WordPress Live Chat: Як налаштувати БЕЗКОШТОВНО (крок за кроком)


Ви хочете додати безкоштовний чат в WordPress?

Додавання прямого чату на веб-сайт вашого бізнесу допомагає вам швидко зв’язатися з користувачами. Це виграш-виграш … ваші користувачі можуть швидко розмовляти з вами та очищати сумніви..

У цій статті ми покажемо вам, як правильно додати безкоштовний прямий чат до WordPress.

Чому слід додати безкоштовний прямий чат до WordPress?

За допомогою прямого чату ви можете швидко спілкуватися зі своїми потенційними клієнтами. Вашим користувачам не потрібно писати електронні листи та чекати вашої відповіді. Вони завжди знайдуть когось на вашому сайті, який допоможе їм.

Додавання чату в реальному часі на ваш веб-сайт перетворює користувачів, які більше відмовляються від клієнтів. Ви можете використовувати його на веб-сайті, що пропонує послуги та продукти, або магазинах електронної комерції, щоб сприяти збільшенню продажів.

Давайте подивимось наш покроковий посібник із додавання безкоштовного чату в WordPress.

 1. Виберіть Плагін для чату
 2. Створіть акаунт у прямому чаті
 3. Налаштуйте вікно прямого чату
 4. Відображення вікна прямого чату WordPress
 5. Наймайте професійних агентів для прямого чату

Крок 1. Виберіть плагін для прямого чату WordPress

В Інтернеті ви можете знайти десятки програм прямого чату для WordPress.

Немає хорошого безкоштовного програмного забезпечення Live Chat, яке ми можемо рекомендувати.

Ми рекомендуємо використовувати LiveChat Inc., яке є найкращим рішенням, і ми також використовуємо його на одному з наших веб-сайтів.

Плагін LiveChat WordPress повністю безкоштовний. Однак вам потрібно буде придбати їхній преміальний план, щоб створити обліковий запис та інтегрувати його в WordPress.

Для початку ви можете зареєструватися на 14-денну безкоштовну пробну версію та протестувати послугу чату на вашому веб-сайті. Після випробування вам потрібно буде сплачувати щомісячний план, який ви обираєте на веб-сайті LiveChat Inc..

Початковий план коштує $ 16,99 на місяць.

Не переконані? Дивіться наш повний огляд LiveChat Inc. для отримання додаткової інформації.

Бонусна порада: Користувачі IsItWP можуть отримати знижку 30% за допомогою нашого купонного коду LiveChat Inc.

Крок 2: Створіть акаунт в чаті

Спочатку потрібно зайти на веб-сайт LiveChat Inc. і натиснути на Зареєструйтесь безкоштовно кнопка у верхній смузі.

Веб-сайт LiveChat

На наступній сторінці потрібно ввести своє повне ім’я, електронну адресу компанії, номер телефону, URL-адресу веб-сайту (наприклад, google.com чи isitwp.com) та пароль.

LiveChat Зареєструйтесь

Удар Створити рахунок і ваш новий рахунок LiveChat буде готовий.

Крок 3. Налаштуйте вікно чату

LiveChat Inc. відрізняється високою гнучкістю і простотою налаштування. Ви можете зіставити вікно чату в реальному часі з дизайном вашого веб-сайту та зробити його привабливим.

У своєму акаунті LiveChat вам потрібно зайти Налаштування з лівого меню навігації.

Налаштування LiveChat

Звідти ви можете обрати тему чату для мінімальної та максимальної кількості вікон. Ви також повинні вибрати колір теми та позицію для прямого вікна чату, щоб забезпечити його поєднання з дизайном вашого веб-сайту.

Колір теми LiveChat

На наступному кроці потрібно натиснути на Додаткові налаштування варіант. Тут ви можете видалити логотип торгової марки LiveChat Inc. та завантажити власний логотип веб-сайту. Ви також можете керувати іншими налаштуваннями, такими як фотографія агента, звук сповіщень тощо.

Додаткові налаштування

Крім того, ви можете налаштувати перегляд мобільних пристроїв і робочий стіл для прямого чату окремо.

Крок 4: Відображення вікна прямого чату WordPress на вашому сайті

Ви можете додати безкоштовний плагін для прямого чату WordPress на свій сайт через LiveChat Inc..

Почніть з установки та активації LiveChat підключати. Щоб отримати докладніші відомості, ознайомтеся з нашим посібником, як встановити плагін WordPress.

Після активації потрібно відвідати LiveChat »Налаштування з адміністратора області WordPress.

Налаштування LiveChat WP

Звідти потрібно натиснути на Перейдіть на LiveChat кнопка для підключення вашого акаунта LiveChat до вашого сайту WordPress.

Потрібно ввести свою реєстраційну інформацію на веб-сайті LiveChat (якщо він не ввійшов), і ви побачите повідомлення про успіх.

Сторінка налаштувань LiveChat

Ви можете запросити членів команди, встановити цілі, переглянути статистику чату та багато іншого.

Це все. Щоб побачити чат в реальному часі, ви можете зайти на ваш веб-сайт і знайти липку панель або бульбашку LiveChat під час встановлення..

Переглянути прямий чат

Щоразу, коли користувачі намагаються зв’язатися з вами, воно надсилатиме сповіщення на ваш рахунок LiveChat, і ви можете розпочати спілкування з ними в режимі реального часу.

Крок 5: Найміть професійних агентів для прямого чату

Тепер на вашому веб-сайті готовий вікно прямого чату. Далі вам потрібно знайти професійних експертів чату, які зможуть відповідати користувачам у режимі реального часу.

Для цього у вас на веб-сайті вашого бізнесу є два варіанти:

 1. Створіть свою команду з продажу та підтримки. Але це потребує часу і потребує багато терпіння, особливо для їх навчання.
 2. Передайте чат наживо професійній компанії, наприклад, LTVPlus, і вони подбають про все.

LTVPlus

LTVPlus надає експертів чату в реальному часі для цілодобових продажів та підтримки. Цим експертам не потрібна підготовка, і ваш чат в реальному часі почне функціонувати відразу. Це також заощадить ваш час та гроші, тому ви можете зосередитись на зростанні свого бізнесу, а не самостійно обробляти користувачів свого сайту..

Ми використовуємо LiveChat та LTVPlus разом на таких веб-сайтах OptinMonster щоб досягти максимальної продуктивності та продажів.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як додати безкоштовний чат до WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником про те, як привітати користувачів WordPress за допомогою спеціального вітального повідомлення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map