Посібник до 2020 року щодо переміщення блогу з Blogger до WordPress (вирішено)

блогер для WordPress


Ви хочете перенести свій блог із Blogger до WordPress?

Blogger – хороша точка входу для початківців, щоб розпочати роботу з веденням блогів. Оскільки Blogger.com – це безкоштовна платформа, багато користувачів вибирають її як свою платформу для блогів, починаючи з початку. Але це точно не де ви хочете залишитися, якщо ви по-справжньому серйозно ставитесь до ведення блогів.

Тепер, коли ви зрозуміли недоліки платформи Blogger, зрозуміло, що ви хочете перейти на надійну та найкращу платформу для блогу, як-от власний розміщений WordPress, також відомий як WordPress.org

На відміну від Blogger, WordPress.org – це повнофункціональна система управління вмістом. WordPress дає вам повний контроль над своїм блогом, дозволяє легко налаштувати зовнішній вигляд і додавати більше функцій за допомогою плагінів.

Прочитайте наше детальне порівняння між Blogger та WordPress для отримання додаткової інформації.

У цій статті ми розповімо вам, як поетапно перенести свій блог із Blogger до WordPress.

Ось перелік кроків, які ми розповімо в цьому посібнику:

 1. Підпишіться на обліковий запис веб-хостингу
 2. Спеціальний домен у Blogger – налаштування DNS
 3. Встановіть WordPress
 4. Експортуйте свій блог Blogger
 5. Імпортуйте Blogger в WordPress
 6. Завантажуйте зображення автоматично
 7. Налаштуйте постійні посилання на WordPress
 8. Налаштуйте Blogger на перенаправлення WordPress
 9. Перемістіть інший вміст до WordPress

Blogger для WordPress: зрозумійте цілі

Перш ніж ми розпочнемо, варто взяти хвилинку, щоб вивчити цілі, які нам потрібно досягти з міграцією вашого Blogger на WordPress.

Збережіть пошукові рейтинги та трафік:

Звичайно, ніхто не хоче пересувати блог, якщо рейтинги пошуку та трафік не можуть бути збережені після міграції. У нашому підручнику ми гарантуємо, що всі ваші URL-адреси Blogger правильно перенаправлені на правильні посилання на WordPress.

Пошук рейтингів

Таким чином, ви можете мирно перенести свій сайт або блог, не турбуючись про рейтинги пошуку.

Налаштуйте належне мобільне перенаправлення:

Якщо ви переглядаєте свій блог Blogger.com на мобільному пристрої, ви побачите, що Blogger автоматично додається ?m = 1 до вашої URL-адреси блогу.

Наприклад, так виглядає ваша URL-адреса, якщо ви отримуєте доступ до свого сайту з мобільного пристрою:

http://example.blogspot.com/test-article.html?m = 1

Ви не повинні залишати своїх мобільних користувачів позаду, тому мета – переконати, що всі відвідувачі мобільних пристроїв також будуть перенаправлені на ваш сайт WordPress.

Перемістіть передплатників каналів належним чином

Ми також пояснимо, як правильно переміщувати підписників на канал.

Чого чекати від цієї передачі?

Важливо зрозуміти, які дані автоматично передаватимуться під час процесу та що потрібно налаштувати на новому веб-сайті WordPress вручну.

Міграція Blogger до WordPress

В ідеалі ви очікуєте, що ваш сайт Blogger повинен повністю переміститися і виглядати так само на WordPress. Однак є кілька речей, які потрібно виправити вручну після передачі.

Ось список речей, які ви можете передати за допомогою нашого нижче:

 • Сторінки
 • Постів
 • Категорії та теги
 • Медіафайли
 • Автори
 • Коментарі
 • І більше…

Після успішного перенесення вам потрібно вибрати тему для свого веб-сайту, щоб вона відповідала старому сайту Blogger. WordPress відрізняється високою гнучкістю, а це означає, що ви можете плавно додавати кольори, шрифт та фон на свій вибір.

Давайте подивимося на кроки нижче, щоб правильно перейти від Blogger до WordPress.

Крок 1. Підпишіться на обліковий запис веб-хостингу

Щоб запустити будь-який веб-сайт в Інтернеті, вам потрібно мати доменне ім’я та веб-хостинг.

Ім’я домену – це веб-адреса вашого блогу, наприклад IsItWP.com або Google.com. І веб-хостинг – це місце, де розміщується ваш сайт, і зберігаються файли вашого сайту.

