Elementor Review 2020 – це найкращий плагін для WordPress Page Builder?

Хочете створити свій сайт WordPress, не наймаючи розробника? Створити веб-сайт WordPress легко за допомогою плагіна для створення сторінок, як Elementor.


У цьому огляді Elementor ми розглянемо його особливості, продуктивність та простоту використання, щоб визначити, чи найкращий плагін для WordPress для розробників сторінок.

elementor-wordpress-page-builder-плагін

Що таке плагін для WordPress Page Builder?

Плагін для WordPress для веб-сторінок забезпечує простий інтерфейс перетягування для створення красивих веб-сайтів. Можна створювати сторінки, просто упорядкувавши блоки вмісту за допомогою інструмента перетягування. Більшість розробників сторінок також пропонують редагування на передній панелі, щоб ви могли вносити зміни в реальному часі без необхідності перемикатися між редактором та попередньою сторінкою.

Перш за все, конструктор сторінок дозволяє будь-кому легко створювати веб-сайт незалежно від їх набору вмінь. Жодного технічного ноу-хау не потрібно, оскільки ви не будете торкатися жодного рядка коду.

Дизайн сайтів WordPress красиво за допомогою Elementor

Elementor – це простий у користуванні плагін для створення веб-сторінок WordPress, який має візуальний інтерфейс перетягування. Він постачається з широким набором елементів, які дозволяють вам просто впорядкувати вміст на своїй сторінці за допомогою інструментів перетягування. Для налаштування його параметрів та створення сторінок плагіну взагалі не потрібно кодування.

Маючи понад 900 000 активних встановлень, це один з найпопулярніших розробників сторінок WordPress, доступний в Інтернеті.

1. Створення дописів та сторінок за допомогою елемента

Додаючи нову сторінку або редагуючи існуючу сторінку в редакторі своїх сторінок, ви можете побачити Редагувати за допомогою елемента кнопка над редактором WordPress. Ви можете просто натиснути на нього, щоб запустити редактор Elementor.

плагін редагування сторінки з елементом або елементом

Це спрямовує вас до інтерфейсу редактора Elementor, як показано на скріншоті.

Ліворуч знаходяться елементи або віджети, готові перетягнути і перетягнути. Ви можете знайти Налаштування смужка під елементами. Щоб додати новий вміст, натисніть на Додати новий розділ або Додати шаблон у змістовій області.

елемент або інтерфейс

Розділ – це блок макета дизайну з одним або кількома стовпцями. Вибравши Додати новий розділ, вам буде запропоновано вибрати структуру вмісту для вашої нової сторінки. Можна вибрати 12 типів розділів, як показано на скріншоті.

додати розділ-елемент

Вибравши структуру вашої сторінки, ви можете вибрати макет розділу та перетягнути елементи в стовпці розділу.

Як показано на скріншоті нижче, ви можете змінити все з редактора зліва та побачити зміни в прямому ефірі.

елементи редагування

Якщо ви хочете використовувати заздалегідь виготовлені шаблони для своєї сторінки, ви можете натиснути на Додати шаблон кнопка. У вас є доступ до понад 300 попередньо розроблених шаблонів, названих сторінок та блоків у бібліотеці Elementor.

елемент-бібліотека

Ви можете легко вставити шаблон із бібліотеки, налаштувати його та натиснути на публікацію.

Обширний набір елементів & Шаблони

Плагін Elementor має широкий набір елементів або віджетів на замовлення. Ви можете знайти віджет для будь-якого потрібного вам вмісту, наприклад, заголовків, кнопок, форм, каруселей або карт Google, лише щоб назвати кілька.

elements-in-elementor-плагін

Крім віджетів Elementor, ви можете використовувати віджети WordPress за замовчуванням або інші віджети на основі тематики або віджети плагінів у редакторі. Elementor інтегрується з усіма встановленими вами темами та плагінами та додає активовану тему та інші сумісні віджети плагіну до редактора сторінок Elementor.

тема-плагін-віджети-елемент

Встановіть улюблені теми та плагіни та легко створюйте свої сторінки з редактора Elelemtor за допомогою віджетів, наданих вашою темою та іншими плагінами..

Крім того, ви можете зберегти дизайн як шаблон і повторно використовувати його на інших сторінках вашого веб-сайту.

Натисніть на Параметри збереження а потім збережіть як шаблон.

зберегти як шаблон

Тепер ваш новий шаблон зберігається в бібліотеці Elementor.

мій-новий шаблон

Ви можете просто вставити на замовлення шаблон на будь-яку сторінку, яку ви хочете. Крім того, ви можете експортувати шаблон на інші ваші веб-сайти, що робить його дуже зручним. Вам не доведеться кожного разу створювати нову сторінку з нуля.

3. Нескінченні параметри налаштування

Elementor надає нескінченні параметри налаштування вашого веб-сайту.

