Огляд BackupBuddy 2020: це найкращий плагін додаткового резервного копіювання?

Шукаєте плагін для резервного копіювання для вашого сайту WordPress? BackupBuddy – один з найпопулярніших плагінів резервного копіювання WordPress на ринку. У цьому огляді BackupBuddy ми розглянемо те, що робить його найкращим плагіном для резервного копіювання WordPress.


Повний BackupBuddy огляд

Для чого потрібен плагін резервного копіювання для WordPress?

Інтернет не такий безпечний, як ми хотіли б. Щодня тисячі веб-сайтів виходять з ладу через DDOS-атаки, спроби злому та крадіжки даних.

Багато власників сайтів не усвідомлюють важливості створення резервних копій, поки вони не втрачають свої дані. Відновлення втрачених даних є дуже дорогим, болісним та повністю уникнути за допомогою належних резервних копій.

На ринку є кілька резервних рішень для резервного копіювання WordPress. Ось що ми шукаємо в ідеальному резервному рішенні для веб-сайту, що працює на WordPress.

 • Автоматично створює резервні копії за регулярним графіком
 • Зберігає резервні копії на хмарі
 • Пропонує безболісне відновлення та міграцію із резервних копій

Давайте подивимось на BackupBuddy і подивимось, наскільки добре це все робить, а потім ще трохи.

Швидка та проста налаштування для повних резервних копій

Багато користувачів початкового рівня не знайомі з термінологією, яку використовує програмне забезпечення для резервного копіювання. Це ускладнює їх прийняття рішень під час створення резервного рішення.

BackupBuddy робить початківців дуже простим і легким налаштування резервного рішення, як тільки вони активують плагін.

Він показує їм просту форму з дуже простими для розуміння варіантами. Просто заповнивши його та заощадивши його, ви не тільки налаштуєте рішення для резервного копіювання, але і ініціюєте своє перше повне резервне копіювання.

Це рятує користувачів від величезної кількості рішень та варіантів. Він починає працювати за лічені секунди, і вам не потрібно боротися з програмним забезпеченням, щоб змусити його працювати.

Автоматичні резервні копії

Більшість користувачів не мають часу вручну створювати резервні копії кожного разу, коли вони оновлюють свій веб-сайт. BackupBuddy дозволяє швидко налаштувати автоматичний розклад, а потім забути про нього.

Він автоматично створить резервні копії за визначеним вами графіком. Залежно від того, як часто ви публікуєте новий вміст на своєму веб-сайті, ви можете коригувати цей графік відповідно до своїх потреб.

BackupBuddy-графіки

Ще однією чудовою особливістю BackupBuddy є те, що вона дозволяє встановлювати кілька розкладів. Наприклад, ви можете встановити графік щоденного резервного копіювання база даних, а потім ще один, щоб створювати повні резервні копії щотижня.

Зберігайте свої резервні копії у хмарі за допомогою BackupBuddy

Однією з найважливіших особливостей будь-якого рішення щодо резервного копіювання веб-сайту є можливість зберігання резервних копій у кількох місцях. BackupBuddy надає ряд варіантів безпечного зберігання резервних копій.

Кожен плагін BackupBuddy надає вам доступ до 1 ГБ пам’яті в хмарному сховищі BackupBuddy. Плагін також дозволяє автоматично видаляти старі резервні копії з вашого хмарного сховища. Це означає, що 1 Гб цілком достатньо для 95% веб-сайтів. Однак, можливо більше пам’яті, якщо вам це потрібно. Починаючи з всього 35 доларів на рік за 5 ГБ.

Збережіть резервну копію на віддалених місцях хмари за допомогою BackupBuddy

BackupBuddy також дозволяє зберегти резервні копії на таких популярних хмарних сервісах зберігання даних, як Google Drive та Dropbox.

Він також підтримує дешеві хмарні сховища, такі як Amazon S3 та Rackspace.

Крім хмарного сховища, ви також можете зберігати резервні копії на власному сервері, відправляти його на інший сервер за допомогою FTP або резервного копіювання електронної пошти для себе.

