LockDown

Турбуєтесь, як хакери отримають доступ до вашої інформаційної панелі WordPress? Одним із способів захисту вашого веб-сайту WordPress є обмеження кількості неправильних спроб входу за короткий проміжок часу. У нашому огляді LockDown для входу ви дізнаєтесь, як саме цей плагін допоможе захистити ваш сайт.


LockDown Огляд

Чому вам потрібно захистити WordPress від спроб злому

WordPress – одна з найпопулярніших CMS (систем управління контентом) в Інтернеті – її використовують близько 20% усіх існуючих веб-сайтів.

Це є поширене неправильне уявлення що його популярність робить WordPress незахищеним, але його найвищі функції безпеки – це насправді одна з причин того, що він так популярний! Хоча він є відкритим кодом, багато розробників працюють над проектом, щоб виправити помилки та підключити будь-які витоки безпеки та лазівки, випускаючи нові виправлення постійно.

Використовується правильно, WordPress захищений прямо з коробки, але це не означає, що він не може використовувати прискорення із плагінами безпеки..

Використання плагіна, як LockDown для входу, допоможе забезпечити додатковий рівень безпеки, зробивши ваш сайт набагато складнішою ціллю для хакерів.

Чи може ваш сайт бути вразливим до нападів грубої сили?

Хакери використовують безліч різних хитрощів і прийомів, щоб пробитися на сайти WordPress. Одна з методик, яку вони використовують, називається “груба сила“Атакуючий.

Напад грубої сили – це коли хакер намагається увійти на інформаційну панель WordPress, відгадуючи свій пароль знову і знову. Вони часто роблять це автоматично за допомогою спеціального програмного забезпечення для того, щоб якомога швидше відгадати різні паролі.

Це одна з причин, чому експерти з безпеки застерігають вас не використовувати стандартне ім’я користувача “admin” та використовувати надійні унікальні паролі. Наш безкоштовний у використанні генератор випадкових паролів стане дуже зручним для цього випадку використання. Атаки грубої сили зазвичай починаються з найпоширеніших, небезпечних паролів, таких як “12345”, “пароль” або “qwerty”. На жаль, все ще є багато користувачів WordPress в Інтернеті, які використовують ці незахищені паролі, роблячи свої сайти вразливими для тих, хто намагається вгадати свій пароль.

Детальніше про грубі сили нападу та способи їх припинення див Як і навіщо обмежувати спроби входу в WordPress.

Як LockDown зупиняє хакерів

LockDown зупиняє ці жорстокі атаки шляхом реєстрації IP-адреси кожної людини (або бота), яка намагається увійти на інформаційну панель WordPress.

Якщо одна і та сама IP-адреса (або адреси в одному діапазоні) протягом короткого періоду повторно вводить неправильне ім’я користувача та / або пароль, вони автоматично блокуються від входу на певний проміжок часу..

Як налаштувати LockDown для входу

LockDown можна безкоштовно завантажити з каталогу плагінів WordPress.org.

Щойно ви встановите та активуєте плагін, ви можете перейти до Налаштування »Вхід LockDown, щоб налаштувати параметри плагіна для вашого сайту..

Огляд LockDown - налаштування

За замовчуванням налаштування блокують будь-який IP-блок після 3 невдалих спроб входу протягом 5 хвилин, а блокування триватиме 60 хвилин. Ви можете налаштувати всі ці номери в налаштуваннях.

Огляд LockDown - додаткові налаштування

Ви також можете автоматично заблокувати всіх, хто вводить ім’я користувача, яке не існує.

Інший доступний варіант – маскування повідомлень про помилки. Наприклад, якщо ви введете правильне ім’я користувача “адміністратор”, але введете неправильний пароль, ви отримаєте повідомлення про помилку: “ПОМИЛКА. Пароль, який ви ввели для адміністратора імені користувача, неправильний”.

Цей тип конкретного повідомлення про помилку, безсумнівно, корисний для вас, але він однаково корисний для всіх, хто намагається пробитися на вашу інформаційну панель!

Використовуючи LockDown для входу, ви можете приховати ці повідомлення про помилки і не дати корисних підказок нападникам.

Нарешті, ви можете вирішити допомогу розробнику, відобразивши кредитну посилання на формі реєстрації.

Огляд LockDown - налаштування кредитної посилання

LockDown у порівнянні з безпекою WordFence

Якщо ви бачили наш огляд безпеки WordFence, вам, мабуть, цікаво, яка різниця між двома плагінами безпеки та тими, які слід використовувати на власному сайті.

Ну, ці два плагіни насправді не є справедливим порівнянням, оскільки вони мають різні функції. WordFence призначений як повний плагін безпеки, що надає вам багато варіантів та функцій для захисту вашого сайту.

З іншого боку, Login LockDown – це високоспеціалізований плагін, який призначений лише для захисту вашого сайту від грубих спроб входу..

Ви можете використовувати обидва додатки одночасно, або ви можете використовувати Login LockDown з іншими плагінами безпеки, доки не буде конфлікту з кодом. Оскільки вони працюють по-різному, використання обох може допомогти зберегти ваш сайт більш захищеним від жорстоких атак.

Інші способи зберегти ваш сайт в безпеці

На жаль, напади грубої сили – не єдина проблема безпеки, на яку слід стежити, коли ви володієте веб-сайтом.

І хоча WordPress розроблений так, щоб захистити його від коробки, певна поведінка користувачів може зробити його функції безпеки неефективними.

Щоб ваш сайт був безпечним і захищеним, обов’язково:

Для отримання додаткових ідей щодо захисту вашого веб-сайту див 13 життєво важливих порад та захистів для захисту області адміністратора WordPress.

Ви також повинні прочитати кінцевий посібник із безпеки WordPress для отримання більш детальної інформації.

Наш вердикт

Що стосується безпеки WordPress, то краще бути безпечним, ніж шкода! Ви можете подумати, що вам не про що турбуватися, але кожен сайт в Інтернеті – це ціль для хакерів.

Ми вважаємо, що Login LockDown – це дуже корисний інструмент, який допоможе захистити ваш сайт від грубої атаки.

Хоча існують інші способи, коли ваш сайт може бути вразливим, LockDown для входу в систему дуже добре обмежує спроби входу від неправильних людей..

Він дуже простий у використанні та має лише потрібні варіанти – нічого надто складного чи заплутаного.

Ми надаємо Логін LockDown 4 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 2,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримати вхід LockDown зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map