Перейти до Стиль і Розширений меню в редакторі Elementor, щоб побачити всі параметри налаштування.

налаштовувати-безмежно

Ви можете керувати шириною та висотою секцій; зміни розміру стовпців; встановити позицію вмісту вгорі, у центрі чи внизу стовпця; встановити прокладки та поля для розділів, стовпців та віджетів; встановити проміжок стовпця; тощо.

4. Реактивний контроль дизайну

Elementor дозволяє налаштувати дизайн веб-сторінок залежно від типу пристроїв, якими користуються відвідувачі. Це забезпечує ваш веб-сайт на 100% чуйним, тобто ваш сайт буде чудово виглядати на всіх пристроях, включаючи настільні комп’ютери, мобільні телефони та планшети.

елемент-чуйний дизайн

У плагіні за замовчуванням є перегляд робочого столу. Ви можете змінити вигляд на мобільний, щоб дізнатися, як ваші відвідувачі будуть переглядати ваш сайт на своїх мобільних пристроях.

Плагін також має додаткову функцію для забезпечення чуйності. Ви можете знайти Чуйний варіант під Розширений меню, коли ви редагуєте елемент. Це дозволяє приховати віджет для певного пристрою. Це корисно, коли ви не хочете відображати однаковий вміст на кожному пристрої.

hid-widget-elementor

5. Повна історія редагувань – Скасувати / повторно внести зміни

Ще одна дивовижна особливість Elementor – повна історія перегляду. Ця функція дозволяє будь-коли повернутися до попередньої версії. Плагін зберігає всі ваші входи, щоб ви могли просто перейти на старішу версію, коли вам потрібно.

елемент-ревізії

Більше можливостей елемента

Давайте подивимось ще на деякі функції плагіна Elementor:

  • Вбудоване редагування: Ви можете редагувати текстовий вміст безпосередньо на прямому екрані за допомогою цієї функції. Ця функція дозволяє легко писати повідомлення в блозі та редагувати наявний вміст.
  • Редактор заголовків і колонтитулів: Редагувати області заголовка та колонтитула вашого сайту легко за допомогою Elementor. Ви можете візуально їх редагувати без кодування.
  • Переклад та RTL готові: Плагін перекладається більш ніж на 23 мови і легко перекладається на додаткові мови. Він повністю підтримує мову RTL.
  • Глобальні кольори та типографія: Ви можете встановити глобальні кольори та типографіку, щоб створити згуртований дизайн на всьому веб-сайті.
  • Широкі варіанти друкарні: Використовуйте 800+ шрифтів Google або додайте власні власні форми typekit і використовуйте їх на всьому веб-сайті.
  • Інтеграція сторонніх організацій: Плагін підтримує сторонні інтеграції, включаючи MailChimp, Drip, ActiveCampaign тощо.
  • Режим обслуговування: Ви можете встановити режим технічного обслуговування, використовуючи прекрасні шаблони режиму Elementor, які незабаром, та режими обслуговування.
  • Віджети електронної комерції: Використовуйте заздалегідь створені віджети WooCommerce разом із таблицями цін та віджетами прайсів, щоб легко створювати сторінки електронної комерції.

Параметри ціни та підтримки для Elementor

Elementor безкоштовний, якщо ви завантажите його з офіційного сховища плагінів WordPress. Безкоштовна версія плагіна пропонує пристойну кількість віджетів та інших функцій, які дозволяють створювати прості веб-сайти.

Для професіоналів плагін має преміальну версію з додатковими віджетами, шаблонами та іншими опціями. Він має три плани ціноутворення: Персональний, Діловий та Безлімітний. Ви можете придбати Персональний план на 1 ліцензію на сайт, Бізнес на 3 сайта та Безлімітний для необмежених сайтів.

ціноутворення за елементами

Elementor включає в себе велику документацію з великою кількістю навчальних посібників, які допоможуть вам легко створити веб-сайт за допомогою плагіна. Ви також можете знайти посібники з практичних даних на їхньому блозі та каналі YouTube.

Автори плагінів надають спеціальну підтримку через електронну пошту на основі квитків.

Наш вирок щодо Elementor як найкращого плагіна для WordPress Page Builder

Після ретельного огляду плагіна, ми можемо сказати, що в Elementor є всі функції, які вам знадобляться для полегшення налаштування WordPress. Інтерфейс плагіна не роздутий додатковими, марними параметрами, такими як деякі плагіни, тому вам буде легко його використовувати та розуміти. Найкраще, що навіть початківці та люди, які не потребують технологій, можуть легко використовувати плагін для створення красивих веб-сайтів.

Не пропустіть перевірку цього найкращого програмного забезпечення для веб-дизайну.

Ми надаємо конструктору сторінок Elementor 4,8 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 4,8 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримати елемент зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me