Blogger.com – безкоштовна розміщена платформа, тобто ваш блог розміщений на хостинговому сервері Blogger безкоштовно. Однак, переходячи до WordPress, вам доведеться придбати хостинг для WordPress для розміщення вашого блогу.

Тепер вам може бути цікаво: “скільки коштує придбати доменне ім’я та веб-хостинг?”

Ім’я домену зазвичай коштує близько 14,99 дол. США на рік, а веб-хостинг коштує 7,99 дол. США на місяць. Починаючи з WordPress, поєднана вартість домену та веб-хостингу може здатися дуже багатою.

створити блог на bluehost

Ось чому ми розробили угоду з Bluehost, щоб запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та 65% знижки на хостингу WordPress.

За допомогою нашої угоди Bluehost ви можете запустити свій блог за ціною до $ 2,75 на місяць. Прочитайте наш посібник щодо платежів Bluehost, щоб дізнатися більше про заощадження на веб-хостингу.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Bluehost – одна з найбільших хостингових компаній у світі. Вони також є офіційно рекомендованим хостинг-провайдером WordPress.org.

Щоб отримати додаткові довідки, ознайомтеся з цим експертним вибором найкращих хостингових компаній.

Крок 2. Переміщення користувацького домену – Blogger до WordPress

Цей крок ЛИШЕ для користувачів користувальницького домену. Ви можете пропустити цей крок, якщо ви НЕ використовуєте користувальницький домен у Blogger.

Це спеціальний домен: example.com. Це НЕ нестандартний домен: example.blogspot.com

Якщо ви використовуєте власне доменне ім’я у своєму блозі Blogger, наприклад http://example.com замість http://example.blogspot.com, вам потрібно оновити сервери доменних імен. Сервери доменних імен, як правило, є декількома URL-адресами, як-от наведеними нижче, які ви отримаєте від нового веб-хостингу.

ns1.hostname.com

ns2.hostname.com

Крок до зміни серверів доменних імен відрізняється від одного постачальника домену до іншого; однак основне поняття те саме. Отже, ми покажемо вам, як змінити сервери імен DNS за допомогою Domain.com

Спочатку увійдіть у свій обліковий запис Domain.com. Знайдіть домен, який ви хочете оновити, і натисніть на Управління кнопка.

керувати серверами імен

Далі натисніть на DNS & Сервери імен.

change-dns-та-nameservers

Щоб змінити сервери імен, натисніть Редагувати поруч із серверами імен.

редагувати сервери імен

Потім заповніть нові сервери імен, надані вашим новим веб-хостом, і натисніть на Зберегти кнопка.

Далі нам також потрібно буде видалити користувацький домен, налаштований у вашому обліковому записі Blogger.com.

Увійдіть у свій обліковий запис Blogger.com та перейдіть до Налаштування »Основні. У розділі Видавництво натисніть на піктограму хреста, щоб скасувати переадресацію.

вилученийпрямий

Примітка: Переконайтеся, що після цього кроку ви промилите кеш-пам’ять DNS свого комп’ютера. В іншому випадку ви все ще можете знайти свій старий блог Blogger.com, коли намагаєтесь отримати доступ до свого доменного імені зі свого браузера.

Щоб очистити кеш-пам’ять DNS в Windows 10, ви можете шукати командний рядок у Windows, клацніть правою кнопкою миші та виберіть «Запустити як адміністратор»..

Потім запустіть таку команду:

ipconfig / flushdns

У Mac натисніть Програми »Утиліти» Термінал а потім запустіть таку команду:

sudo killall -HUP mDNSResponder

Крок 3. Встановіть WordPress

Після реєстрації в Bluehost наступним кроком буде встановлення WordPress.

Вибравши підписку на план хостингу, вам потрібно буде вибрати тему WordPress. Під час цього кроку ви можете вибрати що завгодно, оскільки ви завжди зможете змінити тему пізніше (ми розповімо, як це зробити на наступному кроці цього підручника). Найважливіша частина – це створити блог, тож продовжуйте і вибирайте будь-яку тему зараз, щоб просуватися.

виберіть тему

Потім вам буде запропоновано вибрати ім’я та теги для вашого блогу.

