MemberPress Review 2020: це найкращий плагін для членства в WordPress?

Ви хочете створити веб-сайт для членства? Сайт членства дозволяє вам створити преміум-контент-бібліотеку та зробити її доступною лише для зареєстрованих членів.


MemberPress – один з найкращих плагінів для членства в WordPress, доступних на ринку сьогодні.

У цьому огляді MemberPress ми детальніше розглянемо його особливості та вивчимо, що робить його одним із найкращих плагінів членства для WordPress.

MemberPress

Чому вам потрібен плагін для членства в WordPress?

Давайте зробимо це прямо: створити веб-сайт для членства в WordPress.

Сайт з членством – це форма ділового веб-сайту із замкнутим вмістом, до якого можуть отримати доступ лише підписані члени. Це дозволяє приховати преміум-вміст за платною стіною, тому не кожен може отримати доступ до вмісту – лише ті, у кого є ключі. Тут “членство” слугує ключем до вашої платної стіни. Ви можете або платити людям за підписку на членський план, або вимагати від них безкоштовно зареєструвати рахунок.

Кілька можливих причин створення сайту для членства:

 • Зробіть повторний дохід, продаючи членство.
 • Створіть себе як авторитет, надаючи чудовий вміст за платною стіною.
 • Створіть надзвичайно привабливий список електронної пошти.

Пов’язані: Як розробити список електронної пошти, СТІЙКО ШВИДКО!

Повноцінний веб-сайт дозволяє створювати різні рівні членства. Ви можете дозволити доступ до свого вмісту на основі рівня членства. Ще одна перевага полягає в тому, що ви можете продати свою продукцію за одноразову плату або продавати її через періодичні підписки.

Створення повнофункціональних сайтів членства в WordPress з MemberPress

MemberPress, як випливає з назви, – це інструмент, який дозволяє створити повноцінний веб-сайт для членства в WordPress. Маркетована як плагін для членства в WordPress “Все-в-одному”, він має повний набір функцій, які ви хотіли б у плагіні для членства. Це дозволяє створювати сайти для членства, керувати членством та вмістом та надійно отримувати платежі.

Плагін простий у використанні та обробці. Навіть новачки можуть легко налаштувати його параметри та налаштування. Він постійно оновлюється та стає ще більш прихильним для початківців завдяки вдосконаленням, зробленим з часом.

1. Процес налаштування MemberPress

Після активації плагіна переходить у розділ параметрів плагіна. На цій сторінці ви можете налаштувати параметри для сторінок, акаунтів, полів, платежів, електронних листів, маркетингу тощо.

memberpress-plugin-параметри

Сторінки: Ви можете налаштувати та налаштувати зарезервовані сторінки, групувати та створювати кулі сторінки членства та відстежувати параметри несанкціонованого доступу на вкладці Сторінки. Зарезервовані сторінки автоматично створюються плагіном, оскільки вони є важливими для сайту членства.

Рахунок: Вкладка “Обліковий запис” включає варіанти налаштування інформації про учасників. Він має чотири основні розділи: дозволи, реєстрація, вхід та вихід, а також вітальне повідомлення на сторінці облікового запису.

Поля: Ця вкладка містить опції для ввімкнення або відключення полів та подальшого налаштування полів на реєстраційних формах членства та сторінках облікових записів користувачів.

memberpress-field-options

Він має два інформаційні поля користувача – Поля імен і Адресні поля за замовчуванням. Ви можете вимагати або не вимагати певного поля в реєстрації форми.

Платежі: На вкладці Платежі користувачі можуть налаштувати параметри платежів. В даний час плагін MemberPress підтримує наступні шлюзи платежів: PayPal, Authorize.net та Stripe.

memberpress-огляд-оплата-варіанти

Ви можете додати та налаштувати один чи кілька способів оплати з цього розділу. Крім того, ви можете вибрати, чи потрібно показувати етикетки, значки та описи платежів.

