Акісмет

Хочете зменшити спам на коментарі на вашому сайті WordPress? Akismet – найпопулярніший інструмент захисту від спаму від коментарів WordPress. Це також єдиний інший плагін, який попередньо встановлюється на кожному веб-сайті WordPress. У цьому огляді Akismet ми розглянемо його особливості, ефективність та простоту використання.


Огляд Акісмет

Чому вам потрібен Akismet як ваш плагін проти спаму?

Коментарі щодо спаму є величезною проблемою для веб-сайтів WordPress. Велика кількість коментарів зі спамом генерується автоматизованими ботами спаму. Відправлені вручну коментарі зі спамом також є у величезній кількості.

Якщо у вас є створений веб-сайт, незабаром ви почнете помічати збільшення коментарів щодо спаму. Один із способів впоратися з цим – це включення модерація коментарів на вашому сайті WordPress.

Однак дуже скоро ви не зможете помітити коментарі через велику кількість спаму.

Черга на модерацію спаму Akismet

Це місце, де Akismet заходить, він вловлює спам-коментарі, що надсилаються на ваш веб-сайт, і не дозволяє їм з’являтися на вашому веб-сайті або в модерації коментарів. Це хмарне додаток, тому масивна база даних, яка використовується для фільтрації та лову спаму, знаходиться на хмарі. Ефективність на вашому веб-сайті непомітна.

Akismet, може отримати найбільш, але не всі коментарі зі спамом, що надсилаються на ваш веб-сайт. Ви все одно не будете пом’якшувати коментарі, і якщо ви побачите спам-коментарі, які уникнули Акісмет, то ви можете відзначити їх спамом.

Налаштування Akismet на вашому сайті WordPress

Акісмет – це проект Автоматичний, компанія, що стоїть за WordPress.com. Після активації плагіна вам потрібно буде створити ключ API, створивши безкоштовний обліковий запис WordPress.com.

Налаштування Akismet на сайті WordPress

Детальні інструкції див. У цьому посібнику далі що таке Акісмет і чому слід почати його використовувати відразу?

Після введення ключа API, Akismet почне працювати у фоновому режимі. У вас немає додаткових налаштувань для налаштування.

Ви можете побачити статистику Акісмет, відвідавши сторінку Налаштування »Akismet сторінки. Сторінка статистики покаже вам підсумок кількості коментарів про спам, які Akismet потрапив за показ на вашому сайті WordPress.

Справа з помилковими позитивами та уникнутим спамом в Акісмет

Akismet досить добре вловлює більшість коментарів зі спамом. Однак користувачі розкритикували це за хибні позитиви. Коли повністю законний коментар позначений як спам, він називається помилковим позитивом.

Спам-коментарі з’являються у коментарях на вкладці спаму. Наведіть курсор миші на коментар, і ви побачите посилання, щоб позначити його як не спам.

Коментарі помічені спамом від Akismet

Таким чином ви можете повідомити Акісмет, якщо він позначив помилковий позитив. Але проблема полягає в тому, що більшість користувачів не дивляться на коментарі зі спамом. Досить важко подивитися на сотні коментарів зі спамом, щоб перевірити наявність помилкових позитивних результатів.

Якщо коментар Akismet позначений як спам, автор коментаря не побачить повідомлення “Очікування модерації” поруч із коментарем. Якщо ви надсилаєте коментар на сайт і не бачите повідомлення про модерацію, вам слід зв’язатися з власником сайту, щоб він міг позначити ваш коментар як не спам. Akismet навчиться і врешті-решт припинить маркувати ваш коментар як спам.

Ціни та варіанти підтримки для Akismet

Акісмет має базовий план, який надається на основі системи честі. Це означає, що ви вирішите, що коштує Акісмет, а потім сплатите цю суму.

Крім того, у Akismet також є щомісячні платні плани, починаючи з 5 доларів на місяць для одного сайту. За 9 доларів ви отримуєте Akismet та VaultPress (повністю автоматизоване резервне рішення для сайтів WordPress). Клієнти підприємства можуть отримати Akismet за 50 доларів на місяць з великою кількістю чеків та необмеженою кількістю сайтів.

Для кожного плану пропонується підтримка на основі електронної пошти та чату. Фіксовані щомісячні плани отримують пріоритетну підтримку.

Akismet досить простий у використанні та налаштуванні, на офіційному веб-сайті є хороша документація.

Чи достатньо одного Акісмет для боротьби зі спам-коментарями?

Спам – це величезна проблема, і жодне рішення не може бути на 100% ефективним. Akismet може знизити ваш спам-коментар до допустимого рівня, але це не усуне його повністю.

Користувачі люди вручну подають велику кількість спам-коментарів. Ці спам-коментарі отримують користь сумнівів і легко обходять більшість спам-фільтрів та плагінів.

Вам все одно потрібно буде підтримувати модерацію на вашому сайті. Таким чином ви зможете запобігти появі спаму, який надсилається вручну, на вашому веб-сайті.

Погляньте на ці поради та інструменти для боротьби зі спам-коментарями в WordPress.

Наш вердикт

Ми вважаємо, що Akismet – обов’язковий плагін для всіх сайтів WordPress. Обсяг спаму про коментарі є занадто великим для вирішення, і Akismet може допомогти вам заощадити багато часу. Це просто в налаштуванні, не вимагає від вас багато чого, і працює дуже добре.

Ми даємо Акісмет 4/5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 0,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Отримайте Akismet зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map