створити новий блог wordpress

Вказавши деталі, натисніть Далі. Тепер Bluehost автоматично встановить WordPress для вас. Як тільки це буде зроблено, він покаже вам такий екран:

установка WordPress успішна

Ви можете увійти на свій сайт, додавши wp-admin до вашої URL-адреси. Ось як має виглядати ваша URL-адреса для входу в WordPress:

http://example.com/wp-admin

Тепер ви можете увійти до свого блогу WordPress із використанням облікових даних, надісланих на вашу електронну адресу.

wordpress вхід

Крок 4. Експортуйте свій блог Blogger

Щоб експортувати свій блог із Blogger, увійдіть у свій профіль Blogger.com та перейдіть на сторінку Налаштування »Інше. У імпорті & створити резервну копію розділу, натисніть на Резервне копіювання вмісту кнопка.

export-blogger-блог

Це запустить модальне спливаюче вікно, у якому вас попросять зробити резервну копію свого блогу. Клацніть на Збережіть на комп’ютері кнопка.

зберегти файл експорту блогера

Крок 5. Імпортуйте Blogger в WordPress

Завантаживши файл експорту з Blogger, наступним кроком є ​​імпорт файлу на новий сайт WordPress.

Увійдіть у свою інформаційну панель WordPress, перейдіть на сторінку Інструменти »Імпорт. Відразу під параметром Blogger натисніть Встановити зараз. Потім натисніть кнопку Запуск імпортера.

встановити-блогер-імпортер

Потім виберіть файл, який ви тільки що завантажили з Blogger. Потім імпортуйте його на свій сайт WordPress.

імпорт файлів блогера в WordPress

Якщо розмір файлу перевищує обмеження для завантаження, ви побачите помилку. Щоб вирішити цю проблему, ви можете скористатися одним із наведених нижче методів:

 1. Ви можете збільшити обмеження розміру файлу для завантаження в WordPress. У нас є повне покрокове керівництво про те, як збільшити максимальний розмір завантаження файлів.
 2. Ви можете розділити великий XML-файл на кілька невеликих файлів і завантажити їх, щоб імпортувати Blogger в WordPress.

Найпростіший спосіб імпорту великих файлів XML – це збільшення обмеження розміру файлу для завантаження в WordPress.

Після імпорту файлів буде запитано, чи потрібно створювати нових користувачів на своєму веб-сайті або призначити публікації існуючим користувачам.

імпортувати блогерів призначити авторів

Ви можете призначити авторів один за одним і натиснути на Надіслати кнопка.

Крок 6. Завантажуйте зображення автоматично

Імпортер WordPress не імпортує ваші зображення Blogger. Ви можете це виправити, встановивши та активувавши Автоматичне завантаження зображень плагін у WordPress.

Автоматичне завантаження зображень

Цей плагін автоматично знаходить зображення у ваших публікаціях та на сторінках. Потім він зберігає їх у вашій медіатеці, а також оновлює нові URL-адреси зображень.

Він також дозволяє вибирати нову власну URL-адресу для зображень, власні імена файлів зображень, максимум ширини та висоти тощо.

Крок 7. Налаштування постійних посилань на WordPress

Постійна посилання або постійне посилання – це повна URL-адреса до окремих сторінок вашого блогу WordPress.

Під час переміщення свого блогу з Blogger до WordPress важливо зберегти структуру постійної посилання однаковою для правильного перенаправлення.

WordPress дозволяє вибрати вашу бажану структуру постійної посилання для свого блогу. Щоб вибрати структуру постійних посилань, перейдіть на сторінку Налаштування »Постійні посилання. В Спеціальна структура поле, вкажіть вашу структуру наступним чином:

структура постійних посилань

/%year%/%monthnum%/%postname%.html

Наведена вище конфігурація робить ваші постійні посилання схожими на те, що Blogger.com. Але для правильного перенаправлення нам потрібно зробити свої постійні посилання однакові.

Наприклад, ось як виглядала URL-адреса вашої публікації в Blogger:

http://example.blogspot.com/2018/06/the-unconventional-guide-to-home-tech.html

Якщо ви не зробите постійні посилання однаковими, ось як виглядатиме та сама URL-адреса після переходу до WordPress.

http://example.com/2018/06/the-unconventional-guide-to-home-tech-gadgets-for-beginners.html

Щоб зробити свою URL-адресу публікації Blogger однаковою для WordPress, все, що вам потрібно зробити, – це відкрити просту програму для редагування тексту, наприклад Блокнот або TextEdit. Скопіюйте наведений нижче код у свій текстовий редактор і збережіть його як файл PHP. Дайте ім’я, як-от файл fix.php. Потім завантажте файл у свою папку WordPress, яка також відома як кореневий каталог.

