Огляд Beaver Builder 2020: це найкращий конструктор перетягування?

Ви шукаєте потужного конструктора сторінок для свого сайту WordPress? Beaver Builder – популярний конструктор сторінок перетягування і перетягування сторінок для WordPress і може бути саме тим, що ви шукаєте.


У цьому огляді Beaver Builder ми розглянемо його особливості, продуктивність та простоту використання.

Що таке плагін для Builder сторінки WordPress?

Коли ви шукаєте тему для свого веб-сайту WordPress, ви можете придбати тему, яка ближче до того, що ви маєте на увазі. Вам доведеться розраховувати на функції теми, щоб налаштувати її.

Або ви можете найняти розробника WordPress, щоб опрацювати тему саме так, як ви собі уявляли. Це буде дорого і може не вийти так добре, як ви сподіваєтесь.

Нарешті, ви можете використовувати плагін для створення веб-сторінок для створення блоку за блоком. Це дасть вам свободу використовувати будь-який макет, який ви хочете. Використовуйте кілька макетів для різних сторінок, використовуйте свої кольори, стилі та вміст у будь-якому місці вашого сайту.

Плагінів для побудови сторінок існує безліч. Деякі з них дуже важкі у використанні, деякі з них занадто багато набряку в них.

Ідеальний плагін для створення веб-сторінок для WordPress повинен дозволяти вам створювати веб-сайт у прямому режимі. Він повинен бути швидким і простим у використанні. Якщо ви коли-небудь вирішите використовувати щось інше, це не повинно залишати безлад.

З огляду на це, давайте подивимось, як Beaver Builder відповідає нашим критеріям.

Легко створюйте конструкції та макети за допомогою Beaver Builder

Незалежно від того, ви початківець WordPress чи досвідчений професіонал, вам сподобаються потужні можливості та інтуїтивність плагіну Beaver Builder..

Вам ніколи не потрібно торкатися коду або боротися з заплутаними штрих-кодами для створення професійних веб-сайтів. За допомогою перетягування ви можете створювати приголомшливі сторінки за лічені хвилини, а не за місяці.

Давайте подивимось, як Beaver Builder спрощує створення приголомшливих сторінок для вашого сайту WordPress:

1. Десятки шаблонів креативних сторінок на вибір

десятки шаблонів будівельників бобра

Beaver Builder оснащений понад 30 приголомшливими шаблонами сторінок. Плагін Beaver Builder працює на всіх темах WordPress, тому вам не потрібно змінювати улюблену тему, щоб почати користуватися плагіном. Якщо ви знайдете якісь проблеми сумісності з вашою темою WordPress, ви можете звернутися до їх дружньої служби підтримки та розібратися з проблемами..

Поки ви використовуєте чуйну тему WordPress, всі створені вами сторінки будуть на 100% чуйними, тобто чудово виглядають на всіх пристроях.

Ви можете використовувати всі шаблони Beaver Builder з будь-яким із своїх преміум-планів, без прихованих витрат. Ви можете знайти шаблони для малого бізнесу, електронні книги, юридичні фірми та багато іншого.

Ви також можете знайти багато шаблонів внутрішніх сторінок, таких як сторінки контактів, підписки на розсилки, сторінки, цінові таблиці та багато іншого.

Щоб заощадити ще більше часу, плагін також дозволяє зберегти нескінченну кількість шаблонів у конструкторі. Аналогічно, ви можете зберегти як сирий, так і модулі в програмі.

2. Простий у використанні Builder сторінок

Більшість розробників сторінок WordPress працюють на екрані редагування публікацій. Користувачі повинні здогадатися, як виглядатиме їх сторінка, або запустити попередній перегляд на окремій вкладці.

З простим у користуванні редактором фронтальних завдань Beaver Builder, вам не потрібно перемикатися вперед і назад між Preview і веб-сайтом в прямому ефірі. Щоб скористатися редактором фронтенду, перейдіть до редактора сторінок WordPress та виберіть вкладку «Бівер».

вкладка «бобер»

Це направить вас на передній план вашого WordPress-сайту. Тоді ви можете почати створювати та налаштовувати свої сторінки на передній панелі в режимі реального часу.

Інтерфейс для побудови сторінок показує вам попередній перегляд вашої сторінки з інструментами праворуч. Ви можете просто натиснути будь-де на своїй сторінці і почати налаштування цього розділу. Ви також можете додати більше рядків, блоків вмісту, віджетів та додаткових елементів, таких як перемикачі, гармошки, вкладки тощо.

Beaver Builder оснащений візуальним редактором, що дозволяє редагувати сторінку в середовищі WYSIWYG. Це робить неймовірно простий у використанні плагін для створення веб-сторінок для WordPress.

Beaver Builder також підтримує шорт-коди та віджети. Це означає, що ви можете використовувати Beaver Builder на своїх сторінках спільно з вашими
улюблені плагіни WordPress.

3. Розташуйте вміст з великою точністю

Розміщення зображень і тексту у стандартному редакторі сторінок WordPress – це біль. Завдяки редактору фронтальних перетягувань сторінок Beaver Builder ви можете легко розмістити вміст з великою точністю. Закінчивши редагування, ви можете зберегти зміни безпосередньо з фронтену або повернутись до останнього опублікованого стану.

4. Отримайте повний контроль над своїм вмістом

Beaver Builder дозволяє вам перемикати тему, не втрачаючи вмісту. Якщо ви вирішите припинити використання програми Beaver Builder, ваш вміст переноситься прямо в редактор WordPress.

