Огляд Bloom 2020: чи вартий цей плагін Optin Optin?

Ви хочете створити та розробити свій список розсилки? Якщо у вас є сайт на базі WordPress, ви можете використовувати додатки для оптимізації електронної пошти на зразок Bloom, які допоможуть вам розробити список електронної пошти.


У цьому огляді Bloom ми розглянемо функції та функції плагіна, щоб дізнатися, чи він справді чудовий і чи варто ваших інвестицій.

розквіт-огляд

Примітка: На IsItWP ми використовуємо OptinMonster для покоління свинцю – альтернатива Bloom. Ви можете прочитати наш повний огляд OptinMonster для отримання додаткової інформації.

Для чого вам потрібен плагін для оптимізації електронної пошти для WordPress?

Маркетинг по електронній пошті – одне з найважливіших завдань, яке повинен виконувати кожен власник веб-сайту. Маркетинг електронною поштою стосується процесу надсилання комерційного повідомлення групі людей (вашій цільовій аудиторії) електронною поштою.

Без сумніву, електронний маркетинг – це ефективна методика побудови особистого бренду, бізнесу чи успішного інтернет-магазину.

Перш ніж ви зможете отримати доступ до поштової скриньки вашої цільової аудиторії / можливих клієнтів, вам потрібно буде зібрати їх адреси електронної пошти, що є першим і найважливішим кроком в маркетингу електронної пошти.

Що ж, на ринку є ряд послуг маркетингу електронної пошти, які допоможуть вам з легкістю здійснювати маркетинг електронної пошти, але деякі функції вони не вистачають. Хоча вони дозволяють створювати і вбудовувати на свій сайт загальні форми для оптимізації електронної пошти, їм не вистачає багатьох цікавих функцій, таких як приголомшливі варіанти дизайну, цільові налаштування дисплея та інші важливі функції, які допоможуть вам перетворити відвідувачів у клієнтів.

Ось чому вам потрібен плагін для вибору електронної пошти для WordPress. Плагіни для оптимізації електронної пошти часто інтегруються в основні сервіси маркетингу електронної пошти. Плагіни допоможуть вам створити красиві форми з оптимізацією конверсій для вашого сайту WordPress.

Bloom – провідний плагін для оптимізації електронної пошти для WordPress

Bloom є провідним плагіном для оптимізації електронної пошти WordPress на ринку сьогодні і був створений елегантними темами.

Плагін дозволяє створювати красиві форми для вибору електронної пошти та відображати їх у різних місцях на вашому сайті WordPress. Це допомагає вам перетворити відвідувачів вашого веб-сайту на передплатників електронної пошти та підвищити кількість конверсій на вашому сайті.

Bloom має інтеграцію з 16 найпопулярнішими службами маркетингу електронної пошти, включаючи AWeber, MailChimp, Campaign Monitor тощо.

розквіт-електронна пошта-маркетинг-сервіс-інтегрований

Ми ознайомимо вас з основними особливостями плагіна:

Шість типів відображення форм Optin

Bloom поставляється з 6 оптимізованими формами дисплея. З кожним типом дисплея ви можете показувати форми оптимізації в різних стилях та місцях.

цвітіння-оптин-форми

1. Автоматичні спливаючі вікна Optin: Створення автоматичних спливаючих вікон для оптимізації, викликаних тимчасовою затримкою, закінченням вмісту, після прокрутки, коментування, придбання чи після бездіяльності.

2. Автоматичні Optin Fly-Ins: Створіть вражаючі вставки з 10 анімаціями, що вбудовуються, та різними тригерами, як спливаючі вікна.

3. Вбудовані оптичні форми: Коли вам потрібно відображати оптимісти в певних місцях вашого вмісту, ви можете використовувати вбудовані форми для вибору. Створіть форму, генеруйте її короткий код і використовуйте її в будь-якому місці.

