NextGEN Gallery Review: це найкращий плагін для галереї?

Шукаєте найкращий плагін галереї зображень для WordPress? NextGEN Gallery – це один із найстаріших і найпопулярніших плагінів галереї зображень у каталозі WordPress.org, але це найкраще? Прочитайте наш огляд галереї NextGEN, щоб дізнатись, чи не відповідає їм галас.


Огляд галереї NextGEN

Про галерею NextGEN

NextGEN Gallery – це безкоштовний та найпремісніший плагін WordPress Gallery, створений Imagely в 2007 році. З моменту виходу він користується популярністю серед користувачів WordPress, що робить його найбільш широко використовуваним плагіном WordPress Gallery. Безкоштовна версія плагіна налічує понад 1 мільйон активних установок по всьому світу.

Хоча у нього найбільша кількість завантажень та встановлень, NextGEN Gallery отримав неоднозначні відповіді користувачів. Середній рейтинг плагіна на офіційній сторінці плагінів WordPress.org становить 3,2 з 5 зірок.

Плагін NextGEN Gallery дозволяє створювати прекрасні фотогалереї та альбоми в WordPress. Крім того, ви можете завантажувати фотографії масово, імпортувати метадані, додавати / видаляти / переставляти фотографії, редагувати мініатюри та групувати галереї в альбоми. Це повний інструмент управління галереєю для WordPress.

Незважаючи на кілька недоліків, про які повідомляється на WordPress.org, про які ми розповімо нижче, це все-таки найпоширеніший плагін WordPress Gallery, доступний на основі його безлічі функцій.

Вам потрібен плагін галереї зображень?

Якщо ваш веб-сайт сильно орієнтований на зображення, ви, мабуть, помітили недоліки WordPress у цій галузі. WordPress був побудований головним чином для блогів з акцентом на письмовий контент.

Якщо ви фотограф, дизайнер, художника чи будь-якої іншої професії, яка покладається на візуальний контент, у вас буде багато зображень, якими можна поділитися з відвідувачами вашого веб-сайту.

Без сумнівів, найкращий спосіб впорядкувати та відобразити ці зображення за допомогою галерей зображень.

Єдине питання – це пошук простого у використанні плагіна для галереї зображень, який робить ваші зображення чудовими та не сповільнить ваш сайт.

Особливості галереї NextGEN

Галерея NextGEN має декілька способів допомогти впорядкувати свої зображення, зокрема:

 • пакетне завантаження зображень
 • імпорту метаданих із ваших фотографій
 • групування галерей в альбоми

Після завантаження зображень ви можете згрупувати їх разом, щоб створити альбо слайд-шоу, або галерею мініатюр.

Для кожної галереї ви можете керувати розміром, стилем, часом, переходами, елементами керування, ефектами лайтбоксу тощо.

Також доступна велика кількість преміальних плагінів для надбудови. Кожна надбудова додає новий тип галереї, такий як мозаїка, сітка або галереї у стилі списку. Ви можете придбати NextGEN Plus для 8 нових дисплеїв галереї, або NextGEN Pro для 8 галерей плюс додаткові додатки та підтримку.

Як створити свою першу галерею NextGEN

Після встановлення та активації плагіна NextGEN Gallery ви можете дозволити або пропустити збір даних та використання звітів про використання.

NextGEN Gallery Review - пропустити збір даних

Потім ви перейдете на екран вітання, де ви знайдете коротке відео, яке показує вам, як створити основну галерею з параметрами за замовчуванням.

Якщо ви переходите до Галерея »Налаштування галереї, ви можете налаштувати параметри своєї галереї. Ви повинні зробити це перед тим, як створити свою першу галерею, оскільки деякі нові налаштування не застосовуватимуться заднім числом до створених вами галерей.

NextGEN Gallery Review - налаштування

Параметри впорядковані за типом галереї, яку ви хочете створити. Ви можете змінити кількість стовпців, кількість зображень, що відображаються, максимальні розміри зображень тощо. Якщо ви перекладете курсор миші на інформаційні піктограми, ви побачите підказку з більш детальною інформацією про те, що робить кожен варіант і як він працює..

Коли ваші налаштування будуть збережені, ви можете створити свою першу галерею. Просто створіть нову сторінку або публікацію або відредагуйте наявну сторінку чи публікацію, у яку хочете вставити свою галерею.

Щоб додати вашу галерею, ви можете натиснути будь-яку із зелених кнопок (ту, що пише “Додати галерею”, або зелену кнопку на панелі інструментів редактора) – вони обидва відкриють одне і те ж вікно.

NextGEN Gallery review - натисніть зелену кнопку. Чи то один.

Клацніть на Додати галерею / зображення вкладку вгорі, щоб завантажити або вибрати зображення, які ви хочете включити.

NextGEN Gallery Review - з’ясуйте, як додати зображення

Після завантаження чи вибору зображень з’явиться спливаюче вікно. Не натискайте посилання!

NextGEN Огляд галереї - не натискайте посилання! це пастка

Якщо ви натиснете посилання “Керувати галереєю”, воно відкриється в абсолютно новому вікні. Замість цього просто натисніть “X.”

Тепер натисніть на Галереї відображення вкладку, щоб вставити вашу галерею на сторінку.

