Безпека WordFence

Шукаєте плагін безпеки WordPress? WordFence Security – один з найпопулярніших плагінів безпеки WordPress на ринку. У цьому огляді WordFence Security ми розглянемо його особливості та продуктивність, щоб з’ясувати, чи справді це найкращий плагін безпеки WordPress на ринку..


Огляд безпеки WordFence

Для чого потрібен плагін безпеки WordPress

WordPress – найпопулярніша у світі система управління вмістом. Він надає більше 25% усіх веб-сайтів в Інтернеті. Це величезна кількість робить його популярною ціллю для зловмисних атак, злому спроби, введення коду тощо.

Більшість користувачів WordPress не є розробниками чи експертами в галузі безпеки в Інтернеті. Існує кілька найкращих практик безпеки, яких ви можете дотримуватися, наприклад, підтримуючи регулярні резервні копії, використовуючи надійні паролі тощо.

Вам знадобиться плагін безпеки WordPress для вдосконалених матеріалів, таких як сканування шкідливих програм, блокування підозрілих дій або моніторинг безпеки вашого веб-сайту..

Сказавши це, давайте подивимось, як WordFence Security захищає ваш веб-сайт від поширених загроз.

Налаштування плагіна WordFence Security

Плагін WordFence Security поставляється як у безкоштовній, так і у платній версії. Платна версія має додаткові функції та підтримку преміум класу. Безкоштовна версія теж досить корисна, і саме це ми будемо використовувати для огляду.

Плагін WordFence Security працює нестандартно, а налаштування за замовчуванням мають працювати на більшості веб-сайтів. У плагіна також є сторінка налаштувань, де ви можете налаштувати плагін відповідно до власних вимог.

Просто відвідайте WordFence »Параметри сторінки для налаштування параметрів плагіна.

Налаштування плагіну WordFence Security для WordPress

WordFence Security – це дуже потужний плагін і постачається з широким набором функцій та можливостей. Спочатку ви отримаєте налаштування основних параметрів плагіна. Це включає ввімкнення або вимкнення основних функцій плагіна та надання додаткової адреси електронної пошти для оповіщення.

На сторінці розширених параметрів ви можете змінити, як плагін веде себе та працює на вашому сайті. Спочатку у вас є сповіщення, ви можете вмикати або вимикати події, про які ви хочете отримувати сповіщення. Якщо у вас зайнятий веб-сайт, ви отримаєте безліч електронних листів від безпеки WordFence як попередження. Багато цих попереджень не є шкідливою діяльністю.

Потім є правила брандмауера та правила сканування. Тут ви можете сказати плагіну, які файли та каталоги сканувати та коригувати поведінку брандмауера. Не змінюйте ці параметри, якщо ви не знаєте, що ви робите.

Не забудьте натиснути кнопку збереження змін, коли закінчите.

Скануйте свій веб-сайт на наявність загроз за допомогою безпеки WordFence

WordFence Security поставляється з потужним інструментом сканування. Просто відвідайте WordFence »Сканування ініціювати сканування. WordFence перевірить ваш WordPress сайт на наявність поширених загроз, як на задньому плані, шкідливий і підозрілий код, Введення MySQL тощо.

Після завершення сканування він покаже вам кількість знайдених проблем. З кожним випуском ви побачите детальну інформацію про нього з практичними порадами щодо їх виправлення.

Результати сканування WordFence Security

WordFence – один з найпопулярніших плагінів WordPress, який використовується більш ніж мільйон веб-сайтів. Вони збирають дані з сайтів WordPress у всьому світі. Це допомагає їм ефективно дізнаватися про нові загрози та як їх виявити.

Однак форуми WordPress наповнені неоднозначними відгуками користувачів, які насправді використовують плагін. Іноді він ловить задній простір та зловмисний код, який інші сканери не вловлюють. Іноді їх виявити не вдасться. Завжди найкраща стратегія – не покладатися лише на один інструмент, якщо ви підозрюєте, що безпека вашого сайту може бути порушена.

Слідкуйте за своїм живим трафіком за допомогою безпеки WordFence

Велика кількість трафіку будь-якого сайту надходить від автоматизованих ботів, таких як сканери пошукових систем, боти пошуку даних та автоматизовані спам-боти. Це цілком нормально і нічого панікувати не варто.

Однак якщо на ваш сайт підпадає DDOS-атака, ви помітите обстріли звернень із конкретних ips на ваш веб-сайт. Використовуючи інструмент трафіку в реальному часі в WordFence Security, ви можете відстежувати ці IP-адреси в режимі реального часу та блокувати їх.

Хоча інформація, зібрана цим інструментом, може бути дуже корисною, але не дуже допомагає власнику веб-сайту. Більшість ботів-атак використовують різноманітні діапазони IP, що поширюються в різних мережах по всьому світу. Ефективно блокувати IP-адреси дуже важко.

Як тільки ви блокуєте мережу IP, ботова мережа переходить на іншу мережу. Це нескінченна гра, в якій ви не можете перемогти, вручну відстежуючи та блокуючи речі самостійно.

Ціноутворення та підтримка безпеки WordFence

Основний плагін WordFence Security доступний безкоштовно. Вартість преміум-версії починається від 39 доларів на рік. Існують різні варіанти ціноутворення для масового ліцензування.

Підтримка безкоштовної версії плагіна надається офіційними форумами WordPress.org. Безкоштовна підтримка обмежена і не гарантована. Підтримка преміум-класу надається системою продажу квитків на основі електронної пошти.

На офіційному веб-сайті доступна документація щодо використання різних інструментів у плагіні WordFence Security.

Наш вирок щодо плагіна безпеки WordFence

Плагін WordFence Security – хороший варіант для базової установки безпеки WordPress. Однак це не найкращий плагін безпеки WordPress.

Це накладає значну кількість навантаження на ваш сервер. Це може вплинути ефективність вашого сайту якщо ви перебуваєте в спільному хостинг-середовищі. Він псується з вашими даними WordPress і зберігає багато інформації у вашій базі даних.

Користувацький інтерфейс плагіна не такий вже й великий. Ми думаємо, що це можна трохи прибрати. Сторінка варіантів переважає, і варіантів просто занадто багато.

(Якщо ви шукаєте альтернативний плагін безпеки, перегляньте наш огляд iThemes Security.)

Ми надаємо WordFence Security 3 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних оцінок:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 2,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Отримайте безпеку WordFence зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map