не доданих класів до

  і
 • теги.

  Наступні чотири приклади також підлягають зміні.

  Категорії

 • Категорії

 • Категорії

  Категорії

  Так, у цих прикладах додаються діви, але вони працюють із системою віджетів WordPress. Поки нічого між двома

   Теги потрібні для стилю CSS, ви повинні бути добре. З урахуванням сказаного, наступний приклад: ні віджет дружній.

   Категорії

   Це відбувається тому, що в додані стилі додаються стилі

    і
   • теги. Переконайтеся, що ваша тема закодована одним із найбільш «ідеальних» способів, що допоможуть уникнути цього питання.

    Зареєструйте бічні панелі

    Наступним кроком є ​​оцінка вашого макета. Скільки районів, що містяться у вишитках, ви хочете? Одне – це не проблема. Два і більше теж не є проблемою. Ви навіть можете їх форматувати різними способами, доки вони зручні для віджетів, як пояснено вище.

    Перше, що вам потрібно буде створити function.php файл у вашому каталозі тем. Це файл, який ви можете використовувати для зміни функцій WordPress за допомогою PHP-коду, не використовуючи плагін або редагуючи основний код. Це все вбудовано в певну тему.

    Давайте повернемося до ідеального формату елемента бічної панелі, сприятливого для віджетів, першого прикладу в цій публікації. Щоб зареєструвати бічну панель із таким форматуванням, ми розмістимо наступний код у нашому файлі function.php.

    <?php
    if (function_exists (‘register_sidebar’))
    register_sidebar (масив (
    ‘before_widget’ => ”,
    ‘after_widget’ => ”,
    ‘before_title’ => ‘

    ‘,
    ‘after_title’ => ‘

    ‘,
    ));
    ?>

    Здається, досить зрозуміло, правда? Заголовок “Категорії” було додано до

    і

    , тому ми ставимо, що це значення для before_title та after_title відповідно. Ви також можете розмістити код в іншому файлі before_widget та after_widget, щоб укласти кожен елемент віджету в інший код, який може знадобитися для вашого макета.

    Умовні теги на бічній панелі

    Гей, умовна мітка? Сподіваємось це звучить знайомо. Ми будемо використовувати щось подібне, щоб перевірити, чи зареєстрована бічна панель віджетів та чи активні вони. У верхній частині бічної панелі (або там, де ви хочете, щоб віджети почали відображатися) ви розміщуєте наступний код.

    <?php if (! function_exists (‘dynamic_sidebar’) ||! dynamic_sidebar ()): ?>

    Інформація про бічну панель проходить посередині, а потім…

    <?php endif; ?>

    Переконайтеся, що у вас є кінець; після відкриття, якщо заява в якийсь момент, або вся ваша тема зламається. Якщо ви все зробили правильно в цей момент, ваша тема має бути готовою до віджетів. Однак ми ще цього не зробили …

    Кілька готових областей для віджетів

    За допомогою кількох доповнень та змін у вашому файлі function.php та ще декількох, якщо у ваших тематичних файлах є висловлювання, ви можете мати стільки областей, скільки вам потрібно, кожен зі своїм унікальним іменем.

    Скажімо, у вас було три колонки з двома бічними панелями – одна зліва, а друга справа. Ви хочете виконати обоє цих елементів окремо. Ми будемо працювати зі структурою бічної панелі першого прикладу для обох. Ваш файл function.php виглядатиме так:

    <?php
    if (function_exists (‘register_sidebar’))
    register_sidebar (масив (
    ‘ім’я’ => “Ліва бічна панель”,
    ‘before_widget’ => ”,
    ‘after_widget’ => ”,
    ‘before_title’ => ‘

    ‘,
    ‘after_title’ => ‘

    ‘,
    ));
    if (function_exists (‘register_sidebar’))
    register_sidebar (масив (
    ‘ім’я’ => “Права бічна панель”,
    ‘before_widget’ => ”,
    ‘after_widget’ => ”,
    ‘before_title’ => ‘

    ‘,
    ‘after_title’ => ‘

    ‘,
    ));
    ?>

    Зверніть увагу на нову частину імені масиву. Ви можете назвати це все, що завгодно, але намагатися бути описовим. Тепер, перейшовши у файл sidebar.php або де б не було вашої бокової панелі у вашій темі, ви будете використовувати наступний умовний тег – з назвою бічної панелі, яку ви вибрали у function.php. Також переконайтеся, що в цьому файлі немає помилок або пробілів рядків, оскільки це може спричинити появу попереджувальних повідомлень під час редагування речей.

    <?php if (! function_exists (‘dynamic_sidebar’) ||! dynamic_sidebar ("Ліва бічна панель")): ?>Тут знаходиться ліва бічна панель
    <?php endif; ?>

    А для правої бічної панелі …

    <?php if (! function_exists (‘dynamic_sidebar’) ||! dynamic_sidebar ("Права бічна панель")): ?>Тут розміщено праву бічну панель за замовчуванням…
    <?php endif; ?>

    Переконайтесь, що все узгоджується з назвами, які ви вибрали в обох файлах.

    Інші речі, які ви можете робити з віджетами

    Віджети не потрібно використовувати для бічних панелей. Їх можна використовувати для інших речей, таких як колонтитули, або навіть у заголовку. Теоретично, вам навіть не потрібно ставити будь-який “стандартний” код між умовним тегом. Будьте творчі з цим і використовуйте свою фантазію. Використовуйте віджет у своєму заголовку для обертати оголошення, або мати віджет для входу в нижньому колонтитулі, або там, де ви хочете – це залежати від вас.

    Висновок

    Сподіваємось, ви дізналися з цього підручника і тепер знаєте, як розв’язати свої теми. Якщо ви під час редагування будь-якої помилки на зразок “заголовки вже надіслані …” вам, можливо, доведеться двічі перевірити файл function.php, щоб переконатися, що під закриттям немає місця ?> тег.

    Деякі подальші читання доступні за адресою Автоматичний і WPDesigner. Є деякі інші “скорочені” версії коду, який я зробив на цих сторінках.

    Не соромтесь коментувати або ділитися, якщо вам це сподобалось. Я вітаю всі відгуки. Також обов’язково підписуйтесь на корм якщо ви ще не знайшли останні тематичні випуски та навчальні посібники.

    Jeffrey Wilson Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map