5. Доступний як плагін, так і тема

Beaver Builder доступний як плагін, так і тема. Тема – ідеальний баланс налаштувань та функціональності. Ви можете налаштувати тему саме під час редагування сторінок.

Тема Beaver Builder дозволяє вам редагувати в реальному часі за допомогою програми налаштування WordPress. Усі налаштування теми можна знайти в налаштуваннях. Таким чином, ви можете переглянути попередній перегляд будь-яких змін у налаштуваннях теми.

Тема також поставляється з великою різноманітністю пресетів. Натисканням кнопки пресети автоматично оновлюють налаштування теми, щоб створити десятки різних стилів.

Beaver Builder є доброзичливим як для початківців, так і для розробників

Початківці, яким потрібна допомога для початку роботи, знайдуть Beaver Builder надзвичайно корисною.

Розробники, що працюють на клієнтських сайтах, будуть насолоджуватися його зручними для розробників функціями, такими як Редактор, який не дозволяє клієнтам порушувати ваш макет. Розробники також можуть інтегрувати власні віджети, короткі коди, або скористатися спеціальною кодовою панеллю модуля Beaver Builder.

Кожен створений вами макет може бути збережений як шаблон і повторно використаний. Ви також можете зберігати та повторно використовувати рядки та модулі. Ви навіть можете перемістити свої макети з сайту WordPress на інший, використовуючи інструменти імпорту / експорту WordPress за замовчуванням.

Потужні готові до використання модулі в Beaver Builder

Модулі діють як блоки, які ви можете додавати на свої сторінки. Beaver Builder поставляється з усіма необхідними модулями, які вам коли-небудь знадобляться для створення будь-якого веб-сайту.

 • Текстовий редактор– додає візуальний редактор тексту, подібний до редактора публікацій WordPress
 • Відео– Додає відео з медіатеки, YouTube, Vimeo тощо.
 • Акордеон– Додає інтерактивне меню на гармошці. Ідеально підходить для FAQ та Q&Сторінки
 • Кнопка– Додайте красиві кнопки із посиланнями
 • Заклик до дії– Додає цільовий заклик до дій
 • Виноска– Подібно до заклику до дії з різним макетом
 • Контактний формуляр– Швидко додайте контактну форму.
 • Повзунок вмісту– Додає красиві повзунки із зображеннями та текстом
 • Вкладки– Додайте вміст у вкладки
 • Лічильник чисел– Додає красиві анімовані кола, цифри та барні лічильники
 • Спеціальний HTML– Додає користувацькі штрих-коди плагінів HTML та WordPress
 • Значки шрифту– Використовуйте FontAwesome, Foundation та Dashicons
 • Карта– Додає Карти Google
 • Повідомлення каруселі– Додає красиву карусель для публікацій із ваших публікацій, сторінок чи спеціальних типів публікацій
 • Таблиця цінДодає красиві таблиці цін.
 • Соціальні кнопкиДозволяє користувачам легко ділитися вашим вмістом у соціальній мережі
 • Відгуки– Створює гарний відгук слайдера з різним вибором стилю
 • WooCommerce– Додайте продукти за допомогою простого перетягування для створення інтернет-магазину

Ми вважаємо, що цей перелік модулів містить найбільш часто використовувані елементи сучасних веб-сайтів.

Ціни та варіанти підтримки для Beaver Builder

На відміну від більшості розробників сторінок WordPress, доступних на ринку, Beaver Builder дозволяє безкоштовно завантажити офіційну версію плагіна з офіційного сховища WordPress.

Якщо у вас немає бюджету на всі преміальні функції, можна розпочати роботу з полегшеною версією Beaver Builder. Версія Lite оснащена обмеженими можливостями та підтримкою.

ціноутворення на бобра

Преміальна версія програми Beaver Builder доступна у трьох різних планах: Стандартний, Про та Агентський. Усі плани дозволяють використовувати конструктор сторінок для необмежених сайтів, а також пропонують підтримку світового класу протягом одного року.

Єдина відмінність полягає в тому, що стандартний план не відповідає темі Beaver Builder. План Pro поставляється з темою та можливістю створення декількох сайтів. План Агентства надає всі можливості Pro-плану. Крім того, це дозволяє білим етикетом будівельника. Таким чином, ви можете створювати веб-сайти для своїх клієнтів, змінюючи всі екземпляри слів Page Builder і Beaver Builder в області адміністратора WordPress..

Подивіться на різні цінові плани Beaver Builder тут:

 • Стандартний: 99 доларів
 • Про: 199 доларів
 • Агентство: 399 дол

Для найкращої пропозиції ознайомтеся з купонами Beaver Builder!

Наш вердикт щодо Beaver Builder як найкращого розробника сторінки WordPress

Ми вважаємо, що Beaver Builder – це найпростіший у використанні плагін для перетягування та перетягування сторінок для WordPress. Без сумніву, це один із найпопулярніших розробників сторінок WordPress, який існує, і найкраще підходить для веб-сайтів усіх розмірів. Його простий у користуванні інтерфейс робить зручним для будь-кого створити веб-сайт WordPress на замовлення. Він оснащений усіма потужними функціями побудови сторінок, про які ви могли коли-небудь попросити.

Ми даємо Beaver Builder 4,2 з 5 зірок. Ось розбивка нашої системи балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зоряна половина 4,2 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Отримайте Beaver Builder зараз »
Дивіться купон Beaver Builder »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map