AdSanity Review 2020: це найкращий плагін для управління рекламою?

Шукаєте простіший спосіб управління рекламою на своєму сайті? Плагін AdSanity WordPress дозволяє створювати та відображати банерну рекламу всіх розмірів на вашому веб-сайті за допомогою віджетів та шорт-кодів, а також отримувати статистику щодо переглядів та кліків. Прочитайте все про те, як це робиться в нашому огляді AdSanity.


adsanity-wordpress-плагін

Чому вам потрібен плагін для управління рекламою

Реклама – це один із найпростіших і найпопулярніших способів заробити гроші з веб-сайту WordPress.

Але якщо ви коли-небудь намагалися відображати рекламу вручну на вашому веб-сайті WordPress, ви знаєте, що це за клопоти..

Використання плагіна для управління рекламою може допомогти вам бути організованим та мати більше контролю над тим, як відображати ваші оголошення, а також надасть важливу статистику щодо ефективності ваших оголошень..

AdSanity працює, дозволяючи створювати рекламу як користувацькі типи публікацій, і відображає їх на вашому сайті за допомогою віджета або короткого коду.

Оголошення можуть відображатися самостійно (або за конкретною рекламою, або випадковим чином), або в групах. Оголошення за замовчуванням для стилів вашої теми, тому, якщо ваша тема чутлива, ваші оголошення також будуть.

Що таке AdSanity і як це працює?

AdSanity – це потужний плагін управління рекламою для публікації рекламних банерних оголошень, а також мережевих оголошень у WordPress. Це один з найпопулярніших плагінів WordPress для керування оголошеннями та розміщення мільйонів оголошень в Інтернеті.

Плагін настільки простий і простий у використанні, що будь-хто, у тому числі і початківці, може створювати професійні оголошення за його допомогою. Він забезпечує чистий та зручний для початківців інтерфейс для створення та управління рекламою. Основний плагін легкий і швидкий з мінімальним набором функцій; однак він пропонує ряд доповнень, що дозволяють розширити функціональність плагіна.

Плагін AdSanity створив і підтримує Pixel Jar, компанія з розробки веб-сайтів. Компанія зосереджується на тому, щоб полегшити платформу WordPress для користувачів.

Огляд AdSanity: функції та доповнення

AdSanity – це багатофункціональний плагін із великою кількістю чудових функцій та доповнень. Хоча стандартні функції плагіна чудово підходять для створення та керування професійними оголошеннями в WordPress, ви можете використовувати додатки для додавання додаткових можливостей.

Існує два різновиди добавок AdSanity: Основні і Про. Основні аддони включені у всі плани, тоді як додатки додаються лише з Розробник ліцензія. Однак ви можете придбати доповнення окремо і використовувати їх на своєму сайті, якщо вони знадобляться.

Одні з найбільш інтригуючих добавок AdSanity:

 • Умовне поява оголошення: Додано нове метаполе на сторінці створення рекламних оголошень, щоб ви могли контролювати появу своїх оголошень.
 • Видимість рольової реклами користувача: Це дозволяє вам (власнику сайту) приховувати рекламу на основі ролі відвідувачів вашого сайту.
 • Відстеження Google Analytics: Це допомагає відстежувати рекламу як із власних розміщених джерел, так і з рекламних мереж. Якщо ви використовуєте MonsterInsights на вашому сайті вам не потрібно купувати цей додаток, оскільки MonsteInsights дозволяє легко відстежувати ваші оголошення.
 • Виявлення рекламного блоку: Цей додаток перевіряє наявність програмного забезпечення для блоку реклами у веб-переглядачах користувачів та показує їм повідомлення, яке заохочує їх відключити.
 • Відеореклама: Це дозволяє легко додавати відеорекламу на ваш WordPress сайт.

Більше того, у плагіні є кілька варіантів публікації, щоб ви могли створювати нескінченну рекламу на основі дати та дати початку та закінчення. Щоб відображати ваші оголошення на своєму веб-сайті, ви можете додавати їх у вірогідні області, сторінки, публікації з короткими кодами або теги шаблонів..

