MonsterInsights Review 2020: це найкращий плагін Google Analytics?

Шукаєте найкращий плагін Google Analytics для вашого сайту WordPress? Навіть якщо ви не людина, яка займається числом, ви знаєте, що аналітика важлива: базування стратегії на реальних даних є найефективнішим способом розробити свій сайт. Наш огляд MonsterInsights покаже вам, як цей плагін може дати вам необхідні потрібні вам дані.


Огляд MonsterInsights

Важливість Google Analytics і навіщо вам потрібен плагін Analytics

Якщо ви раніше використовували Google Analytics, то знаєте, що це потужний інструмент з великою кількістю цінних даних, але це може бути абсолютно непомітно. Якщо ви не експерт з аналітики, дізнатися, з чого почати або як використовувати ці дані, може бути дуже важко..

І в чому сенс аналітики, якщо ви не використовуєте дані для вдосконалення свого сайту?

Для більшості користувачів вам просто потрібен інструмент, який показує найважливіші дані з першого погляду, у простому для розуміння форматі. Дані, які ви можете використати одразу для покращення свого сайту.

Хороший інструмент аналізу допоможе вам:

 • зрозумійте, які теми та формати найбільше подобаються вашій аудиторії, щоб ви могли створити більше
 • подивіться, як люди знаходять ваш сайт, тому ви можете зосередити свої зусилля на маркетинговій тактиці, яка працює
 • встановлюйте та відстежуйте цілі конверсії, щоб ви знали, як покращити та оптимізувати свій сайт

Якщо ви досвідчений користувач Google Analytics, ви можете це робити без плагіна. Але плагін на зразок MonsterInsights надасть вам всю інформацію з першого погляду, полегшивши аналітику, навіть якщо ви новачок..

MonsterInsights також набагато простіше налаштувати, ніж Google Analytics. Новачок WordPress може не знати, як і де розмістити код відстеження. Але налаштування за допомогою MonsterInsights набагато простіше – вам не потрібно редагувати жоден код на вашому сайті.

Раніше “Google Analytics від Yoast”

Якщо ви шукаєте огляд Google Analytics від Yoast, ви знаходитесь у потрібному місці!

MonsterInsights спочатку розроблявся Джоостом де Валк, розробником Yoast SEO. Зростання Yoast вирішило зосередитись виключно на SEO-продуктах, а плагін Google Analytics від Yoast знайшов новий будинок у 2016 році Сид Балкі і отримав референцію як MonsterInsights.

MonsterInsights тепер має єдину мету: полегшити аналітику для початківців.

MonsterInsights приносить вам та сама команда, яка позаду WPBeginner, OptinMonster, і WPForms.

(Дивіться наш огляд OptinMonster та огляд WPForms.)

Як налаштувати MonsterInsights

Примітка: Перед налаштуванням цього плагіна вам доведеться створити обліковий запис Google Analytics.

Встановіть та активуйте плагін, а потім перейдіть до Статистика »Налаштування. Тут ви можете підключити свій обліковий запис Google Analytics, не редагуючи жодного коду.

Огляд MonsterInsights

Натисніть на Аутентифікуйте свій обліковий запис Google почати.

У спливаючому вікні, що з’явиться, натисніть Далі »Натисніть, щоб отримати код Google.

Увійдіть до свого облікового запису Google і натисніть на Дозволити кнопку, щоб надати MonsterInsights доступ до ваших даних аналітики.

Потім скопіюйте код, який він створив для вас. Вставте код у спливаюче поле на інформаційну панель WordPress і знову натисніть на Далі кнопка.

Тепер ви можете вибрати профіль аналітики зі спадного меню та натиснути кнопку Далі.

Огляд MonsterInsights - виберіть свій профіль

Нижче наведено кілька варіантів перевірки, якщо ви вирішите:

 • Відстежуйте вихідні кліки та завантаження: Це дозволить відстежувати всі кліки та завантаження як Події у вашому обліковому записі Google Analytics.
 • Дозволити відстеження анонімних даних: Це анонімно надішле розробнику інформацію про те, як ви використовуєте MonsterInsights, що дозволить їм знати, які конфігурації, теми та плагіни для тестування.
 • Анонімізуйте IP-адреси: Це допоможе анонімізувати IP-адреси відвідувачів.
 • Ігноруйте користувачів: Ви можете налаштувати свою аналітику так, щоб вона не відстежувала дії адміністратора, редактора та інших ролей користувача.
 • Вимкнути інформаційну панель аналітики: Це вимикає інформаційну панель і зупиняє весь збір даних до тих пір, поки вона відмічена.

