Огляд AffiliateWP – Партнерська програма для WordPress

Хочете створити партнерську програму для свого продукту? Партнерська програма – це система рефералів, де ви стимулюєте інших звертатися до вашого товару, пропонуючи їм комісію за кожну продаж, на який вони звертаються..


Як створити партнерську систему в WordPress? Саме для цього створений плагін AffiliateWP. Це дозволяє вам легко створити повноцінну партнерську систему в WordPress. Якщо ви хочете дізнатися більше про його особливості, функціональні можливості, ціноутворення тощо, продовжуйте читати наш повний огляд AffiliateWP нижче.

Про плагін AffiliateWP

affiliatewp-best-affiliate-management-system-for-wordpress

AffiliateWP – це плагін №1 партнерської системи управління для WordPress. Це дозволяє побудувати повну партнерську систему в WordPress та допомагає керувати філіями, рефералами, платежами тощо зі свого сайту. Він постачається з усіма інструментами партнерського маркетингу, які вам знадобляться для розширення бізнесу та заробітку.

Це плагін, створений для WordPress, схожий на сам WordPress. Усі його функції ретельно розроблені, щоб адаптуватись до WordPress та дати вам знайомий досвід. Крім того, він оснащений розширеними функціями відстеження філій та рефералів, які забезпечують надійні, точні дані.

AffiliateWP була розроблена тією ж командою, яка створила плагін електронної комерції Easy Digital Downloads. Тому плагін має безперешкодну інтеграцію з Easy Digital Downloads. Не кажучи вже про те, він також має повну підтримку WooCommerce та інших популярних плагінів для членства, форми та рахунків.

Як працює партнерський маркетинг?

Партнерський маркетинг – це один з найпопулярніших способів заробити гроші в Інтернеті. Партнерський маркетинг створює виграшну ситуацію для двох залучених сторін; власники бізнесу та філії. Це співпраця, в якій філії допомагають продавати більше продукції, а власники бізнесу пропонують філіалам комісію за кожну продаж, про який вони згадували.

Наприклад, якщо ви власник бізнесу та намагаєтесь продавати продукти, ви можете створити партнерську систему на своєму веб-сайті та закликати партнерів приєднатися. Коли вони стають філією вашого веб-сайту, вони вибирають товари з вашого магазину та рекламують їх у своєму блозі та різних інших платформах. Тепер, якщо люди приходять до вашого магазину через партнерські посилання та купують товар, філія, яка направила клієнта, отримує певну відсоткову комісію.

Як власник бізнесу, ваш магазин отримає більше видимості, більше трафіку та більше продажів. З іншого боку, філії зароблять гроші за кожну продаж, про який вони зверталися у ваш магазин. Тому це корисно як для бізнесу, так і для афілійованих маркетологів.

Отже, якщо ви працюєте в інтернет-магазині, але не маєте партнерської програми, вам обов’язково потрібно подумати про його наявність.

Огляд AffiliateWP – Початок роботи з AffiliateWP

AffiliateWP – плагін, призначений виключно для WordPress з інтерфейсом, як і рідний інтерфейс WordPress. Тому його легко налаштувати та використовувати.

Спочатку завантажте файл плагіна з офіційного веб-сайту AffiliateWP та встановіть його на своєму сайті. Якщо вам потрібні докладні інструкції, ось наш покроковий посібник щодо встановлення плагіна.

1. Загальні налаштування

Після активації плагіна перейдіть до Філії »Налаштування щоб активувати вашу ліцензію на плагін. Ви можете знайти ліцензійний ключ у своєму обліковому записі на веб-сайті AffiliteWP.

affiliatewp-загальний параметр

Окрім активації ліцензії, Загальні вкладка має ряд налаштувань афілійованих осіб. Ви можете вибрати партнерську сторінку або сторінку партнерської угоди; однак, не соромтесь залишати їх такими, якими вони є, тому що ці сторінки автоматично створюються плагіном для задоволення конкретних потреб філій.

Далі ви можете налаштувати параметри реферала. Змінна реферала за замовчуванням є реф а формат рефералів за замовчуванням виглядає приблизно так: https://yoursite.com/?ref=1.

reference-settings

Якщо ви хочете змінити змінну реферала, можете скористатися афі, посилатися, партнер, тощо.