4. Нижче форми оптимуму вмісту: Нижче наведені форми оптимізації вмісту дозволяють заохотити відвідувачів публікацій / сторінок, які найбільше займаються, підписатися через форму для вибору.

5. Форми оптичних областей віджетів: Відображайте красиві форми для оптимізації в будь-якій області, що готова до віджетів, на вашому сайті.

6. Заблоковані оптимісти вмісту: Заблоковані налаштування вмісту корисні та ефективні, якщо у вас є вміст преміум-вмісту, до якого можуть отримати доступ лише ваші підписники. Розміщуючи заблоковані налаштування вмісту, ви можете безпосередньо залучати читачів свого блогу, щоб підписатися на ваш блог.

Обширні варіанти дизайну – 100+ шаблони форм

Що стосується дизайну, то Bloom вас не розчарує. У ньому є 100+ заздалегідь виготовлених шаблонів оптимінових форм для початку. Кожен шаблон має унікальний дизайн та професійний дотик.

цвітіть-opt-in-form-шаблони

Щоб створити дизайн, виберіть шаблон і натисніть кнопку “Далі: Налаштувати” в кінці сторінки. Варіанти дизайну тут безмежні, оскільки ви можете налаштувати все на обраному вами шаблоні.

розквіт-дизайн-варіанти

Налаштуйте зміст форми, макет, стиль та все, що ви хочете змінити в його зручному інтерфейсі. Ви можете вибрати ряд варіантів дизайну, доступних для форм, орієнтацій зображення, оптимальних меж і країв та необмежених кольорів. Крім того, ви можете також вставити спеціальний CSS, щоб забезпечити свій власний дизайн.

Потужні налаштування дисплея

Крім вражаючих варіантів дизайну, Bloom також пропонує вражаючі та потужні налаштування дисплея. Ви можете контролювати, де і коли ваші оптимізовані форми повинні з’являтися на вашому веб-сайті чи публікаціях. Завдяки дивовижним налаштуванням дисплея, ви можете створювати високоорієнтовані форми оптимізації та відображати їх у найоптимальніших місцях для перетворення своїх відвідувачів у передплатників.

налаштування цвітіння-відображення

Автоматичні ввімкнення та спливаючі вікна: Увімкніть свої налаштування на основі часової затримки, після бездіяльності внизу публікації, після коментарів, прокрутки, придбання та натискання кнопки. Просто перевірте параметри налаштування цих параметрів завантаження.

Цільові орієнтовані місця відображення: Ви можете вибрати місця відображення (усе, домашня сторінка, сторінка блогу, архіви, категорії, теги, публікація, сторінка) та орієнтуватися на конкретні місця. Крім того, ви можете уточнити оптимізацію націлення, визначивши певні сторінки та публікації для відображення, а не відображення форм оптимізації.

опції цвітіння-відображення-пост-опції

Інформаційна панель Bloom – зручний для користувачів підхід

Інформаційна панель Bloom дозволяє з першого погляду побачити, наскільки вдало перетворюються ваші оптимізовані форми. Ви отримуєте на панелі інформаційних панелей WordPress користувальницьку панель для легкого доступу для створення та керування обліковими записами електронної пошти, перегляньте статистику оптимізації та коефіцієнти конверсій, розділене тестування AB тощо.

цвітіння-приладова панель

Тестування спліт АБ: Окрім дивовижних параметрів дизайну та дисплея, Bloom має чудову функцію, яка допоможе вам підвищити коефіцієнт конверсії. Функція розділеного тестування АВ дозволяє порівнювати різні варіанти вашої оптимінової форми, щоб побачити, яка з них перевершує решту.