Вибравши параметри, натисніть на Зберегти зміни кнопка внизу.

Це воно! Тепер, коли ви натискаєте на Статистика »Інформаційна панель, ви побачите статистику вашого трафіку.

звіти про чудовисько

4 причини вашого веб-сайту потребує MonsterInsights

Ви все ще не впевнені у використанні плагіну Analytics, як-от MonsterInsights, коли його можна встановити без плагіна? Нижче наведено кілька причин, яким ваш веб-сайт потребує MonsterInsights.

1. Налаштуйте Google Analytics легко

MonsterInsights спрощує налаштування Google Analytics. За кілька кліків ви можете з’єднати свій веб-сайт із Google Analytics, не торкаючись жодного рядка коду.

2. Використовуйте розширені функції відстеження Analytics

MonsterInsights дозволяє легко включити десятки функцій відстеження Analytics на вашому веб-сайті, які, можливо, ви пропустили.

Хоча простіше налаштувати базове відстеження Analytics, щоб збирати такі дані, як сеанси, перегляди сторінок, показник відмов та ін., Основна настройка не дозволяє вмикати розширені звіти про відстеження, включаючи відстеження електронної комерції, відстеження форми та відстеження завантаження.

Наприклад, якщо вам потрібно ввімкнути відстеження електронної комерції без плагіна, вам, можливо, потрібно вручну додати додатковий код відстеження на своєму сайті. Проблема такого підходу полягає в тому, що навіть незначна помилка може перекривити всі ваші дані Analytics.

За допомогою MonsterInsights вам не доведеться турбуватися про перекручування даних, оскільки вам не потрібно торкатися жодного коду під час налаштування..

Давайте розглянемо кілька функцій відстеження, які ви можете легко включити за допомогою MonsterInsights.

 • Відстеження електронної комерції: Увімкніть відстеження електронної комерції для магазину WooCommerce або Digital Downloads.
 • Відстеження оголошень: Зрозумійте, які рекламні місця приносять найбільший дохід.
 • Відстеження завантаження файлів: Дізнайтеся, скільки разів користувачі завантажують ваші файли.
 • Спеціальні розміри: Відстежуйте авторів, категорій, тегів, пошукових запитів, ввійшли користувачів тощо на своєму веб-сайті.
 • Відстеження AMP від ​​Google: Увімкніть відстеження Google Analytics на сторінках, що підтримують AMP Google.
 • Миттєве відстеження статей у Facebook: Увімкніть відстеження Analytics у своїх моментальних статтях на Facebook.
 • Відстеження форм: Відстежуйте всі свої онлайн-форми за допомогою Google Analytics і збирайте такі дані, як перегляди форм, подання та коефіцієнт конверсій.
 • Google Optimize: Увімкніть Google Optimize та починайте проводити тести на а / б на вашому сайті.
 • Відповідність ЄС: Поліпшення дотримання GDPR та інших правил конфіденційності.

3. Легко прийміть інформовані рішення

Звіти Google Analytics є вичерпними, але вони також можуть бути часом великими. Це також означає, що якщо ви не експерт Analytics, вам може бути важко приймати обґрунтовані рішення з усіх звітів Analytics.

Без сумніву, якщо ви хочете приймати обґрунтовані рішення для свого бізнесу, то вам потрібно навчитися мистецтву відокремлення пшениці від пшениці – отримання правильних статистичних даних, які важливі для вашого бізнесу, від ваших переважних звітів Analytics.

Одне з найкращих речей про MonsterInsights – це те, що він пропонує вам найважливіші звіти, які мають значення для вашого бізнесу, у простому для розуміння форматі.

огляд чудовиськ

Це означає, що навіть якщо ви не експерт Analytics, MonsterInsights допомагає легко приймати рішення, керовані даними, які можуть мати позитивний вплив на ваш бізнес.

4. Знайдіть звіти Analytics прямо на інформаційній панелі WordPress

За допомогою MonsterInsights ви зможете з першого погляду побачити ефективність вашого сайту прямо на інформаційній панелі WordPress. Якщо ви хочете перевірити, як працює ваш веб-сайт, вам не обов’язково кожен день входити у свій обліковий запис Google Analytics. Натомість ви можете це легко зрозуміти, просто увійшовши на свою інформаційну панель WordPress.

Як MonsterInsights протиставляється конкуренції?