Далі ви можете ввімкнути Досить афілійовані URL-адреси який замінить рядки запиту (тобто? ref =) та змінить ваш формат URL на https://yoursite.com/ref/1.

Ви можете вибрати тип реферальної ставки з будь-якого відсотка або з плоскою сумою. Потім ви можете додати ставку рефералу. Також перегляньте Виключити доставку і Виключити податок варіанти. Потім ви також можете додати тривалість закінчення терміну дії файлу cookie; наприклад, 30 днів (це означає, що покупка протягом 30 днів від відвідування користувача через реферальне посилання буде дійсною для комісії).

reference-rate-settings-affiliatewp-огляд

Переглянувши всі варіанти, не забудьте натиснути Зберегти зміни.

2. Інтеграції

Плагін має вбудовану інтеграцію для ряду плагінів та систем електронної комерції, членства, форми та рахунків-фактур. Ви можете легко включити ті, що вам потрібні Філії »Налаштування» Інтеграції.

integrations-affiliatewp-settings

3. Налаштування електронної пошти

Ви можете налаштувати всі налаштування електронної пошти з Електронна пошта в налаштуваннях AffiliateWP.

налаштування електронної пошти-affiliatewp

Ви можете завантажити логотип, вибрати шаблон електронної пошти, від імені та електронної пошти і т.д..

4. Різні налаштування

The Різне вкладка в налаштуваннях AffiliateWP дозволяє налаштувати різні параметри, корисні для вашої партнерської системи.

misc-settings-affiliatewp

Ви можете ввімкнути або вимкнути реєстрацію філії самим користувачем, необхідне затвердження афілійованого партнера, reCAPTCHA та багато іншого.

Перегляньте всі налаштування та натисніть кнопку Зберегти зміни щоб зберегти свої настройки.

Створення Партнерської зони

Партнерська область – це те, коли ваші користувачі можуть бачити реєстраційну форму та реєстраційну форму партнерів. Через цю сторінку нові афілійовані маркетологи подають заявку на вашу партнерську програму, тоді як вже зареєстровані філії можуть увійти до своїх облікових записів, генерувати посилання на реферали, переглядати статистику та бачити свій прибуток..

Плагін AffiliateWP автоматично створює Партнерська область сторінки прямо під час встановлення плагіна в WordPress. Якщо ви не знайдете цю сторінку, можете створити нову сторінку самостійно та додати короткий код [affiliate_area] в основній області вмісту, тоді вона створить сторінку афілійованої області для вас.

Погляньте на скріншот нижче, щоб побачити, як виглядатиме Ваша Партнерська область:

філія-область

Коли користувач увійде у свій обліковий запис, він побачить іншу Партнерську область. Партнерська область для зареєстрованих користувачів виглядає як скріншот нижче:

aff-area-url-generator-affiliatewp

Партнери можуть генерувати афілійовані URL-адреси, ввівши URL-адресу сторінки в полі там і натиснувши на Створити URL кнопка.

Далі Статистика опція показує підсумок оплачених та неоплачених рефералів, відвідувань, курсу конверсії, заробітку та комісійних ставок.

афілійована область-статистика

Після натискання на наступний варіант, Графіки, філії можуть бачити графічне представлення статистики партнерів.

афілійовані області-графіки

Реферали дає змогу ознайомитись із рефералами партнерів із отриманою сумою, описом продукту та статусом сплаченої чи неоплаченої.

довідкові місця-реферали

The Відвідування опція показує сторінки, які відвідують їх партнерські посилання.

The Творчі матеріали опція включає рекламні банери, які філії можуть використовувати у своїх блогах та на багатьох інших платформах для просування вашої продукції.

афілійовані області

І, нарешті, Налаштування вкладка дозволяє вашим філіям додавати платіжну електронну пошту, куди ви можете надсилати зароблені комісії.

налаштування партнерської області

Партнерська область виглядає дуже чисто і просто. Партнерські маркетологи люблять ваш інтерфейс партнерської програми.

Керування вашою партнерською програмою

AffiliateWP надає вам прості, але потужні варіанти управління вашою партнерською програмою. Ви можете додавати, редагувати та переглядати філії; переглядати індивідуальні та загальні партнерські звіти; керувати рефералами, відвідуваннями та творчими аспектами; і переглянути повний звіт про все.

