Важливість створення резервного копіювання вашого сайту WordPress

Резервне копіювання веб-сайту регулярно важливо. Про це знає кожен досвідчений власник веб-сайту. На жаль, багато нових користувачів WordPress не сприймають резервну копію так серйозно, як слід. Іноді це зводиться до припущення, що все буде добре. Інші розглядають резервне копіювання своїх файлів і вирішили, що це занадто трудомістко або занадто дорого. Насправді, якщо щось із вашим веб-сайтом піде не так, ви можете втратити все.


Не рідкість власники веб-сайтів не сприймати резервні копії серйозно, поки щось не піде не так. Це важке заняття, яке вони ніколи не забудуть. Якщо ви розумні, у вас з’явиться звичка створювати резервні копії свого веб-сайту з самого початку.

У цій статті ми розберемося, чому резервне копіювання веб-сайту WordPress настільки важливе.

Висновки сервера

Жодна хостингова компанія у світі не може запропонувати 100% часу роботи та надійності. Навіть найкращі хостинг-компанії WordPress мали серйозні проблеми зі своїми центрами обробки даних. Клієнти протягом цього дня можуть відчувати нерегулярні простої та проблеми.

Існує ряд причин, через які сервер може вийти з ладу. Наприклад, у 2007 році потужність RackSpace була повністю відключена, коли вантажівка врізалася в один із їхніх електричних генераторів. Інші збої були спричинені такими помилками, як програмні помилки, збої на жорсткому диску або зміна структури сервера.

Коли сервер опускається, хостинг-компанія зазвичай (але не завжди) може отримати свої дані. Однак, навіть якщо дані вашого веб-сайту можна отримати, вам, можливо, доведеться повернутися до версії вашого веб-сайту, якій є кілька днів. Тому, коли ваша компанія, що займається хостингом, знизиться, ви потенційно можете втратити кілька днів роботи.

Веб-сайти WordPress вразливі для злому

WordPress – це найпоширеніша система управління контентом для публікації вмісту в Інтернеті. Можливо, тому так часто націлюються хакери та спамери. Як показали дослідження, 39% зламаних веб-сайтів WordPress використовували застарілу версію програмного забезпечення. Навіть якщо ви використовуєте плагін безпеки на своєму веб-сайті, все одно існує ризик зловмисного сценарію, який вводить на ваш веб-сайт зловмисне програмне забезпечення або вірус..

Ви можете навіть не знати, що хтось заразив ваш веб-сайт. Однією з поширених методик, які хакери використовують, є перезапис одного з файлів шаблону власним кодом. Це дозволяє їм робити різні речі, такі як використання вашого веб-сайту для надсилання тисяч спам-листів. Як результат, ваш сервер перейде в чорний список за допомогою моніторів спаму, і жодна з електронних листів, які ви надсилаєте зі своїх веб-сайтів, не буде отримана..

Це не має значення, наскільки ви досвідчені: помилки трапляються

Навіть досвідчені власники веб-сайтів, які вже кілька років працюють в Інтернеті, час від часу помиляються. Неправильні файли можуть бути перезаписані або видалені. Або проста команда MySQL з невеликою помилкою може призвести до неправильного оновлення багатьох даних.

Також перевірте: Як найняти розробника WordPress

Помилки – це не те, що відбувається щодня, але коли вони трапляються, ви будете раді будь-яким нещодавнім резервним копіям..

Ви не можете поодинці покладатися на вашу хостинг-компанію для створення резервних копій

Багато компаній, що розміщують веб-сайти, пропонують щоденні чи щотижневі резервні копії вашого веб-сайту. Якщо щось піде не так, це дозволяє отримати копію останньої робочої версії вашого веб-сайту. Більшість хостинг-компаній можуть повернути весь веб-сайт до того моменту, коли ваш веб-сайт працював правильно. Майте на увазі, що спільні плани хостингу не завжди можуть пропонувати цю функцію, оскільки на цьому сервері розміщено сотні інших веб-сайтів.

Якщо ваші веб-сайти щодня створюються резервними копіями вашого хостингової компанії, ви хочете подумати, проте покладатися виключно на вашу хостинг-компанію як єдине резервне рішення небезпечно. Системи резервного копіювання компаній-хостингів завжди є власними. Як зазначалося раніше, хостингові компанії можуть зазнати відключень через електричні проблеми, несправності приводу та інше. Отже, якщо ваша резервна копія розміщена в одному місці, ваша резервна копія також може бути втрачена під час відключення.

Будьте розумні та створюйте резервні копії часто

Важливо регулярно створювати резервні копії веб-сайтів. Резервне копіювання до особистого комп’ютера щодня не завжди практично, особливо якщо ваш веб-сайт використовує багато місця для зберігання. Більш практичним рішенням є використання зовнішньої служби для резервного копіювання файлів.

Існує ряд плагінів для резервного копіювання WordPress, які дозволять створити резервну копію вашої поштової версії веб-сайту на вашому сервері. Немає реальної користі від цього, якщо ваша хостинг-компанія пропонує щоденні резервні копії, оскільки файл резервної копії зберігатиметься у вашому головному хостинговому пакеті. Тож якщо ваш веб-сайт перейде в офлайн, ви не зможете отримати доступ до файлу резервної копії.

Я рекомендую використовувати BackupBuddy для резервного копіювання вашого WordPress сайту. Це дозволяє автоматично планувати резервні копії та зберігати їх безпосередньо у хмарі. Ви також можете ознайомитись з нашим експертом вибраним списком плагінів для резервного копіювання WordPress для отримання додаткових варіантів.

Не обманюйте думки, що оскільки з вашим веб-сайтом у минулому нічого поганого не траплялося, в майбутньому нічого поганого не відбудеться. Інциденти зазвичай трапляються тоді, коли ви їх найменше очікуєте. Зробивши це, ви швидко дізнаєтесь, що вони трудомісткі, стресові та затратні. Будьте розумні і часто створюйте резервні копії веб-сайту WordPress. Ви будете раді, що зробили.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map