Графічний віджет

Потрібно додати зображення на бічну панель, колонтитул чи інші області віджетів? WordPress не дозволить вам робити це поза коробкою, тому вам знадобиться плагін, як Image Widget. У нашому огляді зображень віджетів з’ясуйте, чи є у плагіна потрібні вам функції та як ви можете використовувати його для відображення зображень на вашому сайті.


Огляд віджетів зображень

Чому вам потрібен плагін для віджетів зображень

Ви думаєте, що відображення зображення з медіатеки на бічній панелі чи колонтитулі буде вбудованою функцією WordPress – але це не так!

Поза межами цього ви маєте обмеження на використанні віджету Text та написанні власного HTML-коду для вставки зображень. Але якщо ви не кодер, це не простий спосіб зробити це.

Ось чому плагін для віджетів зображень необхідний для більшості сайтів WordPress.

За словами підприємця та маркетолога Джеффа Булласа, статті із зображеннями отримують на 94% більше переглядів, ніж ті, що не мають. Зображення привертають увагу, допомагають передати важливу інформацію та зацікавити відвідувачів на вашому сайті.

Плагін із графічним віджетом дозволить швидко та легко налаштувати віджети, щоб відображати професійну голову на вашому персональному сайті, вручну налаштовувати банерну рекламу, створювати привабливі посилання та заклики до дії, ділитися відгуками та фрагментами портфоліо та інше – ваш творчість – єдина межа.

Як налаштувати свій перший віджет зображення

Щоб розпочати додавання зображень до областей віджетів, встановіть та активуйте плагін Image Widget.

Перейдіть до Зовнішній вигляд »Віджети, де ви побачите доступний новий віджет.

Image Widget Review - Додайте новий віджет

Клацніть віджет і виберіть область віджету, куди ви хочете розмістити його, або перетягніть та перетягніть його на область віджетів у правій частині екрана.

Клацніть на Виберіть зображення кнопка.

Огляд віджетів зображень - виберіть своє зображення

Це відкриває вікно медіатеки WordPress за замовчуванням, як і додавання зображення до публікації чи сторінки. Ви можете вибрати зображення з медіатеки або завантажити нове і натиснути кнопку Вставити у віджет кнопка.

Як тільки ваше зображення буде вставлено, ви можете заповнити наведені нижче варіанти.

Огляд віджетів зображень - заповніть параметри

Доступні варіанти:

 • Назва: Це заголовок віджета, який відображатиметься над вашим зображенням.
 • Черговий текст: Текст Alt відображається, коли користувач мишиться над зображенням, а також читає вголос читачами екрану для користувачів із вадами зору. Це слід використовувати для опису змісту зображення.
 • Пов’язані: Це атрибут “rel” посилання. Ви можете знайти список значень, які слід використати, натиснувши на посилання під полем.
 • Заголовок: Тут напишіть підпис. Підписи до зображень часто є найбільш прочитаним текстом на сторінці, тому обов’язково використовуйте підписи, щоб викликати інтерес ваших читачів.
 • Посилання: Додайте сюди URL, якщо хочете додати посилання на своє зображення. Якщо ні, просто залиште порожнім.
 • Ідентифікатор посилання: Додайте ідентифікатор до свого посилання. Ви можете використовувати свій ідентифікатор для прив’язки до цього місця на сторінці або налаштувати CSS посилання. Ідентифікатори повинні бути унікальними – не використовуйте однаковий ідентифікатор для більше ніж одного елемента на сторінці.
 • Залишайтеся у вікні / Відкрити нове вікно: Виберіть, чи повинно відкриватися посилання у тому ж вікні чи ні.
 • Розмір: Виберіть один із розмірів, встановлених у вашій темі, або введіть власний розмір для вашого зображення. Якщо ви вибрали “повний розмір”, зображення автоматично підійде до ширини бічної панелі, відповідно до вашої чуйна тема.
 • Вирівняти: Виберіть вирівнювання свого зображення. Вирівнювання не стосується вашої назви чи підпису, а лише зображення.

Більшість опцій необов’язкові і їх можна залишити порожніми.

Вибравши налаштування, натисніть кнопку Зберегти кнопка, і ваше зображення вийде в реальність.

Документація та супровід

Плагін Image Widget має обмежені функції, тому він не потребує дуже багато документації. Інструкції по встановленню розміщені на сторінці WordPress.org, а важливі поля – пояснення самостійно.

Однак для початківців буде корисно більше документації та пояснень, наприклад, пояснення полів “Пов’язані” та “Ідентифікатор посилання”..

Якщо ви застрягли або вам потрібна допомога щодо усунення проблеми, ви можете розмістити повідомлення на форумах підтримки WordPress.org. Однак форуми для додатка Image Widget не дуже активні, більшість потоків не вирішено.

Image Widget vs. Jetpack Module Widget Image

Плагін Automattic Jetpack має модуль під назвою Віджети додаткової бічної панелі. Сюди входить віджет зображення, а також віджети для відображення:

 • Останні твіти
 • Facebook як коробка
 • Значок Google+
 • Профіль Граватара
 • Галерея зображень
 • Десять останніх публікацій WordPress (з вашого блогу чи іншого)
 • Значки соціальних медіа
 • Контактна інформація
 • Полка Goodreads

Якщо у вас встановлено та активовано Jetpack, ви можете активувати модуль віджетів додаткової бічної панелі, перейшовши до Jetpack »Налаштування і натисніть посилання Налаштувати поруч із іменем віджета.

Огляд віджетів зображень - модуль jetpack

Віджет зображення Jetpack не дозволяє вибрати зображення з медіатеки або завантажити зображення з віджета. Натомість вам потрібно ввести URL-адресу, яку ви можете отримати, шукаючи зображення у вашій медіа-галереї.

Крім цього, Jetpack пропонує в основному ті ж параметри, що і плагін Image Widget. Вони також мають посилання на пояснення кожного поля, яких у віджеті зображень немає.

Огляд віджетів зображень - параметри jetpack

Але активація плагіну Jetpack та модуля віджетів додаткової бічної панелі також активує безліч інших функцій та функцій, які вам можуть або не знадобляться.

Якщо все, що вам потрібно, – віджет зображення, і ви не будете використовувати інші функції Jetpack, радимо використовувати плагін Image Widget.

Але якщо ви будете використовувати інші модулі Jetpack або інші віджети бічної панелі, ви, можливо, не захочете встановлювати додатковий плагін лише для графічних віджетів, оскільки він уже включений у Jetpack.

Наш вердикт

У якості цільового модуля Image Widget виконує роботу. Якщо вам потрібен швидкий та простий спосіб додавання та налаштування зображень у своїх віджетах, це плагін для вас.

У початківців можуть виникнути невеликі проблеми з розумінням та налаштуванням розширених параметрів, оскільки документація та підтримка відсутні.

Але якщо ви хочете просто відображати просте зображення, не потрапляючи в технічні деталі налаштувань посилання, або якщо у вас є досвід роботи з HTML і просто хочете більш швидкий спосіб налаштування зображень бічної панелі, плагін може бути швидким і простим у використанні.

Ми надаємо Image Widget 3 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 1,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте віджет зображення зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map