Найцікавішою особливістю для розробників є те, що вона включає дії та фільтри, які розробники можуть використовувати для налаштування та додавання живлення до плагіна AdSanity. І, їх підтримка також неймовірна.

Як налаштувати своє перше оголошення

Для початку вам потрібно завантажити плагін AdSanity з його веб-сайту, а потім завантажити його на свій сайт, щоб встановити його. Після установки та активації плагіна ви можете перейти до AdSanity »Керування рекламою почати.

Клацніть на Створіть рекламу кнопка вгорі екрана.

Огляд AdSanity - додайте нове оголошення

Тут ви введете реквізити свого оголошення та завантажте зображення банера.

Ввівши назву для оголошення, виберіть розмір.

Огляд AdSanity - виберіть розмір

Потім завантажте зображення банера.

Під Деталі оголошення, не забудьте вставити URL-адресу, на яку потрібно направити відвідувачів, коли вони натискають оголошення. Якщо ви хочете, ви можете встановити прапорець, щоб відкрити посилання у новому вікні.

У правій частині сторінки ви можете додати нове оголошення до групи оголошень. Групи корисні при виборі оголошень, які ви хочете показувати разом (докладніше про це нижче).

Огляд AdSanity - група

В Опублікувати поле праворуч, ви можете натиснути на Редагувати посилання поруч із Публікуйте назавжди щоб змінити тривалість показу реклами.

Огляд AdSanity - термін дії

Закінчивши вибір параметрів, натисніть на Опублікувати кнопка.

Щоб відобразити нове оголошення, перейдіть до пункту Зовнішній вигляд »Віджети.

Ви побачите, що доступні декілька нових віджетів.

Огляд AdSanity - віджети

Віджети:

 • AdSanity – Одне оголошення: Показуйте одне конкретне оголошення на ваш вибір.
 • AdSanity – група оголошень: Виберіть групу оголошень, щоб відображати всі оголошення одночасно.
 • AdSanity – випадкова реклама: Відображає випадкове оголошення щоразу при завантаженні сторінки.

Щоб відобразити щойно створене вами оголошення, використовуйте AdSanity – Одне оголошення віджет і виберіть ім’я оголошення, яке ви ввели. Потім натисніть кнопку Зберегти.

Огляд AdSanity - єдиний віджет

Ваше оголошення тепер відображатиметься у вашому віджеті!

Не забудьте перевірити це, щоб переконатися, що він працює правильно.

(Примітка. Якщо натискання ваших оголошень приведе вас на сторінку 404, перейдіть на сторінку Налаштування »Постійні посилання і натисніть кнопку Зберегти кнопка без змін. Це дозволить скинути структуру постійної посилання на вашому сайті, щоб вона включала спеціальний тип публікації AdSanity, не впливаючи на решту вашого сайту.)

Ви також можете показувати рекламу на своєму веб-сайті за допомогою коротких кодів, які можна знайти в офіційній документації.

Використовуйте цей короткий код для відображення одного конкретного оголошення:

[рекламний ідентифікатор ="поставити-тут-ідентифікатор-тут" вирівняти ="вирівняти"]

І цей короткий код відображатиме групу оголошень:

[adsanity_group num_ads = 2 число_колонок = 3 group_ids = 1,2 /]

Ви можете налаштувати атрибути, щоб змінити дисплей:

 • num_ads: кількість оголошень, які відображатимуться разом
 • num_columns: Кількість стовпців
 • Group_ids: ідентифікатор групи оголошень, яку потрібно відображати.

Щоб знайти ідентифікатори групи оголошень, перейдіть до AdSanity »Групи оголошень а ідентифікаційний номер буде вказаний поруч із назвою групи.

Огляд AdSanity - ідентифікатор групи

Після показу ваших оголошень ви можете перейти до AdSanity »Статистика щоб побачити дані про перегляди оголошень, кліки та рейтинг кліків.