Налаштування та керування параметрами адміністратора легко за допомогою AffiliateWP. Для початку ви можете ознайомитися з оглядом своєї партнерської системи, перейшовши на сторінку Філії »Огляд.

адміністратор-огляд-affiliatewp

Ви можете побачити підсумки виплаченого заробітку, неоплачених рефералів, найцінніших філій, останніх реєстрацій філій, останніх рефералів тощо в Огляді.

Далі ви можете перейти до Філії »Партнерська компанія щоб переглянути список усіх філій, додати нові філії, редагувати тощо.

affiliates-affiliatewp-плагін

Весь партнерський менеджмент працює так само, як і стандартні пости в WordPress.

Партнерський додаток WP

AffiliateWP плагін постачається з потужними безкоштовними та преміальними доповненнями, які ви можете використовувати, щоб зробити вашу партнерську програму більш ефективною. Крім того, він також підтримує ряд сторонніх аддонів.

Є 15 офіційних безкоштовних адонів та 14 профі. До додаткових додатків належать виплати PayPal, періодичні реферали, довічні комісії, афілійовані цільові сторінки тощо. Безкоштовні доповнення дозволяють додавати такі функції, як відображення таблиць лідерів, показ присвоєних афілійованих купонів, оплата філій з кредитом магазину тощо..

Ви можете отримати доступ до додатків з інформаційної панелі WordPress, відвідавши сторінку Філії »Addons.

affiliatewp-аддони

Плагін AffiliateWP: Ціни та підтримка

AffiliateWP – це преміальний плагін, який пропонує 4 плани ціноутворення.

афілійовані ціни

1. Особисті: Коштує 99 доларів на рік. Ви можете використовувати його лише на одному веб-сайті. Включає 15 офіційних безкоштовних доповнень та всі основні функції AffiliateWP.

2. Плюс: Коштує 149 доларів на рік. Він надає 3 ліцензії на сайт. Він також включає всі безкоштовні додатки та основні функції плагіна.

3. Професійний: Коштує 249 доларів на рік. Ви можете використовувати AffiliateWP на необмежених сайтах з цим планом. Він включає всі 15 профі-адонів разом з усіма безкоштовними офіційними доповненнями.

4. Кінцева: Ціна становить 499 доларів, і це разовий план оплати. За допомогою цього плану ви можете використовувати AffiliateWP на необмежених сайтах. Він також включає всі профі та безкоштовні аддони, а також майбутні додатки.

За допомогою трирічних планів підписки ви отримуватимете підтримку електронною поштою та оновлення протягом тривалості вашої поточної підписки, тоді як ви отримаєте довічну підтримку та оновлення за допомогою Кінцева план.

Якщо у вас є якісь запитання, ви можете використовувати їх чат наживо для миттєвих відповідей. Ви також можете подати квиток на запити підтримки, але, можливо, вам не знадобиться звертатися в службу підтримки, оскільки вони мають детальну документацію з дійсно вичерпними статтями, щоб навести вас..

Наш вирок щодо використання AffiliateWP для створення партнерської системи в WordPress

AffiliateWP, безсумнівно, є найкращим плагіном системи управління партнером номер 1 для WordPress. Він має повний набір функцій і функціональних можливостей, що дозволяють створити потужну партнерську систему в WordPress. Її інтеграція з електронною комерцією, членством, формами та плагінами-фактурами робить його всебічним рішенням для партнерських програм.

Плагін був створений саме для WordPress, що робить його дуже особливим продуктом. Його інтерфейс дуже схожий на інтерфейс WordPress, тому кожен, хто використовує WordPress, розпізнає звичне відчуття цього та налаштує все дуже легко. Це простий плагін для афілійованих програм WordPress, який ви можете використовувати, не торкаючись жодного коду.

Ми вважаємо, що AffiliateWP – найкращий плагін управління партнерськими організаціями для створення та запуску партнерської програми на сайтах WordPress. Це прекрасний інструмент, який ви можете використовувати для збільшення продажів, покращення SEO та розширення бізнесу.

Ми даємо йому 4,5 з 5 зірок. Ось розбивка нашої оглядової оцінки:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Отримайте Партнерську службу зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map