Клеф

Хочете легко увійти під час користування надійними паролями на вашому сайті WordPress? Clef – популярний двофакторний інструмент аутентифікації, який дозволяє увійти на свій сайт WordPress без введення пароля. У цьому огляді Clef ми розглянемо його особливості та простоту використання.


Кліф двофакторної автентифікації для огляду WordPress

Для чого вам потрібна двофакторна автентифікація з Clef для WordPress?

Паролі – це перший рівень безпеки між хакерами та вашим веб-сайтом. Ви завжди повинні користуватися довгими та надійними паролями, щоб зробити їх важче зламати. Однак проблема з надійними паролями полягає в тому, що їх важко запам’ятати.

Дивіться цей посібник на сторінці найкращий спосіб керування паролями WordPress.

Але що робити, якщо хтось отримав доступ до вашого пароля сам? Це відбувається більш регулярно, ніж ви могли собі уявити.

Двофакторна автентифікація позбавляє потреби в паролях, додаючи зовнішній рівень захисту. Ви можете використовувати свій телефон для входу на свій сайт WordPress.

Сказавши це, давайте подивимось, як Clef реалізує двофакторну автентифікацію в WordPress.

Налаштування Clef для WordPress

Перше, що вам потрібно зробити – це встановити та активувати плагін двофакторної автентифікації Clef для WordPress. Після активації вас буде автоматично переспрямовано до майстра налаштування Clef. Для продовження просто натисніть кнопку Почати.

Майстер налаштування розщеплення в WordPress

Далі буде запропоновано ввести свій номер телефону. Цей крок не є обов’язковим; ви можете пропустити це та безпосередньо завантажити додаток Clef з App Store для iOS та Play Store для пристроїв Android.

Після встановлення програми вам буде запропоновано зареєструватися у Clef. Як тільки ваш мобільний додаток буде готовий, поверніться до WordPress та натисніть “У мене вже є кнопка програми”, щоб продовжити.

Встановіть програму Clef на свій мобільний пристрій

Тепер Clef покаже вам хвилю барів на вашому екрані WordPress. На вашому телефоні він увімкне камеру із подібними хвилями. Наведіть на екран програми Clef WordPress, і Clef автоматично синхронізує обидві хвилі.

Синхронізуйте хвилі Clef на телефоні та WordPress

Це все! Ви успішно налаштували Clef на своєму сайті WordPress. Для отримання додаткової інформації подивіться, як це зробити додати безкоштовний пароль для входу в WordPress за допомогою Clef.

Легко керуйте сильними паролями WordPress за допомогою Clef

Як ми вже згадували раніше, більшість користувачів керують надійними паролями. Clef дозволяє здійснювати вхід без введення паролів. Просто синхронізуйте хвилю, і ви увійдете в систему, навіть можете повністю відключити пароль, щоб захистити свій сайт від деяких поширених атак грубої сили..

Відключення паролів у WordPress за допомогою Clef

Ваш сайт WordPress так само безпечний, як і його найслабший пароль. Якщо ви запускаєте багатокористувацький веб-сайт WordPress, ви також можете запросити всіх інших користувачів вашого сайту для налаштування Clef. Усі ваші користувачі встановлять Clef так само, як і ви. Їм потрібно буде встановити додаток на своїх телефонах і синхронізувати його з Clef для WordPress.

Якщо ви використовуєте Clef на кількох сайтах WordPress, тоді не хвилюйтеся – ви можете синхронізувати всі ці сайти з Clef. Після входу на один веб-сайт WordPress, Clef автоматично входитиме до вас на інші сайти, коли ви відвідуєте їх.

Нафтобудування та загальний досвід користувачів Clef надзвичайно приємні. Він дуже простий у використанні та дуже безпечний.

Безпека та безпека з Clef для WordPress

Clef дуже безпечний і безпечний, ось як це насправді працює.

Він замінює ваші паролі WordPress двофакторною системою аутентифікації. Це означає, що ви автентифікуєтесь на своєму сайті WordPress за допомогою двох ключів безпеки.

Перший – це, очевидно, ваші дані для входу в WordPress, тобто ім’я користувача та пароль. Це ім’я користувача та пароль зберігаються на вашому пристрої Clef в зашифрованому вигляді.

Другий фактор – мобільний додаток Clef на вашому сайті, який розпізнає веб-сайти за допомогою системи шифрування RSA-відкритого ключа.

Для того, щоб виконати логін, вам знадобиться не тільки ваш пароль WordPress, але і мобільний пристрій. У випадку, якщо ваш пароль буде вкрадений або зламаний. Існує ще один рівень захисту для захисту вашого входу в WordPress.

Clef зберігає ваш зашифрований ключ на телефоні замість хмари. Навіть якщо сервери Clef будуть порушені, ваші дані для входу залишатимуться надійно збереженими на вашому телефоні.

Чи є Clef все, що вам потрібно для безпеки WordPress?

Clef зробить ваш сайт WordPress захищеним, але інформаційна панель адміністратора WordPress – це лише одна точка входу для вашого веб-сайту.

Більш просунуті хакери можуть спробувати проникнути на ваш веб-сервер, використовувати компрометовані облікові записи електронної пошти, щоб отримати доступ до вашої інформаційної панелі хостингу, ін’єкцій SQL та різних інших методик.

Вам все одно потрібно буде переконатися в наявності належної системи резервного копіювання (радимо використовувати BackupBuddy). Використовуйте службу безпеки WordPress, як-от Sucuri.

Використовуйте довгі, унікальні та міцні паролі для свого облікового запису FTP, панелі управління хостингу та бази даних MySQL.

Ціни та варіанти підтримки для Clef

Clef може безкоштовно використовувати до 10000 входів на місяць. Більшість користувачів, ймовірно, ніколи навіть не наблизяться до цієї кількості, навіть якщо вони використовують Clef на кількох сайтах.

Після обмеження безкоштовних облікових записів користувачі можуть вибрати план об’ємних ціноутворення, починаючи з 700 доларів на місяць для до 100 000 входів. Користувачі також можуть обрати модель ціни за вхід, яка коштує 0,010 доларів за логін.

Основна підтримка користувачів надається електронною поштою та спільнотою чату на Slack. Офіційний веб-сайт Clef має велику документацію для розробників, які хочуть інтегрувати Clef у свої програми.

Наш вердикт щодо Клюфа для WordPress

Ми вважаємо, що Clef пропонує відмінне двофакторне рішення для аутентифікації для веб-сайтів, що працюють на WordPress. Він надзвичайно простий у використанні та безкоштовний. Це дозволяє уникати керування надійними паролями та захищає ваш сайт WordPress від порушень входу.

Ми даємо Clef 4 з 5 зірок. Ось розбиття наших балів.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 0,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте Клюфа зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map