Контактна форма 7

Шукаєте безкоштовний контактний плагін для веб-сайту WordPress? Контактна форма 7 – один з найпопулярніших плагінів WordPress, встановлений на понад мільйон веб-сайтів. У цьому огляді контактної форми 7 ми розглянемо його особливості, простоту використання та варіанти підтримки.


Контактна форма 7 Огляд

Для чого потрібен плагін для контактної форми?

WordPress оснащений надійною системою для публікації вмісту та взаємодії з вашими користувачами за допомогою коментарів. Однак він не має вбудованої форми контакту. Ця проблема вирішується плагінами.

Контактна форма дозволяє вашим користувачам звертатися приватно. Електронна пошта – це найпростіша та приватна форма спілкування в Інтернеті. Додавання контактної форми на ваш веб-сайт відкриває не лише двері для користувачів, але й нові можливості для бізнесу та працевлаштування.

Мати сторінку контактів на своєму веб-сайті просто надто важливо, щоб її ігнорувати, а сторінка контактів є неповною без форми контакту.

Доступні кілька найкращих плагінів WordPress. Є платні та безкоштовні плагіни. Якщо ви шукаєте преміальні функції платного плагіна, то ми рекомендуємо вам поглянути WPForms або наш огляд Gravity Forms.

Контактна форма 7 – найпопулярніший плагін безкоштовної контактної форми для WordPress. Це надзвичайно популярний і один із найбільш завантажених плагінів WordPress усіх часів.

Давайте подивимось, як Контактна форма 7 виділяється в нашій функції, простоті використання та аналізі підтримки.

Легко створюйте форми контактів у WordPress за допомогою контактної форми 7

Зверніться до форми 7, використовуючи стандартні практики WordPress та чудово інтегруючись у свою адміністраторську область. Він також поставляється з демонстраційною формою, яку ви можете подивитися, щоб дізнатися, як створювати власні форми.

Створення форми за допомогою плагіна Contact Form 7

Інтерфейс редактора основної форми дуже схожий на текстовий редактор на екрані редагування публікацій. У верхньому меню є прості кнопки, які можна використовувати для додавання елемента форми.

Після створення форми просто натисніть кнопку опублікувати, щоб зробити її готовою. Контактна форма 7 надасть вам короткий код, щоб вставити форму в будь-якому місці вашого сайту WordPress.

Розширені налаштування для контактної форми 7

Контактна форма 7 – це потужний плагін. Кожна форма, створена за допомогою Контактної форми 7, може мати різні налаштування, які можна налаштувати на вкладках Пошта, Повідомлення та Додаткові налаштування.

Налаштування пошти у контактній формі 7

На сторінці налаштувань пошти можна визначити, куди надсилати відповіді, зібрані за формою. За замовчуванням Контактна форма 7 надсилає кожну форму, подану на електронну адресу адміністратора. Ви можете змінити це на будь-яку іншу електронну адресу, яку ви хочете.

На вкладці “Повідомлення” ви можете змінити повідомлення за замовчуванням. Контактна форма 7 показує вам та вашим відвідувачам. Ці повідомлення – це помилки перевірки, помилки введення, повідомлення про успіх та помилку під час подання форми.

Вкладка додаткових налаштувань дозволяє надсилати конкретний код у заздалегідь визначеному форматі.

Створення складних форм із контактною формою 7

Створення складних форм за допомогою Контактної форми 7 можливо, але не зовсім так просто. За допомогою кнопок у редакторі форм можна вставити типи вводу та елементи форми.

Однак немає вдосконалених функцій, таких як умовна логіка або обробка платежів, які можна знайти в інших плагінах, таких як WPForms та його доповнення.

Натискання на елемент призведе до появи спливаючого вікна, де ви можете вибрати основні параметри для цього поля. Наприклад, ви можете позначати потрібні поля, додавати текст заповнення та налаштовувати їх залежно від типу введення, який ви додаєте.

Налаштування розширених параметрів для полів введення

Для правильного відображення форми вам все одно доведеться писати теги HTML, як абзац та розрив рядків.

Загальний досвід користувачів під час створення складної форми з Контактною формою 7 не є хорошим. Однак якщо ви маєте основне розуміння HTML та контактної форми 7, то це один із найпотужніших конструкторів форм.

Форми стилізації, створені за допомогою контактної форми 7

Контактна форма 7 автоматично успадковує стиль вашої теми WordPress. Більшість стандартних сумісних тем WordPress поставляються зі стилями, заздалегідь визначеними для полів та кнопок форми.

Деякі теми преміум WordPress поставляються із заздалегідь визначеними стилями, головним чином для Контактної форми 7. Однак, якщо вам потрібно, ви завжди можете додати свій власний спеціальний CSS.

Контактна форма 7 додає CSS-класи та ідентифікатори до всіх форм. Ви можете перезаписати ці класи за замовчуванням у вашій темі WordPress або дочірній темі.

Погляньте на цей підручник про те, як це зробити стиль Контактна форма 7 форм у WordPress.

Розширення контактної форми 7 за допомогою плагінів Addon

У контактній формі 7 немає декількох функцій, які зазвичай пропонуються плагінами для побудови платних форм, як-от Gravity Forms. Однак Контактна форма 7 є відкритим кодом та широко розширюється. Багато авторів плагінів WordPress створили власні доповнення до Контактної форми 7, які розширюють її можливості.

Наприклад, автор Контактної форми 7 написав чудовий додаток під назвою Фламінго. Це дозволяє зберігати відповіді, подані формами CF7, у базу даних.

Щоб знайти інші додатки для додатків, просто знайдіть контактну форму 7 у плагінах WordPress.org.

Підтримка та документація для контактної форми 7

Контактна форма 7 постачається з великою документацією. Спочатку у вас є вбудована контекстна допомога, доступна прямо у вашій адміністраторній області WordPress.

Крім цього, більш детальна документація доступна на веб-сайті плагіна. Більшість документації є у ​​простому текстовому форматі, доступним англійською та японською мовами.

Пов’язане: Як створити багатомовний веб-сайт.

Користувачі також можуть надсилати запити щодо підтримки через офіційні форуми підтримки WordPress. Однак безкоштовна підтримка не гарантована.

Наш вердикт

Контактна форма – дуже потужний плагін. Це дуже сильна альтернатива плагінам, що платять преміум-класу в тій же категорії. Він оснащений обширною документацією та має гарну підтримку громади, що забезпечує його довгий час. Він також повністю перекладений на багато різних мов.

Однак йому не вистачає багатьох функцій, які пропонуються деякими платними плагінами. Він також не дуже простий у використанні для новачків. Це добре задокументовано, але якщо користувачеві потрібна додаткова допомога, можливості підтримки є обмеженими. Ми даємо 3,6 з 5 зірок.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зоряна половинаРейтинг зірок порожній 3,5 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте контактну форму 7 зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map