Легко відновлюйте та мігруйте веб-сайти за допомогою BackupBuddy

Багато рішень для резервного копіювання полегшують створення резервних копій. Але відновити сайти з ними не так просто. BackupBuddy, з іншого боку, робить надзвичайно простим відновлення веб-сайту за допомогою резервного копіювання.

Ви відновите всі свої файли одним клацанням миші з резервної копії. BackupBuddy також дозволяє замінити вибрані файли зі старої резервної копії. Це особливо зручно при роботі з темами або редагуванні файлів на веб-сайті, що живе в реальному часі.

BackupBuddy також пропонує простий варіант відкату для вашої бази даних. Ви можете вибрати резервну копію та відкат до бази даних, що зберігається з цією резервною копією, не замінюючи файли.

Якщо ви переносите веб-сайт із сервера на інший або на нове доменне ім’я. Тоді BackupBuddy забезпечує надзвичайно простий у використанні майстер міграції для цього. Просто завантажте резервний файл та файл importbuddy.php на новий сервер. Потім запустіть сценарій importbuddy, щоб легко перенести ваш веб-сайт.

Виконуйте швидкі сканування зловмисних програм за допомогою BackupBuddy

Зловмисне програмне забезпечення є поширеною проблемою з веб-сайтами. Зазвичай зловмисне програмне забезпечення вставляється на веб-сайт без відома власника сайту. Зазвичай це сценарій, який завантажує зловмисне програмне забезпечення або трояни на комп’ютер відвідувача.

Зловмисне програмне забезпечення може знищити рейтинг пошукових систем вашого веб-сайту. BackupBuddy оснащений швидким сканером зловмисного програмного забезпечення. Ви можете скористатися цим, щоб перевірити свій веб-сайт від поширених загроз зловмисних програм. Він перевіряє ваш веб-сайт за допомогою безпечного перегляду Google, безпечної веб-сторінки Нортона, PhishTank, SiteAdvisor та кількох інших онлайн-інструментів.

Якщо на вашому сайті виявлено зловмисне програмне забезпечення, ви можете просто відновити його до попередньої резервної копії для швидкого виправлення. Однак вам потрібно буде покращити загальну безпеку вашого веб-сайту, щоб переконатися, що це не повториться.

Параметри ціни та підтримки для BackupBuddy

Ціни на BackupBuddy починаються від 80 доларів на рік за 2 ліцензії на сайт. Ви можете придбати ліцензію Gold за 297 доларів, що дає право на використання BackupBuddy на необмежених сайтах із довічною підтримкою та оновленнями..

Підтримка на основі квитків надається всім підписникам з офіційних форумів підтримки плагінів. На запитання, як правило, відповідають менше ніж за кілька годин.

Користувачі, які віддають перевагу робити самостійно, знайдуть онлайн-документацію досить обширною та задовільною. Ви також отримуєте доступ до офіційних Codex, навчальних посібників, відеоуроків, інструкцій та форумів підтримки.

Наш вердикт щодо BackupBuddy як найкращого додатка для резервного копіювання WordPress

BackupBuddy пропонує повний набір функцій, які знадобляться у вашому додатку для резервного копіювання WordPress. Він має дуже відшліфований користувальницький інтерфейс, на екрані доступна допомога, коли це потрібно. Користувальницький досвід є гладким і навіть початківцям було б досить просто у використанні.

Код плагіна надійний і має один з найкращих розумів у спільноті WordPress. Він дуже надійний і дуже надійний. Він регулярно підтримується та отримує часті оновлення, щоб забезпечити його безпеку та безпеку.

Це найефективніший спосіб налаштування резервних копій для веб-сайту WordPress з хорошою професійною підтримкою.

Ми впевнені, що BackupBuddy знаходиться на вершині найкращих плагінів резервного копіювання WordPress на ринку. Ми даємо йому ідеальні 5 з 5 зірок.

Ось розбивка нашої оглядової оцінки:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримати BackupBuddy зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map