Електронні листи: У плагіні на цій вкладці є повний набір параметрів електронної пошти. Налаштуйте ім’я та адреси електронної пошти, з яких електронні листи будуть надсилатись членам та адміністраторам.

email-options-memberpress-review

Ви також можете налаштувати, коли повідомлення потрібно надсилати.

Маркетинг: На вкладці Маркетинг можна керувати та контролювати ваші облікові записи електронної пошти та списки розсилки. MemberPress має вбудовані додатки для більш ніж 10 популярних сервісів маркетингу електронної пошти. Ви можете синхронізувати свої акаунти з MemberPress та додавати електронні адреси членів до своїх списків.

Інформація: На цій вкладці ви можете ввести, керувати та редагувати адресу компанії.

Загальне: На загальній вкладці є варіанти інтернаціоналізації (код мови, валюта), сумісність тем, SEO та PayWall, правила перезапису та фонові завдання.

seo-paywall-settings-memberpress-review

У ньому є опція Авторизувати пошукові системи, звідки ви можете дозволити пошуковим системам переглядати захищений вміст як авторизовані учасники. Якщо ця опція включена, пошукові системи також можуть індексувати ваш сайт для обмеженого вмісту.

Ще один цікавий варіант – Paywall. Увімкнувши платний стіл, ви можете відображати свій вміст усім відвідувачам протягом певного часу, перш ніж ваш вміст заблокується.

Податки: Нарешті, ця вкладка дозволяє увімкнути або вимкнути податкові розрахунки та керувати налаштуваннями для розрахунків з податком.

2. Створення членства

Щоб створити членство, вам доведеться перейти до меню “Членства” та натиснути Додати новий.

Тепер ви можете почати створювати нове членство, як показано нижче:

create-memberships-memberpress-review

Укажіть ім’я для членства, вкажіть ціну, тип виставлення рахунків (разовий або повторний), тривалість доступу та опис членства. Ви також можете налаштувати параметри членства, такі як реєстрація, дозволи, цінник тощо.

Ви можете створити кілька типів і рівнів членства через один і той же процес.

членство-членпресс

3. Налаштування правил доступу – захист вмісту

Тепер, коли ми розглянули, як створити членство, давайте перевіримо ще одну цікаву особливість плагіна: Правила доступу.

Ви можете встановити правила захисту вашого вмісту та вказати, хто може отримати доступ до захищеного вмісту. Спочатку встановіть захищений вміст як повідомлення, сторінки, публікації, класифіковані чи позначені певним чином, або будь-який файл на веб-сайті. Потім ви можете визначити “Умови доступу”, які повинні бути задоволені користувачем, щоб отримати доступ до заблокованого вмісту.

access-rules-memberpress-review

Одне повідомлення під назвою “Моя друга публікація” встановлено як захищений вміст. Ви можете переглянути, як встановлені правила доступу на наведеному вище зображенні.

Тепер усі, хто не придбав Срібне членство, та члени, чиї імена не починаються з “Гаррі”, отримують несанкціоноване повідомлення, якщо вона / він намагається відкрити цю публікацію. Переглянути скріншот нижче:

несанкціоноване повідомлення-член-огляд

Функція капання та закінчення вмісту: Ще одна цікава функція, включена в меню “Правила”, – це капання вмісту та закінчення терміну дії. Переміщення вмісту означає доступ до захищеного вмісту через певний час. Таким чином, користувачі повинні переглянути ваш сайт для доступу до певного обмеженого вмісту. За допомогою цієї функції можна очікувати більше відвідувачів, що повертаються, та постійного доходу.

content-dripping-memberpress-review

Аналогічно, плагін дозволяє встановити дату закінчення терміну дії для доступу до захищеного вмісту.

Більше цікавих особливостей MemberPress

MemberPress має більш дивовижні функції, які допоможуть вам зробити ідеальний сайт для членства.