<?php
need_once (‘wp-load.php’);
$ res = $ wpdb->get_results ("ВИБІР post_id, мета_значення ВІД $ wpdb->postmeta WHERE meta_key = ‘blogger_permalink’");
$ wpdb->print_error ();
foreach ($ res as $ row) {
$ slug = вибухнути ("/",$ рядок->мета_значення);
$ slug = вибухнути (".",$ slug [3]);
$ wpdb->запит ("ОНОВЛЕННЯ $ wpdb->повідомлення SET post_name = ‘" . $ slug [0] . "’WHERE ID = $ рядок->post_id");
$ wpdb->print_error ();
}
відлуння "Зроблено";
?>

Ви можете завантажити файл PHP зі свого акаунта cPanel.

Увійдіть у свій акаунт cPanel. В Файловий менеджер розділ, вам потрібно відвідати public_html папку.

Якщо ваш сайт знаходиться на основному домені, то це буде ваша коренева директорія. Натисніть на Завантажити у верхньому меню навігації та перейдіть на fix.php файл, щоб завантажити його.

Завантажте PHP-файл

Завантаживши файл у потрібний каталог, ви можете виконати сценарій, відкривши його URL-адресу в браузері: http://example.com/fix.php

Під час виконання сценарію єдиний вихід, який ви можете бачити, – це Зроблено.

Крок 8. Налаштуйте Blogger на перенаправлення WordPress

Тепер, коли ви налаштували постійні посилання для свого блогу WordPress, давайте переспрямовуватимете повідомлення своїх блогерів на WordPress. Для перенаправлення вашого блогу Blogger до WordPress ми будемо використовувати безкоштовний плагін, Перенаправлення Blogger на WordPress.

Встановіть та активуйте плагін на нещодавно встановленому веб-сайті WordPress. Потім переходьте до Інструменти »Перенаправлення Blogger на WordPress.

Ви перейдете на сторінку налаштування плагінів. Клацніть на Запустити конфігурацію кнопку для створення коду для Blogger.com.

блогер на переадресацію wordpress

Тепер ви можете знайти список блогів, з яких ви імпортували вміст. Клацніть Отримати код поруч із правильним блогом та скопіюйте код.

отримати код коду для WordPress

Тепер поверніться до свого профілю Blogger.com і натисніть на Редагувати HTML кнопка.

редагувати html блогер

Вставте скопійований код і натисніть Зберегти тему.

За замовчуванням Blogger.com перенаправляє відвідувачів мобільних пристроїв до зручної для мобільних версій вашого блогу, додаючи? M = 1 до URL-адреси. Для правильного мобільного перенаправлення нам потрібно відключити цю функцію.

Щоб вимкнути функцію, натисніть кнопку Назад на вашій сторінці редагування HTML. Тепер ви можете знайти кнопку передачі під попереднім попереднім переглядом теми Blogger.

перенаправлення мобільних блогерів

Він покаже вам модальне спливаюче вікно, де вас запитають, чи хочете ви показати мобільну версію своєї теми. Виберіть Ні і натисніть Зберегти.

вибрати тему для мобільних пристроїв

Плагін Blogger до WordPress допомагає перенаправляти трафік, а це означає, що ви повинні зберігати цей плагін на своєму сайті до тих пір, поки ваш сайт Blogger повністю не зникне з пошукових систем..

Крок 9. Перемістіть інший вміст до WordPress

Після переміщення публікацій у блозі ви можете продовжувати переміщення сторінок та іншого вмісту в WordPress.

Сторінки:

Перейдіть на інформаційну панель WordPress і створіть нову сторінку. Скопіюйте HTML-код своєї сторінки Blogger та вставте його на новостворену сторінку в WordPress.

У Blogger URL-адреса вашої сторінки виглядала приблизно так: example.com/p/page.html

На WordPress, ось як виглядатиме та ж сторінка після міграції: example.com/page

Щоб правильно перенаправити свої сторінки, ви можете скористатися Плагін перенаправлення в WordPress.

Віджети:

Якщо ви хочете зберегти віджети Blogger.com у WordPress, вам потрібно буде скопіювати HTML-код і вставити його у віджети бічної панелі вашого сайту WordPress, перейшовши до Зовнішній вигляд »Віджети.

Канали:

Щоб перенаправити свої канали, перейдіть до Налаштування »Інше у вашому профілі Blogger.com. Натисніть на Додайте варіант поруч із URL-адреса переадресації каналу. Потім вкажіть свій канал WordPress так: http://example.com/feed

URL-адреса переадресації каналу

Що далі після міграції?

