Карта сайту Google XML

Ви стурбовані правильним індексуванням вашого веб-сайту WordPress? Тоді ви можете скористатися допомогою плагіна Google XML Sitemaps для WordPress. У нашому огляді Sitemap Google XML ви дізнаєтесь про те, як цей безкоштовний плагін може допомогти вам створити спеціальну мапу сайту та сповістити всі основні пошукові системи при кожному оновленні вашого блогу, гарантуючи, що ваш сайт буде індексовано належним чином.


Огляд Google XML Sitemap

Для чого потрібна карта сайту?

Такі пошукові системи, як Google, використовують боти для сканування Інтернету та пошуку нових сайтів та сторінок. Боти не користуються Інтернетом так, як це роблять люди, тому у них можуть виникнути проблеми зі складанням повної картини вашого сайту в залежності від того, як він структурований.

Наприклад, якщо на вашому веб-сайті є сторінка, яка не доступна на домашній сторінці за певну кількість кліків, або взагалі не пов’язана з іншими сторінками, то Google може не індексуватися.

Ось де XML-карти сайту увійдіть.

Карта сайту XML – це спеціальний файл у форматі мови розширюваної розмітки (XML), який перераховує всі сторінки вашого блогу. Під час сканування веб-сайту боти Google шукають файл з назвою sitemap.xml у вашому кореневому каталозі. Коли вони знаходять його, вони використовують список сторінок у файлі, щоб індексувати всі сторінки вашого веб-сайту, гарантуючи, що нічого важливого не буде пропущено.

Плагін Google XML для sitemaps також сповіщатиме (“ping”) Google та інші основні пошукові системи, коли ваш файл Sitemap оновлюється, спонукаючи їх знову сканувати ваш сайт та індексувати ваші нові сторінки.

Використання плагіна сайту не гарантує покращення рейтинги пошукових систем, це допоможе вашому сайту правильно індексуватись Google та іншими пошуковими системами.

Мапи сайту також особливо корисні, якщо:

 • На вашому сайті сотні сторінок. У Google можуть виникнути проблеми з їх індексуванням, залежно від структури вашого сайту.
 • Ваш сайт має незвичайну структуру і не всі сторінки пов’язані між собою.
 • Ваш сайт новий та / або не має багатьох посилань вказуючи на це з усієї мережі.

Як налаштувати плагін Google XML для Sitemap

Після установки плагіна ви можете перейти до нового пункту меню Налаштування > XML-мапа сайту.

У більшості випадків стандартних параметрів буде достатньо для створення ефективної карти сайту. Однією з чудових речей цього плагіна є те, що ви можете його буквально встановити та активувати, і він просто працює!

Однак ви можете переглянути деякі варіанти.

Огляд Google XML Sitemaps - основні параметри

У розділі “Основні параметри” плагін буде встановлено, щоб повідомляти Google та Bing про оновлення вашої мапи сайту, автоматично стискати вашу мапу сайту та включати мапу у форматі HTML, а також ваш файл XML.

Огляд Google XML Sitemaps - розширені параметри

У розділі “Додаткові параметри” слід збільшити опцію збільшення ліміту пам’яті чи обмеження часу на виконання лише у випадку помилки “поза пам’яттю” під час спроби створення вашої карти сайту.

Таблиця стилів XSLT може використовуватися для налаштування зовнішнього вигляду вашої мапи сайту. Зазвичай файл Sitemap XML не повинен читати людина, а лише боти. Але якщо ви хочете мати можливість переглядати свою мапу сайту, ви можете стилювати її за допомогою таблиці стилів XSLT, подібно до того, як CSS стилізує HTML-сторінку.

Якщо ваш блог WordPress встановлений у підкаталозі (наприклад, www.example.com/blog), і ви хочете включити сторінки, що знаходяться в головному каталозі (наприклад, www.example.com/page), вам потрібно буде скористайтеся опцією, щоб змінити основну URL-адресу та розмістити мапу сайту в кореневому домені. Інструкції щодо того, як це зробити, ви можете ознайомити з підручником Перемістіть мапу сайту до кореня домену на веб-сайті розробника.

Ви також можете створити файл Sitemap HTML.

За бажанням ви можете скасувати опцію, щоб дозволити анонімно надсилати розробнику статистику використання, щоб вони могли оптимізувати плагін для найбільш використовуваної версії WordPress та покращити переклади найпоширеніших мов.

Настроювання вашої карти сайту

Незважаючи на те, що Google XML мапи сайту можна ефективно використовувати поза коробкою, ви також можете налаштувати плагін так, щоб він включав або виключав певний вміст із вашої мапи сайту, або встановлював пріоритети по-різному.

У розділі “Додаткові сторінки” ви можете додати конкретні сторінки у свою мапу сайту, яких ще немає у вашому блозі. Наприклад, якщо ваш блог знаходиться в підкаталозі, і ви хочете додати сторінку з кореневого каталогу, ви можете додати його тут.

Ви також можете виключити певні сторінки або навіть цілі категорії блогу зі своєї мапи сайту у розділі “Виключені елементи”.

Чи має значення те, як пріоритетні сторінки сторінок вашого блогу?

Кілька варіантів плагіна Google XML Sitemaps дозволяють ранжувати вміст за пріоритетністю.

google-xml-sitemap-огляд-пріоритети

Це лише повідомляє Google та іншим пошуковим системам про те, наскільки важлива одна сторінка у вашому блозі порівняно з іншими. Наприклад, ви, ймовірно, хочете оцінити домашню сторінку як пріоритетну, ніж сторінку контактів.

Це не впливає на те, як Google класифікує ваш сайт по відношенню до інших веб-сайтів у мережі.

Налаштування пріоритетних налаштувань може бути хорошою ідеєю, якщо Google, схоже, класифікує певний вміст у порівнянні з іншим аналогічним вмістом у вашому блозі, який ви хотіли б оцінити. Наприклад, якщо у вас є дві сторінки, схожі за змістом та ключовими словами, але неправильна сторінка продовжує реєструвати пошукові запити, можливо, ви захочете оцінити більш важливу сторінку як вищу за пріоритетом.

У розділі “Пріоритет допису” ви можете вибрати, чи слід ранжувати публікації за пріоритетом, і якщо так, чи бажаєте ви ранжувати їх окремо за кількістю коментарів або в сукупності за середнім рівнем коментарів для всіх ваших публікацій.

Вирок

Google XML Sitemaps – це простий у використанні плагін, який корисний для будь-якого блогу. Це не сповільнить ваш сайт або не займе багато місця, але це допоможе Google та іншим пошуковим системам зрозуміти, як ваш сайт структурований, та індексувати його правильно. Плюс, це безкоштовно!

Плагін дуже простий і зазвичай не потребує підтримки. У розробника є документація та навчальні посібники для усунення найпоширеніших проблем на своєму веб-сайті. Однак підтримка один на один може бути повільною або бракує, оскільки плагін, один з найпопулярніших у всьому каталозі WordPress, розроблений і підтримується лише однією людиною.

Ми надаємо Google XML Sitemaps 4 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 0,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 2,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте Google XML Sitemap зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map