Ви можете знайти багато різних плагінів для відстеження відвідувачів у сховищі плагінів WordPress, які дозволяють збирати статистику вашого веб-сайту та давати уявлення про ефективність роботи ваших веб-сайтів, коли справа стосується залучення відвідувачів на ваш сайт та перетворення їх у клієнтів..

Після порівняння MonsterInsights з кількома різними плагінами WordPress Analytics, нижче наведено кілька речей, які нам подобаються у MonsterInsights.

1. Досвід користувачів

Користувацький досвід – це самий фактор, який відрізняє MonsterInsights від його конкуренції. Ви не тільки налаштуєте надзвичайно просто, але й налаштування його відстеження та робочі потоки зарекомендували себе як найбільш зручний для початківців плагін Google Analytics для WordPress.

Не потрібно торкатися жодного коду для налаштування Google Analytics на WordPress. Якщо ви можете вказувати та клацати, ви можете використовувати MonsterInsights.

2. Усі функції відстеження, які вам знадобляться в одному продукті

Незалежно від того, ви видавець, продавець електронної комерції чи власник малого бізнесу, ви знайдете MonsterInsights корисним так само.

огляд відстеження електронної комерції monsterinsights

Наприклад, якщо ви керуєте магазином WooCommerce, то, можливо, ви знаєте, що ви можете знайти десятки плагінів Analytics, специфічних для WooCommerce, які допоможуть вам відстежувати взаємодію ваших клієнтів. Мінусом цих плагінів є те, що вони обмежують вашу можливість використовувати повну можливість відстеження Analytics. У цьому прикладі ви не зможете відслідковувати подання форми, відстеження завантажень та багато інших відстеження подій, які не пов’язані безпосередньо з електронною комерцією.

З іншого боку, оскільки MonsterInsights є повнофункціональним плагіном Analytics, ви можете відстежувати безліч подій на вашому веб-сайті, що мають значення для вашого бізнесу. Дивіться повний список Особливості MonsterInsights.

3. Найпопулярніший плагін Google Analytics

Маючи майже 15 мільйонів завантажень і понад 1 мільйон активних установок, MonsterInsights – найпопулярніший плагін Google Analytics для WordPress. Завдяки тому, ви можете знайти безліч безкоштовних сторонніх додатків в офіційному сховищі плагінів, що дозволяє легко покращити функції відстеження Analytics.

Наприклад, ось безкоштовний сторонній додаток, що підтримує MonsterInsights.

4. Жоден сторонній рахунок не потрібно

Наприклад, статистика Jetpack вимагає підключення свого сайту до WordPress.com, щоб почати вмикати функцію відстеження сайту. Для тих користувачів, які не хочуть ділитися статистикою трафіку з WordPress.com, користуватися статистикою Jetpack неможливо.

З іншого боку, Google надсилає вам велику частину вашого трафіку за допомогою пошуку, тому вони вже знають про ваших відвідувачів.

MonsterInsights просто з’єднує ваш веб-сайт із Google Analytics, тому вам не потрібно створювати інший обліковий запис.

5. Найкраще підходить для веб-сайтів усіх розмірів і бюджетів

Ще одна річ, яка нам подобається в MonsterInsights, це те, що вона відповідає вашому бюджету.

Наприклад, якщо ви – видавець, який хоче дізнатися, як працює ваш веб-сайт на сторінках, що підтримують Google AMP або миттєві статті Facebook, вам просто потрібно підписатися на їхній план Plus. Крім того, якщо ви також хочете включити відстеження електронної комерції, ви можете отримати Pro версію.

Але що робити, якщо у вас немає бюджету для плагіна Analytics?

Не хвилюйтесь! Для завантаження з офіційного сховища доступна безкоштовна версія Lite. Перш ніж придбати преміум-версію, ви можете спочатку спробувати Lite версію.

Само собою зрозуміло, що MonsterInsights – найкращий плагін незалежно від розміру та бюджету вашого інтернет-підприємства.

Документація та супровід

Сторінка плагінів WordPress.org та Веб-сайт MonsterInsights мати всі підручники, необхідні для налаштування плагіна та виправлення будь-яких проблем, які можуть виникнути.

Для безкоштовної версії плагіна підтримка спільноти доступна на форумах підтримки WordPress.org.

Користувачі версії MonsterInsights Pro мають доступ до високооціненої підтримки від розробників.

Наш вердикт

MonsterInsights виконує свою мету – полегшити аналітику для початківців. Це дає вам потужну інформацію про Google Analytics, без зайвих обставин. Це найкращий плагін Google Analytics для WordPress.

Ми впевнені у наданні MonsterInsights 5 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте MonsterInsights зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map