Bloom-AB-тестування

Статистика оптину: Ще одна дуже цікава особливість компанії Bloom – це оптимістична статистика, що пропонується всебічно.

bloom-dashboard-stats

Статистика пропонує вам огляд роботи плагіна в реальному часі, включаючи:

 • Середній показник конверсії за весь час, кількість передплатників та темпи зростання списку
 • Усі визначають покази, кількість конверсій та коефіцієнт конверсії
 • За останні 12 місяців новий графік реєстрації
 • Кількість абонентів у списку електронних листів та темпи зростання
 • Найвищі конвертовані сторінки

Імпорт та експорт даних і налаштувань цвітіння: Легко імпортуйте та експортуйте дані та настройки Bloom з одного сайту на інший.

Ціни та варіанти підтримки плагіну Bloom

Bloom – це преміальний плагін від Elegant Themes, який вимагає приєднатися до їх Клубу тем, щоб завантажити плагін. Ви не можете придбати товар окремо. Вам потрібно придбати один із планів членства в Елегантних Темах, щоб отримати доступ до плагіна Bloom та інших продуктів. Крім того, ви отримаєте всі їх теми та плагіни для одного членства.

Вони мають два плани членства. Вони: 1) щорічний доступ за $ 89 на рік та 2) довічний доступ за одноразовий платіж у розмірі 249 доларів.

Це означає, що вам потрібно буде витратити принаймні 89 доларів, щоб придбати Bloom, що є досить дорогим для низькобюджетних компаній. Однак пакет потужних тем і плагінів, включених у план, робить передплату вартісною.

Елегантні теми пропонують спеціальну підтримку всіх своїх продуктів через різні канали, включаючи квитки підтримки, форуми та чат наживо. Ви можете отримати детальну документацію, відеоуроки та статті плагіна Bloom.

Хоча він пропонує деякі варіанти дизайну, щоб налаштувати свої оптимізовані форми, головним недоліком є ​​те, що він не постачається з візуальним настроювачем. Вам потрібно буде натиснути кнопку попереднього перегляду, щоб переглянути зміни, внесені у форму.

Bloom vs. OptinMonster – це найкраще рішення для покоління свинцю

OptinMonster є найдивовижнішим існуючим рішенням для генерації свинцю.

Наш огляд Bloom був би неповним, якби ми не порівнювали Bloom з OptinMonster, найпопулярнішим рішенням для генерації свинцю.

У порівнянні з рішенням SaaS, як OptinMonster, Bloom, як правило, споживає більше ресурсів сервера, що також може призвести до уповільнення вашого сайту. Крім того, йому не вистачає багатьох корисних функцій, які пропонує OptinMonster, як спливаюче вікно полотна та тригери намірів виходу. Параметри націлювання також обмежені в Bloom.

Не пропустіть нашу статтю про найкращі вбудовані плагіни WordPress.

The Ціни на OptinMonster починається від $ 29 / місяць. З іншого боку, вам доведеться витрачати щонайменше 89 доларів на рік, якщо ви хочете придбати Bloom для свого сайту.

Якщо ви шукаєте оптимізатора, який відповідає вашому бюджету, OptinMonster – найкращий вибір. Однак якщо ви хочете скористатися оптимальним плагіном для WordPress, тоді Bloom варто спробувати.

Ви можете прочитати повний огляд OptinMonster.

Наш вердикт Блум за покоління свинцю

Bloom пропонує по-справжньому простий у користуванні та зручний інтерфейс для створення форм оптимізації електронної пошти для сайтів WordPress. Його проста та безладна інформаційна панель дозволяє кожному створювати привабливі оптимізовані форми та генерувати більше потенційних клієнтів.

Хоча він не такий багатий на функції, як OptinMonster, він пропонує всі основні функціональні можливості та деякі варіанти націлювання для розширення списку електронної пошти. Він оснащений вичерпним списком шаблонів, що робить Bloom унікальним плагіном покоління для WordPress.

Якщо ви шукаєте плагін для покоління, створений спеціально для WordPress, то вишуканий вибір теми Bloom – це надійний вибір для вас. Ми даємо 3,8 зірки. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 3,8 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Розквіт »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map