Нижче наведено кілька важливих речей, які потрібно негайно зробити на своєму блозі WordPress після міграції:

 • Надайте унікальний вигляд вашому сайту з ідеальною темою WordPress
 • Встановіть Google Analytics у WordPress
 • Додайте контактну форму на свій сайт WordPress
 • Забезпечте захист від кулі, встановивши кілька найкращих плагінів безпеки WordPress
 • Покращуйте WordPress SEO за допомогою найкращих плагінів WordPress SEO

Ось список популярних плагінів WordPress, які можуть вам бути корисними.

Це воно!

Якщо ви коли-небудь плануєте переключити свій домен, ознайомтеся з цим посібником про те, як правильно перемістити WordPress на нове доменне ім’я.

Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам перенести свій блог із Blogger до WordPress. Якщо вам сподобалася ця стаття, ознайомтеся з нашими посібниками про те, як перенести WordPress з локального сервера на веб-сайт, що живуть, і повинні мати плагіни WordPress для ділових веб-сайтів..

Blogger для WordPress – FAQ

Ось кілька питань, які ви можете мати на увазі під час переміщення свого блогу з Blogger на WordPress. Давай подивимось.

1. Чи отримую такий самий вигляд свого веб-сайту чи блогу після переходу з Blogger до WordPress?

Якщо ви хочете отримати точний вигляд, можливо, ви захочете найняти професійного розробника WordPress, щоб розробити його для вас.

Якщо ви не хочете витрачати гроші на наймання розробника, краще вибрати тему WordPress, яка найкраще відповідає вашим потребам.

2. Чи можу я використовувати нову тему WordPress чи мені потрібно створити власну тему, щоб відповідати моєму веб-сайту Blogger?

Хоча WordPress дозволяє вам мати тему так, як вам хочеться, на наш погляд, вам не потрібно створювати власну тему, що відповідає вашому старовинному блогу Blogger, особливо якщо ви не спроектували старішу професійно.

Наприклад, більшість блогерів Blogger.com вибирають безкоштовний шаблон Blogger і налаштовують його самостійно, що в кінцевому підсумку виглядає любительським, особливо якщо вони не дизайнери. Якщо це здається вам, то, на наш погляд, вам не слід заважати створювати власну тему, що відповідає вашому блогу Blogger.

Насправді за допомогою WordPress ви можете знайти тисячі безкоштовних тем блогу, які набагато кращі, ніж теми Blogger.com.

Для ще кращого професійного вигляду ви також можете вибрати преміальну тему WordPress на зразок Divi, яка дозволяє самостійно проектувати свій сайт за допомогою перетягування, не вимагаючи наймання розробника.
3. Мої зображення не мігруються належним чином. Що я можу зробити?

Якщо ви дотримувались наших точних кроків, медіа-файли повинні автоматично переходити з Blogger в WordPress. Однак якщо ви знайдете, що деякі зображення відсутні, ви можете скористатися Медіафайл Renamer підключати. Цей плагін працює магічно, щоб перейменувати всі ваші зображення, тому вони відображатимуться належним чином.

Ви також можете заблокувати ім’я для зображень, щоб вони не змінювались далі, а зображення продовжували з’являтися на вашому веб-сайті WordPress.

4. Чи слід міняти URL-адреси в WordPress після міграції?

На відміну від Blogger.com, WordPress дозволяє обирати різні типи URL-структур. Однак це не означає, що слід експериментувати з різними структурами.

Якщо ви починаєте новий блог WordPress, ви можете вибрати будь-яку структуру, яку ви хочете. Але оскільки ви переносите існуючий блог із Blogger до WordPress, вам найкраще зберігати структуру URL-адреси такою ж, яку ми рекомендували в цьому підручнику, навіть після міграції для збереження рейтингу пошуку та трафіку..

5. Як перенести мої підписники з Blogger на WordPress?

Ви можете додати свій канал WordPress до налаштування свого облікового запису Blogger, який перемістить передплатників каналів на новий сайт. Дотримуйтесь кроку 9 для отримання більш детальної інформації.

6. Чи впливає міграція блогу на мій обліковий запис Adsense?

Ні. Насправді, перехід на WordPress допоможе вам легко керувати своїми об’явами AdSense за допомогою плагіна, як-от AdSanity. Перегляньте наш огляд Adsanity.

Майте на увазі, що вам потрібно додати нову URL-адресу веб-сайту до свого облікового запису AdSense, якщо ви використовували піддомен у Blogger (наприклад, example.blogspot.com).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map