Погляньмо:

Нагадування

Члени завжди дуже важливі для сайту членства. Ви дійсно не можете втратити жодного учасника / підписника з будь-якої причини. У разі закінчення терміну членства, поновлення чи невдалої спроби зареєструватися, ви можете надіслати електронні листи з нагадуваннями та повернути користувачів на ваш сайт.

За допомогою MemberPress ви можете легко автоматизувати нагадування електронних листів за допомогою власних або стандартних повідомлень. Це дуже корисна функція, оскільки вона допомагає вам отримати та утримати більше членів.

додавання-нагадування-член-огляд

Купони

Ще одна важлива особливість, яка може знадобитися на сайті членства, – це використання купонів. MemberPress дозволяє легко створювати купони з меню купонів, як показано нижче на скріншоті.

талони-членапреси

MemberPress Доповнення
MemberPress має глибоку інтеграцію з близько 40 сторонніми послугами та програмним забезпеченням. Сюди входять різні типи послуг електронного маркетингу, платіжні шлюзи, спільноти та програмне забезпечення для форумів тощо. Завдяки вбудованій інтеграції до цих дивовижних програм сторонніх програм, плагін корисніший як ніколи і добре виконує свою мету.

Плагін має більшість цих інтегрованих додатків, упакованих у вигляді аддонів. Ви можете знайти більше 20 аддонів на вкладці Додатки в меню Активувати. Ці доповнення готові до встановлення лише одним клацанням миші. Потрібно встановити лише додатки, які вас цікавлять. Таким чином, ви можете тримати свою приладну панель акуратною та охайною.

memberpress-надбудови

Крім цього, є й інші корисні варіанти, такі як створення та управління групами, членами, підписками, транзакціями та системою тонких звітів.

Ціноутворення та підтримка плагіна MemberPress

MemberPress – це преміальний плагін без безкоштовної версії. Плагін пропонує три рівні цінових планів для різних типів користувачів. Усі три плани передбачають щорічну ліцензію.

Самий базовий план під назвою “Основний” коштує 129 доларів на рік, і ви можете використовувати цю ліцензію лише для одного сайту. Інший план “Плюс” доступний за $ 249 на рік і може бути використаний для 10 сайтів. Найсучасніший план – “Про”, доступний за $ 369 на рік. Ви можете використовувати ліцензію на додаток “Pro” для максимум 30 сайтів.

Член-прес-ціни-варіанти

Ціни для MemberPress здаються дорогими для стартапів, але це цілком справедлива ціна за всі дивовижні функції, які пропонує плагін.

Підтримка – ще один дуже важливий аспект, який потрібно перевірити, перш ніж купувати цифровий продукт. Якщо говорити про підтримку MemberPress, то вона віддана та надійна. Команда професійних інженерів щастя надає технічну підтримку через систему квитків на підтримку. Веб-сайт плагіна має широку та всебічну базу знань, де ви можете отримати уявлення та ідеї щодо використання плагіна.

Наш вердикт щодо MemberPress як найкращого плагіна для членства в WordPress

MemberPress – один з найкращих плагінів, який допоможе вам створити повноцінний веб-сайт для членства в WordPress.

Її інтеграція з популярними сторонніми послугами та програмним забезпеченням також похвальна. Основний плагін оснащений усіма основними функціями, які ви могли б побажати. Для додаткових функцій ви можете додати відповідні додатки.

Використання плагіна – це легка робота. Однак його широкий набір функцій та можливостей може збентежити деяких користувачів. Це, безумовно, потребує певного часу, щоб зрозуміти інтерфейс плагінів для нетехнологів.

Нарешті, після ретельного огляду плагіна MemberPress, ми можемо впевнено стверджувати, що це відмінний плагін для WordPress. Плагін, який може служити основою сайтів для членства, MemberPress, безумовно, заслуговує “найкращого” титулу у своїй ніші. Ми даємо йому 4,8 / 5 зірок. Ось розбивка нашої оглядової оцінки:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 4,8 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте MemberPress зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map