Якщо ви придбаєте AdSanity для управління рекламою в WordPress?

Тепер, коли ми детально розглянули особливості та функції AdSanity, саме час вирішити, чи варто його купувати. Якщо у вас є плани перетворити свій сайт на рекламну машину з професійною рекламою, цей плагін ідеально підходить.

Ось лише кілька причин, чому ви повинні придбати AdSanity для управління рекламою WordPress:

1) Підходить для початківців плагін, який не робить компромісу щодо функцій

Оскільки інструмент управління рекламою AdSanity працює так само, як і Редактор публікацій у WordPress, будь-якому користувачеві, незалежно від їх набору навичок, який звик до інтерфейсу WordPress, буде легко працювати з ним. Плюс до цього, він постачається з усіма необхідними функціями, необхідними для досягнення успіху.

Ви можете легко створювати власні розміщення оголошень будь-яких розмірів і відображати їх у різних частинах вашого сайту. Якщо ви хочете додати рекламу в мережі, ви можете просто додати фрагмент оголошення на сторінку створення оголошень. Ви також можете створювати HTML5-оголошення.

2) Легкий і розтяжний

AdSanity оснащений простим і чистим інтерфейсом, який не переповнений небажаними функціями – основний плагін постачається лише найважливішими функціями.

Якщо вам потрібно більше, ніж стандартні функції, ви можете розширити функції AdSanity, встановивши основні та додаткові додатки. Для додатка AdSanity передбачено 4 основних та 6 додаткових додатків. Базові доповнення доступні безкоштовно з усіма своїми ціновими планами, тоді як додатки додаються лише до Розробник план. Але, ви можете придбати прододонні індивідуально та використовувати на своєму сайті, з будь-яким планом, якщо потрібно.

3) найкраще підходить для будь-якого бюджету

Найкраще в плагіні AdSanity – це те, що він найкраще підходить для веб-сайтів усіх розмірів та бюджетів. Ціноутворення досить розумне.

Незалежно від того, чи є ви блогером, видавцем, розробником чи масштабним агентством, ви можете знайти план для себе.

Давайте перевіримо його цінові плани в наступному розділі.

Ціноутворення та підтримка плагіна AdSanity

AdSanity – це преміальний плагін із 3-ма типами цінових планів: Основи, Все в одному, і Все в одному на все життя. Ви можете вибрати 1 із доступних планів і негайно почати створювати та керувати рекламою банерів та мереж.

ціна рекламності

Самий базовий план Основи, і коштує 49 доларів на рік. План поставляється з основним плагіном AdSanity та базовими доповненнями і може використовуватися в 1 загальнодоступному та 1 локальному домені.

The Все в одному план – це план середнього рівня, а також найпопулярніший план. Ліцензія коштує 149 доларів на рік і може використовуватися для необмеженого публічного та місцевого домену.

The Все в одному на все життя план – це план найвищої ціни для AdSanity. Він коштує 489 доларів на рік і постачається у комплекті з усіма функціями та додатками, які плагін може запропонувати. І це забезпечує необмежену ліцензування та необмежену кількість оновлень.

Документація для плагіна AdSanity є рідкою, в Інтернеті доступні лише декілька коротких статей для основних усунення несправностей та функцій. Якщо у вас виникли проблеми з налаштуванням плагіна, ви можете надіслати службу підтримки на сайті підтримки.

Наш вердикт щодо AdSanity як найкращого плагіна для управління рекламою WordPress

AdSanity дозволяє легко керувати вашими оголошеннями та переглядати основні статистичні дані всередині вашої інформаційної панелі WordPress.

Якщо ви шукаєте вдосконаленіші функції, наприклад, можливість прямо продавати рекламний простір або отримувати більш детальну аналітику, цей плагін буде занадто базовим для вас.

Хоча документації бракує, плагін простий у використанні, а розробники реагують на запити підтримки.

Ми надаємо AdSanity 4 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте AdSanity зараз »
Див. Купон AdSanity »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map