Не натискайте на Вставити відображені галереї кнопка ще! У неї буде вставлена ​​порожня галерея. Натомість ви повинні натиснути на Що б ви хотіли показати? розділ, щоб розширити його.

NextGEN Огляд галереї - виберіть галерею

Потім у розділі “Джерела” виберіть “Галереї”.

У розділі “Галереї” натисніть порожнє поле, щоб відобразити список своїх галерей. Той, що ви тільки що створили, повинен з’явитися. Обов’язково виберіть його.

Тепер ви можете натиснути на Вставити відображені галереї кнопка, і галерея, яку ви тільки що створили, повинна з’явитися. Однак ви цього не побачите у візуальному редакторі. Натомість ви побачите цю мініатюру:

NextGEN Галерея огляду - таємничий ескіз

Вам потрібно буде зберегти чернетку та переглянути сторінку, щоб переконатися, що вона працює.

Документація та супровід

Галерея NextGEN надає обширну документацію для кожної функції на своєму веб-сайті, містить детальну інформацію про всі технічні деталі, а також допомогу щодо усунення несправностей та вирішення найбільш поширених проблем. Вони також пропонують добірку навчальних відео.

Розробники пропонують активну підтримку на форумах підтримки WordPress.org. Однак деякі відгуки скаржилися на якість їх підтримки.

Ціни на плагін NextGEN Gallery

Основний плагін NextGEN Gallery доступний безкоштовно в офіційному сховищі плагінів WordPress. Ви можете безкоштовно завантажити його звідти і використовувати його на багатьох сайтах.

Тим не менш, є десятки потужних розширень Pro, створених для додавання живлення до основного плагіна. Розширення Pro використовуються для покращення дисплеїв галереї, створення світлових скриньок, активізації електронної комерції та підключення соціальних мереж.

Якщо ви хочете скористатися розширеннями плагінів, вам потрібно придбати один із їхніх преміальних планів. В основному вони мають 3 плани ціноутворення, з яких 2 спеціально для розширень NextGen Gallery Pro.

nextgen-галерея-ціноутворення

Перший план такий Наступний плюс, що коштує 79 доларів. Якщо ви придбаєте цей план, ви отримаєте всі розширення галереї та розширення Pro lightbox.

Другий план називається NextGEN Pro, що коштує 99 доларів. Він включає всі розширення, передбачені планом Plus, з додатковими розширеннями електронної комерції та плагіном Lightroom. Таким чином, якщо ви хочете використовувати всі розширення NextGEN Gallery Pro, вам потрібно буде придбати план Pro.

Інший план – це Усі теми + плагіни план, який надає вам доступ до всіх розширень NextGEN Pro, а також до всіх тем, створених Imagely.

Усі ці три плани мають 1 рік преміальної підтримки та оновлень. Вони також мають Все життя план, який дозволяє вам використовувати всі теми та плагіни Imagely з підтримкою та оновленнями назавжди.

NextGEN Gallery проти галереї Envira

Хочете, щоб ваші зображення виглядали чудово, не витрачаючи багато часу, намагаючись з’ясувати, як використовувати новий плагін?

Тоді вам потрібен найкращий доступний плагін для галереї зображень: той, який може створювати прекрасні галереї, має безліч варіантів налаштування, при цьому він простий у користуванні, і не сповільнить ваш сайт.

На жаль, галерея NextGEN відповідає більшості цих вимог. Дивіться наш вирок нижче для того, чому.

З двох плагінів лише галерея Envira відповідає усім цим очікуванням. Це простий у використанні, інтуїтивно зрозумілий, швидкий та створює прекрасні галереї. Дивіться наш повний огляд галереї Envira для отримання більш детальної інформації.

Якщо ви вже почали користуватися галереєю NextGEN і хочете перейти на Envira, це просто – просто перегляньте цей посібник на Як переключитися з NextGEN на галерею Envira в WordPress.

Наш вирок щодо використання NextGen Gallery

Якщо ви шукаєте швидкий і простий спосіб створити прекрасні галереї на своєму сайті WordPress, ми вважаємо, що галерея NextGEN – не найкращий вибір.

Хоча NextGEN Gallery майже один десяток років був одним з найпопулярніших плагінів WordPress Gallery, його огляди не такі вже й добрі: на WordPress.org його оцінили лише 3,2 з 5 зірок..

Основне питання полягає в тому, що галерея NextGEN має круту криву навчання – користувальницький інтерфейс неймовірно неінтуїтивний.

Хоча він має величезний набір параметрів налаштування, до них важко перейти, щоб знайти потрібні варіанти. Ви можете створювати приємні галереї за допомогою NextGEN Gallery, але вам знадобиться багато часу, щоб дізнатися, як налаштувати свої налаштування та отримати свої галереї так, як вони хочуть виглядати..

Ми також помітили, що Галерея NextGEN, схоже, використовує багато ресурсів і сповільнює адміністратор WordPress. Подивитися Як плагіни WordPress впливають на час завантаження вашого сайту для отримання детальної інформації.

Надаємо NextGEN Gallery 4.1 з 5 зірок. Ось розбивка наших оцінок:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте NextGen Gallery зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map